Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Zárt kapus NFL meccsekről már volt szó? Gondolom azért nem engedik el a TV-s és szponzori pénzeket a meccsnapi bevételek hiányában...
FLZOLI
lehet rosszul emlékszem de mintha fél szemmel láttam volna h szezon elején még nem engednek be szurkolókat new jersey stadiumba
briareos
Phillyben februárig biztosan zárt kapus lesz minden hasonló rendezvény. A múlt héten adott ki erről nyilatkozatot a városvezetés és a csapat.
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Zárt kapus NFL meccsekről már volt szó? Gondolom azért nem engedik el a TV-s és szponzori pénzeket a meccsnapi bevételek hiányában...
FLZOLI
lehet rosszul emlékszem de mintha fél szemmel láttam volna h szezon elején még nem engednek be szurkolókat new jersey stadiumba

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Zárt kapus NFL meccsekről már volt szó? Gondolom azért nem engedik el a TV-s és szponzori pénzeket a meccsnapi bevételek hiányában...

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Tejoisten...
braxa88
Valaki magyarázza már el nekem a gondot 😀 Nem ismerem az emberek nagyrészét.
tenorx
Jött a haver. A haver hozott egy jó havert. Neki volt egy haverja aki hozta a haverját. Jó haverok vagyunk.

Amúgy ami az én bajom.
Isten lássa a lelkem én belenéztem ott pár NCAA közvetítésbe. Hát ha azt mondom, hogy a lányom Pepa malac meséje érdekfeszítőbb volt akkor még enyhén fogalmaztam.

És akkor belemehetünk újra abba a témába, hogy az FK milyen undorító tolvaj módon fordítja le mások cikkeit magáénak tulajdonítva minden önálló gondolat nélkül.
Vagy, hogy az FK podcastjei milyen színvonalat képviselnek. Azt is megpróbáltam eskü unalmamban többször is vezetés közben...

De tudom, csináljak jobbat, meg lesz HD, meg lesz majd mindenhol.
Jelzem a Moto GP cikkek alatt a Network4 már azt ajánlgatja az ügyfeleknek, higy hívogassák a szolgáltatójukat ha látni akarják az Aréna4-et.

És kicsit sem zavar ha emiatt kiraktok innen vagy közellenség leszek.
Bazzani
Az FK egy nulla, de ezzel szerintem itt mindenki tisztában van.
Adirotor
Azért annyira nem kellene basztatni őket.
Tény és való, hogy ráálltak a copy-pastre és pár csűrés-csavarás után sajátjukként adnak el dolgokat, viszont van saját szerzeményük is.
Másrészt megtalálták azt a piaci rést Mo-n, amit eddig nem sokan használtak ki és kvázi gyűjtőoldalként tolják a kontenteket az FK-ra és az FB-re, ami itthon a fő infóforrás és mondjuk nem a twitter.

Elég sokan vannak itthon akik akár tudnak angolul akár nem, nem fognak X számú oldalt végigpörgetni egy nap, hogy begyűjtsék az NFL-es híreket, megteszik helyettük a srácok.

Lehet, hogy valamit hamarabb olvasok mint ahogy ők kitolják, de tök jó, hogy FB-n is tudom őket olvasni a kommentek miatt. Mondjuk pont az FB-s kommentek a szánalmasak többnyire, de ez van.

Az meg, hogy ebből pénzt csinálnak, hát hol probléma? Ha nem lenne fizető közönség, megszűnnének elég gyorsan és jelenleg úgy néz ki, hogy van igény arra amit csinálnak.

Nem azt mondom, hogy mindennel egyetértek amit csinálnak, de örülök, hogy vannak, mert növelik a rajongótábort és a sport ismertségét.

Ugyanúgy ahogy Ricsiéknek is sokat köszönhetünk ezen a téren, de ezt már mások leírták többször is.

Továbbá, várjuk meg mi fog kisülni az Aréna4-ből, ne írjuk le előre.
Solymi
Itt
Fast Willie
Vannak ingyenes tartalmaik és vannak fizetősek.
Lehet, hogy ezek jórésze más, fizetős oldalról átvett adatok vagy innen-onnan, de akkor meg lefordítják, átnézik, kiegészítik, stb.
Én, hogyha ennyi pluszt tennék valamibe, akkor egy idő után már úgy gondolnám, hogy akár pénzt is kereshetnék vele, ha már a szabadidőm nagy részét erre áldozom.
És amint mondtam, hogyha nem lenne rá igény, akkor nem fizetnének az emberek.
Azt, hogy ezt milyen áron adják megint más kérdés.

Igazából akár lehetne egy elemzést is csinálni, hogy a közzétett dolgok melyik része származik ingyenes helyről és melyik nem. Illetve megkérdezni a többi híroldalakat és az újságírókat/szerkesztőket, hogy ők mégis miért kérnek pénzt/kapnak fizetést olyanért ami elérhető máshol is, mondjuk az nfl.com-on ingyé?
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
elmarad az előszezon...
szépen lépésről lépésre tényleg haladunk hivatalosan is afelé hogy az egészből ne legyen semmi , csak hát húzzák amíg lehet!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Éppen az a gyanús kicsit, hogy ez nem igazán üzleti alapon alakuló történet volt vagy lesz. Legalábbis nem úgy üzleti, amit én üzletinek hívok. Úgy értem a "kiírjuk a közbeszerzést, amit te fogsz elnyerni abból a pénzből amit támogatásként kiutalunk előtte neked" is üzlet, de mégse az. 😊 Nem tudom mi itt a helyzet, de aki csak megszólalt (Ricsi nagyon finoman, Bazska direktebben, mások kevésbé vagy szintén direkten) szinte kivétel nélkül arra utalgatnak / utalgattak, hogy ez a network4 izé valami hátszeles, jól megtolt cucc. Az is gyanús, hogy Sobri ennyire védi őket. Ha ő ennyire véd valamit, abban vagy Trump vagy a NER benne szokott lenni. 😀
peterk2005
Nem tudok róla, hogy NER-es cucc a Network4. Te mire alapozod?
Sobri Jóska
Semmire, itt olvastam csak, nem néztem utána. A megtoltságra viszont majdnem mindenki utalgatott, ami nem feltétlen NER, bár idehaza mi az amibe pénzt pumpálnak vagy azért hogy piacot nyúljanak vagy hogy kifizetőhelyet csináljanak és nincs benne a NER? Különösen a média piacon? Nagyon ritka. De mindegy is. Én eleve szkeptikus vagyok / voltam azzal a narrativával kapcsolatban, hogy a Sport TV benézte a dolgot. Nem így szoktak közvetítési jogok gazdát cserélni nálunk. Az RTL benézte a Forma1-et amikor elengedte a dolgot a királyi sport TV javára? A Eurosport benézte amikor a Moto GP-t elengedte? Egyszerűen üzleti alapon nem érte meg nekik versenybe szállni olyannal, aki nem üzleti alapon tesz ajánlatot.

Szóval teljesen pattern-fitt lenne, ha itt is valami hasonló történt volna. De mindegy, ha már így alakult, akkor legyen ez a váltás olyan, mint a Forma 1, ami váltás után se romlott. Ott lényegében a teljes stáb is költözött, lehet, hogy ez tett jót, nem tudom. Mindenesetre ritkább ez legyen, mint az, ami sajna elég gyakori, hogy költözés után vannak nagy tervek, aztán kiderül, hogy csak arra kellett, hogy legyen mivel megreklámozni az elejét. És nem egyszer pár év után ment is tovább valahová máshová a közvetítési jog. Remélem az NFL-ből nem lesz ilyen zabigyerek, ha már megszerezték, komolyan veszik és fontos pillérként odafigyelnek rá.
peterk2005
Teljesen off téma, de mondjuk Szujó asszem pont egy olyan dolog miatt került ki, mert kifogásolta, hogy minden rutinos szakember helyére fiatalokat visznek, akik a hanghibát nem tudták megoldani, és haza kellett utazniuk a futamról

Legyen jó, és legyen a Diginél, egyelőre ennyi a kérés :d
Wyatt
De aztán elővette a nyelvét, mert miniszteri tanácsadó lett
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Jujj, de izgi, oknyomozok:

 hu.wikipedia.org/wiki/TV4_(Magyarorsz%C3%A1g,_2018)

 media1.hu/2020/03/05/az-indulo-arena4-tevecsatornaval-bovul-az-atmedia-portfolioja/

 media1.hu/2019/04/08/atmedia-visus-uj-tulajdonos-av_progress_tv2/
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Tejoisten...
braxa88
Valaki magyarázza már el nekem a gondot 😀 Nem ismerem az emberek nagyrészét.
tenorx
Jött a haver. A haver hozott egy jó havert. Neki volt egy haverja aki hozta a haverját. Jó haverok vagyunk.

Amúgy ami az én bajom.
Isten lássa a lelkem én belenéztem ott pár NCAA közvetítésbe. Hát ha azt mondom, hogy a lányom Pepa malac meséje érdekfeszítőbb volt akkor még enyhén fogalmaztam.

És akkor belemehetünk újra abba a témába, hogy az FK milyen undorító tolvaj módon fordítja le mások cikkeit magáénak tulajdonítva minden önálló gondolat nélkül.
Vagy, hogy az FK podcastjei milyen színvonalat képviselnek. Azt is megpróbáltam eskü unalmamban többször is vezetés közben...

De tudom, csináljak jobbat, meg lesz HD, meg lesz majd mindenhol.
Jelzem a Moto GP cikkek alatt a Network4 már azt ajánlgatja az ügyfeleknek, higy hívogassák a szolgáltatójukat ha látni akarják az Aréna4-et.

És kicsit sem zavar ha emiatt kiraktok innen vagy közellenség leszek.
Bazzani
Az FK egy nulla, de ezzel szerintem itt mindenki tisztában van.
Adirotor
Azért annyira nem kellene basztatni őket.
Tény és való, hogy ráálltak a copy-pastre és pár csűrés-csavarás után sajátjukként adnak el dolgokat, viszont van saját szerzeményük is.
Másrészt megtalálták azt a piaci rést Mo-n, amit eddig nem sokan használtak ki és kvázi gyűjtőoldalként tolják a kontenteket az FK-ra és az FB-re, ami itthon a fő infóforrás és mondjuk nem a twitter.

Elég sokan vannak itthon akik akár tudnak angolul akár nem, nem fognak X számú oldalt végigpörgetni egy nap, hogy begyűjtsék az NFL-es híreket, megteszik helyettük a srácok.

Lehet, hogy valamit hamarabb olvasok mint ahogy ők kitolják, de tök jó, hogy FB-n is tudom őket olvasni a kommentek miatt. Mondjuk pont az FB-s kommentek a szánalmasak többnyire, de ez van.

Az meg, hogy ebből pénzt csinálnak, hát hol probléma? Ha nem lenne fizető közönség, megszűnnének elég gyorsan és jelenleg úgy néz ki, hogy van igény arra amit csinálnak.

Nem azt mondom, hogy mindennel egyetértek amit csinálnak, de örülök, hogy vannak, mert növelik a rajongótábort és a sport ismertségét.

Ugyanúgy ahogy Ricsiéknek is sokat köszönhetünk ezen a téren, de ezt már mások leírták többször is.

Továbbá, várjuk meg mi fog kisülni az Aréna4-ből, ne írjuk le előre.
Solymi
Itt
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Éppen az a gyanús kicsit, hogy ez nem igazán üzleti alapon alakuló történet volt vagy lesz. Legalábbis nem úgy üzleti, amit én üzletinek hívok. Úgy értem a "kiírjuk a közbeszerzést, amit te fogsz elnyerni abból a pénzből amit támogatásként kiutalunk előtte neked" is üzlet, de mégse az. 😊 Nem tudom mi itt a helyzet, de aki csak megszólalt (Ricsi nagyon finoman, Bazska direktebben, mások kevésbé vagy szintén direkten) szinte kivétel nélkül arra utalgatnak / utalgattak, hogy ez a network4 izé valami hátszeles, jól megtolt cucc. Az is gyanús, hogy Sobri ennyire védi őket. Ha ő ennyire véd valamit, abban vagy Trump vagy a NER benne szokott lenni. 😀
peterk2005
Nem tudok róla, hogy NER-es cucc a Network4. Te mire alapozod?
Sobri Jóska
Semmire, itt olvastam csak, nem néztem utána. A megtoltságra viszont majdnem mindenki utalgatott, ami nem feltétlen NER, bár idehaza mi az amibe pénzt pumpálnak vagy azért hogy piacot nyúljanak vagy hogy kifizetőhelyet csináljanak és nincs benne a NER? Különösen a média piacon? Nagyon ritka. De mindegy is. Én eleve szkeptikus vagyok / voltam azzal a narrativával kapcsolatban, hogy a Sport TV benézte a dolgot. Nem így szoktak közvetítési jogok gazdát cserélni nálunk. Az RTL benézte a Forma1-et amikor elengedte a dolgot a királyi sport TV javára? A Eurosport benézte amikor a Moto GP-t elengedte? Egyszerűen üzleti alapon nem érte meg nekik versenybe szállni olyannal, aki nem üzleti alapon tesz ajánlatot.

Szóval teljesen pattern-fitt lenne, ha itt is valami hasonló történt volna. De mindegy, ha már így alakult, akkor legyen ez a váltás olyan, mint a Forma 1, ami váltás után se romlott. Ott lényegében a teljes stáb is költözött, lehet, hogy ez tett jót, nem tudom. Mindenesetre ritkább ez legyen, mint az, ami sajna elég gyakori, hogy költözés után vannak nagy tervek, aztán kiderül, hogy csak arra kellett, hogy legyen mivel megreklámozni az elejét. És nem egyszer pár év után ment is tovább valahová máshová a közvetítési jog. Remélem az NFL-ből nem lesz ilyen zabigyerek, ha már megszerezték, komolyan veszik és fontos pillérként odafigyelnek rá.
peterk2005
Teljesen off téma, de mondjuk Szujó asszem pont egy olyan dolog miatt került ki, mert kifogásolta, hogy minden rutinos szakember helyére fiatalokat visznek, akik a hanghibát nem tudták megoldani, és haza kellett utazniuk a futamról

Legyen jó, és legyen a Diginél, egyelőre ennyi a kérés :d

több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Árpát én is bírom, eléggé intelligens. Szerintem jó szakkommentátor lehet, ha nem unja el közben.
Sobri Jóska
Nem szagértő lesz, hanem az arena4-féle trash talk műsorvezetője, azaz a helyi Szaniszló

Ha pedig már azok is ner-lovagok, akik egy pletykák szerint ner érdekeltségbe tartozó cégnél dolgoznak, akkor eléggé kiüresítettük ezt a kifejezést, mert lassan lesznek ők meg a munkanélküliek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Éppen az a gyanús kicsit, hogy ez nem igazán üzleti alapon alakuló történet volt vagy lesz. Legalábbis nem úgy üzleti, amit én üzletinek hívok. Úgy értem a "kiírjuk a közbeszerzést, amit te fogsz elnyerni abból a pénzből amit támogatásként kiutalunk előtte neked" is üzlet, de mégse az. 😊 Nem tudom mi itt a helyzet, de aki csak megszólalt (Ricsi nagyon finoman, Bazska direktebben, mások kevésbé vagy szintén direkten) szinte kivétel nélkül arra utalgatnak / utalgattak, hogy ez a network4 izé valami hátszeles, jól megtolt cucc. Az is gyanús, hogy Sobri ennyire védi őket. Ha ő ennyire véd valamit, abban vagy Trump vagy a NER benne szokott lenni. 😀
peterk2005
Nem tudok róla, hogy NER-es cucc a Network4. Te mire alapozod?
Sobri Jóska
Semmire, itt olvastam csak, nem néztem utána. A megtoltságra viszont majdnem mindenki utalgatott, ami nem feltétlen NER, bár idehaza mi az amibe pénzt pumpálnak vagy azért hogy piacot nyúljanak vagy hogy kifizetőhelyet csináljanak és nincs benne a NER? Különösen a média piacon? Nagyon ritka. De mindegy is. Én eleve szkeptikus vagyok / voltam azzal a narrativával kapcsolatban, hogy a Sport TV benézte a dolgot. Nem így szoktak közvetítési jogok gazdát cserélni nálunk. Az RTL benézte a Forma1-et amikor elengedte a dolgot a királyi sport TV javára? A Eurosport benézte amikor a Moto GP-t elengedte? Egyszerűen üzleti alapon nem érte meg nekik versenybe szállni olyannal, aki nem üzleti alapon tesz ajánlatot.

Szóval teljesen pattern-fitt lenne, ha itt is valami hasonló történt volna. De mindegy, ha már így alakult, akkor legyen ez a váltás olyan, mint a Forma 1, ami váltás után se romlott. Ott lényegében a teljes stáb is költözött, lehet, hogy ez tett jót, nem tudom. Mindenesetre ritkább ez legyen, mint az, ami sajna elég gyakori, hogy költözés után vannak nagy tervek, aztán kiderül, hogy csak arra kellett, hogy legyen mivel megreklámozni az elejét. És nem egyszer pár év után ment is tovább valahová máshová a közvetítési jog. Remélem az NFL-ből nem lesz ilyen zabigyerek, ha már megszerezték, komolyan veszik és fontos pillérként odafigyelnek rá.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kereskedelmi tévék 1997-ben indultak.
Az NFL a SportTv-n 2004-ben.
(Előtte a DSF-en és a TV3-on volt SB, meg az NFL Europe talán a Eurosporton.)Sobri Jóska
No meg a dsf elott eurosport.
ZoliMP
Voltak heti összefoglalók anno a Sat 1-en is. Kedd éjfélkor a Harald Schmidt Show után. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Összerakva a sugalmazásokat:
shawnka és Maka NER-lovag?!
Sobri Jóska
😱😱😱😱😱😱😱😱
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 843
Naaa, 2020 írunk, nem 2000-et. 😊 Az akkori időket ne hasonlítsuk, akkoriban indult a kereskedelmi tv-zés nagyjából, minden új volt. Akkor még elment, hogy egy addig sose adott, sose látott sportágat eltart 1-2 évig TV-re rakhatóvá, szórakoztatóvá tenni. De focit, atlétikát, úszást - olyasmit amit korábban is közvetített már valaki - akkor is vagy első naptól tudott egy csatorna közvetíteni, vagy adjisten, nem várogattunk éveket, hogy kiforrjon. Vagy megy, vagy nem.
peterk2005
A kereskedelmi tévék 1997-ben indultak.
Az NFL a SportTv-n 2004-ben.
(Előtte a DSF-en és a TV3-on volt SB, meg az NFL Europe talán a Eurosporton.)

Éppen az a gyanús kicsit, hogy ez nem igazán üzleti alapon alakuló történet volt vagy lesz. Legalábbis nem úgy üzleti, amit én üzletinek hívok. Úgy értem a "kiírjuk a közbeszerzést, amit te fogsz elnyerni abból a pénzből amit támogatásként kiutalunk előtte neked" is üzlet, de mégse az. 😊 Nem tudom mi itt a helyzet, de aki csak megszólalt (Ricsi nagyon finoman, Bazska direktebben, mások kevésbé vagy szintén direkten) szinte kivétel nélkül arra utalgatnak / utalgattak, hogy ez a network4 izé valami hátszeles, jól megtolt cucc. Az is gyanús, hogy Sobri ennyire védi őket. Ha ő ennyire véd valamit, abban vagy Trump vagy a NER benne szokott lenni. 😀

Mindegy, ha tényleg valami NER-es játék akkor remélem ha nem is Andy Vajna, de itt legalább lesz valami kaliberesebb emberke, aki érti is amit csinál. Hátszeles, jól kitömött, mégis nézhetetlen minőségű adóból több is van már, mint kéne.
peterk2005
Nem tudok róla, hogy NER-es cucc a Network4. Te mire alapozod?

(Én egyébként Árpa-t bírom, bár kommentátorként nem tudom elképzelni. Egy magazinműsorba vendégként inkább.)
peterk2005
Árpát én is bírom, eléggé intelligens. Szerintem jó szakkommentátor lehet, ha nem unja el közben.
Sobri Jóska
No meg a dsf elott eurosport.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Naaa, 2020 írunk, nem 2000-et. 😊 Az akkori időket ne hasonlítsuk, akkoriban indult a kereskedelmi tv-zés nagyjából, minden új volt. Akkor még elment, hogy egy addig sose adott, sose látott sportágat eltart 1-2 évig TV-re rakhatóvá, szórakoztatóvá tenni. De focit, atlétikát, úszást - olyasmit amit korábban is közvetített már valaki - akkor is vagy első naptól tudott egy csatorna közvetíteni, vagy adjisten, nem várogattunk éveket, hogy kiforrjon. Vagy megy, vagy nem.
peterk2005
A kereskedelmi tévék 1997-ben indultak.
Az NFL a SportTv-n 2004-ben.
(Előtte a DSF-en és a TV3-on volt SB, meg az NFL Europe talán a Eurosporton.)

Éppen az a gyanús kicsit, hogy ez nem igazán üzleti alapon alakuló történet volt vagy lesz. Legalábbis nem úgy üzleti, amit én üzletinek hívok. Úgy értem a "kiírjuk a közbeszerzést, amit te fogsz elnyerni abból a pénzből amit támogatásként kiutalunk előtte neked" is üzlet, de mégse az. 😊 Nem tudom mi itt a helyzet, de aki csak megszólalt (Ricsi nagyon finoman, Bazska direktebben, mások kevésbé vagy szintén direkten) szinte kivétel nélkül arra utalgatnak / utalgattak, hogy ez a network4 izé valami hátszeles, jól megtolt cucc. Az is gyanús, hogy Sobri ennyire védi őket. Ha ő ennyire véd valamit, abban vagy Trump vagy a NER benne szokott lenni. 😀

Mindegy, ha tényleg valami NER-es játék akkor remélem ha nem is Andy Vajna, de itt legalább lesz valami kaliberesebb emberke, aki érti is amit csinál. Hátszeles, jól kitömött, mégis nézhetetlen minőségű adóból több is van már, mint kéne.
peterk2005
Nem tudok róla, hogy NER-es cucc a Network4. Te mire alapozod?

(Én egyébként Árpa-t bírom, bár kommentátorként nem tudom elképzelni. Egy magazinműsorba vendégként inkább.)
peterk2005
Árpát én is bírom, eléggé intelligens. Szerintem jó szakkommentátor lehet, ha nem unja el közben.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OFF:
Úgy tűnik nem lesz preseason, mert a liga felajánlotta a játékos szakszervezetnek, hogy ne legyen.

Az UDFA rookiek csúnyán megszívják, ha ezt elfogadja az NFLPA.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet, hogy valaki tetszeni fog és valaki nem, de hogy az első hét után nem fogom őket agyonfikázni az biztos. Basszus a sporttv-nek volt 14 éve, azért itt is hagyhatunk nekik 1-2 évet, hogy kiforrják magukat.
NB2
Naaa, 2020 írunk, nem 2000-et. 😊 Az akkori időket ne hasonlítsuk, akkoriban indult a kereskedelmi tv-zés nagyjából, minden új volt. Akkor még elment, hogy egy addig sose adott, sose látott sportágat eltart 1-2 évig TV-re rakhatóvá, szórakoztatóvá tenni. De focit, atlétikát, úszást - olyasmit amit korábban is közvetített már valaki - akkor is vagy első naptól tudott egy csatorna közvetíteni, vagy adjisten, nem várogattunk éveket, hogy kiforrjon. Vagy megy, vagy nem.

egy üzleti döntés miatt, amihez neki (de Makának se) semmi köze nem volt. lehet basztatni a csatornát, hogy mi van épp meg mi nincs, de kérlek ne felejtsétek el, hogy még mindig tesztüzemben megy és augusztustól élesedik, szeptemberre pedig minden technikai kérdést igyekeznek a srácok megoldani.shawnka
Éppen az a gyanús kicsit, hogy ez nem igazán üzleti alapon alakuló történet volt vagy lesz. Legalábbis nem úgy üzleti, amit én üzletinek hívok. Úgy értem a "kiírjuk a közbeszerzést, amit te fogsz elnyerni abból a pénzből amit támogatásként kiutalunk előtte neked" is üzlet, de mégse az. 😊 Nem tudom mi itt a helyzet, de aki csak megszólalt (Ricsi nagyon finoman, Bazska direktebben, mások kevésbé vagy szintén direkten) szinte kivétel nélkül arra utalgatnak / utalgattak, hogy ez a network4 izé valami hátszeles, jól megtolt cucc. Az is gyanús, hogy Sobri ennyire védi őket. Ha ő ennyire véd valamit, abban vagy Trump vagy a NER benne szokott lenni. 😀

Mindegy, ha tényleg valami NER-es játék akkor remélem ha nem is Andy Vajna, de itt legalább lesz valami kaliberesebb emberke, aki érti is amit csinál. Hátszeles, jól kitömött, mégis nézhetetlen minőségű adóból több is van már, mint kéne.

(Én egyébként Árpa-t bírom, bár kommentátorként nem tudom elképzelni. Egy magazinműsorba vendégként inkább.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Összerakva a sugalmazásokat:
shawnka és Maka NER-lovag?!
Sobri Jóska
Ezt te kérded tőlünk?
Kampman
Én csak rajongó szimpatizáns vagyok, nem ismerem a teljes kerekasztalt.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Összerakva a sugalmazásokat:
shawnka és Maka NER-lovag?!
Sobri Jóska
Ezt te kérded tőlünk?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Összerakva a sugalmazásokat:
shawnka és Maka NER-lovag?!

több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Tényleg arról beszélgetünk, hogy milyen Jessica Albaval dugni, abból kiindulva, hogy miként néz ki, mennyire ismert vagy sportos, miközben nulla valós tapasztalatunk van róla, és abból amit tudunk, semmit se lehet levonni érdemben se pro, se kontra?
Majd ha lemegy 10-20 meccs, akkor kiderül, hogy jó e ez a Network4-es NFL-közvetítés vagy sem.
De abból, hogy az NCAA valóban kurva szürke és unalmas volt, vagy abból, hogy a motoGP milyen, nem lehet következtetni arra, hogy milyen lesz az NFL.
Sobri Jóska
Azt honnan tudod, hogy Amadeus 99-ében nincs benne???
Fast Willie
Hogy Jessica Albaval dugtam?
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 808 — beers & Packers
2 legjobb szakértő megmarad, sanyiék helyett meg jobbak lesznek, nálam ez így eddig upgrade-nek tűnik.
Sztroga
Viszont Árpa személye az olyan downgrade, hogy ha Tőröst nfl meccsre hívnák és másfél órán át dumálna a Magic-Bird párosról egy random Vikings-Browns meccsen még az is szórakoztatóbb, mint a díszceleb néhai amerikaifocista, Magyarországról.
VanillaSky
Sosem hittem volna, hogy védelmembe veszem Árpa Attilát, igazából most sem fogom. Csak annyi, hogy szerintem (bár személyesen nem ismerem, de hallottam vele pár interjút) nem akkora gagyi, amekkorának látszik.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 843
Nem értem ezt a hatalmas negativitást mindekitől, én speciel örülök, hogy nem kell minden meccsen a legalapvetőbb szabályokat is meghallgatni és nem lesz minden falember “pufi fánk” és stb.
mbhawks
Honnan tudod?
több mint 5 éve
mbhawks Seattle Seahawks USC Trojans 25
Nem értem ezt a hatalmas negativitást mindekitől, én speciel örülök, hogy nem kell minden meccsen a legalapvetőbb szabályokat is meghallgatni és nem lesz minden falember “pufi fánk” és stb.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Tejoisten...
braxa88
Valaki magyarázza már el nekem a gondot 😀 Nem ismerem az emberek nagyrészét.
tenorx
Jött a haver. A haver hozott egy jó havert. Neki volt egy haverja aki hozta a haverját. Jó haverok vagyunk.

Amúgy ami az én bajom.
Isten lássa a lelkem én belenéztem ott pár NCAA közvetítésbe. Hát ha azt mondom, hogy a lányom Pepa malac meséje érdekfeszítőbb volt akkor még enyhén fogalmaztam.

És akkor belemehetünk újra abba a témába, hogy az FK milyen undorító tolvaj módon fordítja le mások cikkeit magáénak tulajdonítva minden önálló gondolat nélkül.
Vagy, hogy az FK podcastjei milyen színvonalat képviselnek. Azt is megpróbáltam eskü unalmamban többször is vezetés közben...

De tudom, csináljak jobbat, meg lesz HD, meg lesz majd mindenhol.
Jelzem a Moto GP cikkek alatt a Network4 már azt ajánlgatja az ügyfeleknek, higy hívogassák a szolgáltatójukat ha látni akarják az Aréna4-et.

És kicsit sem zavar ha emiatt kiraktok innen vagy közellenség leszek.
Bazzani
Az FK egy nulla, de ezzel szerintem itt mindenki tisztában van.
Adirotor
Azért annyira nem kellene basztatni őket.
Tény és való, hogy ráálltak a copy-pastre és pár csűrés-csavarás után sajátjukként adnak el dolgokat, viszont van saját szerzeményük is.
Másrészt megtalálták azt a piaci rést Mo-n, amit eddig nem sokan használtak ki és kvázi gyűjtőoldalként tolják a kontenteket az FK-ra és az FB-re, ami itthon a fő infóforrás és mondjuk nem a twitter.

Elég sokan vannak itthon akik akár tudnak angolul akár nem, nem fognak X számú oldalt végigpörgetni egy nap, hogy begyűjtsék az NFL-es híreket, megteszik helyettük a srácok.

Lehet, hogy valamit hamarabb olvasok mint ahogy ők kitolják, de tök jó, hogy FB-n is tudom őket olvasni a kommentek miatt. Mondjuk pont az FB-s kommentek a szánalmasak többnyire, de ez van.

Az meg, hogy ebből pénzt csinálnak, hát hol probléma? Ha nem lenne fizető közönség, megszűnnének elég gyorsan és jelenleg úgy néz ki, hogy van igény arra amit csinálnak.

Nem azt mondom, hogy mindennel egyetértek amit csinálnak, de örülök, hogy vannak, mert növelik a rajongótábort és a sport ismertségét.

Ugyanúgy ahogy Ricsiéknek is sokat köszönhetünk ezen a téren, de ezt már mások leírták többször is.

Továbbá, várjuk meg mi fog kisülni az Aréna4-ből, ne írjuk le előre.