NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 13 éve
Nézzétek a bowl.hu facebook oldalát is néhaSzoktam látni a postokat amikor görgetek végig valami érdekességért, de úgy konkrétan semmilyen oldalra nem szoktam rámenni, szóval ez most elkerülte ott a figyelmem. 😊
www.facebook.com/bowlhujjncaa
több mint 13 éve
Mitől lenne spoiler?Ez valami spoiler?EasyGhost
Tyrion Lannisterből király lesz? atapapa
Már a harmadik könyvben az lesz. Majdnem. 😊
több mint 13 éve
Nézzétek a bowl.hu facebook oldalát is néhawww.facebook.com/bowlhu

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Ez valami spoiler?EasyGhost
Tyrion Lannisterből király lesz?
több mint 13 éve
Szerintem Goodell nem is gondolt bele mennyire találó az a kép.
több mint 13 éve
Sose lehet tudni semmit seVince Young is vissza akar térni, ott lesz a Texas Pro Dayen. Amadeus91nem hiszem, hogy draftoljákHöri
Lesz ez még így se!
több mint 13 éve
Vince Young is vissza akar térni, ott lesz a Texas Pro Dayen. Amadeus91nem hiszem, hogy draftolják
több mint 13 éve
Vince Young is vissza akar térni, ott lesz a Texas Pro Dayen.
több mint 13 éve
igen.....70-ről....., sőt a Lucas oliból berúgja a Superdomba... 😊 (igen, tudom hogy mindkettő fedett)be tud rúgni egy 30 yardos field goalt...annyit még én is betudok 😀 BigBen7Lehet ezt mondjuk az után rúgta, hogy lesérült a térde, de távolabbról így már nem ment. 😊
Aztán ha egészséges, bevágja 70-ről is a FG-t. 😀Stez
több mint 13 éve
szerintem meg megy a piacra, de ne legyen igazam.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Jaja, fentiekbõl kiindulva szvsz nem is haladnak rosszul.Randy Starks tag-elve.MedvepapaLongal meg gondolom nagyba megy a tárgyalás. Shawn84
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
be tud rúgni egy 30 yardos field goalt...annyit még én is betudok 😀 BigBen7Lehet ezt mondjuk az után rúgta, hogy lesérült a térde, de távolabbról így már nem ment. 😊
Aztán ha egészséges, bevágja 70-ről is a FG-t. 😀
több mint 13 éve
ha hívnak mentem volna 😊be tud rúgni egy 30 yardos field goalt...annyit még én is betudok 😀 BigBen7viszont.... nem mentél a kombájnrasutianap
több mint 13 éve
Randy Starks tag-elve.MedvepapaLongal meg gondolom nagyba megy a tárgyalás.
több mint 13 éve
Randy Starks tag-elve.
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 13 éve
Adam Schefter @AdamSchefterPlayers not expected to be tagged today include: WR Wes Welker, OT Jake Long, P Shane Lechler, S Dashon Goldson, TE Dustin Keller.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Ráadásul - minden bizonnyal - töke van (a menyasszonynak). 😀be tud rúgni egy 30 yardos field goalt...annyit még én is betudok 😀 BigBen7viszont.... nem mentél a kombájnrasutianap
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
be tud rúgni egy 30 yardos field goalt...annyit még én is betudok 😀 BigBen7viszont.... nem mentél a kombájnra

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
be tud rúgni egy 30 yardos field goalt...annyit még én is betudok 😀
több mint 13 éve
Háát szerintem egy kickernél/punternél pont hogy mérvadó akár egy rúgás is. Ha csak kicsit lenne szar és azért repülne is valamennyit a labda azt mondanám okés, de képzeld el ha élesben lepné meg a csapatát egy hasonló nem tervezett onside kickkel/onside punttal 😀Egyébként ez a linkelt "normálisnak" nevezett rúgás, mekkora lehet, 20-30 yardos? 😊
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
Azért 1 db rúgás nem mérvadó.Rúgott ő normálisat is:
több mint 13 éve
Ti olyanról még sose hallottatok, hogy onside kick edzés? 😊Gene Smith mindenki (kivéve a Jags fanbase tagjait) legnagyobb sajnálatára már nincs a csapatnál, szóval már mi sem fogjuk. Tudom kevésbé lesznek murisak a draftok, de sajna ez van.iktriadŐt ki fogja kiválasztani 😊a Jacksonville!
www.dailymail.co.uk/news/article-2286432/Lauren-Silberman-Former-soccer-player-set-make-history-woman-NFL.html
danyly
jjncaa

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Neee....ennyi??? Azt hittem azért van is mögötte némi tehetség, ha már próbálkozik.
EasyGhost
jjncaa