NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó döntés Hightowertől, jövőre simán lehet első körös pick.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Julio megy, Hightower marad

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
még egy ok a holnapi Compass Bowl megnézésére: Dion Lewis megy a draftra
az Advisory Board 3. körösnek értékelteJJ Tiller
Na ennek örülök! Remélem jó helyre kerül!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó így már vágom. Igazából megértem a Pitt jelenlegi helyzete miatt, no meg Graham is ott van félig előtte. Van 1,5 jó szezonja, az elsőben extra terheléssel. Én egy jó combine esetén 2. körbe is várnám ebben a retek RB classban.
Az jobban meglepett hogy Evans jött ki és nem Ryan Williams.haromt
Williams is megy, hamarosan bejelentiJJ Tiller
paff. szegény VT.
Nem feltétlen jó ha az offensed 3 legjobb embere egyszerre lép le. Lásd Florida
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
jó így már vágom. Igazából megértem a Pitt jelenlegi helyzete miatt, no meg Graham is ott van félig előtte. Van 1,5 jó szezonja, az elsőben extra terheléssel. Én egy jó combine esetén 2. körbe is várnám ebben a retek RB classban.
Az jobban meglepett hogy Evans jött ki és nem Ryan Williams.haromt
Williams is megy, hamarosan bejelenti


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
de ti ott úgyis BPA alapján húztok, az meg kizárt, hogy ez OLB-t jelentsen, mert akkor nagy a baj az FO-val.
DoM
Ha BPA alapján húzunk,akkor van nagy baj.
Sztem ha kimennek a számunkra értékes emberek,akkor tuti a letrade,mert 1/13nál símán lesz más számára kellő játékos.
Fölösleges lenne BPA alapján hozni egy WR-t TE-t DTt vagy mittudomén mit.

CB kell meg OLB,nincs mese.
Hacsak FA-n nem történik valami nagy csoda.Bazzani
max trade a seahawksszal 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
de ti ott úgyis BPA alapján húztok, az meg kizárt, hogy ez OLB-t jelentsen, mert akkor nagy a baj az FO-val.
DoM
Ha BPA alapján húzunk,akkor van nagy baj.
Sztem ha kimennek a számunkra értékes emberek,akkor tuti a letrade,mert 1/13nál símán lesz más számára kellő játékos.
Fölösleges lenne BPA alapján hozni egy WR-t TE-t DTt vagy mittudomén mit.

CB kell meg OLB,nincs mese.
Hacsak FA-n nem történik valami nagy csoda.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
jó így már vágom. Igazából megértem a Pitt jelenlegi helyzete miatt, no meg Graham is ott van félig előtte. Van 1,5 jó szezonja, az elsőben extra terheléssel. Én egy jó combine esetén 2. körbe is várnám ebben a retek RB classban.
Az jobban meglepett hogy Evans jött ki és nem Ryan Williams.haromt
lehet megy Dionnal a junior FB Henry Hynoski is, az ő döntése az új edző személyétől függ (érthetően spread offense-ben nem szeretne játszani)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó így már vágom. Igazából megértem a Pitt jelenlegi helyzete miatt, no meg Graham is ott van félig előtte. Van 1,5 jó szezonja, az elsőben extra terheléssel. Én egy jó combine esetén 2. körbe is várnám ebben a retek RB classban.
Az jobban meglepett hogy Evans jött ki és nem Ryan Williams.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
még egy ok a holnapi Compass Bowl megnézésére: Dion Lewis megy a draftra
az Advisory Board 3. körösnek értékelteJJ Tiller
ő nem true freshman volt tavaly?haromt
"Lewis attended Blair Academy in New Jersey before enrolling at Pitt so he will have 3 seasons out of high school which makes him eligible for the draft"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gsn 3 548
még egy ok a holnapi Compass Bowl megnézésére: Dion Lewis megy a draftra
az Advisory Board 3. körösnek értékelteJJ Tiller
ő nem true freshman volt tavaly?haromt
Az volt, de volt egy éve high school után egy "felkészítő" suliban.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
még egy ok a holnapi Compass Bowl megnézésére: Dion Lewis megy a draftra
az Advisory Board 3. körösnek értékelteJJ Tiller
ő nem true freshman volt tavaly?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
még egy ok a holnapi Compass Bowl megnézésére: Dion Lewis megy a draftra
az Advisory Board 3. körösnek értékelte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Van e olyan OLB aki 4-3ban überfasza és az 1/13as pickel elvihető?
(Von Miller milyen?)
A Lions pickje várhatóan ez lesz ha nem marad benn topCB.

Greg Jones amúgy a második körben kelhet al?Bazzani
Talán Akeem Ayers. Esetleg Bruce Carter, de ti ott úgyis BPA alapján húztok, az meg kizárt, hogy ez OLB-t jelentsen, mert akkor nagy a baj az FO-val.

Greg Jones kapcsán érdekes lesz a hivatalos versenysúlya, mert ha 220-225 font körül mozog, akkor nem lesz nagy kapkodás érte. Na meg a coverage képességeiről is van kit meggyőzni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ijalana pedig megsérült így nem tud Senior BowlozniHöri
gáz. kiváncsi lettem volna rá. nagyon ócska az OG felhozatal így
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ijalana pedig megsérült így nem tud Senior Bowlozni

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Jenkins is jön, ha volt már, szép időnk van.Delonso_
már volt, ez még nem

"UCLA S Rahim Moore will enter the next NFL Draft"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jenkins is jön, ha volt már, szép időnk van.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt beírtátok már, hogy Georgiából Boykin és Houston is jelentkezett?

2012ben Luck a QB classban körülbelül hol helyezkedne el?Tudna jövőre is első lenni köztük és a drafton 1/1es?aztec
tuti 1/1 lesz jövőre is. Foles vagy Barkley nem ellenfél.Höri
Boykin nem jó. Nem is rossz de 2-3.körnél nem raknám előrébb.
Houston viszont első kör vége lehet. Ideális Jerry Hughes klón 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt beírtátok már, hogy Georgiából Boykin és Houston is jelentkezett?

2012ben Luck a QB classban körülbelül hol helyezkedne el?Tudna jövőre is első lenni köztük és a drafton 1/1es?aztec
tuti 1/1 lesz jövőre is. Foles vagy Barkley nem ellenfél.

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Van e olyan OLB aki 4-3ban überfasza és az 1/13as pickel elvihető?
(Von Miller milyen?)
A Lions pickje várhatóan ez lesz ha nem marad benn topCB.

Greg Jones amúgy a második körben kelhet al?Bazzani
Akeem Ayers talán

CB inkább lesz. Jones meg vsz 2. körös, egyébként nem tudom miért, abszulút top MLB idén.haromt
sztem is. Jó LBt lehet taláni később is, de egy 1.számú CBt nehezen. Lionsba meg most kell inkább. sztem ha kimegy PP és Amukamara a Lions előtt akkor letrade lesz. Oszt Brandon Harris vagy Jimmy Smith vagy Jenkins az első kör végén jó pick lehet. Főleg Jenkins, aki sztem PP mögött a legjobb CB idén.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Van e olyan OLB aki 4-3ban überfasza és az 1/13as pickel elvihető?
(Von Miller milyen?)
A Lions pickje várhatóan ez lesz ha nem marad benn topCB.

Greg Jones amúgy a második körben kelhet al?Bazzani
Akeem Ayers talán

CB inkább lesz. Jones meg vsz 2. körös, egyébként nem tudom miért, abszulút top MLB idén.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
a legtöbb focista elvégzi 3 év alatt az egyetemet 😛 vagy Luck szakja nehéz, vagy ő buta 😊

Major: Architectural Design, Engineering

nyehe. hülye mérnök 😊haromt
a stanfordon is? 😛Fucu
Messze nem a legdurvabb a stanfordi szakok kozul 😉 az Engineering melos, de nem feltetlen kemeny.

Az amerikai egyetem alapbol 4 ev.. de a focistak mindig ott vannak nyaron is a camp miatt, amikor suritett classokat nyomatnak (6-8 het alatt elvegzed azt amit, maskor szemeszter alatt) - sima ugy 3 ev alatt egy egyetem, plane a humbug szakokon. Az egyetlen gaz, hogy akkor nehezebb tutort talalni aki megirja a hazit nekik 😛 😀

Nekem volt olyan haverom aki 3 ev alatt csinalt double majort - sot, nekem is meg lehetett volna 3.5 alatt, ha tortenetesen ugy akarom, ugy hogy egyetlen nyarat toltottem ott.Igor
idézek egy nemrég belinkelt cikkből:

"The coaches have to ask their players to work almost as hard-not just on the field but in the weight room and the classroom. I followed Mr. Robinson for one day, which started at 7 a.m. with treatment for his swollen knee, followed by weightlifting, classes, an interview with ESPN Radio, more treatment, meetings, practice, a third round of treatment, dinner and study table. When he walked out of the academic center at 10 p.m., two adults who had been waiting all night for him in the parking lot approached him to sign a dozen glossy photos. I went home exhausted—and I hadn't done anything more than take notes."

Luck amúgy építésznek tanul, az engineering a minorja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
állom,nyáron lesz az átadó 😛Newman
mármint szerinted nem lesz az? 😛haromt
szerintem nem,de ezt egyszer már kifejtettem 😛Newman
Erre is teszek egyet.. hamar Hori olyan magabiztos.. legalabb majd Tibi fizet neki, nem en.
Vagy ha makolok, akkor kettot kapok 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
A Stanford a legutóbbi rangsor szerint amit olvastam a Föld 3. legjobb egyeteme. Komoly respect Lucknak h ink 1 évvel később kezd el évi 7 millió $-t keresni és ink gondol a pályafutása utáni civil életre.empty taxi
a legtöbb focista elvégzi 3 év alatt az egyetemet 😛 vagy Luck szakja nehéz, vagy ő buta 😊

Major: Architectural Design, Engineering

nyehe. hülye mérnök 😊haromt
a stanfordon is? 😛Fucu
Messze nem a legdurvabb a stanfordi szakok kozul 😉 az Engineering melos, de nem feltetlen kemeny.

Az amerikai egyetem alapbol 4 ev.. de a focistak mindig ott vannak nyaron is a camp miatt, amikor suritett classokat nyomatnak (6-8 het alatt elvegzed azt amit, maskor szemeszter alatt) - sima ugy 3 ev alatt egy egyetem, plane a humbug szakokon. Az egyetlen gaz, hogy akkor nehezebb tutort talalni aki megirja a hazit nekik 😛 😀

Nekem volt olyan haverom aki 3 ev alatt csinalt double majort - sot, nekem is meg lehetett volna 3.5 alatt, ha tortenetesen ugy akarom, ugy hogy egyetlen nyarat toltottem ott.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)