Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
Nekem ez tipik vágyvezérelt gondolkodásnak tűnik.
Én is szeretnék meccseket nézni, én is szeretném, ha nem változna ez is, de világjárvány van, ami tombol az USA-ban.
A foci full kontakt sport, ennyiben más, mint a fentiek, valamint abban, hogy sokkal több játékos, nagyobb stábok alkotnak egy csapatot.
Ha lesz is valamiféle torz szezon, a logika akkor is azt mondatja velem, hogy nem szabadna lennie, nem lehetne. És bízván némi józan észben ezért szavazok a “nem lesz”-re.
Sobri Jóska
Eloszor kijelentetted hogy nem lesz, majd aktivan irogattad ide hetente ugyanezt.
Mostmár a józan észben bízva mondod hogy nem lesz.
Mire elkezdődik kiderül hogy végig tudtad hogy lesz szezon.
kapitnono
Szerintem szeptemberre el fogja végre érni a gyász 5. lépcsőfokát, az elfogadást, hogy Brady bátyó már nem a Pats játékosa. 😊
iktriad
Öööö, mi közöm a Patshez? Vagy Bradyhez?
Sobri Jóska
most h kiégett már semmi

😀
briareos
Na így.

több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Nekem ez tipik vágyvezérelt gondolkodásnak tűnik.
Én is szeretnék meccseket nézni, én is szeretném, ha nem változna ez is, de világjárvány van, ami tombol az USA-ban.
A foci full kontakt sport, ennyiben más, mint a fentiek, valamint abban, hogy sokkal több játékos, nagyobb stábok alkotnak egy csapatot.
Ha lesz is valamiféle torz szezon, a logika akkor is azt mondatja velem, hogy nem szabadna lennie, nem lehetne. És bízván némi józan észben ezért szavazok a “nem lesz”-re.
Sobri Jóska
Eloszor kijelentetted hogy nem lesz, majd aktivan irogattad ide hetente ugyanezt.
Mostmár a józan észben bízva mondod hogy nem lesz.
Mire elkezdődik kiderül hogy végig tudtad hogy lesz szezon.
kapitnono
Szerintem szeptemberre el fogja végre érni a gyász 5. lépcsőfokát, az elfogadást, hogy Brady bátyó már nem a Pats játékosa. 😊
iktriad
Öööö, mi közöm a Patshez? Vagy Bradyhez?
Sobri Jóska
most h kiégett már semmi

😀

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
Nekem ez tipik vágyvezérelt gondolkodásnak tűnik.
Én is szeretnék meccseket nézni, én is szeretném, ha nem változna ez is, de világjárvány van, ami tombol az USA-ban.
A foci full kontakt sport, ennyiben más, mint a fentiek, valamint abban, hogy sokkal több játékos, nagyobb stábok alkotnak egy csapatot.
Ha lesz is valamiféle torz szezon, a logika akkor is azt mondatja velem, hogy nem szabadna lennie, nem lehetne. És bízván némi józan észben ezért szavazok a “nem lesz”-re.
Sobri Jóska
Eloszor kijelentetted hogy nem lesz, majd aktivan irogattad ide hetente ugyanezt.
Mostmár a józan észben bízva mondod hogy nem lesz.
Mire elkezdődik kiderül hogy végig tudtad hogy lesz szezon.
kapitnono
Szerintem szeptemberre el fogja végre érni a gyász 5. lépcsőfokát, az elfogadást, hogy Brady bátyó már nem a Pats játékosa. 😊
iktriad
Öööö, mi közöm a Patshez? Vagy Bradyhez?

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Szerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.
kapitnono
Nekem ez tipik vágyvezérelt gondolkodásnak tűnik.
Én is szeretnék meccseket nézni, én is szeretném, ha nem változna ez is, de világjárvány van, ami tombol az USA-ban.
A foci full kontakt sport, ennyiben más, mint a fentiek, valamint abban, hogy sokkal több játékos, nagyobb stábok alkotnak egy csapatot.
Ha lesz is valamiféle torz szezon, a logika akkor is azt mondatja velem, hogy nem szabadna lennie, nem lehetne. És bízván némi józan észben ezért szavazok a “nem lesz”-re.
Sobri Jóska
Eloszor kijelentetted hogy nem lesz, majd aktivan irogattad ide hetente ugyanezt.
Mostmár a józan észben bízva mondod hogy nem lesz.
Mire elkezdődik kiderül hogy végig tudtad hogy lesz szezon.
Adirotor
Mondom, hogy szerintem nem lesz.
Ha meg lesz örülünk.
De nem lesz.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem ez tipik vágyvezérelt gondolkodásnak tűnik.
Én is szeretnék meccseket nézni, én is szeretném, ha nem változna ez is, de világjárvány van, ami tombol az USA-ban.
A foci full kontakt sport, ennyiben más, mint a fentiek, valamint abban, hogy sokkal több játékos, nagyobb stábok alkotnak egy csapatot.
Ha lesz is valamiféle torz szezon, a logika akkor is azt mondatja velem, hogy nem szabadna lennie, nem lehetne. És bízván némi józan észben ezért szavazok a “nem lesz”-re.
Sobri Jóska
Eloszor kijelentetted hogy nem lesz, majd aktivan irogattad ide hetente ugyanezt.
Mostmár a józan észben bízva mondod hogy nem lesz.
Mire elkezdődik kiderül hogy végig tudtad hogy lesz szezon.
kapitnono
Szerintem szeptemberre el fogja végre érni a gyász 5. lépcsőfokát, az elfogadást, hogy Brady bátyó már nem a Pats játékosa. 😊
több mint 5 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Szerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.
kapitnono
Nekem ez tipik vágyvezérelt gondolkodásnak tűnik.
Én is szeretnék meccseket nézni, én is szeretném, ha nem változna ez is, de világjárvány van, ami tombol az USA-ban.
A foci full kontakt sport, ennyiben más, mint a fentiek, valamint abban, hogy sokkal több játékos, nagyobb stábok alkotnak egy csapatot.
Ha lesz is valamiféle torz szezon, a logika akkor is azt mondatja velem, hogy nem szabadna lennie, nem lehetne. És bízván némi józan észben ezért szavazok a “nem lesz”-re.
Sobri Jóska
Eloszor kijelentetted hogy nem lesz, majd aktivan irogattad ide hetente ugyanezt.
Mostmár a józan észben bízva mondod hogy nem lesz.
Mire elkezdődik kiderül hogy végig tudtad hogy lesz szezon.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Szerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.
kapitnono
Nekem ez tipik vágyvezérelt gondolkodásnak tűnik.
Én is szeretnék meccseket nézni, én is szeretném, ha nem változna ez is, de világjárvány van, ami tombol az USA-ban.
A foci full kontakt sport, ennyiben más, mint a fentiek, valamint abban, hogy sokkal több játékos, nagyobb stábok alkotnak egy csapatot.
Ha lesz is valamiféle torz szezon, a logika akkor is azt mondatja velem, hogy nem szabadna lennie, nem lehetne. És bízván némi józan észben ezért szavazok a “nem lesz”-re.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Szerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.
kapitnono
pats fórumban felvetette valaki, hogy egy dolog a játékos, de senki nem beszél az edzőkről
nálunk azért BillBá igencsak veszélyeztetett korban van, ha ő kidőlne...
NB2
Majd eloveszik az egyik klonjat.
Borbinho
Inkább a fiát.

Arians amúgy mg veszélyeztetettebb, mint ő.
több mint 5 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Peszinter Ferenc
Najo mi ez a név, made my day

Szerkesztette: Adirotor
több mint 5 éve
Peszinter Ferenc 811 — 中国加油
pats fórumban felvetette valaki, hogy egy dolog a játékos, de senki nem beszél az edzőkről
nálunk azért BillBá igencsak veszélyeztetett korban van, ha ő kidőlne...
NB2
A kutyája már draftolt, lehet edzősködni is fog.
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Szerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.
kapitnono
pats fórumban felvetette valaki, hogy egy dolog a játékos, de senki nem beszél az edzőkről
nálunk azért BillBá igencsak veszélyeztetett korban van, ha ő kidőlne...
NB2
Majd eloveszik az egyik klonjat.
Borbinho
Sajnos nem sajnos Billt még a Covid se tudja legyőzni. Sokan próbálkoztak, sokan buktak.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Szerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.
kapitnono
pats fórumban felvetette valaki, hogy egy dolog a játékos, de senki nem beszél az edzőkről
nálunk azért BillBá igencsak veszélyeztetett korban van, ha ő kidőlne...
NB2
Majd eloveszik az egyik klonjat.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Szerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.
kapitnono
pats fórumban felvetette valaki, hogy egy dolog a játékos, de senki nem beszél az edzőkről
nálunk azért BillBá igencsak veszélyeztetett korban van, ha ő kidőlne...
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 353 — WHO DAT!!!!
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Szerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉
iktriad
Engem csak a Jax PO-ja érdekel.
Sobri Jóska
na akkor arra gondoltál mindig h idén elmarad
briareos
Nem!
Sőt, a Jax még akkor is a PO-ba jut, ha idén szezon se lesz!
Sobri Jóska
Nekem kicsik az igényeim: Minshewról derüljön ki, hogy lehet-e rá építeni a jövőt vagy QB kell az egyik 1. körössel jövőre.


ismerős érzés én is sorra nyerem SB-ket Miamivel a maddenben
briareos
Hát ha az nem is túl valószínű, de Jags - Phnis prime time meccs lesz idén, ha a COVID-19 is úgy akarja.
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉
iktriad
Engem csak a Jax PO-ja érdekel.
Sobri Jóska
na akkor arra gondoltál mindig h idén elmarad
briareos
Nem!
Sőt, a Jax még akkor is a PO-ba jut, ha idén szezon se lesz!
Sobri Jóska
ismerős érzés én is sorra nyerem SB-ket Miamivel a maddenben

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉
iktriad
Engem csak a Jax PO-ja érdekel.
Sobri Jóska
na akkor arra gondoltál mindig h idén elmarad
briareos
Nem!
Sőt, a Jax még akkor is a PO-ba jut, ha idén szezon se lesz!

több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉
iktriad
Engem csak a Jax PO-ja érdekel.
Sobri Jóska
na akkor arra gondoltál mindig h idén elmarad

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉
iktriad
Engem csak a Jax PO-ja érdekel.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Amúgy megnézném a denvérfatert élőben bunyózni valakivel, de a kötelező távolságtartással félek az se lenne az igazi...
És akkor most itt le lesznek cserélve a csapattopikok bézbózos csapattopikokra vagy valahogy a bowlhunak sikerül átvészelnie, hogy egy elavult médiaplatformon a magyar közvetítés egyik televíziós csatornáról egy másikra kerül?
Esetleg megint kettészakad a fórum és lesz egy sportTV-s baseball meg egy arenás foci fórum, legalábbis amíg a sportTV nem veszi meg az arenafootball közvetítési jogait hogy az elnevezésbeli félreértéseket kihasználva szerezzen vissza nézőket?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Pár év múlva ha már elég népszerű lesz, akkor majd az Érdi TV elveszi a jogokat ha ép be akar törni az éjszakai tévés piacra.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 www.sport1tv.hu/sztori/94041/a-sport-tv-2020-tol-a-legosibb-amerikai-ligat-kozvetiti/

Tényleg Sanyi lesz a szakértő 😀dddd
tenorx
a videóban többen is Astros cuccban
megint kezdődik vaze 🤣

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "