NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt, hogy ki nem jelentkezik, szerintem kár beírni mert 5x meggondolja még magát. 😊
korábbi tapasztalatok.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ezt még nem láttam itt

Source: Justin Blackmon will not enter NFL Draft
http://www.cowboysrideforfree.com/2010/12/31/1906494/source-justin-blackmon-will-not-enter-nfl-draft

simán érthető lenne,jövőre simán no1 WR és top10/top5 pick lehetNewman
Érthető, nagyon durva WR class.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ezt még nem láttam itt

Source: Justin Blackmon will not enter NFL Draft
http://www.cowboysrideforfree.com/2010/12/31/1906494/source-justin-blackmon-will-not-enter-nfl-draft

simán érthető lenne,jövőre simán no1 WR és top10/top5 pick lehet

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mark Ingram pénteken jelenti be; jelentkezik-e a draftra (nagyon valószinü hogy igen):
http://www.mockingthedraft.com/2011/1/5/1917437/mark-ingram-to-make-nfl-draft-intentions-known-friday
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megszívta a Giants. 😀 Kíváncsi vagyok melyik 4-3as OLB fog így feljebb csúszni.tenorx
ayers
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Megszívta a Giants. 😀 Kíváncsi vagyok melyik 4-3as OLB fog így feljebb csúszni.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
végre egy ilyen hír is

"It's official: Travis Lewis announced on his Facebook page -- and school officials confirmed -- on Wednesday that he will return to Norman for his senior season. Lewis led the team in tackles, and his presence will help bolster Oklahoma's case for the preseason No. 1 ranking."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nem jó megöregedni, de ő az első játékos, akit még középiskolai all-star gálán is láttam játszani 😊
komoly "bowersezés" lesz itt a fórumon nemsokáJJ Tiller
Nekem az első akire emlékszem HS korából az Clausen. De őt nem láttam ott játszani csak a gigahypera ami ment a választásánál.

Viszont Bowers geci jó. Már tavaly is brutál domináns volt, bár akkor még ugye Ricky Sapp volt az igazi sztárja annak a DL-nek

Az a vicces hogy sokan nyomatják hogy Bowers kell a denvernek. De ha marad a 3-4 én nem hiszem hogy kellene ő nekünk DE-nek.haromt
Bocs ha láma a kérdés, de 3-4 OLB-nek milyen lenne?
Black_Adder
kurva szar 😀

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Bowers szerintem tipikus 4-3-as DE, nem is véletlenül hasonlítják páran Peppershez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
jön a draftra Da'Quan Bowers és üzeni, hogy szétrúgja a segged.Höri
nem jó megöregedni, de ő az első játékos, akit még középiskolai all-star gálán is láttam játszani 😊
komoly "bowersezés" lesz itt a fórumon nemsokáJJ Tiller
Nekem az első akire emlékszem HS korából az Clausen. De őt nem láttam ott játszani csak a gigahypera ami ment a választásánál.

Viszont Bowers geci jó. Már tavaly is brutál domináns volt, bár akkor még ugye Ricky Sapp volt az igazi sztárja annak a DL-nek

Az a vicces hogy sokan nyomatják hogy Bowers kell a denvernek. De ha marad a 3-4 én nem hiszem hogy kellene ő nekünk DE-nek.haromt
Bocs ha láma a kérdés, de 3-4 OLB-nek milyen lenne?
Egyébként szvsz nekünk klasszikus 3-4 DE kell, Dareus, ehhez képest ahol nem Bowers írják, ott Fairley-t. /*Kivéve Hörit*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
jön a draftra Da'Quan Bowers és üzeni, hogy szétrúgja a segged.Höri
nem jó megöregedni, de ő az első játékos, akit még középiskolai all-star gálán is láttam játszani 😊
komoly "bowersezés" lesz itt a fórumon nemsokáJJ Tiller
Nekem az első akire emlékszem HS korából az Clausen. De őt nem láttam ott játszani csak a gigahypera ami ment a választásánál.

Viszont Bowers geci jó. Már tavaly is brutál domináns volt, bár akkor még ugye Ricky Sapp volt az igazi sztárja annak a DL-nek

Az a vicces hogy sokan nyomatják hogy Bowers kell a denvernek. De ha marad a 3-4 én nem hiszem hogy kellene ő nekünk DE-nek.haromt
Pedig nem kizárt,mert szvsz nem gyors játékos,inkább az erejét meg a technikáját lehet kiemelni (a kezével pl kurva jól dolgozik+jól jön le a blokkokról).Meg ugye minden edző kedvencét a jó "motort"sem lehet elfelejteni.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jön a draftra Da'Quan Bowers és üzeni, hogy szétrúgja a segged.Höri
nem jó megöregedni, de ő az első játékos, akit még középiskolai all-star gálán is láttam játszani 😊
komoly "bowersezés" lesz itt a fórumon nemsokáJJ Tiller
Nekem az első akire emlékszem HS korából az Clausen. De őt nem láttam ott játszani csak a gigahypera ami ment a választásánál.

Viszont Bowers geci jó. Már tavaly is brutál domináns volt, bár akkor még ugye Ricky Sapp volt az igazi sztárja annak a DL-nek

Az a vicces hogy sokan nyomatják hogy Bowers kell a denvernek. De ha marad a 3-4 én nem hiszem hogy kellene ő nekünk DE-nek.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
jön a draftra Da'Quan Bowers és üzeni, hogy szétrúgja a segged.Höri
nem jó megöregedni, de ő az első játékos, akit még középiskolai all-star gálán is láttam játszani 😊
komoly "bowersezés" lesz itt a fórumon nemsokáJJ Tiller
Én vagyok az egyetlen aki nincs elájulva tőle? 😕tenorx
igen

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm.... pedig elég jó.
Nagyon jönnek ki a juniorok, lesz itt CBA.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
jön a draftra Da'Quan Bowers és üzeni, hogy szétrúgja a segged.Höri
nem jó megöregedni, de ő az első játékos, akit még középiskolai all-star gálán is láttam játszani 😊
komoly "bowersezés" lesz itt a fórumon nemsokáJJ Tiller
Én vagyok az egyetlen aki nincs elájulva tőle? 😕
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
jön a draftra Da'Quan Bowers és üzeni, hogy szétrúgja a segged.Höri
nem jó megöregedni, de ő az első játékos, akit még középiskolai all-star gálán is láttam játszani 😊
komoly "bowersezés" lesz itt a fórumon nemsoká


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jön a draftra Da'Quan Bowers és üzeni, hogy szétrúgja a segged.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Sziasztok!!!Az lenne a kérdésem hogy mi van olyankor ha mondjuk a carolina 1/1ként akarja Luck-ot, de viszont luck nem akar oda menni!!Lehetséges ez??Vagy neki oda kell menni ahová kiválasztják???mark0919
a draft nem kívánságműsor, Elway és Manning esete nagyon egyedi...
azzal, hogy 1/1-es lesz valaki, garantáltan dollármilliomossá válik, és bár családi helyzete miatt Luck is megtehetné ezt, ha tényleg minden porcikája tiltakozna a Carolina ellen, akkor egyszerűen maradna még egy évet a Stanfordon
de a lényeg, hogy értsük meg, a 32 franchise majdnem mindenben egyenlő, vannak persze kevésbé sikeresek és kevésbé álomszerű helyek (mint volt anno a New Orleans még nem is olyan rég), de ez inkább a free agency-t érinti, a draft hatalmas megtiszteltetés bármelyik játékosnakJJ Tiller
Persze. Ráadásul a Panthers szvsz az elmúlt évek egyik legerősebb 1/1-es csapata (szubjektív vélemény) szóval inkább direkt örül majd, akit kiválasztanak,
DE a lehetőség megvan.

Egyébként ha kiválasztják és nem trade-elik akkor holdoutolhat, akár 1 teljes évet is, de erre is gyakorlatilag 0 az esély.
Viszont mint lehetőség, ott van (ez is). A kérdés pedig a lehetőségekre vonatkozott...Black_Adder
az is lehetőség, hogy az nfl összes játékosa egyszerre holdout-ol, ebből lesz a lockout 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Sziasztok!!!Az lenne a kérdésem hogy mi van olyankor ha mondjuk a carolina 1/1ként akarja Luck-ot, de viszont luck nem akar oda menni!!Lehetséges ez??Vagy neki oda kell menni ahová kiválasztják???mark0919
a draft nem kívánságműsor, Elway és Manning esete nagyon egyedi...
azzal, hogy 1/1-es lesz valaki, garantáltan dollármilliomossá válik, és bár családi helyzete miatt Luck is megtehetné ezt, ha tényleg minden porcikája tiltakozna a Carolina ellen, akkor egyszerűen maradna még egy évet a Stanfordon
de a lényeg, hogy értsük meg, a 32 franchise majdnem mindenben egyenlő, vannak persze kevésbé sikeresek és kevésbé álomszerű helyek (mint volt anno a New Orleans még nem is olyan rég), de ez inkább a free agency-t érinti, a draft hatalmas megtiszteltetés bármelyik játékosnakJJ Tiller
Persze. Ráadásul a Panthers szvsz az elmúlt évek egyik legerősebb 1/1-es csapata (szubjektív vélemény) szóval inkább direkt örül majd, akit kiválasztanak,
DE a lehetőség megvan.

Egyébként ha kiválasztják és nem trade-elik akkor holdoutolhat, akár 1 teljes évet is, de erre is gyakorlatilag 0 az esély.
Viszont mint lehetőség, ott van (ez is). A kérdés pedig a lehetőségekre vonatkozott...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Sziasztok!!!Az lenne a kérdésem hogy mi van olyankor ha mondjuk a carolina 1/1ként akarja Luck-ot, de viszont luck nem akar oda menni!!Lehetséges ez??Vagy neki oda kell menni ahová kiválasztják???mark0919
a draft nem kívánságműsor, Elway és Manning esete nagyon egyedi...
azzal, hogy 1/1-es lesz valaki, garantáltan dollármilliomossá válik, és bár családi helyzete miatt Luck is megtehetné ezt, ha tényleg minden porcikája tiltakozna a Carolina ellen, akkor egyszerűen maradna még egy évet a Stanfordon
de a lényeg, hogy értsük meg, a 32 franchise majdnem mindenben egyenlő, vannak persze kevésbé sikeresek és kevésbé álomszerű helyek (mint volt anno a New Orleans még nem is olyan rég), de ez inkább a free agency-t érinti, a draft hatalmas megtiszteltetés bármelyik játékosnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Sziasztok!!!Az lenne a kérdésem hogy mi van olyankor ha mondjuk a carolina 1/1ként akarja Luck-ot, de viszont luck nem akar oda menni!!Lehetséges ez??Vagy neki oda kell menni ahová kiválasztják???mark0919
Már emlegették vele kapcsolatban Elway-t, de lehetne Eli-t. Ők kisírták a trade-et.
Elwaynek mondjuk ott volt az, h őt draftolta a Yankees és kijelentette, ha nem trade-eli őt a Baltimore Colts, akkor baseballozni fog.
Eli-t meg a SD választotta 1/1-ben és a Giantshez került utána...

6-7 hsz-szel feljebb poénkodtak rajta 😛 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!!!Az lenne a kérdésem hogy mi van olyankor ha mondjuk a carolina 1/1ként akarja Luck-ot, de viszont luck nem akar oda menni!!Lehetséges ez??Vagy neki oda kell menni ahová kiválasztják???
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kyle Rudolph is érkezik sérülten.Höri
De őt legalább megértem hogy kijön.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kyle Rudolph is érkezik sérülten.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gondolom zsírak a jegyei, vagy van nála raktáron 2 tonna fű

Mondjuk Adam RObinson is jönni fog szerintem