NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lewan ellen 3 pontban is vádat emeltek a decemberi verekedés kapcsán.

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Csak nekem tűnik nagynak a hasonlóság a tavalyi Barkley pre-draft story és az idei Teddy pre-draft story között?silent7939
csak Barkley senior éve is csalódás voltbraxa88
ott szerintem nem a rossz senior szezon volt a hatalmas red flag, hanem a vállsérülés. Utána már nem tudta megközelíteni sem a karerősségét, a pro dayen pár scout el is ment, amíg Barkley dobált, annyira gyengék/lassúk voltak a passzai.
A senior éve statisztikailag a második legjobb volt egyetemi karrierje alatt.Habi
offseason éve a sasoknál meg a leggyengébb 😀 sajnálom amúgy egy kicsitano92
de a válla már megjavult közben, csak állítani kéne a kezén picit 😊Shawn84
sehol sincs a passzerőssége a junior szezonjához képest. Néztem amikor játszott (sajnos), 0. Sajnálom mert hatalmas nagy kedvencem 😕Habi
pedig papíron teljesen 100%-os.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Csak nekem tűnik nagynak a hasonlóság a tavalyi Barkley pre-draft story és az idei Teddy pre-draft story között?silent7939
csak Barkley senior éve is csalódás voltbraxa88
ott szerintem nem a rossz senior szezon volt a hatalmas red flag, hanem a vállsérülés. Utána már nem tudta megközelíteni sem a karerősségét, a pro dayen pár scout el is ment, amíg Barkley dobált, annyira gyengék/lassúk voltak a passzai.
A senior éve statisztikailag a második legjobb volt egyetemi karrierje alatt.Habi
offseason éve a sasoknál meg a leggyengébb 😀 sajnálom amúgy egy kicsitano92
de a válla már megjavult közben, csak állítani kéne a kezén picit 😊Shawn84
sehol sincs a passzerőssége a junior szezonjához képest. Néztem amikor játszott (sajnos), 0. Sajnálom mert hatalmas nagy kedvencem 😕


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Csak nekem tűnik nagynak a hasonlóság a tavalyi Barkley pre-draft story és az idei Teddy pre-draft story között?silent7939
csak Barkley senior éve is csalódás voltbraxa88
ott szerintem nem a rossz senior szezon volt a hatalmas red flag, hanem a vállsérülés. Utána már nem tudta megközelíteni sem a karerősségét, a pro dayen pár scout el is ment, amíg Barkley dobált, annyira gyengék/lassúk voltak a passzai.
A senior éve statisztikailag a második legjobb volt egyetemi karrierje alatt.Habi
offseason éve a sasoknál meg a leggyengébb 😀 sajnálom amúgy egy kicsitano92
de a válla már megjavult közben, csak állítani kéne a kezén picit 😊
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Csak nekem tűnik nagynak a hasonlóság a tavalyi Barkley pre-draft story és az idei Teddy pre-draft story között?silent7939
csak Barkley senior éve is csalódás voltbraxa88
ott szerintem nem a rossz senior szezon volt a hatalmas red flag, hanem a vállsérülés. Utána már nem tudta megközelíteni sem a karerősségét, a pro dayen pár scout el is ment, amíg Barkley dobált, annyira gyengék/lassúk voltak a passzai.
A senior éve statisztikailag a második legjobb volt egyetemi karrierje alatt.Habi
offseason éve a sasoknál meg a leggyengébb 😀 sajnálom amúgy egy kicsit

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Csak nekem tűnik nagynak a hasonlóság a tavalyi Barkley pre-draft story és az idei Teddy pre-draft story között?silent7939
csak Barkley senior éve is csalódás voltbraxa88
ott szerintem nem a rossz senior szezon volt a hatalmas red flag, hanem a vállsérülés. Utána már nem tudta megközelíteni sem a karerősségét, a pro dayen pár scout el is ment, amíg Barkley dobált, annyira gyengék/lassúk voltak a passzai.
A senior éve statisztikailag a második legjobb volt egyetemi karrierje alatt.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Aztán majd Winston is lenyom egy közepes évet jövőre és rögtön kizuhan az első körből. 😀

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lewan:
 www.mlive.com/news/ann-arbor/index.ssf/2014/03/records_u-m_football_star_tayl.html#incart_river_default

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Csak nekem tűnik nagynak a hasonlóság a tavalyi Barkley pre-draft story és az idei Teddy pre-draft story között?silent7939
csak Barkley senior éve is csalódás volt
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Csak nekem tűnik nagynak a hasonlóság a tavalyi Barkley pre-draft story és az idei Teddy pre-draft story között?
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Brooks és Dowling is a leggyorsabb S volt a combine-on a leírás szerint.Bazzani
jó hogy mondod, az idióta NFL.com úgy látszik nem csak az elsőt csillagozza meg top performerként.Höri
top5-öt

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brooks és Dowling is a leggyorsabb S volt a combine-on a leírás szerint.Bazzani
jó hogy mondod, az idióta NFL.com úgy látszik nem csak az elsőt csillagozza meg top performerként.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Boyd, PACAL, Manziel top3 for me 😀ano92
Most nincs eagles meccs, ne igyál annyit! 😊

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Tavaly is mindenki azt mondta G Smithről, aztán néztünk.. 1 qb (és nem Nassib/Smith/Barkely) ment ki az elsőben. simán elképzelhetőnek tartom, hogy Carr mellett lesz olyan irányító, akit első körbe vártak, és mégis csak a második nap viszik ki. (persze mindig van esély egy feltrade-re)phylos
2011? Lehet hozni mindenre példát, tavalyi év közel sem tekinthető "normálisnak". Ennyi erővel meg azt mondom, hogy kivisznek 4 OT-t top 10-ben. Idei QB class bőven jobb tavalyinál. A papírforma szvsz továbbra is az, hogy Vikings választásáig (persze ha nem trade-elnek) kiviszik a 3 legjobbnak tartott irányítót (marslakók kedvéért Bortles, Bridgewater, Manziel).Asbee
Boyd, PACAL, Manziel top3 for me 😀

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 235 — Jó ötletnek tűnt!
Ha már Vikings, én nem lepődnék tőlük egy feltraden a rams helyére az egyik top QB-ért, de lehet a szurkolók majd leszavaznak 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tavaly is mindenki azt mondta G Smithről, aztán néztünk.. 1 qb (és nem Nassib/Smith/Barkely) ment ki az elsőben. simán elképzelhetőnek tartom, hogy Carr mellett lesz olyan irányító, akit első körbe vártak, és mégis csak a második nap viszik ki. (persze mindig van esély egy feltrade-re)phylos
2011? Lehet hozni mindenre példát, tavalyi év közel sem tekinthető "normálisnak". Ennyi erővel meg azt mondom, hogy kivisznek 4 OT-t top 10-ben. Idei QB class bőven jobb tavalyinál. A papírforma szvsz továbbra is az, hogy Vikings választásáig (persze ha nem trade-elnek) kiviszik a 3 legjobbnak tartott irányítót (marslakók kedvéért Bortles, Bridgewater, Manziel).


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Mennyit tud fordulni a világ, 3 hónapja még Teddy volt a stabil 1/1. Vót egy felmérő azt mindenki elfelejtette kálidzsban mit csinált. Most meg mindenhol azt olvasom mekkora bust lesz xD.

Lehet amúgy hogy Teddy kicsússzon 1. körből?ano92
Azért akármekkora a szája 1-2 embernek ennek reális esélye nincs szerintem.Toca
jó. Mondjuk amennyi QB needes csapat van, nem csúszhat ki.ano92
Tavaly is mindenki azt mondta G Smithről, aztán néztünk.. 1 qb (és nem Nassib/Smith/Barkely) ment ki az elsőben. simán elképzelhetőnek tartom, hogy Carr mellett lesz olyan irányító, akit első körbe vártak, és mégis csak a második nap viszik ki. (persze mindig van esély egy feltrade-re)

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Brooks és Dowling is a leggyorsabb S volt a combine-on a leírás szerint.

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Mennyit tud fordulni a világ, 3 hónapja még Teddy volt a stabil 1/1. Vót egy felmérő azt mindenki elfelejtette kálidzsban mit csinált. Most meg mindenhol azt olvasom mekkora bust lesz xD.

Lehet amúgy hogy Teddy kicsússzon 1. körből?ano92
Azért akármekkora a szája 1-2 embernek ennek reális esélye nincs szerintem.Toca
jó. Mondjuk amennyi QB needes csapat van, nem csúszhat ki.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Mennyit tud fordulni a világ, 3 hónapja még Teddy volt a stabil 1/1. Vót egy felmérő azt mindenki elfelejtette kálidzsban mit csinált. Most meg mindenhol azt olvasom mekkora bust lesz xD.

Lehet amúgy hogy Teddy kicsússzon 1. körből?ano92
Azért akármekkora a szája 1-2 embernek ennek reális esélye nincs szerintem.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Mennyit tud fordulni a világ, 3 hónapja még Teddy volt a stabil 1/1. Vót egy felmérő azt mindenki elfelejtette kálidzsban mit csinált. Most meg mindenhol azt olvasom mekkora bust lesz xD.

Lehet amúgy hogy Teddy kicsússzon 1. körből?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki lemaradt volna róla, itt van Bortles tegnapi produkciója a UCF Pro Dayén.

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Blake_Bortles_Pro_Day/b3c0cf4e-3e9f-4c04-abe9-3d1dfaaa8550iktriad
Gondolom minden dobása benne van a videóban és szvsz sokkal jobb pro day-t produkált, mint Bridgewater.Beki
Igen, a kinti szakik is így vélekednek.iktriad
Bridgewater kapcsán már eleve unszimpatikus volt, hogy Combine-ra elment lemérték stb, kiállt a kamerák elé és ennyi, míg Bortles odatette magát azért és az interjúk alapján is utóbbi volt szimpatikus.Beki
Nagy valószínűséggel 1/1et érhet ez neki.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Aki lemaradt volna róla, itt van Bortles tegnapi produkciója a UCF Pro Dayén.

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Blake_Bortles_Pro_Day/b3c0cf4e-3e9f-4c04-abe9-3d1dfaaa8550iktriad
Gondolom minden dobása benne van a videóban és szvsz sokkal jobb pro day-t produkált, mint Bridgewater.Beki
Igen, a kinti szakik is így vélekednek.iktriad
Bridgewater kapcsán már eleve unszimpatikus volt, hogy Combine-ra elment lemérték stb, kiállt a kamerák elé és ennyi, míg Bortles odatette magát azért és az interjúk alapján is utóbbi volt szimpatikus.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki lemaradt volna róla, itt van Bortles tegnapi produkciója a UCF Pro Dayén.

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Blake_Bortles_Pro_Day/b3c0cf4e-3e9f-4c04-abe9-3d1dfaaa8550iktriad
Gondolom minden dobása benne van a videóban és szvsz sokkal jobb pro day-t produkált, mint Bridgewater.Beki
Igen, a kinti szakik is így vélekednek.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Aki lemaradt volna róla, itt van Bortles tegnapi produkciója a UCF Pro Dayén.

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Blake_Bortles_Pro_Day/b3c0cf4e-3e9f-4c04-abe9-3d1dfaaa8550iktriad
Gondolom minden dobása benne van a videóban és szvsz sokkal jobb pro day-t produkált, mint Bridgewater.