Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Amúgy nem lehetne valami madzsar tévés topic, hogy ott folyjon egy az háború. Vagy aki leszarja a magyar közvetítést úgy ahogy van, de más általános nfl téma érdekelné, az olvassa végig századszorra is, ugyanazokat a nyafogásokat, hátha van érdekes témában is egy csepp ebben ebben a tengerben?
Black_Adder
Az uborkaszezon kellős közepén talán elfér itt is az egyetlen kibeszélni való téma (a lesz-e egyáltalán szezon kérdése mellett, amire az nfl-nél talán igen, az ncaa-nél egyre valószínűbb, hogy nem a válasz). Ha keveredik majd bele más, előfordulhat a revízió (Bazzának meg a retorzió, mert le merte írni - nyilvánvalóan persze elhamarkodott - véleményét 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Tejoisten...
braxa88
Valaki magyarázza már el nekem a gondot 😀 Nem ismerem az emberek nagyrészét.
tenorx
Jött a haver. A haver hozott egy jó havert. Neki volt egy haverja aki hozta a haverját. Jó haverok vagyunk.

Amúgy ami az én bajom.
Isten lássa a lelkem én belenéztem ott pár NCAA közvetítésbe. Hát ha azt mondom, hogy a lányom Pepa malac meséje érdekfeszítőbb volt akkor még enyhén fogalmaztam.

És akkor belemehetünk újra abba a témába, hogy az FK milyen undorító tolvaj módon fordítja le mások cikkeit magáénak tulajdonítva minden önálló gondolat nélkül.
Vagy, hogy az FK podcastjei milyen színvonalat képviselnek. Azt is megpróbáltam eskü unalmamban többször is vezetés közben...

De tudom, csináljak jobbat, meg lesz HD, meg lesz majd mindenhol.
Jelzem a Moto GP cikkek alatt a Network4 már azt ajánlgatja az ügyfeleknek, higy hívogassák a szolgáltatójukat ha látni akarják az Aréna4-et.

És kicsit sem zavar ha emiatt kiraktok innen vagy közellenség leszek.
Bazzani
Az FK egy nulla, de ezzel szerintem itt mindenki tisztában van.
Adirotor
azért azt tegyük hozzá, hogy Balcsi lesz az egyetlen a FK stábjából. nem értem egyébként miért kap ennyi bántást a fiú, az NCAA közvetítések alatt tök jó visszajelzéseket kapott (ami ugye az első szezonja volt valaha), de amint megtörtént az NFL hír, az ország legrosszabb emberének lett szerencsétlen kikiáltva.

egy üzleti döntés miatt, amihez neki (de Makának se) semmi köze nem volt. lehet basztatni a csatornát, hogy mi van épp meg mi nincs, de kérlek ne felejtsétek el, hogy még mindig tesztüzemben megy és augusztustól élesedik, szeptemberre pedig minden technikai kérdést igyekeznek a srácok megoldani.

tudom, hogy a magyar virtus miatt nem tudjuk a változást könnyen elfogadni, nekem is nagyon nehezen megy általában, de pont egy ilyen kicsi közösségnek kéne támogatólag fellépnie - a gigantikus ellenszél generálás helyett.
shawnka
Ha számít 😀 Én érdeklődve és pozitívan vàrom mit hoztok ki ebből.
A nyafogókat meg engedjétek el egyelőre, nem most és itt kell meggyőzni Őket.
A munkàtokkal tegyétek próbàt erre.

több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Tényleg arról beszélgetünk, hogy milyen Jessica Albaval dugni, abból kiindulva, hogy miként néz ki, mennyire ismert vagy sportos, miközben nulla valós tapasztalatunk van róla, és abból amit tudunk, semmit se lehet levonni érdemben se pro, se kontra?
Majd ha lemegy 10-20 meccs, akkor kiderül, hogy jó e ez a Network4-es NFL-közvetítés vagy sem.
De abból, hogy az NCAA valóban kurva szürke és unalmas volt, vagy abból, hogy a motoGP milyen, nem lehet következtetni arra, hogy milyen lesz az NFL.
Sobri Jóska
Lehetne rossz a szex Jessica Albával?! Rossz a példád 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Inner Sobri:
Nem mindegy iden ki nem kozvetit ugy h naluk vannak a jogok, ha ugy se lesz szezon?

Aki eddig magyarul nezte, az sztem megadhat egy eselyt az ujaknak, mindig az indulas a nehez, a gagyi. De valahonnan el kell indulni, aztan remelhetoleg javulnak.
Aki meg eredeti kozvetitest nezett eddig is, az azt fog ez utan is. (nekem nincs bajom azzal h magyar, csak nekem keves a szakertes es a folytonossag. Nem csak a home run tdnel kellene elmondani, h mukodik a zona blokkolas v miert valasztott rossz szoget a vedo).

Ami fixen gaz, az nyilvan az h nincs mindenkinel az uj csatorna, sot. De ha jol remlik igy volt amikor elkerult a Digire anno a PL, meg olasz foci. Sokaknak nem volt.
Ahogy a kozvetites minosegnel, itt is amondo vagyok bizzunk benne h tenyleg meg lesz oldva idoben.

Annyit irjatok h ennek a Digital Media and Communications Zrt-nek az a tulajdonosa aki gondolom h a tulajdonosa?
Borbinho
 www.nemzeticegtar.hu/digital-media-and-communications-zrt-c0110045274.html

Amúgy ez megoldódhatott azóta: 2018. jan 31-ig 400 millióval tartoztak

 magyarnemzet.hu/archivum/belfold-archivum/a-story-tv-t-is-megszerezheti-meszaros-lorinc-3853580/
Fast Willie
Én nagyon gyanítom, hogy itt nem a nézők kiszolgálása a cél hanem a nem állami kézen lévő sportcsatornák kivéreztetése.
Azért tud egy ilyen csatorna jogokat vásárolni halomra.
Bazzani
Nem mondod...szerintem pl Tőrös Bazska rant-je a legutóbbi videójában burkoltan kb ennek szólt
Fast Willie
Nem tudtam, hogy tudod.
Bazzani
Elhangzott egy olyan mondat, hogy vannak olyanok, akik addig nyújtózkodnak, ameddig a takarójuk ér, mások pedig ígérnek mindent, de fizetni már nem szeretnek...

Ha ezt összerakod a Story4 Tv megvételével és a határidőig ki nem fizetett 400 millió forintos vételárral, a Sport Tv tovább már emelni nem szándékozott ajánlatával az NFL közvetítési jogokért, akkor nem nehéz összerakni, hogy a versenytárgyalás hogyan zajlott
Fast Willie
jó, de a közvetítési jogért nem fizetni az teljesen más
azt nem tudják megtenni, külföldiek nincsenek a NER zsebében
NB2
Nem erről beszélek: piaci alapú működtetés vs állami zsé
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Inner Sobri:
Nem mindegy iden ki nem kozvetit ugy h naluk vannak a jogok, ha ugy se lesz szezon?

Aki eddig magyarul nezte, az sztem megadhat egy eselyt az ujaknak, mindig az indulas a nehez, a gagyi. De valahonnan el kell indulni, aztan remelhetoleg javulnak.
Aki meg eredeti kozvetitest nezett eddig is, az azt fog ez utan is. (nekem nincs bajom azzal h magyar, csak nekem keves a szakertes es a folytonossag. Nem csak a home run tdnel kellene elmondani, h mukodik a zona blokkolas v miert valasztott rossz szoget a vedo).

Ami fixen gaz, az nyilvan az h nincs mindenkinel az uj csatorna, sot. De ha jol remlik igy volt amikor elkerult a Digire anno a PL, meg olasz foci. Sokaknak nem volt.
Ahogy a kozvetites minosegnel, itt is amondo vagyok bizzunk benne h tenyleg meg lesz oldva idoben.

Annyit irjatok h ennek a Digital Media and Communications Zrt-nek az a tulajdonosa aki gondolom h a tulajdonosa?
Borbinho
 www.nemzeticegtar.hu/digital-media-and-communications-zrt-c0110045274.html

Amúgy ez megoldódhatott azóta: 2018. jan 31-ig 400 millióval tartoztak

 magyarnemzet.hu/archivum/belfold-archivum/a-story-tv-t-is-megszerezheti-meszaros-lorinc-3853580/
Fast Willie
Én nagyon gyanítom, hogy itt nem a nézők kiszolgálása a cél hanem a nem állami kézen lévő sportcsatornák kivéreztetése.
Azért tud egy ilyen csatorna jogokat vásárolni halomra.
Bazzani
Nem mondod...szerintem pl Tőrös Bazska rant-je a legutóbbi videójában burkoltan kb ennek szólt
Fast Willie
Nem tudtam, hogy tudod.
Bazzani
Elhangzott egy olyan mondat, hogy vannak olyanok, akik addig nyújtózkodnak, ameddig a takarójuk ér, mások pedig ígérnek mindent, de fizetni már nem szeretnek...

Ha ezt összerakod a Story4 Tv megvételével és a határidőig ki nem fizetett 400 millió forintos vételárral, a Sport Tv tovább már emelni nem szándékozott ajánlatával az NFL közvetítési jogokért, akkor nem nehéz összerakni, hogy a versenytárgyalás hogyan zajlott
Fast Willie
jó, de a közvetítési jogért nem fizetni az teljesen más
azt nem tudják megtenni, külföldiek nincsenek a NER zsebében
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Inner Sobri:
Nem mindegy iden ki nem kozvetit ugy h naluk vannak a jogok, ha ugy se lesz szezon?

Aki eddig magyarul nezte, az sztem megadhat egy eselyt az ujaknak, mindig az indulas a nehez, a gagyi. De valahonnan el kell indulni, aztan remelhetoleg javulnak.
Aki meg eredeti kozvetitest nezett eddig is, az azt fog ez utan is. (nekem nincs bajom azzal h magyar, csak nekem keves a szakertes es a folytonossag. Nem csak a home run tdnel kellene elmondani, h mukodik a zona blokkolas v miert valasztott rossz szoget a vedo).

Ami fixen gaz, az nyilvan az h nincs mindenkinel az uj csatorna, sot. De ha jol remlik igy volt amikor elkerult a Digire anno a PL, meg olasz foci. Sokaknak nem volt.
Ahogy a kozvetites minosegnel, itt is amondo vagyok bizzunk benne h tenyleg meg lesz oldva idoben.

Annyit irjatok h ennek a Digital Media and Communications Zrt-nek az a tulajdonosa aki gondolom h a tulajdonosa?
Borbinho
 www.nemzeticegtar.hu/digital-media-and-communications-zrt-c0110045274.html

Amúgy ez megoldódhatott azóta: 2018. jan 31-ig 400 millióval tartoztak

 magyarnemzet.hu/archivum/belfold-archivum/a-story-tv-t-is-megszerezheti-meszaros-lorinc-3853580/
Fast Willie
Én nagyon gyanítom, hogy itt nem a nézők kiszolgálása a cél hanem a nem állami kézen lévő sportcsatornák kivéreztetése.
Azért tud egy ilyen csatorna jogokat vásárolni halomra.
Bazzani
Nem mondod...szerintem pl Tőrös Bazska rant-je a legutóbbi videójában burkoltan kb ennek szólt
Fast Willie
Nem tudtam, hogy tudod.
Bazzani
Elhangzott egy olyan mondat, hogy vannak olyanok, akik addig nyújtózkodnak, ameddig a takarójuk ér, mások pedig ígérnek mindent, de fizetni már nem szeretnek...

Ha ezt összerakod a Story4 Tv megvételével és a határidőig ki nem fizetett 400 millió forintos vételárral, a Sport Tv tovább már emelni nem szándékozott ajánlatával az NFL közvetítési jogokért, akkor nem nehéz összerakni, hogy a versenytárgyalás hogyan zajlott

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Inner Sobri:
Nem mindegy iden ki nem kozvetit ugy h naluk vannak a jogok, ha ugy se lesz szezon?

Aki eddig magyarul nezte, az sztem megadhat egy eselyt az ujaknak, mindig az indulas a nehez, a gagyi. De valahonnan el kell indulni, aztan remelhetoleg javulnak.
Aki meg eredeti kozvetitest nezett eddig is, az azt fog ez utan is. (nekem nincs bajom azzal h magyar, csak nekem keves a szakertes es a folytonossag. Nem csak a home run tdnel kellene elmondani, h mukodik a zona blokkolas v miert valasztott rossz szoget a vedo).

Ami fixen gaz, az nyilvan az h nincs mindenkinel az uj csatorna, sot. De ha jol remlik igy volt amikor elkerult a Digire anno a PL, meg olasz foci. Sokaknak nem volt.
Ahogy a kozvetites minosegnel, itt is amondo vagyok bizzunk benne h tenyleg meg lesz oldva idoben.

Annyit irjatok h ennek a Digital Media and Communications Zrt-nek az a tulajdonosa aki gondolom h a tulajdonosa?
Borbinho
 www.nemzeticegtar.hu/digital-media-and-communications-zrt-c0110045274.html

Amúgy ez megoldódhatott azóta: 2018. jan 31-ig 400 millióval tartoztak

 magyarnemzet.hu/archivum/belfold-archivum/a-story-tv-t-is-megszerezheti-meszaros-lorinc-3853580/
Fast Willie
Én nagyon gyanítom, hogy itt nem a nézők kiszolgálása a cél hanem a nem állami kézen lévő sportcsatornák kivéreztetése.
Azért tud egy ilyen csatorna jogokat vásárolni halomra.
Bazzani
Nem mondod...szerintem pl Tőrös Bazska rant-je a legutóbbi videójában burkoltan kb ennek szólt
Fast Willie
Nem tudtam, hogy tudod.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Inner Sobri:
Nem mindegy iden ki nem kozvetit ugy h naluk vannak a jogok, ha ugy se lesz szezon?

Aki eddig magyarul nezte, az sztem megadhat egy eselyt az ujaknak, mindig az indulas a nehez, a gagyi. De valahonnan el kell indulni, aztan remelhetoleg javulnak.
Aki meg eredeti kozvetitest nezett eddig is, az azt fog ez utan is. (nekem nincs bajom azzal h magyar, csak nekem keves a szakertes es a folytonossag. Nem csak a home run tdnel kellene elmondani, h mukodik a zona blokkolas v miert valasztott rossz szoget a vedo).

Ami fixen gaz, az nyilvan az h nincs mindenkinel az uj csatorna, sot. De ha jol remlik igy volt amikor elkerult a Digire anno a PL, meg olasz foci. Sokaknak nem volt.
Ahogy a kozvetites minosegnel, itt is amondo vagyok bizzunk benne h tenyleg meg lesz oldva idoben.

Annyit irjatok h ennek a Digital Media and Communications Zrt-nek az a tulajdonosa aki gondolom h a tulajdonosa?
Borbinho
 www.nemzeticegtar.hu/digital-media-and-communications-zrt-c0110045274.html

Amúgy ez megoldódhatott azóta: 2018. jan 31-ig 400 millióval tartoztak

 magyarnemzet.hu/archivum/belfold-archivum/a-story-tv-t-is-megszerezheti-meszaros-lorinc-3853580/
Fast Willie
Én nagyon gyanítom, hogy itt nem a nézők kiszolgálása a cél hanem a nem állami kézen lévő sportcsatornák kivéreztetése.
Azért tud egy ilyen csatorna jogokat vásárolni halomra.
Bazzani
Nem mondod...szerintem pl Tőrös Bazska rant-je a legutóbbi videójában burkoltan kb ennek szólt
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Inner Sobri:
Nem mindegy iden ki nem kozvetit ugy h naluk vannak a jogok, ha ugy se lesz szezon?

Aki eddig magyarul nezte, az sztem megadhat egy eselyt az ujaknak, mindig az indulas a nehez, a gagyi. De valahonnan el kell indulni, aztan remelhetoleg javulnak.
Aki meg eredeti kozvetitest nezett eddig is, az azt fog ez utan is. (nekem nincs bajom azzal h magyar, csak nekem keves a szakertes es a folytonossag. Nem csak a home run tdnel kellene elmondani, h mukodik a zona blokkolas v miert valasztott rossz szoget a vedo).

Ami fixen gaz, az nyilvan az h nincs mindenkinel az uj csatorna, sot. De ha jol remlik igy volt amikor elkerult a Digire anno a PL, meg olasz foci. Sokaknak nem volt.
Ahogy a kozvetites minosegnel, itt is amondo vagyok bizzunk benne h tenyleg meg lesz oldva idoben.

Annyit irjatok h ennek a Digital Media and Communications Zrt-nek az a tulajdonosa aki gondolom h a tulajdonosa?
Borbinho
 www.nemzeticegtar.hu/digital-media-and-communications-zrt-c0110045274.html

Amúgy ez megoldódhatott azóta: 2018. jan 31-ig 400 millióval tartoztak

 magyarnemzet.hu/archivum/belfold-archivum/a-story-tv-t-is-megszerezheti-meszaros-lorinc-3853580/
Fast Willie
Én nagyon gyanítom, hogy itt nem a nézők kiszolgálása a cél hanem a nem állami kézen lévő sportcsatornák kivéreztetése.
Azért tud egy ilyen csatorna jogokat vásárolni halomra.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Inner Sobri:
Nem mindegy iden ki nem kozvetit ugy h naluk vannak a jogok, ha ugy se lesz szezon?

Aki eddig magyarul nezte, az sztem megadhat egy eselyt az ujaknak, mindig az indulas a nehez, a gagyi. De valahonnan el kell indulni, aztan remelhetoleg javulnak.
Aki meg eredeti kozvetitest nezett eddig is, az azt fog ez utan is. (nekem nincs bajom azzal h magyar, csak nekem keves a szakertes es a folytonossag. Nem csak a home run tdnel kellene elmondani, h mukodik a zona blokkolas v miert valasztott rossz szoget a vedo).

Ami fixen gaz, az nyilvan az h nincs mindenkinel az uj csatorna, sot. De ha jol remlik igy volt amikor elkerult a Digire anno a PL, meg olasz foci. Sokaknak nem volt.
Ahogy a kozvetites minosegnel, itt is amondo vagyok bizzunk benne h tenyleg meg lesz oldva idoben.

Annyit irjatok h ennek a Digital Media and Communications Zrt-nek az a tulajdonosa aki gondolom h a tulajdonosa?
Borbinho
 www.nemzeticegtar.hu/digital-media-and-communications-zrt-c0110045274.html

Amúgy ez megoldódhatott azóta: 2018. jan 31-ig 400 millióval tartoztak

 magyarnemzet.hu/archivum/belfold-archivum/a-story-tv-t-is-megszerezheti-meszaros-lorinc-3853580/
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Amúgy nem lehetne valami madzsar tévés topic, hogy ott folyjon egy az háború. Vagy aki leszarja a magyar közvetítést úgy ahogy van, de más általános nfl téma érdekelné, az olvassa végig századszorra is, ugyanazokat a nyafogásokat, hátha van érdekes témában is egy csepp ebben ebben a tengerben?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Tényleg arról beszélgetünk, hogy milyen Jessica Albaval dugni, abból kiindulva, hogy miként néz ki, mennyire ismert vagy sportos, miközben nulla valós tapasztalatunk van róla, és abból amit tudunk, semmit se lehet levonni érdemben se pro, se kontra?
Majd ha lemegy 10-20 meccs, akkor kiderül, hogy jó e ez a Network4-es NFL-közvetítés vagy sem.
De abból, hogy az NCAA valóban kurva szürke és unalmas volt, vagy abból, hogy a motoGP milyen, nem lehet következtetni arra, hogy milyen lesz az NFL.
Sobri Jóska
Azt honnan tudod, hogy Amadeus 99-ében nincs benne???
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Inner Sobri:
Nem mindegy iden ki nem kozvetit ugy h naluk vannak a jogok, ha ugy se lesz szezon?

Aki eddig magyarul nezte, az sztem megadhat egy eselyt az ujaknak, mindig az indulas a nehez, a gagyi. De valahonnan el kell indulni, aztan remelhetoleg javulnak.
Aki meg eredeti kozvetitest nezett eddig is, az azt fog ez utan is. (nekem nincs bajom azzal h magyar, csak nekem keves a szakertes es a folytonossag. Nem csak a home run tdnel kellene elmondani, h mukodik a zona blokkolas v miert valasztott rossz szoget a vedo).

Ami fixen gaz, az nyilvan az h nincs mindenkinel az uj csatorna, sot. De ha jol remlik igy volt amikor elkerult a Digire anno a PL, meg olasz foci. Sokaknak nem volt.
Ahogy a kozvetites minosegnel, itt is amondo vagyok bizzunk benne h tenyleg meg lesz oldva idoben.

Annyit irjatok h ennek a Digital Media and Communications Zrt-nek az a tulajdonosa aki gondolom h a tulajdonosa?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Lehet, hogy valaki tetszeni fog és valaki nem, de hogy az első hét után nem fogom őket agyonfikázni az biztos. Basszus a sporttv-nek volt 14 éve, azért itt is hagyhatunk nekik 1-2 évet, hogy kiforrják magukat.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valljátok be, azért csináljátok ezt a sok reklamálást, hátha elmegy a kedvük az egésztől s inkább visszaadják a Sport tvnek 😛 😉
több mint 5 éve
VanillaSky 1 696
2 legjobb szakértő megmarad, sanyiék helyett meg jobbak lesznek, nálam ez így eddig upgrade-nek tűnik.
Sztroga
Viszont Árpa személye az olyan downgrade, hogy ha Tőröst nfl meccsre hívnák és másfél órán át dumálna a Magic-Bird párosról egy random Vikings-Browns meccsen még az is szórakoztatóbb, mint a díszceleb néhai amerikaifocista, Magyarországról.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 5 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Tejoisten...
braxa88
Valaki magyarázza már el nekem a gondot 😀 Nem ismerem az emberek nagyrészét.
tenorx
Jött a haver. A haver hozott egy jó havert. Neki volt egy haverja aki hozta a haverját. Jó haverok vagyunk.

Amúgy ami az én bajom.
Isten lássa a lelkem én belenéztem ott pár NCAA közvetítésbe. Hát ha azt mondom, hogy a lányom Pepa malac meséje érdekfeszítőbb volt akkor még enyhén fogalmaztam.

És akkor belemehetünk újra abba a témába, hogy az FK milyen undorító tolvaj módon fordítja le mások cikkeit magáénak tulajdonítva minden önálló gondolat nélkül.
Vagy, hogy az FK podcastjei milyen színvonalat képviselnek. Azt is megpróbáltam eskü unalmamban többször is vezetés közben...

De tudom, csináljak jobbat, meg lesz HD, meg lesz majd mindenhol.
Jelzem a Moto GP cikkek alatt a Network4 már azt ajánlgatja az ügyfeleknek, higy hívogassák a szolgáltatójukat ha látni akarják az Aréna4-et.

És kicsit sem zavar ha emiatt kiraktok innen vagy közellenség leszek.
Bazzani
Az FK egy nulla, de ezzel szerintem itt mindenki tisztában van.
Adirotor
azért azt tegyük hozzá, hogy Balcsi lesz az egyetlen a FK stábjából. nem értem egyébként miért kap ennyi bántást a fiú, az NCAA közvetítések alatt tök jó visszajelzéseket kapott (ami ugye az első szezonja volt valaha), de amint megtörtént az NFL hír, az ország legrosszabb emberének lett szerencsétlen kikiáltva.

egy üzleti döntés miatt, amihez neki (de Makának se) semmi köze nem volt. lehet basztatni a csatornát, hogy mi van épp meg mi nincs, de kérlek ne felejtsétek el, hogy még mindig tesztüzemben megy és augusztustól élesedik, szeptemberre pedig minden technikai kérdést igyekeznek a srácok megoldani.

tudom, hogy a magyar virtus miatt nem tudjuk a változást könnyen elfogadni, nekem is nagyon nehezen megy általában, de pont egy ilyen kicsi közösségnek kéne támogatólag fellépnie - a gigantikus ellenszél generálás helyett.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Tényleg arról beszélgetünk, hogy milyen Jessica Albaval dugni, abból kiindulva, hogy miként néz ki, mennyire ismert vagy sportos, miközben nulla valós tapasztalatunk van róla, és abból amit tudunk, semmit se lehet levonni érdemben se pro, se kontra?
Majd ha lemegy 10-20 meccs, akkor kiderül, hogy jó e ez a Network4-es NFL-közvetítés vagy sem.
De abból, hogy az NCAA valóban kurva szürke és unalmas volt, vagy abból, hogy a motoGP milyen, nem lehet következtetni arra, hogy milyen lesz az NFL.
Sobri Jóska
erről beszélünk...
 m.youtube.com/watch?v=z1K803zQszk
meglettélvillámcsapva


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Tejoisten...
braxa88
Valaki magyarázza már el nekem a gondot 😀 Nem ismerem az emberek nagyrészét.
tenorx
Jött a haver. A haver hozott egy jó havert. Neki volt egy haverja aki hozta a haverját. Jó haverok vagyunk.

Amúgy ami az én bajom.
Isten lássa a lelkem én belenéztem ott pár NCAA közvetítésbe. Hát ha azt mondom, hogy a lányom Pepa malac meséje érdekfeszítőbb volt akkor még enyhén fogalmaztam.

És akkor belemehetünk újra abba a témába, hogy az FK milyen undorító tolvaj módon fordítja le mások cikkeit magáénak tulajdonítva minden önálló gondolat nélkül.
Vagy, hogy az FK podcastjei milyen színvonalat képviselnek. Azt is megpróbáltam eskü unalmamban többször is vezetés közben...

De tudom, csináljak jobbat, meg lesz HD, meg lesz majd mindenhol.
Jelzem a Moto GP cikkek alatt a Network4 már azt ajánlgatja az ügyfeleknek, higy hívogassák a szolgáltatójukat ha látni akarják az Aréna4-et.

És kicsit sem zavar ha emiatt kiraktok innen vagy közellenség leszek.
Bazzani
Az FK egy nulla, de ezzel szerintem itt mindenki tisztában van.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Tényleg arról beszélgetünk, hogy milyen Jessica Albaval dugni, abból kiindulva, hogy miként néz ki, mennyire ismert vagy sportos, miközben nulla valós tapasztalatunk van róla, és abból amit tudunk, semmit se lehet levonni érdemben se pro, se kontra?
Majd ha lemegy 10-20 meccs, akkor kiderül, hogy jó e ez a Network4-es NFL-közvetítés vagy sem.
De abból, hogy az NCAA valóban kurva szürke és unalmas volt, vagy abból, hogy a motoGP milyen, nem lehet következtetni arra, hogy milyen lesz az NFL.

több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Tejoisten...
braxa88
Valaki magyarázza már el nekem a gondot 😀 Nem ismerem az emberek nagyrészét.
tenorx
Jött a haver. A haver hozott egy jó havert. Neki volt egy haverja aki hozta a haverját. Jó haverok vagyunk.

Amúgy ami az én bajom.
Isten lássa a lelkem én belenéztem ott pár NCAA közvetítésbe. Hát ha azt mondom, hogy a lányom Pepa malac meséje érdekfeszítőbb volt akkor még enyhén fogalmaztam.

És akkor belemehetünk újra abba a témába, hogy az FK milyen undorító tolvaj módon fordítja le mások cikkeit magáénak tulajdonítva minden önálló gondolat nélkül.
Vagy, hogy az FK podcastjei milyen színvonalat képviselnek. Azt is megpróbáltam eskü unalmamban többször is vezetés közben...

De tudom, csináljak jobbat, meg lesz HD, meg lesz majd mindenhol.
Jelzem a Moto GP cikkek alatt a Network4 már azt ajánlgatja az ügyfeleknek, higy hívogassák a szolgáltatójukat ha látni akarják az Aréna4-et.

És kicsit sem zavar ha emiatt kiraktok innen vagy közellenség leszek.
Bazzani
Nem hiszem h bárki kirakna v utálna.

Inkább az a kérdés miért ragaszkodsz a magyar közvetitéshez. Oké gamepass nem olcsó, de ugye van bőven más alternativa. Ki lehet rakni tv-re ha az hiányzik.

Magyar az anyanyelved, lehet angol nem megy olyan szinten, de ismered olyan szinten a sportot h abszolut megértsd az angol közvetitést.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Tejoisten...
braxa88
Valaki magyarázza már el nekem a gondot 😀 Nem ismerem az emberek nagyrészét.
tenorx
Jött a haver. A haver hozott egy jó havert. Neki volt egy haverja aki hozta a haverját. Jó haverok vagyunk.

Amúgy ami az én bajom.
Isten lássa a lelkem én belenéztem ott pár NCAA közvetítésbe. Hát ha azt mondom, hogy a lányom Pepa malac meséje érdekfeszítőbb volt akkor még enyhén fogalmaztam.

És akkor belemehetünk újra abba a témába, hogy az FK milyen undorító tolvaj módon fordítja le mások cikkeit magáénak tulajdonítva minden önálló gondolat nélkül.
Vagy, hogy az FK podcastjei milyen színvonalat képviselnek. Azt is megpróbáltam eskü unalmamban többször is vezetés közben...

De tudom, csináljak jobbat, meg lesz HD, meg lesz majd mindenhol.
Jelzem a Moto GP cikkek alatt a Network4 már azt ajánlgatja az ügyfeleknek, higy hívogassák a szolgáltatójukat ha látni akarják az Aréna4-et.

És kicsit sem zavar ha emiatt kiraktok innen vagy közellenség leszek.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
Vajon ki merte Kovács Bálintot elemzőnek írni?
samu09
Lehet csak elírás, majd javítják.
Bazzani
A nevet vagy a titulust?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Tejoisten...
braxa88
Valaki magyarázza már el nekem a gondot 😀 Nem ismerem az emberek nagyrészét.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Komment a MotoGP közvetítésükhöz:
"Már az szégyen, hogy a fél évvel elcsúszott szezonkezdetre sem sikerült összehoznotok azt, hogy nagyobb szolgáltatóknál legyen Arena4, ráadásul utoljára 84-ben láttam ilyen jó minőségű adást az égből pottyant mesék című műsorban! 😡
Minek kellett megvennetek a közvetítési jogokat, ha képtelenek vagytok tisztességesen csinálni az egészet?"

Égből pottyant mesék. 😀