NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2013

23 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
A Donovan McNabb hasonlat nekem is eszembe jutott korábban, de aztán megnéztem a statokat, D-Mac azért "kicsit" többet futkározott már college-ben is 😊Rataxes
igen, emiatt sántít a dolog, de Holgorsen tökön veri az irányítót ha nem dobálja a labdát folyamatosan 😀

Az igazán egzakt hasonmás Geno Smith-re mint prospect a "fiatal, néger Weeden" de ez nem tudom mennyire hangzik szalonképesen a tévében.Höri
Geno reális értéke hol mozog? top5? (tehetsége, nfl ready, szempontból, nem nézve a qb class gyengeségét és nem számolva egy esetleges 2011-féle qb runnal)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 996 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az igazán egzakt hasonmás Geno Smith-re mint prospect a "fiatal, néger Weeden" de ez nem tudom mennyire hangzik szalonképesen a tévében.Höri
😂 😂 tökéletes

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jó hogy mondod, most jut eszembe hogy felvettem a PB-t 😊 (gondolom ott hangzott el)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Donovan McNabb hasonlat nekem is eszembe jutott korábban, de aztán megnéztem a statokat, D-Mac azért "kicsit" többet futkározott már college-ben is 😊Rataxes
igen, emiatt sántít a dolog, de Holgorsen tökön veri az irányítót ha nem dobálja a labdát folyamatosan 😀

Az igazán egzakt hasonmás Geno Smith-re mint prospect a "fiatal, néger Weeden" de ez nem tudom mennyire hangzik szalonképesen a tévében.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
A Donovan McNabb hasonlat nekem is eszembe jutott korábban, de aztán megnéztem a statokat, D-Mac azért "kicsit" többet futkározott már college-ben is 😊Rataxes
mert Pasqualoni az option nagy híve volt, Luck pro style-ban futott szezononként átlagban 50-60-szor 😊

A Senior Bowl meccset még nem láttam, de leszedtem, maholnap rászánom az időt, de nem értem az Ansah-szituációt.

Azt írják, hogy esik az ázsiója mert hogy túl nyers.
Bazmeg, mire számítottak?!
Szerintem Ansah a SB-hét alatt semmi újdonságot sem mutatott. Tudtuk, hogy nagy (tényleg az), nyers (igen), futballIQ-ja 0 közeli (yup) és egydimenziós (valóban).
A sok hülye draftnik tán arra várt, hogy majd Mobileban megmutatja, hogy ő egy kiforrott tehetség?! Szerintem stagnálni kéne az értékének, azzal együtt, hogy én GM-ként úgy félnék tőle mint a tűztől.
Höri
szerintem meg épp ezért kellene növekednie, 3 éve focizik, jószerivel még a szabályokat se tudja, de így is simán kiemelkedik
ha olyan játékosok, mint Bruce Irvin vagy Shea McClellin első körösök lettek, akkor nehogy Ansah ne férjen már be a top10-be...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Senior Bowl meccset még nem láttam, de leszedtem, maholnap rászánom az időt, de nem értem az Ansah-szituációt.

Azt írják, hogy esik az ázsiója mert hogy túl nyers.
Bazmeg, mire számítottak?!
Szerintem Ansah a SB-hét alatt semmi újdonságot sem mutatott. Tudtuk, hogy nagy (tényleg az), nyers (igen), futballIQ-ja 0 közeli (yup) és egydimenziós (valóban).
A sok hülye draftnik tán arra várt, hogy majd Mobileban megmutatja, hogy ő egy kiforrott tehetség?! Szerintem stagnálni kéne az értékének, azzal együtt, hogy én GM-ként úgy félnék tőle mint a tűztől.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A Donovan McNabb hasonlat nekem is eszembe jutott korábban, de aztán megnéztem a statokat, D-Mac azért "kicsit" többet futkározott már college-ben is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
 fansided.com/2013/01/28/nfl-mock-draft-2013-pre-super-bowl-edition/
Kenny-nél azért hanyatt estem 😀Drip
Ha nem is top5, de Barron és H. Smith tavalyi draftja után Vaccaro is probléma nélkül kimehet top12-ben. Jó safetyt nehéz találni, és az NFL-ben sem túl erős a felhozatal ezen a területen.DoM
Azért az idei classban akad pár tehetség, a top5 picit durva nekem, csakúgy mint Warmack 10. helye. Akármekkora király, akkor is csak egy guard.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
 fansided.com/2013/01/28/nfl-mock-draft-2013-pre-super-bowl-edition/
Kenny-nél azért hanyatt estem 😀Drip
Ha nem is top5, de Barron és H. Smith tavalyi draftja után Vaccaro is probléma nélkül kimehet top12-ben. Jó safetyt nehéz találni, és az NFL-ben sem túl erős a felhozatal ezen a területen.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
az előbb még Romo-hasonmás volt Geno Smith, itt meg már dual-threat QB megint, imádom

Höri Donovan McNabb-párhuzama jó volt, maradjunk annál, ahol meg futkározós irányítónak írják, azt az oldalt tegyük a tiltott listára


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 996 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 fansided.com/2013/01/28/nfl-mock-draft-2013-pre-super-bowl-edition/
Kenny-nél azért hanyatt estem 😀

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Most miért, Genoban legalább van még upside 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Geno Smith, QB, West Virginia
Pro Comparison: Tony Romo

igen?Wirtschaftsteil
Máris keresed az utódját ? 😀
Drip
isten ments hogy idejöjjön... bár ha 3. körig lecsúszna, na akkor talán 😀

mélységes ellenszenvemet szeretném kifejezni a "Romo igazi lúzer" megjegyzésekkel szemben😊
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
wow

Someone asked Ansah if he preferred a 2, 3, or 4 point stance. He didn't know what they were.jjncaa
"tanárúr, nekem jó a kettes, ne forszírozzuk tovább"Höri
És erre van bizonyíték,vagy urbanlegend?
Bármilyen szemetet kiöntesz a netre,hamar elhordja a szél..Blitzburgh
Oszt mellesleg nem tök8, ha nem tudja a pozíció nevét, amiből indulva begyalulja az ellen QB-ját a földbe?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 996 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Geno Smith, QB, West Virginia
Pro Comparison: Tony Romo

igen?Wirtschaftsteil
Máris keresed az utódját ? 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Geno Smith, QB, West Virginia
Pro Comparison: Tony Romo

igen?Wirtschaftsteil
Akkor biztos Geno is egy igazi lúzer típus. 😊

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Geno Smith, QB, West Virginia
Pro Comparison: Tony Romo

igen?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Senior Bowl, teljes meccs
 www.youtube.com/watch?v=Dih4uXHE7po


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
wow

Someone asked Ansah if he preferred a 2, 3, or 4 point stance. He didn't know what they were.jjncaa
"tanárúr, nekem jó a kettes, ne forszírozzuk tovább"Höri
És erre van bizonyíték,vagy urbanlegend?
Bármilyen szemetet kiöntesz a netre,hamar elhordja a szél..
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
wow

Someone asked Ansah if he preferred a 2, 3, or 4 point stance. He didn't know what they were.jjncaa
"tanárúr, nekem jó a kettes, ne forszírozzuk tovább"

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
wow

Someone asked Ansah if he preferred a 2, 3, or 4 point stance. He didn't know what they were.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez az interjúzás speciel simán lehet fonák dolog.
Azokkal beszélnek a csapatok inkább, akikkel kételyeik vannak.
Aki már meggyőzte őket, azzal kevésbé.Höri
Mondjuk azon én elgondolkoztam egy pillanatra, hogy a Phili vajon mit nem tudott eddig Barnerről. 😀Schleck
Gondolom annyi volt, hogy Kelly odament és megkérdezte mi van az anyjával. 😀Shawn84
mint Dez Bryantnél

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ez az interjúzás speciel simán lehet fonák dolog.
Azokkal beszélnek a csapatok inkább, akikkel kételyeik vannak.
Aki már meggyőzte őket, azzal kevésbé.Höri
Mondjuk azon én elgondolkoztam egy pillanatra, hogy a Phili vajon mit nem tudott eddig Barnerről. 😀Schleck
Gondolom annyi volt, hogy Kelly odament és megkérdezte mi van az anyjával. 😀
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Ez az interjúzás speciel simán lehet fonák dolog.
Azokkal beszélnek a csapatok inkább, akikkel kételyeik vannak.
Aki már meggyőzte őket, azzal kevésbé.Höri
Mondjuk azon én elgondolkoztam egy pillanatra, hogy a Phili vajon mit nem tudott eddig Barnerről. 😀Schleck
ha már interjú és Phili, Tuiasosopo - Te'o állítólagos megviccelője - jövő héten megy dr. Philhez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez az interjúzás speciel simán lehet fonák dolog.
Azokkal beszélnek a csapatok inkább, akikkel kételyeik vannak.
Aki már meggyőzte őket, azzal kevésbé.Höri
Mondjuk azon én elgondolkoztam egy pillanatra, hogy a Phili vajon mit nem tudott eddig Barnerről. 😀