NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Dowling egész évben sérült volt.

jó atléta, rosszabb focista.
a felmérőkön felküzdheti magát 2. körig, de jelenleg ez szinte esélytelenHöri
Akkor ő Al embere 😀

köszi
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dowling egész évben sérült volt.

jó atléta, rosszabb focista.
a felmérőkön felküzdheti magát 2. körig, de jelenleg ez szinte esélytelen

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Egy kérdés hogy témánál maradjunk

Ras-I Luis Dowling CB, róla mit tudtok, milyen véleménnyel vagytok róla? Második körben még benn lehet a Raidersnek?


Howard pedig kicsit mellőzött lett idénre, amikor Marshall más védelmi struktúrát képzelt el, így feleslegessé vált úgymond. azonban volt hogy beszállt játszani és akkor szerintem nem volt rossz, valamint az ST-ben jól nyomta! Nekünk nem kellett, de attól még sztem jó playa!
Futás ellen nem olyna jó, és nem is olyan erős, de rohadt gyors és coverben is fajinul tolja!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
itt ez nagy off, de tényleg, Howarddal mi történt a Raiders-ben idén, hogy csak csere volt?

Pierre Thomas meg Ivory sem a sérülésmentességéről volt híres az egyetemen, mondjuk Ivory éppen kb. semmiről... csabi19
ezért se draftolták őket

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Anthony Allen lesz a mi emberünk
4-6. körös prospect, Ivory-hoz hasonló stílusú, igaz futott eleget, de soha nem volt sérülékeny és hihetetlenül labdabiztosJJ Tiller
Na, ezt kihagytam, a séma miatt is lehet valaki egészséges... Bár ugye Haromt írt már ilyet Moody személyében...
Egyébként azt veszem le erről az Anthony Allen gyerekről, hogy tetszene Neked... 😊 Ez tavaly bejött Woods-nál (mondjuk nem sokáig), cserébe Robinsonnál nagyon nem. 😊
Itt ugyan egy kicsit off, de érdemes lenne megfontolnia a Saintsnek Michael Bush megszerzését az offseasonban, szerintem nagyon jó kis futó, igaz hogy volt súlyos sérülése, de azóta szinte semmi baja nem volt egy hüvelykujj törésen kívül! És mivel FA lesz vagy RFA, így van rá sansz, hogy kikerül a piacra!Bruce
Már beszéltük a Saints topikban Jacobsot is... Nekem ő nem tetszene, Bush meg már van egy a futóknál... Így nem Bush, hanem R. Bush feliratú mezt kéne viselnie... Az csúnya... Mondjuk jól jönne még néhány eladott Bush mez... 😊
Nem tudom, idén nem vagyok rápörögve a free agencyre, draft előnyben... Mondjuk, ha jönne tőletek csomagban Howard és ő olcsóért, mondjuk egy 3. kör eleji pickért, tetszene a dolog... 😊

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Itt ugyan egy kicsit off, de érdemes lenne megfontolnia a Saintsnek Michael Bush megszerzését az offseasonban, szerintem nagyon jó kis futó, igaz hogy volt súlyos sérülése, de azóta szinte semmi baja nem volt egy hüvelykujj törésen kívül! És mivel FA lesz vagy RFA, így van rá sansz, hogy kikerül a piacra!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
középsőkörös futó kismillió van aki jó lehet.
Bilal Powell, Delone Carter, Helu, Da'Rel Scott, Batch

de sok olyan van aki UDFA/hátsó körből lehet valaki az NFL-ben
Nekem ebből a titkos favoritom Emmanuel Moody. Neki a képességei nagyon NFL kompatibilisek, de kicsit sem illett a Gators offensebe így szinte semennyit sem játszott, ergo hipermegkímélt állapotban mehet az NFL-be. A hozzáállása nem feltétlenül a legjobb de late round steal lehet. Shaun Droughn hasonlóharomt
Moodyra én is kíváncsi vagyok, mert annó még a HML-ben én draftoltam és kurva jó kis futó lett belőle, mivel jónak csinálták meg a draft class-ban, de ugye aki azt csinálja az valamennyire követi a colleget szóval utána is néztem emiatt direkt, és ugyan akkor még az USC volt neki egyetemként feltüntetve, de átment a Gatorsba. Szóval ott meg nem volt kompatibilis a Gators offensel és így nem beszélnek róla sokat, pedig tényleg jó lehet és tényleg megkímélt állapotban van, bár valszeg neki azért kell egy kis idő még felveszi a ritmust újra!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
azért ez kicsit szemben áll egymással, hogy nincs agyonhasználva, de nem is volt sérült 😀
elvégre pont azért szokták limitálni 1-1 futó játékidejét, hogy rá ne sérüljön a korábbi bajára.Höri
az is belefér, ha nincs 6 éve az egyetemenatapapa
Jaja, juniorok előnyben... 😊 Mondjuk lehetett volna egy-két futó, aki HS sztár, aztán college backup volt, és csak tavaly vagy idén került a pályára csak az NCAA-ben... Vagy éppen sok jó futó volt vele együtt egy csapatban. 😊 De azt hiszem, nem lehet éppen megjósolni az NFL tartósságát senkinek... Ezen a poszton főleg.
És a Saints pont, hogy vesz át sérült árut... Én nem akarok. 😊 Pierre Thomas meg Ivory sem a sérülésmentességéről volt híres az egyetemen, mondjuk Ivory éppen kb. semmiről... Szóval csak én keresek ilyen, Höri szerint lehetetlen embereket.

Köszönöm mindenkinek, majd utánuk nézek. És reménykedek. 😊csabi19
Anthony Allen lesz a mi emberünk
4-6. körös prospect, Ivory-hoz hasonló stílusú, igaz futott eleget, de soha nem volt sérülékeny és hihetetlenül labdabiztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Shane Vereen

junior
tavaly Jahvid Best cseréje volt.Höri
és sok köze lesz a középső/hátsó körökhöz? 😛
sima 2-3. körös prospect, itt meg direkt a hátsókörösökről volt szóharomt
igaz.

na ilyen közös halmaz akkor viszont végképp nincsen.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Shane Vereen

junior
tavaly Jahvid Best cseréje volt.Höri
és sok köze lesz a középső/hátsó körökhöz? 😛
sima 2-3. körös prospect, itt meg direkt a hátsókörösökről volt szó
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Shane Vereen

junior
tavaly Jahvid Best cseréje volt.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
azért ez kicsit szemben áll egymással, hogy nincs agyonhasználva, de nem is volt sérült 😀
elvégre pont azért szokták limitálni 1-1 futó játékidejét, hogy rá ne sérüljön a korábbi bajára.Höri
az is belefér, ha nincs 6 éve az egyetemenatapapa
Jaja, juniorok előnyben... 😊 Mondjuk lehetett volna egy-két futó, aki HS sztár, aztán college backup volt, és csak tavaly vagy idén került a pályára csak az NCAA-ben... Vagy éppen sok jó futó volt vele együtt egy csapatban. 😊 De azt hiszem, nem lehet éppen megjósolni az NFL tartósságát senkinek... Ezen a poszton főleg.
És a Saints pont, hogy vesz át sérült árut... Én nem akarok. 😊 Pierre Thomas meg Ivory sem a sérülésmentességéről volt híres az egyetemen, mondjuk Ivory éppen kb. semmiről... Szóval csak én keresek ilyen, Höri szerint lehetetlen embereket.

Köszönöm mindenkinek, majd utánuk nézek. És reménykedek. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért ez kicsit szemben áll egymással, hogy nincs agyonhasználva, de nem is volt sérült 😀

elvégre pont azért szokták limitálni 1-1 futó játékidejét, hogy rá ne sérüljön a korábbi bajára.Höri
Pl Moody esete a tökéletes cáfolat erre. Éppen ezért nagy fogás lehet 7. körben mondjuk.

De lehet esetleg valami Brian Maddox (S.Carolina), C.J. Gable(USC) vele nem is nagyon tudom mi volt idén, talán még Brandon Saine(Ohio State)

ők mind 7.kör/UDFA sanszosak, de a képességek kurva jók
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
azért ez kicsit szemben áll egymással, hogy nincs agyonhasználva, de nem is volt sérült 😀

elvégre pont azért szokták limitálni 1-1 futó játékidejét, hogy rá ne sérüljön a korábbi bajára.Höri
az is belefér, ha nincs 6 éve az egyetemen

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért ez kicsit szemben áll egymással, hogy nincs agyonhasználva, de nem is volt sérült 😀

elvégre pont azért szokták limitálni 1-1 futó játékidejét, hogy rá ne sérüljön a korábbi bajára.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem középső körös futónak Hunter tetszik nagyon.tenorx
Hunternek volt komoly sérülése tavaly. Ráadásul eléggé undersized.haromt
Ja nem néztem, hogy sérült árut nem vesz át a Saints, igaz. Hát akkor passz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem középső körös futónak Hunter tetszik nagyon.tenorx
Hunternek volt komoly sérülése tavaly. Ráadásul eléggé undersized.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem középső körös futónak Hunter tetszik nagyon.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
középsőkörös futó kismillió van aki jó lehet.
Bilal Powell, Delone Carter, Helu, Da'Rel Scott, Batch

de sok olyan van aki UDFA/hátsó körből lehet valaki az NFL-ben
Nekem ebből a titkos favoritom Emmanuel Moody. Neki a képességei nagyon NFL kompatibilisek, de kicsit sem illett a Gators offensebe így szinte semennyit sem játszott, ergo hipermegkímélt állapotban mehet az NFL-be. A hozzáállása nem feltétlenül a legjobb de late round steal lehet. Shaun Droughn hasonló
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Egy egészen friss
http://walterfootball.com/draft2011.phpDelonso_
"The Saints need help at either weakside or middle linebacker. If they get the latter, they can move Jonathan Vilma outside."
Miii??? Ez komoly...? Nem éppen tartom megvalósulni ezt, szóval nem annyira érdekel/zavar, máshol még nem is olvastam, de, hogy ezt honnan találta ki...?

Ha már itt vagyok, kérdezek... Ki tartozik abba a középső körös futó kategóriába, aki még nincs széttörve sem, nem is volt sérült, és ezt a sérülésmentes időszakot előreláthatólag az NFL-ben is tudná tartani...? Nyilván nem lesz tökéletes objektív válasz, szóval minden érdekel... 😊

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
miért lenne szomorú Bradford?Newman
Diamondshead Rams szurkoló.Höri
tudom,de az összefüggés nem világos 😛Newman
nagyon sok mock-ban őt írták hozzánk, mint első körös wr-t (az alapfeltételezés szerint Green és Jones előbb kimegy). a hírek szerint ha kimegy Green és Jones, akkor nem fogunk wr-t draftolni az első körben.
én alaphelyzetben is sokkal jobban örülnék, ha egy tapasztalt wr-t hoznánk a piacról igazi #1 elkapónak, nem egy tök újoncot neveznénk ki #1-nek.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy egészen friss

http://walterfootball.com/draft2011.phpDelonso_
Frissíti minden csütörtökön, de kicsit elnagyoltnak tűnik, főleg a vége. Engem az új DCDs érdekel már, illetve majd a walteres, ha megvan a végleges junior lista.tenorx
aki hetente ír új mockdraftot sikeres ember nem lehet 😛

De legalább kihozta nekünk Unfairleyt 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az SI.com nem teljes mock draftja(a még rákjátszásban érdekelt csapatok nem szerepelnek benne).
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/andrew_perloff/01/12/mock-draft/index.html
Elég érdekes egy lista. Pl. 1/1-esnek még 1 mockdraftnál sem láttam sehol azt; akit itt jelöltek....
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 503 — !SuPeR6BoWL!
Csak annyit akarok kérdezni, ha Lockout lesz akkor a drafttal véget is ér majd az idény?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egy egészen friss

http://walterfootball.com/draft2011.phpDelonso_
Frissíti minden csütörtökön, de kicsit elnagyoltnak tűnik, főleg a vége. Engem az új DCDs érdekel már, illetve majd a walteres, ha megvan a végleges junior lista.