NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
center feladta a kulacsot is, no problem Jani

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Elizabeth királnyő mialofaszt keres ott? 😀

Amúgy gyakorolnak itt 10-15 perce azt már izzad az összes, hát mb1 ben tovább bírják a srácok 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött az idősebbik George Bush (meg Barbara is). Az komoly!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem látom olyan erősnek azt a kart Manzielnél, mint amint az utóbbi napokban nyomtak, hogy milyen meglepetést okoz majd.Stez
pont erre gondoltam, csak nem mertem leírni ne hülyézzen le senki xD Eléggé átlagosano92
Az mindegy, neki úgy is a lába a lényeg. 😀😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Nem látom olyan erősnek azt a kart Manzielnél, mint amint az utóbbi napokban nyomtak, hogy milyen meglepetést okoz majd.Stez
Nem erő kell, hanem jó mechanika. Az meg rengeteget javult.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nem látom olyan erősnek azt a kart Manzielnél, mint amint az utóbbi napokban nyomtak, hogy milyen meglepetést okoz majd.Stez
pont erre gondoltam, csak nem mertem leírni ne hülyézzen le senki xD Eléggé átlagos

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem látom olyan erősnek azt a kart Manzielnél, mint amint az utóbbi napokban nyomtak, hogy milyen meglepetést okoz majd.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
McNabb vajon azért vigyorog ennyire az oldalvonal mellett, mert itt biztos nem lesz overtime?
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
A seprűvel kergetés hatalmas 😀 már jobbat nem találtak kiChargers LT
Nagy duma: Manziel still perfect. Those brooms got nothing on JJ Watt though.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
A seprűvel kergetés hatalmas 😀 már jobbat nem találtak ki

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Manziel Pro Day-e alatt JayZ szól. Lehet ez egy jelzés, hogy ő cégét akarja, hogy reperezentálják a profik között? 😀😀
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
szegény nigga. hadonászik ott a seprűjével, nemtudja hogy ez nem a hári pottyer.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Evans nyomott WR drilleket és 40 yardot, vagy csak ennyi lesz? 😀Stez
Mivel ez Manziel saját pro daye, így nemhiszem 😀ano92
Hát nem feltétlenül.
Azt mondta, hogy ő ma fog mindent lenyomni.
Mondjuk annyira nem izgat, csak furcsállom, hogy neki ez a nagy robbantása, míg az egyetem pro dayén semmit sem csinált, csak megjelent. 😀

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Evans nyomott WR drilleket és 40 yardot, vagy csak ennyi lesz? 😀Stez
Mivel ez Manziel saját pro daye, így nemhiszem 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, durva, aztmondta azért felszerelésben játszik mert meccsen is úgy játszanak. Nem értem ha ennyire élethű pro day akkor holvannak a védők 😀ano92
A védők már ott ülnek kiütve a line of scrimmagen. 😀😀


Milyen nigga zene megy 😀
Mindjárt beugrik Sherman és védekezik egyet EvansenStez
Lehet nálunk akar bevágódni. Nálunk az edzésen mindig szól a zene.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Evans nyomott WR drilleket és 40 yardot, vagy csak ennyi lesz? 😀

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ja, durva, aztmondta azért felszerelésben játszik mert meccsen is úgy játszanak. Nem értem ha ennyire élethű pro day akkor holvannak a védők 😀ano92
Őket lenyomta már. Pont ezt érzékelteti, hogy ilyen egyszerűen lerázza a védőket és aláz. 😀Stez
lofszt, ottvannak a bábuk. Azt érzékelteti, hogy mennyit lát meccsen. Olyan gyors hogy a védők csak bábunak tűnnek neki 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, durva, aztmondta azért felszerelésben játszik mert meccsen is úgy játszanak. Nem értem ha ennyire élethű pro day akkor holvannak a védők 😀ano92
Őket lenyomta már. Pont ezt érzékelteti, hogy ilyen egyszerűen lerázza a védőket és aláz. 😀

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Manziel sisakban és militarys gatyában nyomja. Az komoly.iktriad
Így senki nem látja, hogy nem ő az 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen nigga zene megy 😀
Mindjárt beugrik Sherman és védekezik egyet Evansen

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ja, durva, aztmondta azért felszerelésben játszik mert meccsen is úgy játszanak. Nem értem ha ennyire élethű pro day akkor holvannak a védők 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Manziel sisakban és militarys gatyában nyomja. Az komoly.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki a Texas A&M Pro Dayét akarja megnézni, annak ajánlom ezt a linket (már ék a limk, de a lényegi rész 4.30kor kezdődik)
 www.jaguars.com/live/
Manziel és Mike Evans 5 körül várhatóak.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hoztam pár 3. körös prospectet, ilyenekből jó sok van

Marcus Martin, ACL szakadásos USC center
Ed Reynolds, overachiever Stanford safety
Kelcy Quarles, Clowney jelenlétének fő south carolinai haszonélvezője, DT

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Még le sem ment ez a draft máris többet olvasom Mariota nevét mint Macket..
Vajon ez is olyan Barlkey történet lesz?Janek
kíváncsiságból megnéztem egy 2015-ös mock draftot, ahol írják Jameis Winston-t. Ő már jövőre kijöhet? Én úgy tudtam, hogy még nem.Bondi
Redshirted freshman volt tavaly, azaz az idei már a harmadik szezonja lesz az NCAA-ben, így kijöhet.