NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 5 éve
Na így.most h kiégett már semmiÖööö, mi közöm a Patshez? Vagy Bradyhez?Szerintem szeptemberre el fogja végre érni a gyász 5. lépcsőfokát, az elfogadást, hogy Brady bátyó már nem a Pats játékosa. 😊Nekem ez tipik vágyvezérelt gondolkodásnak tűnik.Eloszor kijelentetted hogy nem lesz, majd aktivan irogattad ide hetente ugyanezt.
Én is szeretnék meccseket nézni, én is szeretném, ha nem változna ez is, de világjárvány van, ami tombol az USA-ban.
A foci full kontakt sport, ennyiben más, mint a fentiek, valamint abban, hogy sokkal több játékos, nagyobb stábok alkotnak egy csapatot.
Ha lesz is valamiféle torz szezon, a logika akkor is azt mondatja velem, hogy nem szabadna lennie, nem lehetne. És bízván némi józan észben ezért szavazok a “nem lesz”-re.
Sobri Jóska
Mostmár a józan észben bízva mondod hogy nem lesz.
Mire elkezdődik kiderül hogy végig tudtad hogy lesz szezon.
kapitnono
iktriad
Sobri Jóska
😀
briareos
több mint 5 éve
most h kiégett már semmiÖööö, mi közöm a Patshez? Vagy Bradyhez?Szerintem szeptemberre el fogja végre érni a gyász 5. lépcsőfokát, az elfogadást, hogy Brady bátyó már nem a Pats játékosa. 😊Nekem ez tipik vágyvezérelt gondolkodásnak tűnik.Eloszor kijelentetted hogy nem lesz, majd aktivan irogattad ide hetente ugyanezt.
Én is szeretnék meccseket nézni, én is szeretném, ha nem változna ez is, de világjárvány van, ami tombol az USA-ban.
A foci full kontakt sport, ennyiben más, mint a fentiek, valamint abban, hogy sokkal több játékos, nagyobb stábok alkotnak egy csapatot.
Ha lesz is valamiféle torz szezon, a logika akkor is azt mondatja velem, hogy nem szabadna lennie, nem lehetne. És bízván némi józan észben ezért szavazok a “nem lesz”-re.
Sobri Jóska
Mostmár a józan észben bízva mondod hogy nem lesz.
Mire elkezdődik kiderül hogy végig tudtad hogy lesz szezon.
kapitnono
iktriad
Sobri Jóska
😀
több mint 5 éve
Öööö, mi közöm a Patshez? Vagy Bradyhez?Szerintem szeptemberre el fogja végre érni a gyász 5. lépcsőfokát, az elfogadást, hogy Brady bátyó már nem a Pats játékosa. 😊Nekem ez tipik vágyvezérelt gondolkodásnak tűnik.Eloszor kijelentetted hogy nem lesz, majd aktivan irogattad ide hetente ugyanezt.
Én is szeretnék meccseket nézni, én is szeretném, ha nem változna ez is, de világjárvány van, ami tombol az USA-ban.
A foci full kontakt sport, ennyiben más, mint a fentiek, valamint abban, hogy sokkal több játékos, nagyobb stábok alkotnak egy csapatot.
Ha lesz is valamiféle torz szezon, a logika akkor is azt mondatja velem, hogy nem szabadna lennie, nem lehetne. És bízván némi józan észben ezért szavazok a “nem lesz”-re.
Sobri Jóska
Mostmár a józan észben bízva mondod hogy nem lesz.
Mire elkezdődik kiderül hogy végig tudtad hogy lesz szezon.
kapitnono
iktriad
több mint 5 éve
Mondom, hogy szerintem nem lesz.Eloszor kijelentetted hogy nem lesz, majd aktivan irogattad ide hetente ugyanezt.Nekem ez tipik vágyvezérelt gondolkodásnak tűnik.Szerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.A vírus még bekavarhat.
twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
kapitnono
Én is szeretnék meccseket nézni, én is szeretném, ha nem változna ez is, de világjárvány van, ami tombol az USA-ban.
A foci full kontakt sport, ennyiben más, mint a fentiek, valamint abban, hogy sokkal több játékos, nagyobb stábok alkotnak egy csapatot.
Ha lesz is valamiféle torz szezon, a logika akkor is azt mondatja velem, hogy nem szabadna lennie, nem lehetne. És bízván némi józan észben ezért szavazok a “nem lesz”-re.
Sobri Jóska
Mostmár a józan észben bízva mondod hogy nem lesz.
Mire elkezdődik kiderül hogy végig tudtad hogy lesz szezon.
Adirotor
Ha meg lesz örülünk.
De nem lesz.
több mint 5 éve
Szerintem szeptemberre el fogja végre érni a gyász 5. lépcsőfokát, az elfogadást, hogy Brady bátyó már nem a Pats játékosa. 😊Nekem ez tipik vágyvezérelt gondolkodásnak tűnik.Eloszor kijelentetted hogy nem lesz, majd aktivan irogattad ide hetente ugyanezt.
Én is szeretnék meccseket nézni, én is szeretném, ha nem változna ez is, de világjárvány van, ami tombol az USA-ban.
A foci full kontakt sport, ennyiben más, mint a fentiek, valamint abban, hogy sokkal több játékos, nagyobb stábok alkotnak egy csapatot.
Ha lesz is valamiféle torz szezon, a logika akkor is azt mondatja velem, hogy nem szabadna lennie, nem lehetne. És bízván némi józan észben ezért szavazok a “nem lesz”-re.
Sobri Jóska
Mostmár a józan észben bízva mondod hogy nem lesz.
Mire elkezdődik kiderül hogy végig tudtad hogy lesz szezon.
kapitnono
több mint 5 éve
Eloszor kijelentetted hogy nem lesz, majd aktivan irogattad ide hetente ugyanezt.Nekem ez tipik vágyvezérelt gondolkodásnak tűnik.Szerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.A vírus még bekavarhat.
twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
kapitnono
Én is szeretnék meccseket nézni, én is szeretném, ha nem változna ez is, de világjárvány van, ami tombol az USA-ban.
A foci full kontakt sport, ennyiben más, mint a fentiek, valamint abban, hogy sokkal több játékos, nagyobb stábok alkotnak egy csapatot.
Ha lesz is valamiféle torz szezon, a logika akkor is azt mondatja velem, hogy nem szabadna lennie, nem lehetne. És bízván némi józan észben ezért szavazok a “nem lesz”-re.
Sobri Jóska
Mostmár a józan észben bízva mondod hogy nem lesz.
Mire elkezdődik kiderül hogy végig tudtad hogy lesz szezon.
több mint 5 éve
Nekem ez tipik vágyvezérelt gondolkodásnak tűnik.Szerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.A vírus még bekavarhat.
twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
kapitnono
Én is szeretnék meccseket nézni, én is szeretném, ha nem változna ez is, de világjárvány van, ami tombol az USA-ban.
A foci full kontakt sport, ennyiben más, mint a fentiek, valamint abban, hogy sokkal több játékos, nagyobb stábok alkotnak egy csapatot.
Ha lesz is valamiféle torz szezon, a logika akkor is azt mondatja velem, hogy nem szabadna lennie, nem lehetne. És bízván némi józan észben ezért szavazok a “nem lesz”-re.
több mint 5 éve
Inkább a fiát.Majd eloveszik az egyik klonjat.pats fórumban felvetette valaki, hogy egy dolog a játékos, de senki nem beszél az edzőkrőlSzerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.A vírus még bekavarhat.
twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
kapitnono
nálunk azért BillBá igencsak veszélyeztetett korban van, ha ő kidőlne...
NB2
Borbinho
Arians amúgy mg veszélyeztetettebb, mint ő.
több mint 5 éve
pats fórumban felvetette valaki, hogy egy dolog a játékos, de senki nem beszél az edzőkrőlA kutyája már draftolt, lehet edzősködni is fog.
nálunk azért BillBá igencsak veszélyeztetett korban van, ha ő kidőlne...
NB2
több mint 5 éve
Sajnos nem sajnos Billt még a Covid se tudja legyőzni. Sokan próbálkoztak, sokan buktak.Majd eloveszik az egyik klonjat.pats fórumban felvetette valaki, hogy egy dolog a játékos, de senki nem beszél az edzőkrőlSzerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.A vírus még bekavarhat.
twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
kapitnono
nálunk azért BillBá igencsak veszélyeztetett korban van, ha ő kidőlne...
NB2
Borbinho
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Majd eloveszik az egyik klonjat.pats fórumban felvetette valaki, hogy egy dolog a játékos, de senki nem beszél az edzőkrőlSzerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.A vírus még bekavarhat.
twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
kapitnono
nálunk azért BillBá igencsak veszélyeztetett korban van, ha ő kidőlne...
NB2
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
pats fórumban felvetette valaki, hogy egy dolog a játékos, de senki nem beszél az edzőkrőlSzerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.A vírus még bekavarhat.
twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
kapitnono
nálunk azért BillBá igencsak veszélyeztetett korban van, ha ő kidőlne...
több mint 5 éve
Szerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.A vírus még bekavarhat.
twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Szerkesztette: kapitnono

több mint 5 éve
Nekem kicsik az igényeim: Minshewról derüljön ki, hogy lehet-e rá építeni a jövőt vagy QB kell az egyik 1. körössel jövőre.Nem!na akkor arra gondoltál mindig h idén elmaradEngem csak a Jax PO-ja érdekel.Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.A vírus még bekavarhat.
twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
iktriad
Sobri Jóska
briareos
Sőt, a Jax még akkor is a PO-ba jut, ha idén szezon se lesz!
Sobri Jóska
ismerős érzés én is sorra nyerem SB-ket Miamivel a maddenbenHát ha az nem is túl valószínű, de Jags - Phnis prime time meccs lesz idén, ha a COVID-19 is úgy akarja.
briareos
több mint 5 éve
ismerős érzés én is sorra nyerem SB-ket Miamivel a maddenbenNem!na akkor arra gondoltál mindig h idén elmaradEngem csak a Jax PO-ja érdekel.Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.A vírus még bekavarhat.
twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
iktriad
Sobri Jóska
briareos
Sőt, a Jax még akkor is a PO-ba jut, ha idén szezon se lesz!
Sobri Jóska
több mint 5 éve
Nem!na akkor arra gondoltál mindig h idén elmaradEngem csak a Jax PO-ja érdekel.Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.A vírus még bekavarhat.
twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
iktriad
Sobri Jóska
briareos
Sőt, a Jax még akkor is a PO-ba jut, ha idén szezon se lesz!
több mint 5 éve
na akkor arra gondoltál mindig h idén elmaradEngem csak a Jax PO-ja érdekel.Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.A vírus még bekavarhat.
twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
iktriad
Sobri Jóska
több mint 5 éve
Engem csak a Jax PO-ja érdekel.Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.A vírus még bekavarhat.
twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
iktriad
több mint 5 éve
Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.A vírus még bekavarhat.
twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
több mint 5 éve
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.A vírus még bekavarhat.
twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
több mint 5 éve
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.több mint 5 éve
Amúgy megnézném a denvérfatert élőben bunyózni valakivel, de a kötelező távolságtartással félek az se lenne az igazi...És akkor most itt le lesznek cserélve a csapattopikok bézbózos csapattopikokra vagy valahogy a bowlhunak sikerül átvészelnie, hogy egy elavult médiaplatformon a magyar közvetítés egyik televíziós csatornáról egy másikra kerül?
Esetleg megint kettészakad a fórum és lesz egy sportTV-s baseball meg egy arenás foci fórum, legalábbis amíg a sportTV nem veszi meg az arenafootball közvetítési jogait hogy az elnevezésbeli félreértéseket kihasználva szerezzen vissza nézőket?
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
Pár év múlva ha már elég népszerű lesz, akkor majd az Érdi TV elveszi a jogokat ha ép be akar törni az éjszakai tévés piacra.
több mint 5 éve
www.sport1tv.hu/sztori/94041/a-sport-tv-2020-tol-a-legosibb-amerikai-ligat-kozvetiti/a videóban többen is Astros cuccban
Tényleg Sanyi lesz a szakértő 😀dddd
tenorx
megint kezdődik vaze 🤣
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "