NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 6 éve
Olyan a sportfogadás is mint az extrém sportok. Időben abba kell hagyni.Eddig. Most már 2.negyed.4,5os ods volt a Titanson és a Texanson is.eddig jó vagy
Mondom egy próbát megér egy ezressel kettes kötésbe.
Go Texans!
alatriste
gamerkr
vpi
Én 21-0nál kiszálltam és felvettem az akkor lehetséges nyereményt. És átfogadtam annak egy részével egy Chiefs győzelmet. 😀 🤑

Liverpool Fc
több mint 6 éve
4,5os ods volt a Titanson és a Texanson is.Én azt raktam meg kötésben valami 5.6os oddsért, hogy a Houston 20.5 pont felett szerez (pipa) illetve Seahawks win.
Mondom egy próbát megér egy ezressel kettes kötésbe.
Go Texans!
alatriste
Go Seahawks 😊
több mint 6 éve
Eddig. Most már 2.negyed.4,5os ods volt a Titanson és a Texanson is.eddig jó vagy
Mondom egy próbát megér egy ezressel kettes kötésbe.
Go Texans!
alatriste
gamerkr
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 6 éve
4,5os ods volt a Titanson és a Texanson is.eddig jó vagy
Mondom egy próbát megér egy ezressel kettes kötésbe.
Go Texans!
alatriste
több mint 6 éve
hát meg lehet én értettem félre de nem a saját ügynöke rakta most szopórollerre? az se véletlen sztemJaj erről jut eszembe, hogy is volt anno az a sokak által hangoztatott kijelentés, miszerint egy ilyen patkány viselkedéssel JMD végleg elvágta magát az egész ligában és soha senki nem fog vele szóba állni? 😀😀😀Stefanski - Browns. Patkány soha az életben nem lesz HC az nflben.
ZERO_L
Mentsd el ezt, hogy majd tizenév múlva berakhasd, mikor valaki megszánja és valódi interjúra hivja majd ki is nevezi 😀
samu09
több mint 6 éve
Jaj erről jut eszembe, hogy is volt anno az a sokak által hangoztatott kijelentés, miszerint egy ilyen patkány viselkedéssel JMD végleg elvágta magát az egész ligában és soha senki nem fog vele szóba állni? 😀😀😀Stefanski - Browns. Patkány soha az életben nem lesz HC az nflben.
ZERO_L
Mentsd el ezt, hogy majd tizenév múlva berakhasd, mikor valaki megszánja és valódi interjúra hivja majd ki is nevezi 😀
több mint 6 éve
4,5os ods volt a Titanson és a Texanson is.Mondom egy próbát megér egy ezressel kettes kötésbe.
Go Texans!

Liverpool Fc
több mint 6 éve
Fogalmam sincs miről beszélsz 😀Remek, és hogy az AFC South-szurkolók kipoénkodták magukat, elkezdhetnénk végre arról beszélni, mi történik az első három negyedben a PO-ban a RavensnélAz afc south szurkolóknak még dolguk van a po-ban, nincs idejük a kizúgott csapatokkal foglalkozni 😃
Wyatt
samu09
több mint 6 éve
Jaj Tomi Tomi, te és az a nagy szád...Táncolni akart vele.
twitter.com/Tucker_TnL/status/1216191001322237952
ZERO_L
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Jaj Tomi Tomi, te és az a nagy szád...#kemenyebbvedelemmegfogjaafutast
twitter.com/Tucker_TnL/status/1216191001322237952
ZERO_L
Valahogy ritkan jonnek be az ilyen hangzatos kinyilatkoztatasok, de legalabb sok a kellemetlen beeges utana

több mint 6 éve
Remek, és hogy az AFC South-szurkolók kipoénkodták magukat, elkezdhetnénk végre arról beszélni, mi történik az első három negyedben a PO-ban a RavensnélAz afc south szurkolóknak még dolguk van a po-ban, nincs idejük a kizúgott csapatokkal foglalkozni 😃
Wyatt
több mint 6 éve
Jaj Tomi Tomi, te és az a nagy szád...
"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
LOL, ez jó 😀 😀Remek, és hogy az AFC South-szurkolók kipoénkodták magukat, elkezdhetnénk végre arról beszélni, mi történik az első három negyedben a PO-ban a RavensnélNem tudtak mit kezdeni azzal, hogy egy futó passzol... 😀 😀 😀 jaj, az a fagyi mennyire szeret visszanyalni...
Wyatt
Húsrágó


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Remek, és hogy az AFC South-szurkolók kipoénkodták magukat, elkezdhetnénk végre arról beszélni, mi történik az első három negyedben a PO-ban a RavensnélNem tudtak mit kezdeni azzal, hogy egy futó passzol... 😀 😀 😀 jaj, az a fagyi mennyire szeret visszanyalni...
Wyatt
több mint 6 éve
Remek, és hogy az AFC South-szurkolók kipoénkodták magukat, elkezdhetnénk végre arról beszélni, mi történik az első három negyedben a PO-ban a Ravensnél

több mint 6 éve
Tovább tart az MVP-átok, 1999 óta nem lett bajnok az alapszakaszbeli MVPNem tudom miről beszélsz nem esett ki a Titans.
Wyatt
több mint 6 éve
Valaki lenne olyan kedves es beírná nekem hogy milyen napokon szoktak lenni a hátralévő mérkőzések ?(ket konferencia donto plusz SB)21.05 AFC
Rózsa Sándor (betyár)
00.40 NFC
több mint 6 éve
Valaki lenne olyan kedves es beírná nekem hogy milyen napokon szoktak lenni a hátralévő mérkőzések ?(ket konferencia donto plusz SB)jövő vasárnap meg 3 hét múlva vasárnap.
Rózsa Sándor (betyár)
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Valaki lenne olyan kedves es beírná nekem hogy milyen napokon szoktak lenni a hátralévő mérkőzések ?(ket konferencia donto plusz SB)
több mint 6 éve
Tovább tart az MVP-átok, 1999 óta nem lett bajnok az alapszakaszbeli MVPAzt mondod, kiesik a Seahawks?
Wyatt
több mint 6 éve
Tovább tart az MVP-átok, 1999 óta nem lett bajnok az alapszakaszbeli MVP

több mint 6 éve
ez eddig be is jön.Jaj erről jut eszembe, hogy is volt anno az a sokak által hangoztatott kijelentés, miszerint egy ilyen patkány viselkedéssel JMD végleg elvágta magát az egész ligában és soha senki nem fog vele szóba állni? 😀😀😀Áh ez nem így volt. Úgy volt, hogy értelmes franchise nem fog vele szóba állni 😊
ZERO_L
tenorx
több mint 6 éve
Offseason menetrend, nemcsak Eagles fanoknak, érdemes elmenteni:Important dates in the Eagles 2020 offseason calendar
www.thescore.com/s/13249916
több mint 6 éve
Ebből is látszik, hogy a falconsnál vannak a legjobb fejek...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
