NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 www.nationalfootballpost.com/college_big_board_rankings.html
ez vmi vicc? Nassib mint #1 prospect?? Mit szívnak ezek?Rolni
Én alapvetően kedvelem az NFP-t, de az elsőszámú draftszakijuk Russ Lande évről évre képes őrültebbnél őrültebb rangsorokat kiállítani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 www.nationalfootballpost.com/college_big_board_rankings.html
ez vmi vicc? Nassib mint #1 prospect?? Mit szívnak ezek?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
pro day menetrend
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gwirkfria0p2o9lecjdh
2013 pro days schedule and analysis
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
na mindegy, közben már van Björn Werner is  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2013-as_prospect_ismertetok/728762Höri
"később pedig Brandon Jenkins-szel és Tank Carradine-nal rotálták a DE poszton"

Nem rotálták egyikkel sem.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri egy olyan kérdésem lenne hogy Ryan Nassibról is várható prospect ismertető vagy ő azért nem annyira "top" ?Jack Zoltán
mindenkiről várható akinek reális esélye van első két nap kimenni. Nassib egy standard 2. körös prospect momentán.

Közben Empty megírt 2 ismertetőt, Hankins
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
és Hunter is elérhető
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Höri egy olyan kérdésem lenne hogy Ryan Nassibról is várható prospect ismertető vagy ő azért nem annyira "top" ?Jack Zoltán
lesz
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Höri egy olyan kérdésem lenne hogy Ryan Nassibról is várható prospect ismertető vagy ő azért nem annyira "top" ?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri!
Mikor láthatjuk a twitteren beígért mock draftot? 😊Bazzani
a hét második felében. szerdán lesz a national signing day, arról lesz egy cikkünk, így a tumultust elkerülendő, én csak utána publikálok. (az indoklásokat még mindig nem írtam meg, de majd ma)

+ néhány scouting riport is jön még a héten, ami kapcsolatos hozzá. (Keenan Allen WR és Lane Johnson OT már fent is van)

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Höri!
Mikor láthatjuk a twitteren beígért mock draftot? 😊

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Már olvasható Joeckel ismertetője isHöri
És ki az a Bruce Matthews 😊?

A korábbi ki a jobb CB témához, miszerint Kirkpatrick vagy Milliner vagy Claiborne stb annyit fűznék hozzá, hogy nekem kicsit erős ez a kijelentő/kinyilatkoztató módban történő prospect sorrend felállítás, pláne, hogy egy CB-t ezerféle tulajdonság alapján lehet értékelni és alapból ugyanúgy szét kell őket válogatni rendszerbe illeszkedés alapján, mint a 43/34 védőfalembereket.
"Milliner > Kirkpatrick"? Ez valami új matematikai axióma?
Kifejezetten örülök, hogy pont a napokban jött ki pl egy roto-s CB erősorrend kalapokba sorolva a legjobbakat:  www.rotoworld.com/articles/cfb/42440/325/cornerback-tiers
Egyáltalán nem értek egyet a sorrenddel, de az legalább látszik, h nincs kőbe vésve semmi.

A Bamás cornereket persze nem is olyan nehéz rangsorolni, mert aki már gyakorolt backpedalt, az máris többet tud egy Saban CB-nél :p.
Költői kérdés, melyik CB jelentette ki tavaly a rookie TC alatt: "I never backpedaled. We were always press man, Cover 2. It was never just sit there and reading the receiver on his route. It was something new."?Robilluma
Kirkpatrick, de ez így csak félsztori
 smartfootball.com/defense/why-nick-saban-doesnt-teach-backpedaling


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Már olvasható Joeckel ismertetője isHöri
És ki az a Bruce Matthews 😊?Robilluma
vazz, ezt érdemes számolni majd a 2014-es draftig, mert élő szóban is mindig elbaszom.

na mindegy, közben már van Björn Werner is
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


és Sharrif Floyd
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


és Tyler Bray
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


és Jordan Poyer
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Már olvasható Joeckel ismertetője isHöri
És ki az a Bruce Matthews 😊?

A korábbi ki a jobb CB témához, miszerint Kirkpatrick vagy Milliner vagy Claiborne stb annyit fűznék hozzá, hogy nekem kicsit erős ez a kijelentő/kinyilatkoztató módban történő prospect sorrend felállítás, pláne, hogy egy CB-t ezerféle tulajdonság alapján lehet értékelni és alapból ugyanúgy szét kell őket válogatni rendszerbe illeszkedés alapján, mint a 43/34 védőfalembereket.
"Milliner > Kirkpatrick"? Ez valami új matematikai axióma?
Kifejezetten örülök, hogy pont a napokban jött ki pl egy roto-s CB erősorrend kalapokba sorolva a legjobbakat:  www.rotoworld.com/articles/cfb/42440/325/cornerback-tiers
Egyáltalán nem értek egyet a sorrenddel, de az legalább látszik, h nincs kőbe vésve semmi.

A Bamás cornereket persze nem is olyan nehéz rangsorolni, mert aki már gyakorolt backpedalt, az máris többet tud egy Saban CB-nél :p.
Költői kérdés, melyik CB jelentette ki tavaly a rookie TC alatt: "I never backpedaled. We were always press man, Cover 2. It was never just sit there and reading the receiver on his route. It was something new."?


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 428 — The Mathematician
nekem egyáltalán nem tetszik ez az új trend hogy az elitnek mondott qb-k nem akarnak dobni csak az egyetemi pro day-en. a combine-on szerintem sokkal jobban meg lehet ítélni egy qb képességeit mivel nincs összeszokva az elkapóval csak magára számíthat (kivéve persze ha ott van pár elkapója a gyakorlatokon 😀 ).samu09
új trend?

keresd vissza ki dobált utoljára közülük.Höri
ha úgy nézed van akinek a Maiden is új zene 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
nekem egyáltalán nem tetszik ez az új trend hogy az elitnek mondott qb-k nem akarnak dobni csak az egyetemi pro day-en. a combine-on szerintem sokkal jobban meg lehet ítélni egy qb képességeit mivel nincs összeszokva az elkapóval csak magára számíthat (kivéve persze ha ott van pár elkapója a gyakorlatokon 😀 ).samu09
Nem hiszem, hogy a dobásoknak ilyen steril körülmények között bármelyik csapat is nagy jelentőséget tulajdonítana. Legfeljebb egy plusz alkalmat jelent egy character checkre, hogy a csapat meggyőződhet, hogy mennyire felkészült az irányító. Miután a top prospectekről beszélünk ez se kellene, hogy kirívó dolog legyen. Caseiro nyilatkozta egy-két éve, hogy különösen a nagyobb egyetemek prodayjén akkora a felhajtás, hogy lényegi munkát nem is nagyon lehet végezni, legfeljebb az azt megelőző nap folyamán csendesebb körülmények között. De ez megint az inkább, hogy legyen valamilyen személyes kapcsolat a játékos és a csapat között.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem egyáltalán nem tetszik ez az új trend hogy az elitnek mondott qb-k nem akarnak dobni csak az egyetemi pro day-en. a combine-on szerintem sokkal jobban meg lehet ítélni egy qb képességeit mivel nincs összeszokva az elkapóval csak magára számíthat (kivéve persze ha ott van pár elkapója a gyakorlatokon 😀 ).samu09
új trend?

keresd vissza ki dobált utoljára közülük.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 028 — I like the Texans, I like who we are
nekem egyáltalán nem tetszik ez az új trend hogy az elitnek mondott qb-k nem akarnak dobni csak az egyetemi pro day-en. a combine-on szerintem sokkal jobban meg lehet ítélni egy qb képességeit mivel nincs összeszokva az elkapóval csak magára számíthat (kivéve persze ha ott van pár elkapója a gyakorlatokon 😀 ).
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Már olvasható Joeckel ismertetője is
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Gondolom Louteleit és Jarvist láttátok

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez minden évben előjön, pedig az elit QB-k sose szoktak a combine-on dobálni.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Barkley a combine-on sem dobál, csak a USC pro day-én márciusban

wow 😊
@USC_Athletics: QB @MattBarkley will not throw at the NFL Combine.”
@MattBarkley: Who ever said that? I didn’t…


szerk.: majd a helyszínen dönti el...jjncaa
Ez most ugye már a Barkley, mint megnyerő személyiség rész? Mert ha az, akkor nem túl erős kezdés. 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Két kérdés - Xavier Rhodes jó lenne Derek Cox párjaként Bradley rendszerébe és a 2/1es picket megérné-e rááldozni? iktriad
hát ha Cox shutdown corner, akkor igen, mert X-Rhodes inkább bravúrjátékos. De tőle nem várnék kezdő helyet újoncként.a 2/1 nem áll távol az igazságtól

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Két kérdés - Xavier Rhodes jó lenne Derek Cox párjaként Bradley rendszerébe és a 2/1es picket megérné-e rááldozni?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Barkley a combine-on sem dobál, csak a USC pro day-én márciusban

wow 😊
@USC_Athletics: QB @MattBarkley will not throw at the NFL Combine.”
@MattBarkley: Who ever said that? I didn’t…


szerk.: majd a helyszínen dönti el...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
most látom, az UCF-ból van egy Jose Jose nevű játékos. ez majdnem olyan, mint a Quatro Quatro. 😊

choose life
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
mármint értékesebb inkább (>14)

de stílusban nem ugyanaz a kettő, Kirkpatrick keményebb. Kár hogy nem játszott soha, így nehéz támpontként kezelni.Höri
Nem Milliner fizikalitására értettem, hogy jobb, hanem általánosságban. Mint prospectek, Milliner > Kirkpatrick.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát azért nem. Claiborne csinált 2 év alatt 11 picket, Milliner nem hiszem hogy jövőre hozott volna kilencet. PP meg külön kategória.Höri
Peterson rendben, Claiborne-tól nem emlékeztem annyi highlightra (ami elsőre beugrott, az is egy return TD a WVU ellen), beárnyékolta a mézesborz... My bad.vassadi
Amúgy én se, ezért is néztem rá a statjaira, és meglepett hogy ennyi INT-et fogott. Mondjuk az évi 6-6 pass deflection is érdekes adat.

hasonló agresszív, fizikális corner mint Kirkpatrick volt tavaly? (ő is 3 INT-t szedett le azt hiszem egyetemi évei alatt...)vassadi
Kirkpatricknél jobb.Amadeus91
mármint értékesebb inkább (>14)

de stílusban nem ugyanaz a kettő, Kirkpatrick keményebb. Kár hogy nem játszott soha, így nehéz támpontként kezelni.