Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Azért váltottam át mostanában magyarra egyébként, mert mindig csak a fikázást olvasom itt, és szerintem közel se ilyen rossz a helyzet.
Persze mindenbe bele lehet kötni.
tenorx
És gondolom az az apró, jelentéktelen tény, hogy értelmes szakkommentátorokat sikerült hívni a mérkőzésekre, nem lehet befolyással erre a számodra furcsa jelenségre.

Mert múlthéten én például megtudtam, hogy Jimmy Graham ELIT(!!!!) elkapó... (de nem fogom minden héten idehányni a tisztelt delikvens agymenéseit, csak ha már szóba került)


Egyébként én Romo-t nem szívesem hagyom ki, max akkor ha Maka+Höri/Zoli páros van (de a magyar közvetítést könnyebb később visszahallgatni/nézni), tegnap is becallolta Tony a fake puntot, élmény hallgatni a palit.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 128 — no es importante
ja és ha a 49ers megnyeri a Super Bowlt, akkor tényleg Chip Kelly lesz az NFL Pintér Attilája


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 128 — no es importante
Tud valaki linket olyan kephez ahol az osszes csapat idei hazai meze/szerelese van feltuntetve egymas mellett?
undisputedly
 boards.sportslogos.net/topic/119568-2019-nfl-season-week-by-week-uniform-match-up-combos-from-hof-game-to-super-bowl-liv/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 105
Hozok controversial topicot ide is, bár már az eredménykövetőbe beírtam két csöcsös gif közé.
Magyarul néztem most mind a kettő főcsoport döntőt, és semmi bajom nem volt a kommentárral.
Mit gondoltok?
tenorx
Hááát..
Azért Ricsit időnként elvitte a hév..
Nyilván nincs baj azzal, ha ő is szurkol egy csapatnak de ez szerintem gyakran kijön a közvetitésekben. Most is volt rá alkalom. Lehet kissé elfogult vagyok, de Zoli vagy Márk sokkal jobban leplezi,kivel szimpatizál. Szerintem a szurkolói énjüket belevinni ott van a Trash Talk, nem a közvetítés alatt kell megbeszélni, meg egymást zrikálni.
Egyébként szerintem sem borzasztó a kommentár, messze jobb kezekben van mint máshol lenne.
Még mindig inkább nézem kommentárral a meccset, mint hogy fél órát baszakodjak a streammel, ami aztán elkezd akadozni mert fos a gépem.
(Szerencsére a hülye sms-eket most mellőzték - ez a másik komoly probléma. Rájátszás meccseken ilyen miért rúgják el 4. kisérletre kaliberű sms-eket beolvasni kurva gáz..)

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Azért váltottam át mostanában magyarra egyébként, mert mindig csak a fikázást olvasom itt, és szerintem közel se ilyen rossz a helyzet.
Persze mindenbe bele lehet kötni.
több mint 6 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Hozok controversial topicot ide is, bár már az eredménykövetőbe beírtam két csöcsös gif közé.
Magyarul néztem most mind a kettő főcsoport döntőt, és semmi bajom nem volt a kommentárral.
Mit gondoltok?
tenorx
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Hozok controversial topicot ide is, bár már az eredménykövetőbe beírtam két csöcsös gif közé.
Magyarul néztem most mind a kettő főcsoport döntőt, és semmi bajom nem volt a kommentárral.
Mit gondoltok?
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Tud valaki linket olyan kephez ahol az osszes csapat idei hazai meze/szerelese van feltuntetve egymas mellett?
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Azt elmondhatjuk hogy a ket dontos elegge lesimazta a focsoportdontoket (ami semlegeskent annyira nem volt jo) de ugy nez ki hogy tenyleg a 2 legjobb csapat jutott iden a Super Bowlba
Amugy szerintem jo kis meccs lehet mert kb hasonlo eroviszonyok vannak, talan a Ninersnel inkabb a vedelem, a Chiefsnel a tamadosor a sokoldalubb es az erosebb
Na majd meglatjuk mi lesz belole
jamaicababa
Én is ezen gondolkoztam, a 49ersről nyugodtabban merem kijelenteni az NFC-ből, az AFC-ből azért a Ravens kérdőjel.
Ha nem fognak ki egy ennyire szar napot a Titans ellen, akkor kemény lett volna a konferencia döntő ott.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


 twitter.com/FLAWLESSLUCKI/status/1219008964249165826

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/AroundTheNFL/status/1218571882988834816

and the myth that won't die...
hiányzott az a fránya 31 yard... kár érte, majd legközelebb Vrabelék megtanulják, hogy ne bízzanak az ilyen PFF nevű sarlatánokban 😀
ZERO_L
Meccs előtt én azt mondtam, hogy 20 futás kell, és nyernek. A szünetben volt 16, mondom még négy futás és W. Vrabel elszórakozta

több mint 6 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 105
Azt elmondhatjuk hogy a ket dontos elegge lesimazta a focsoportdontoket (ami semlegeskent annyira nem volt jo) de ugy nez ki hogy tenyleg a 2 legjobb csapat jutott iden a Super Bowlba
Amugy szerintem jo kis meccs lehet mert kb hasonlo eroviszonyok vannak, talan a Ninersnel inkabb a vedelem, a Chiefsnel a tamadosor a sokoldalubb es az erosebb
Na majd meglatjuk mi lesz belole

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football


and the myth that won't die...
hiányzott az a fránya 31 yard... kár érte, majd legközelebb Vrabelék megtanulják, hogy ne bízzanak az ilyen PFF nevű sarlatánokban 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
A tippjátékban 55 user választotta a szezon előtt végső győztesnek a KC-t, 6 a GB-t, 2 az SF-t és senki a Titans-t
r.baggio
Hagyjuk ezt. Beszéljünk Brady-ről!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 128 — no es importante
A tippjátékban 55 user választotta a szezon előtt végső győztesnek a KC-t, 6 a GB-t, 2 az SF-t és senki a Titans-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 www.instagram.com/p/B7ToQfvBANb/
steelwolf
Így-így!
 twitter.com/E_Dilla/status/1218262232691302400
iktriad
Mi az istenért utálnánk Chris Harris JR-t?
Sixo
Szerintem Brown-on és Rivers-en is csak röhög mindenki.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 309 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Valaki betippelte ezt a negyest a wild card kor elott? 😀
Vrij6
A Titans-en kívül a többi azért nem olyan ordas nagy meglepi...
warr_b
Persze. Csak erdekelt. 😉

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 391 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Valaki betippelte ezt a negyest a wild card kor elott? 😀
Vrij6
A Titans-en kívül a többi azért nem olyan ordas nagy meglepi...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Valaki betippelte ezt a negyest a wild card kor elott? 😀
Vrij6
Én csak a Titanst nem 😊
több mint 6 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 309 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Valaki betippelte ezt a negyest a wild card kor elott? 😀

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Ez a lista ranezesre is poen, arra van felepitve, hogy ki szopat kit, vagy kinek volt egy-egy olyan huzasa, amivel kihuzta a gyufat. Ketlem, hogy a Dallasnal peldaul Rodgers lenne a kozellenseg, de azt sem hinnem, hogy az Eaglesnel az a Clowney lenne, akinek ket hettel ezelottig az egvilagon semmilyen gaz dolga sem volt. Es a Brownsnak is biztos az a Rudolph, aki mar jatszott vagy vegig nyolc meccset.

A Coltsnal egyebkent szerintem szazbol tobben vagnak ra JMD-t, mint Bradyt.
Stez
Oké, de JMD köztudottan szar HC, aki az egojával meg wannabeBlichick módszerével szétcseszi a körülötte lévő keretet... akkor miért baj, hogy nem oda ment és helyette kaptatok egy szintén sokak által elismert és szeretett vezetőedzőt?


ZERO_L
Neked amúgy van valami személyes kötődésed JMD-hez? Mert mostanában sokat gondolsz rá és ezt szavakba is öntöd.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 092 — Whoops, looks like something went wrong.
Es a Brownsnak is biztos az a Rudolph, aki mar jatszott vagy vegig nyolc meccset.
Stez
Remember... 😁
 youtu.be/JAdsIS3e4CQ
Ahogy Garrett sem véletlen a Steelersnél
Chargers LT
Jo, hagyd mar. 😀
Kb a legnagyobb rivalizalas, olik egymast ezek allandoan, lefogadom, hogy nem pont egy ilyen kis piti gyerek lesz a nagy kozellenseg, ha tenylegesen felmernek ezeket. Ez a lista realis olyan teren, hogy az illetok valoban tettek valami negativat a masik fele, de ez tuti, hogy nem normalis felmeres alapjan keszult. Ha kiallsz az utcara es az elso Phillys tarsasagot megkerdezed, majd ezek ravagjak, hogy Clowney, mert nem gondolnak vissza peldaul evekre, attol meg nem Clowney lesz az utalt. Foleg, hogy meg a magyar szurkolok kozott is rengetegen azt gondoljak, szerencsetlen volt a jelenetsor, amikor ledaralta Wentzet. Majd biztos ot ruhellik topkent, nem am az osi rivalisok valamelyiket.

Azert mondom, hogy mindegyik szemelyre ra tudod vagni, hogy igen, ez csinalt kerdeses dolgot, de az osi rivalizalasokban sokkal melyebb szvsz az erzelem, minthogy ilyen kozellensegek legyenek. Ez nagyon feluletes lista.

Michael Thomas? Hogyne, akkor o masik 20 csapatnak is ezzel az erovel. Evans? Azert, mert volt egy balheja Lattimore-ral, amirol az emberek nagyja mar reg meg is feledkezett? Harris? Ramsey a Jaxnel, ugy, hogy a szurkolok pont azt a Coughlint utaltak, aki eluldozte? Gerappa, aki elete elso normalis es teljes idenyet hozza epp? Ah. Ez a lista ilyen elmult par evnel leragad, de korabban sokkal nagyobb balhek voltak a rivalizalasokon. Azert mondom, hohy nekem ez feluletes, es tobb helyen nem realis. De ha mar friss, szerintem a Saintsnel is velhetoen tobben vagnak ra egybol Robey-Colemant Evansnel. Meg nekem a Rodgers Dallas is gyenge labakon all, elobb mondanam valamelyik rivalis jatekosat,mint azt, aki egy fontos meccsen nyert ellenul, es amugy a birok gyokersege miatt, akik pedig nem Rodgers nagy unszolasara meg hisztijere zaszloztak ugy, ahogy.

Szoval nekem ez nagyon feluletes, es a fele szerintem komolytalan, es siman lehetne helyettesiteni inkabb odaillo jatekossal

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Es a Brownsnak is biztos az a Rudolph, aki mar jatszott vagy vegig nyolc meccset.
Stez
Remember... 😁

Ahogy Garrett sem véletlen a Steelersnél

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Én a Denver vs. Brady-t tartom Philip Rivers disrespectjének 😀
adam8
Az alább hagyott. 2011ben bejuttatott minket a PO-ba, azóta ha egyszerre mindketten jók voltunk, mi jöttünk ki jobban, meg Rivers se az a trash talker már, 4-5 gyerek után megkomolyodott.
Mahomes viszont valszeg close second, de PFM leigazolásával a Brady utálatot is leigazoltuk, úgy tűnik az még nem vonult vissza.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Ez a lista ranezesre is poen, arra van felepitve, hogy ki szopat kit, vagy kinek volt egy-egy olyan huzasa, amivel kihuzta a gyufat. Ketlem, hogy a Dallasnal peldaul Rodgers lenne a kozellenseg, de azt sem hinnem, hogy az Eaglesnel az a Clowney lenne, akinek ket hettel ezelottig az egvilagon semmilyen gaz dolga sem volt. Es a Brownsnak is biztos az a Rudolph, aki mar jatszott vagy vegig nyolc meccset.

A Coltsnal egyebkent szerintem szazbol tobben vagnak ra JMD-t, mint Bradyt.
Stez
Oké, de JMD köztudottan szar HC, aki az egojával meg wannabeBlichick módszerével szétcseszi a körülötte lévő keretet... akkor miért baj, hogy nem oda ment és helyette kaptatok egy szintén sokak által elismert és szeretett vezetőedzőt?


ZERO_L
Cringe.