NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
hát azért nem. Claiborne csinált 2 év alatt 11 picket, Milliner nem hiszem hogy jövőre hozott volna kilencet. PP meg külön kategória.Höri
Peterson rendben, Claiborne-tól nem emlékeztem annyi highlightra (ami elsőre beugrott, az is egy return TD a WVU ellen), beárnyékolta a mézesborz... My bad.

hasonló agresszív, fizikális corner mint Kirkpatrick volt tavaly? (ő is 3 INT-t szedett le azt hiszem egyetemi évei alatt...)Amadeus91
Kirkpatricknél jobb.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Azért én hozzátenném h nem egy PP/Claiborne-szintű playmaker
empty taxi
micsoda?jjncaa
Nem tudom, igazából lehet az én memóriám rövid/előítéleteim vannak az 1. körös Bama-védőkkel, de Millinernek nem volt olyan sok highlight megmozdulása mint a két LSU-s arcnak, persze mondjuk csak 1 évet volt kezdő.empty taxi
Arányaiban nézve neki is volt annyi.vassadi
hát azért nem. Claiborne csinált 2 év alatt 11 picket, Milliner nem hiszem hogy jövőre hozott volna kilencet. PP meg külön kategória.

De cornerback prospectnek ettől nem rosszabb, a CB dolga hogy fogja az emberét, nem az hogy a labdával rohangáljon egész nap.Höri
hasonló agresszív, fizikális corner mint Kirkpatrick volt tavaly? (ő is 3 INT-t szedett le azt hiszem egyetemi évei alatt...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért én hozzátenném h nem egy PP/Claiborne-szintű playmaker
empty taxi
micsoda?jjncaa
Nem tudom, igazából lehet az én memóriám rövid/előítéleteim vannak az 1. körös Bama-védőkkel, de Millinernek nem volt olyan sok highlight megmozdulása mint a két LSU-s arcnak, persze mondjuk csak 1 évet volt kezdő.empty taxi
Arányaiban nézve neki is volt annyi.vassadi
hát azért nem. Claiborne csinált 2 év alatt 11 picket, Milliner nem hiszem hogy jövőre hozott volna kilencet. PP meg külön kategória.

De cornerback prospectnek ettől nem rosszabb, a CB dolga hogy fogja az emberét, nem az hogy a labdával rohangáljon egész nap.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Azért én hozzátenném h nem egy PP/Claiborne-szintű playmaker
empty taxi
micsoda?jjncaa
Nem tudom, igazából lehet az én memóriám rövid/előítéleteim vannak az 1. körös Bama-védőkkel, de Millinernek nem volt olyan sok highlight megmozdulása mint a két LSU-s arcnak, persze mondjuk csak 1 évet volt kezdő.empty taxi
Arányaiban nézve neki is volt annyi.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Miliner milyen tehetség az elmúlt évek top cb viszonylatában?
Gondolom nem egy PP ...Janek
csak 1 év rutinja van kezdőként, ezt leszámítva nincs nagy hiányossága.
amikor játszott, remek volt.Höri
Azért én hozzátenném h nem egy PP/Claiborne-szintű playmaker
empty taxi
micsoda?jjncaa
Nem tudom, igazából lehet az én memóriám rövid/előítéleteim vannak az 1. körös Bama-védőkkel, de Millinernek nem volt olyan sok highlight megmozdulása mint a két LSU-s arcnak, persze mondjuk csak 1 évet volt kezdő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Miliner milyen tehetség az elmúlt évek top cb viszonylatában?
Gondolom nem egy PP ...Janek
csak 1 év rutinja van kezdőként, ezt leszámítva nincs nagy hiányossága.
amikor játszott, remek volt.Höri
Azért én hozzátenném h nem egy PP/Claiborne-szintű playmaker
empty taxi
micsoda?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Miliner milyen tehetség az elmúlt évek top cb viszonylatában?
Gondolom nem egy PP ...Janek
csak 1 év rutinja van kezdőként, ezt leszámítva nincs nagy hiányossága.
amikor játszott, remek volt.Höri
Azért én hozzátenném h nem egy PP/Claiborne-szintű playmaker


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Miliner milyen tehetség az elmúlt évek top cb viszonylatában?
Gondolom nem egy PP ...Janek
csak 1 év rutinja van kezdőként, ezt leszámítva nincs nagy hiányossága.
amikor játszott, remek volt.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Miliner milyen tehetség az elmúlt évek top cb viszonylatában?
Gondolom nem egy PP ...

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ki hogy draftolt az elmúlt 10 évben?  www.nationalfootballpost.com/Whos-been-doing-the-best-job-of-drafting.htmlempty taxi
Browns a 3.

komolyan vehető lista.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ki hogy draftolt az elmúlt 10 évben?  www.nationalfootballpost.com/Whos-been-doing-the-best-job-of-drafting.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Scott Pioli szerint a top 10 underclassman a drafton:

1. Luke Joeckel
2. Dee Milliner
3. Shariff Floyd
4. Bjoern Werner
5. John Hankins
6. Eddie Lacy
7. Jarvis Jones
8. Keenan Allen
9. Alec Ogletree
10 Gavin Escobar

choose life
több mint 11 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Szerény véleményem szerint hatalmas baklövés lenne, ha nem őt vinnétek.
Ez a keret szinte kiált egy normális irányító után, tietek az 1/1, mi kell még?
Persze 2/2-re is lehet irányítót húzni, vagy FA-ről is kukázni valakit, de az jóval kisebb eséllyel váltja majd meg a világot. És ott vigyoroghat majd Joeckel LT-ként, ha nincs mögötte ember, aki képes kihasználni, hogy fél évet tölthet el a zsebben, anélkül, hogy bárki is molesztálná.
Ebben a mai passzorientált buzifociban aki 1/1-re választ, és nincs rendes alternatívája irányítóként, szinte köteles QB-t húzni (persze ez csak az én véleményem). És azért Geno bár nem egy Luck, de nem is egy Gabbert....gabokocka
Erdekes mert a legtobb helyen senki nem ir QB-t megse Kansasnak. Szerintem arra alapoznak, hogy ez joval gyengebb QB class iden, nincs 2-3 kiemelkedo, es siman a 2, kor elejen is meg lesz hasonlo szinvonalu valasztek, igy huzhatnak mast elsore. Mondjuk attol fuggetlenul ha en dontenek, valamelyiket en is behuznam 1/1re a biztonsag kedveert😊zavi27
Azért nem írnak QB-t sehol, mert ott már tudják hogy a légfrissítő reklámból is ismert Air-W(V)ick ott fogja folytatni.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
szerintem sokra viszi

jjncaa
remélem nálunk! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
szerintem sokra viszi



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
És azért Geno bár nem egy Luck, de nem is egy Gabbert....gabokocka
Gabbert viszont szőkébb! 😉
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és az öreg Ralph ki is nyilatkoztatta, hogy itt most bizony QB fog jönni, igen hamar. Túl öreg már a smokescreenhez, én elhiszem neki

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Billsen mindig meglepodom, hogy elso korben csomo helyen QB-t irnak nekik. Fitzel meg azert el tudnak ott bohockodni nem, hogy ne ez legyen a legnagyobb needjuk, nem?zavi27
Fitz bohóckodásába bukott bele Gailey.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Billsen mindig meglepodom, hogy elso korben csomo helyen QB-t irnak nekik. Fitzel meg azert el tudnak ott bohockodni nem, hogy ne ez legyen a legnagyobb needjuk, nem?zavi27
Új az edző és Fitz számaiban (amik btw nem kiemelkedőek) szvsz nagy szerepe volt Gaileynek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Geno reális értéke hol mozog? top5? (tehetsége, nfl ready, szempontból, nem nézve a qb class gyengeségét és nem számolva egy esetleges 2011-féle qb runnal)Amadeus91
A top8-ból sehogy sem tud kijutni.
Ha a BPA elv szerint kihagyja a KC és a JAX, akkor is legkésőbb a Bills-Cards duó egyike elviszi, és akkor még vannak olyan sötét lovak a kettő közt mint az Eagles, a Browns vagy a Raiders.Höri
Billsen mindig meglepodom, hogy elso korben csomo helyen QB-t irnak nekik. Fitzel meg azert el tudnak ott bohockodni nem, hogy ne ez legyen a legnagyobb needjuk, nem?
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Szerény véleményem szerint hatalmas baklövés lenne, ha nem őt vinnétek.
Ez a keret szinte kiált egy normális irányító után, tietek az 1/1, mi kell még?
Persze 2/2-re is lehet irányítót húzni, vagy FA-ről is kukázni valakit, de az jóval kisebb eséllyel váltja majd meg a világot. És ott vigyoroghat majd Joeckel LT-ként, ha nincs mögötte ember, aki képes kihasználni, hogy fél évet tölthet el a zsebben, anélkül, hogy bárki is molesztálná.
Ebben a mai passzorientált buzifociban aki 1/1-re választ, és nincs rendes alternatívája irányítóként, szinte köteles QB-t húzni (persze ez csak az én véleményem). És azért Geno bár nem egy Luck, de nem is egy Gabbert....gabokocka
Erdekes mert a legtobb helyen senki nem ir QB-t megse Kansasnak. Szerintem arra alapoznak, hogy ez joval gyengebb QB class iden, nincs 2-3 kiemelkedo, es siman a 2, kor elejen is meg lesz hasonlo szinvonalu valasztek, igy huzhatnak mast elsore. Mondjuk attol fuggetlenul ha en dontenek, valamelyiket en is behuznam 1/1re a biztonsag kedveert😊
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Szerény véleményem szerint hatalmas baklövés lenne, ha nem őt vinnétek.
Ez a keret szinte kiált egy normális irányító után, tietek az 1/1, mi kell még?
Persze 2/2-re is lehet irányítót húzni, vagy FA-ről is kukázni valakit, de az jóval kisebb eséllyel váltja majd meg a világot. És ott vigyoroghat majd Joeckel LT-ként, ha nincs mögötte ember, aki képes kihasználni, hogy fél évet tölthet el a zsebben, anélkül, hogy bárki is molesztálná.
Ebben a mai passzorientált buzifociban aki 1/1-re választ, és nincs rendes alternatívája irányítóként, szinte köteles QB-t húzni (persze ez csak az én véleményem). És azért Geno bár nem egy Luck, de nem is egy Gabbert....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Geno és a mobilitás.

Én magam is mondtam róla régebben párszor, amit JJ helyesen forszíroz mostanság. Miszerint aki azt hiszi, azért lett Geno top prospect, mert néger=scrambler (esetleg dual), és más út nincs, az óriásit téved. Kovács Genyó alig fut igazából. Ő attól lett top prospect,amit IRÁNYÍTÓKÉNT tud, nem amit HBként.
Másrészt RG3 nem dob jobban, viszont 4.4 alatt futotta a 40 yardot. Legtöbb QB olyan 4.8-5.+ körül fut. Genotól a szakik olyan 4.7-et várnak. Vagyis kettő közt. Mondjuk mint Luck szintén 4.7 volt (4.68?), nem véletlen fut jól, csak neki sincs rá szüksége. (Bár ezeket így fejből írom, nem most néztem egyiket se.)

A különbség annyi, hogy Geno nem azért nem fut, mert ne tudna, hanem mert nincs rá igény Holgorsen system felől, és Geno sem akar, meg elg jól is dob, minek tenné? Mobilis QB, elég atletikus, nem csak "egyeneseben" gyors. Jól is dob mozgásból, összehangolt, kiegyensúlyozott, természetes a mozgása. És ennyiben Donovan McNabb utódja. Viszont a McNabb hasonlat Reid miatt van. Ő vitte McNabbet aki hasonlóan Top10es prospect volt (nem 1/1 vagy 1/2), szólt is a booo, mást akartak a szurkolók. Csakhogy Reid nem option QBként akart mobilis irányítót. Hanem olyannak, aki képes zseben belül, és azon kívül is gyorsan mozogni, nem egy helyben áll. Mozgás közben is pontosan dob, illetve hamar kiér a zsebből, ha kell. Mert a pass protect minimalizálva van többnyire, egy klasszikus egy helyben álló QB meghal hamar. Más kérdés, hogy Vicket futtatta, mivel Vick azért ennyire nem dobott jól sosem. Nála a rövid checkdown passzok átalakultak futássá, taktikai szempontból ugyanaz.
Sztem Genyót optionben ledarálni pazarlás. De nem azért mert ne tudna futni.

Senkit nem akarok meggyőzni, nem tudjuk ki milyen karriert fut, vagy egyáltalán hova kerül (előbbi leginkább utóbbitól függ szvsz). Csak elmondtam a véleményem, mert ezt az álláspontot senki nem képviselte, és elég közel állhat a valósághoz.
Másrészt én nem ezt szeretem Genoban, és remélem továbbra sem kell majd direktben futnia, elég okos lesz az edzői kar ehhez, bárhová is kerül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(............) fiatal, néger Weeden" de ez nem tudom mennyire hangzik szalonképesen a tévében.Höri
Vörös nigga.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Geno reális értéke hol mozog? top5? (tehetsége, nfl ready, szempontból, nem nézve a qb class gyengeségét és nem számolva egy esetleges 2011-féle qb runnal)Amadeus91
A top8-ból sehogy sem tud kijutni.
Ha a BPA elv szerint kihagyja a KC és a JAX, akkor is legkésőbb a Bills-Cards duó egyike elviszi, és akkor még vannak olyan sötét lovak a kettő közt mint az Eagles, a Browns vagy a Raiders.