NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Semmi bajom Austinnal, de szvsz. inkább egy fizikálisabb, RZ target kellene nekünk, s így(figyelembe véve a továbbiakat) Pattersont látom nálunk, ha már WR(de szerintem 1. körben védőt húzunk, DT/DE/WLB). Sylvester teljesen ok. Március végi mock már érdekesebb lesz....

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Engem meg Reid elokelo drafthelye lep meg, de legalabb nem egy tucatmock lett ami leirja a szokasost.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Höri először is gratulálok mert remek lett!
Másodrészt a sok év alatt megtanultam, hogy a Lions BPAzik első körben és már ki is jelentették ezt idénre is sajnos. Úgyhogy Montgomery nem sanszos.
Ami engem meglepett az Lotulelei csúszása és a sok WR az első körben. Én még leragadtam ott, hogy nem olyan jó a WR class.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Ez Bray számára miért jó? Nem értem, miért vállal be ilyet, vagy itt az ő munkáját kb. nem is fogják nézni a scoutok?

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
surprise, a combine-on nem csak udfa jelöltek dobálnak az elkapóknak és a DB-knek hanem Tyler Bray is.

A másik kettő Colby Cameron és Vandenberg lesz

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
új mock  bowl.hu/bowlhu_mock_draft_20Höri
Akkor a kötelező 😊: Crabtree nem lesz Rodgers-célpont jövőre és Eric Wright tényleg röheJesen túlfizetett.

A mock-ról:
"Pryor miatt nem éri meg QB-t húzni" - ez az univerzum legnagyobb önellentmondása 😊

Glennon "nem egy szép gyerek" 😀. Legalább futballpályafutása után/alatt bérelt helye van bármelyik Rózsa neve remake-ben a gonosz szerzetesek egyikének szerepére 😊.

Én nem hiszem, hogy RB-t húzna a Rams. Az már Rex Ryan féle RB-fetisizmus lenne. Tavaly jött Richardson (bevált) és kéretik nem elfeledkezni Peadről sem. 2. körös RB ilyen korán azért nem szokott körön kívülre kerülni. A mérete sem gond, a Titans-nél is CJ egyedül vitte a prímet. (Zárójelben jegyzem meg, hogy Ganaway is itt kötött ki a Jets után)

Sharrif Floyd sztem az első UT prospect lesz, aki kimegy, Richardson előtt, kb a 15-20. hely között.

DJ Fluker elég megosztó OL prospect, nekem nem tetszett a gyorsasága a jobb oldalon a Bama falban, sebességből agyonverték jópárszor, sztem inkább OG lehet, Carl Nicks stílsban. A guard poszthoz bőven elég atletikus.
Nem csak én gondolom így, a napokban ezt írta róla Lance Zierlein (aki nem egy nagy draftspíler, de az OL-el kapcsolatos véleményére nem árt odafigyelni, mert apuci az ex-Steelers, most Cardinals OL edző Larry Zierlein, szóval biztos egy-két infómorzsa neki is jut a vasárnapi családi ebédnél 😊 ):
The Sideline View's Lance Zierlein believes is it obvious that Alabama's D.J. Fluker is "too slow off the snap and with change of direction to be a T."
Zierlein is "not even sure its debatable" and projects Fluker to guard. The Alabama product "can be a tier 1 road grader, but will have major issues in pass protection if he's left out at" right tackle. Add Fluker's name to the list of prospects that evaluators seem split on.
A Bears-be kifejezetten jó pick lenne, mert a RT és az OG poszt is "enyhe" upgrade-re szorul, valahol csak beválik.

Jesse Williams sztem helyén van, én nagy potenciált sem látok benne.
Sylvester Williams meg inkább pass-rush-ban jó, mint futás ellen, de a Seahawks-nak pont az kell (mondjuk Jaye Howardot sem kell még azért lehúzni a WC-n).

A Steelers pickek nagyjából rendben vannak 😊. Azért nagyjából, mert én nem húznék idén NT-t, inkább Dion Jordant, ha már benn van ott. A Williams WR pick teljesen rendben van. Haley ért az ilyen nagy és gyors, de még nem elég jó route-futó WR-ekhez, Baldwint is eléggé összerakta a Chiefs-ben.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Grat Höri a mockhoz, a 2. körben nagyon is rendben lenne és jó is lenne RB húzás, de 1/9-re félek nem fogunk OT húzni, mert Ryan elmondta, hogy tetszett, amit Austin Howardtól látott és RFA lesz, így sztem tendereljük. OLB megint más kérdés, de én örülnék OT-nek nagyon. 😉
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ryan Griffinről (Tulane) mi a vélemény? egyre több helyen írják róla, hogy sleeper. elkelhet a drafton?deyell
Ez egyelég korrekt összefoglaló cikk róla és a "sleeper" statuszáról:  mattwaldmanrsp.com/2013/02/04/tulane-qb-ryan-griffin-and-the-disconnect-between-evaluating-and-drafting-talent/
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Ryan Griffinről (Tulane) mi a vélemény? egyre több helyen írják róla, hogy sleeper. elkelhet a drafton?

choose life
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
közben elkészült Okafor
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


és Milliner
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2013-as prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
ismertetője is

utóbbinál "kicsit" rosszul emlékeztem az előéletére.

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Okés értem.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Köszi, én már nagyon vártam, szép munka.
Köv. akkor combine után várható ha jól sejtem?!Kroos
2 hetente biztos nem fogom újraírni. Majd ha már elkelt az elit FA-k nagy része. március végén.

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Köszi, én már nagyon vártam, szép munka.
Köv. akkor combine után várható ha jól sejtem?!

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új mock
https://bowl.hu/images/cache/uploads/821f32c8c63edc800f326e5ed0072848.jpg
Bowl.hu Mock Draft 2.0 | Bowl.hu
A második


indexképeket most nem kaptok mert a videós szerencsétlenkedés épp elég idegszálamat tette tönkre.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Combine meghívottak
 www.nflcombine.net/players/official-invite-list

Ki a legnagyobb név a kimaradók közül? Jordan Kovacs? 😊jjncaa
 www.cbssports.com/nfl/draft/blog/rob-rang/21657954/2013-nfl-draft-top-10-combine-snubs

Michael Williams elég WTF, de Collins, Tate vagy Juszczyk ugyancsak

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Combine meghívottak
 www.nflcombine.net/players/official-invite-list

Ki a legnagyobb név a kimaradók közül? Jordan Kovacs? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130206/2013-nfl-big-board-2/?sct=hp_t12_a2&eref=sihp
Üdv mindenkinek! Nem vagyok egy nagy draft guru ,de azért sports illustrated top 40 játékosa közül én nem hagytam volna ki Justin Huntert.bapti
A cbs-nél is 65., de nagyítóval keresni olyan big boardot, ahol befér a 40-be.
Ne törődj velük, egyszer majd megokosodnak 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130206/2013-nfl-big-board-2/?sct=hp_t12_a2&eref=sihp
Üdv mindenkinek! Nem vagyok egy nagy draft guru ,de azért sports illustrated top 40 játékosa közül én nem hagytam volna ki Justin Huntert. Apropó nem tudjátok ,hogy milyen fogyókúrán vett részt Shariff Floyd 😊
bapti
Norbi Update, Draft Edition...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
bapti New England Patriots 4
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130206/2013-nfl-big-board-2/?sct=hp_t12_a2&eref=sihp
Üdv mindenkinek! Nem vagyok egy nagy draft guru ,de azért sports illustrated top 40 játékosa közül én nem hagytam volna ki Justin Huntert. Apropó nem tudjátok ,hogy milyen fogyókúrán vett részt Shariff Floyd 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ez felvan osztva köztetek,hogy ki kiről ír ismertetőt amúgy ?Drip
nyilván van annyi eszünk hogy szólunk egymásnak előre ha XY-nak nekilátunk nehogy ketten megírják feleslegesenHöri
versenyezhetnének kinek sikerült jobban😮😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez felvan osztva köztetek,hogy ki kiről ír ismertetőt amúgy ?Drip
nyilván van annyi eszünk hogy szólunk egymásnak előre ha XY-nak nekilátunk nehogy ketten megírják feleslegesen

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Höri egy olyan kérdésem lenne hogy Ryan Nassibról is várható prospect ismertető vagy ő azért nem annyira "top" ?Jack Zoltán
leszkristof
sőt már van is, csak kérni kellett és empty megírtaHöri
ez felvan osztva köztetek,hogy ki kiről ír ismertetőt amúgy ?Drip
sorsot szoktunk húzni.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 996 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Höri egy olyan kérdésem lenne hogy Ryan Nassibról is várható prospect ismertető vagy ő azért nem annyira "top" ?Jack Zoltán
leszkristof
sőt már van is, csak kérni kellett és empty megírtaHöri
ez felvan osztva köztetek,hogy ki kiről ír ismertetőt amúgy ?

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri egy olyan kérdésem lenne hogy Ryan Nassibról is várható prospect ismertető vagy ő azért nem annyira "top" ?Jack Zoltán
leszkristof
sőt már van is, csak kérni kellett és empty megírta

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
 www.nationalfootballpost.com/college_big_board_rankings.html
ez vmi vicc? Nassib mint #1 prospect?? Mit szívnak ezek?Rolni
Én alapvetően kedvelem az NFP-t, de az elsőszámú draftszakijuk Russ Lande évről évre képes őrültebbnél őrültebb rangsorokat kiállítani.empty taxi
Wes Bunting féle scouting dept. sokkal jobb volt..