NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
omg, Kouandjio úgy döntött, hogy nem vesz részt a pro dayen

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adam Muema - aki otthagyta a combinet ugyebár - most azt írta twitteren, hogy szerinte nem lesz futball szezon jövőre, mert közbejön az apokalipszis.Höri
Ez a szekta fertőzte meg szegényt
 www.ra-el.org

Viszont a Raiderses "poénok" igazán befejeződhetnének már, kb. annyira viccesek és aktuálisak, mint Tebow-t bármire felhoznibaggio
vagy bountyzni.Amadeus91
Nem értem mi a probléma azzal, hogy szeretem a kókuszos csokit.empty taxi
Ők egy másik bountyra gondolnak, ami igencsak káros az egészségre.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Adam Muema - aki otthagyta a combinet ugyebár - most azt írta twitteren, hogy szerinte nem lesz futball szezon jövőre, mert közbejön az apokalipszis.Höri
Ez a szekta fertőzte meg szegényt
 www.ra-el.org

Viszont a Raiderses "poénok" igazán befejeződhetnének már, kb. annyira viccesek és aktuálisak, mint Tebow-t bármire felhoznibaggio
vagy bountyzni.Amadeus91
Nem értem mi a probléma azzal, hogy szeretem a kókuszos csokit.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Adam Muema - aki otthagyta a combinet ugyebár - most azt írta twitteren, hogy szerinte nem lesz futball szezon jövőre, mert közbejön az apokalipszis.Höri
Ez a szekta fertőzte meg szegényt
 www.ra-el.org

Viszont a Raiderses "poénok" igazán befejeződhetnének már, kb. annyira viccesek és aktuálisak, mint Tebow-t bármire felhoznibaggio
vagy bountyzni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Adam Muema - aki otthagyta a combinet ugyebár - most azt írta twitteren, hogy szerinte nem lesz futball szezon jövőre, mert közbejön az apokalipszis.Höri
Ez a szekta fertőzte meg szegényt
 www.ra-el.orgbaggio
Az a szar az ilyen próféciákban, hogyha igazad lenne se tudod senkinek az orra alá dörgölni.
Ha meg nincs, mindenki hülyének néz.

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Anthony Barr ran an electronic 4.44 in the 40 for Pro Scouts.

choose life
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Új ismertetők:

Dri Archer, OW, Kent State - a futók közé tettem
Trey Burton, OW, Florida - a tight endek közé tettem
Marcus Roberson, CB, Florida - a cornerbackek közé tettem

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Adam Muema - aki otthagyta a combinet ugyebár - most azt írta twitteren, hogy szerinte nem lesz futball szezon jövőre, mert közbejön az apokalipszis.Höri
Ez a szekta fertőzte meg szegényt
 www.ra-el.org

Viszont a Raiderses "poénok" igazán befejeződhetnének már, kb. annyira viccesek és aktuálisak, mint Tebow-t bármire felhoznibaggio
offseason van, szarok a poénok
majd szeptemberre mindenki belejön, peace
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Adam Muema - aki otthagyta a combinet ugyebár - most azt írta twitteren, hogy szerinte nem lesz futball szezon jövőre, mert közbejön az apokalipszis.Höri
Ez a szekta fertőzte meg szegényt
 www.ra-el.org

Viszont a Raiderses "poénok" igazán befejeződhetnének már, kb. annyira viccesek és aktuálisak, mint Tebow-t bármire felhozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Adam Muema - aki otthagyta a combinet ugyebár - most azt írta twitteren, hogy szerinte nem lesz futball szezon jövőre, mert közbejön az apokalipszis.Höri
ha gyorsan fut, még lehet Raider
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Adam Muema - aki otthagyta a combinet ugyebár - most azt írta twitteren, hogy szerinte nem lesz futball szezon jövőre, mert közbejön az apokalipszis.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Robogunk tovább, 3 új ismertető:

Demarcus Lawrence, Boise State DE
Daniel McCullers, Tennessee DT
Victor Hampton, South Carolina CB

+ frissítettem Calvin Pryor és Brandon Thomas lapját videókkal, mert eddig nem volt Most van 8

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Én ezzel készülök az ideire 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a nagy bátorításra való tekintettel, megint jött 3 ismertető

Terrence Brooks, S, Florida State
Carl Bradford, OLB, Arizona State
Jeremy Hill, RB, Louisiana State

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért a Nebraska QB-ja nem aprózta el a Pro Dayt. 😀
40 yardon 4,28 és 4,35 másodperc között, emelkedése 39 inch, de távolban és shuttle-ben is durva a srác. Én játszani nem láttam, állítólag a karja nem NFL szint olyan gyenge, de ezekkel a számokkal más poszton bőven befuthat.Chargers LT
Már írta deyell

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Azért a Nebraska QB-ja nem aprózta el a Pro Dayt. 😀
40 yardon 4,28 és 4,35 másodperc között, emelkedése 39 inch, de távolban és shuttle-ben is durva a srác. Én játszani nem láttam, állítólag a karja nem NFL szint olyan gyenge, de ezekkel a számokkal más poszton bőven befuthat.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
lol, az egyik NFL csapat képviselője megkérdezte Bortlest, hogy a lebeszélt interjún ott lesz-e Lindsey is 😀  msn.foxsports.com/buzzer/story/blake-bortles-asked-awkward-question-about-girlfriend-lindsey-duke-at-nfl-scouting-combine-022614Höri
Jön hozzánk és a Texanshoz a napokban, szóval remélem nem mi voltunk. 😀😀iktriad
Akkor meg is van a a Jags választottja.

With the fourth overall pick in the two thousand and fourteen nfl draft, The Jacksonville Jaguars select Lindsey Duke from Blake Bortles bed.ano92
Az 1/4es jelenleg a Browns pickje jelenleg.iktriad
miért emlékeztem jags pickre negyedik helyen nem értem. Sorry, 😀

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
lol, az egyik NFL csapat képviselője megkérdezte Bortlest, hogy a lebeszélt interjún ott lesz-e Lindsey is 😀  msn.foxsports.com/buzzer/story/blake-bortles-asked-awkward-question-about-girlfriend-lindsey-duke-at-nfl-scouting-combine-022614Höri
Itt van egy jó videó ki is Bortles:  www.youtube.com/watch?v=5gIDSdg9DhE
Több millióval több találatot dob ki a google is a barátnőjére, O'Leary a végén megjegyzi, hogy meg is érdemli azt a 6 millió keresést. 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
With the fourth overall pick in the two thousand and fourteen nfl draft, The Jacksonville Jaguars select Lindsey Duke from Blake Bortles bed.ano92
6-7 posztra is upgrade, nem rossz pickHöri
Ha ő lenne a pasija centere az lenne a legideálisabb(szóval Blaket vinnénk 1/3ra, őt meg UDFAként). Már ismerik egymást, és elterelné az ellenfél védőinek a figyelmét is egyszerre. Csak aztán időről-időre Bortles nehogy rámásszon a pályán a hátsóját látva, mert még kapunk pár "unsportsmanlike cundcut" büntit. 😀😀
Az 1/4es jelenleg a Browns pickje jelenleg.iktriad
Kihagytad az elejéről hogy jelenleg 😊Rataxes
Jelenleg csak 2 jelenleg fér bele egyszerre 1 mondatba.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
With the fourth overall pick in the two thousand and fourteen nfl draft, The Jacksonville Jaguars select Lindsey Duke from Blake Bortles bed.ano92
6-7 posztra is upgrade, nem rossz pick

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az 1/4es jelenleg a Browns pickje jelenleg.iktriad
Kihagytad az elejéről hogy jelenleg 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lol, az egyik NFL csapat képviselője megkérdezte Bortlest, hogy a lebeszélt interjún ott lesz-e Lindsey is 😀  msn.foxsports.com/buzzer/story/blake-bortles-asked-awkward-question-about-girlfriend-lindsey-duke-at-nfl-scouting-combine-022614Höri
Jön hozzánk és a Texanshoz a napokban, szóval remélem nem mi voltunk. 😀😀iktriad
Akkor meg is van a a Jags választottja.

With the fourth overall pick in the two thousand and fourteen nfl draft, The Jacksonville Jaguars select Lindsey Duke from Blake Bortles bed.ano92
Az 1/4es jelenleg a Browns pickje jelenleg.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Taylor Martinez ran between 4.28 and 4.35 in the 40 and jumped 39 in the vertical at Pro Day. Also did 10-9 in the broad and 3.81 shuttle.

dafuqdeyell
nagy király Martinez, én sokkal jobban bíznék benne mint Lynchben, aki van olyan majom, hogy nem akar posztot váltani. Persze nem minden QB-ból lesz Edelman, de idén neki van rá a legtöbb esélye.

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
lol, az egyik NFL csapat képviselője megkérdezte Bortlest, hogy a lebeszélt interjún ott lesz-e Lindsey is 😀  msn.foxsports.com/buzzer/story/blake-bortles-asked-awkward-question-about-girlfriend-lindsey-duke-at-nfl-scouting-combine-022614Höri
Jön hozzánk és a Texanshoz a napokban, szóval remélem nem mi voltunk. 😀😀iktriad
Akkor meg is van a a Jags választottja.

With the fourth overall pick in the two thousand and fourteen nfl draft, The Jacksonville Jaguars select Lindsey Duke from Blake Bortles bed.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lol, az egyik NFL csapat képviselője megkérdezte Bortlest, hogy a lebeszélt interjún ott lesz-e Lindsey is 😀  msn.foxsports.com/buzzer/story/blake-bortles-asked-awkward-question-about-girlfriend-lindsey-duke-at-nfl-scouting-combine-022614Höri
Jön hozzánk és a Texanshoz a napokban, szóval remélem nem mi voltunk. 😀😀