NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha mondanotok kellene egy QB-t (nem top prospect inkább 3.-4.körös) aki nagyon hasonlít játékstílusban Stafford-hoz akkor ki lenne az? Vicces válaszadók kíméljenek.Bazzani
Carr hasonlít hozzá a legjobban, bár ő inkább top prospect.deyell
Carr? akinek a passzainak 60%-a a LoS-re megy?Höri
nem így gondoltam, hanem dobóstílusra. mindkettőnek erős a karja, gyakran dob a hátsó lábáról, illetve a release time-ja is hasonló. tehát a dobómechanika inkonzisztens, inkább a karjának erősségével akarja megoldni.deyell
lehet igazad van, mindenesetre bennem nagyon megmaradt, hogy kb két hónapja megnéztem az első héten lejátszott Fresno State - Rutgers meccset | orosz kommentátorral 😀 | , és az első három negyedben három darab 15 yardosnál hosszabb passzkísérlete volt Carrnak, utána asszem négy. Mondtam is magamnak, hogy ennyiért kár lenne további teljes meccseket leszednem.

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Ha mondanotok kellene egy QB-t (nem top prospect inkább 3.-4.körös) aki nagyon hasonlít játékstílusban Stafford-hoz akkor ki lenne az? Vicces válaszadók kíméljenek.Bazzani
Carr hasonlít hozzá a legjobban, bár ő inkább top prospect.deyell
Carr? akinek a passzainak 60%-a a LoS-re megy?Höri
nem így gondoltam, hanem dobóstílusra. mindkettőnek erős a karja, gyakran dob a hátsó lábáról, illetve a release time-ja is hasonló. tehát a dobómechanika inkonzisztens, inkább a karjának erősségével akarja megoldni.

choose life
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha mondanotok kellene egy QB-t (nem top prospect inkább 3.-4.körös) aki nagyon hasonlít játékstílusban Stafford-hoz akkor ki lenne az? Vicces válaszadók kíméljenek.Bazzani
Carr hasonlít hozzá a legjobban, bár ő inkább top prospect.deyell
Carr? akinek a passzainak 60%-a a LoS-re megy?

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Ha mondanotok kellene egy QB-t (nem top prospect inkább 3.-4.körös) aki nagyon hasonlít játékstílusban Stafford-hoz akkor ki lenne az? Vicces válaszadók kíméljenek.Bazzani
Carr hasonlít hozzá a legjobban, bár ő inkább top prospect.

choose life
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
Browns and Dolphins were the only two teams not represented at Manziel's pro day.Shawn84
szal a Brownsnak nem kell se Manziel se Mike Evans. érdekesbraxa88
vagy smoke, és máshol mérik fel Johnny tudását.Amadeus91
mit lehet felmérni egy pro dayen ? Jön az összes top QB prospect private workoutra.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Ha mondanotok kellene egy QB-t (nem top prospect inkább 3.-4.körös) aki nagyon hasonlít játékstílusban Stafford-hoz akkor ki lenne az? Vicces válaszadók kíméljenek.Bazzani
miért fontos, hogy Staffordre hasonlítson?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha mondanotok kellene egy QB-t (nem top prospect inkább 3.-4.körös) aki nagyon hasonlít játékstílusban Stafford-hoz akkor ki lenne az? Vicces válaszadók kíméljenek.Bazzani
A nagyon hasonlít azért túlzás, de talán Fales és Murray szvsz.Shawn84
mind2 kicsit tud csak dobni.

aki nagyon divatos most a napokban, az Tom Savage, ha Staffordot gunslingernek vesszük, akkor ő is az. Vagy Bryn Renner. De ezek 7. körösök vagy inkább udfák.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Browns and Dolphins were the only two teams not represented at Manziel's pro day.Shawn84
szal a Brownsnak nem kell se Manziel se Mike Evans. érdekesbraxa88
ez nem feltétlen igaz, egy korábbi scouttól olvastam, hogy ha egy csapat minden egyes alkalmat kihasznál, hogy beszéljen egy játékossal, az nagy százalékban azért van mert korábban nem győzte meg őket eléggé. szóval én látom itt a smokescreen lehetőségét szintén.

idevág, hogy O'Brien már a UCF pro day befejezése előtt elment haza.
Meglepne ha azért mert úgy látta hogy Bortles reménytelen, hagyjuk a picsába. Simán eleget látott, meggyőzte.

| vagy nem |

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Ha mondanotok kellene egy QB-t (nem top prospect inkább 3.-4.körös) aki nagyon hasonlít játékstílusban Stafford-hoz akkor ki lenne az? Vicces válaszadók kíméljenek.Bazzani
A nagyon hasonlít azért túlzás, de talán Fales és Murray szvsz.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha mondanotok kellene egy QB-t (nem top prospect inkább 3.-4.körös) aki nagyon hasonlít játékstílusban Stafford-hoz akkor ki lenne az? Vicces válaszadók kíméljenek.

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
 sportsillustrated.cnn.com/multimedia/photo_gallery/1005/nfl.jamarcus.russell.hype/content.3.html

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki lemaradt volna, egy jó összefoglaló Johnny Football Pro Dayéről
 www.goodbullhunting.com/2014/3/27/5554112/johnny-manziel-nfl-pro-day-analysis-nfl-texas-am-draft-texans-jaguars-browns-raiders-vikings

Browns and Dolphins were the only two teams not represented at Manziel's pro day.Shawn84
A Browns Logan Thomasban látja a jövőt. 😀😀
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Browns and Dolphins were the only two teams not represented at Manziel's pro day.Shawn84
szal a Brownsnak nem kell se Manziel se Mike Evans. érdekesbraxa88
vagy smoke, és máshol mérik fel Johnny tudását.Amadeus91
hasreütésretenorx
tőlük mondjuk nem lepne meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Browns and Dolphins were the only two teams not represented at Manziel's pro day.Shawn84
szal a Brownsnak nem kell se Manziel se Mike Evans. érdekesbraxa88
vagy smoke, és máshol mérik fel Johnny tudását.Amadeus91
hasreütésre
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Browns and Dolphins were the only two teams not represented at Manziel's pro day.Shawn84
szal a Brownsnak nem kell se Manziel se Mike Evans. érdekesbraxa88
vagy smoke, és máshol mérik fel Johnny tudását.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Browns and Dolphins were the only two teams not represented at Manziel's pro day.Shawn84
szal a Brownsnak nem kell se Manziel se Mike Evans. érdekes
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer ‏@AlbertBreer 6 min
The Texans and Jaguars will meet privately with Texas A&M QB Johnny Manziel this afternoon.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Browns and Dolphins were the only two teams not represented at Manziel's pro day.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Chip Kelly is ott volt? Úgysem tradel fel érte, akkor meg minek...Chargers LT
Kelly mindenhol ott van.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért Jeremiah mock draftját fenntartásokkal kell kezelni...Bortles 5. pick, Johhny 8., Teddy 26. 😀😀Chargers LT
Szinte minden mockot fenntartásokkal kell kezelni. De egyébként nevetséges egy "rossz" Pro Day teljesítmény ennyit számít.iktriad
Nem csak a pro daye húzza le nála szerintem. Combineon éppen csak tiszteletét tette, az interjúkon se süvített és lássuk be maximum közepes ellenfelek ellen hozott semmilyen extra teljesítményt egyetemen. Azért ez nem az a rezümé amire atombiztos 1/1-nek kell lenni.Blaise
De emellett az össze QB prospect közül a legérettebb az NFLre és a legjobban olvassa a védelmeket.iktriad
Azért vegyük hozzá, hogy elég gyakran játszott megye kettes védelmek ellen. Azoknak az olvasása köszönő viszonyban sincs ami rá vár az nfl-ben. Minden esetre arra akartam kilyukadni, hogy közel sem az a prospekt szerintem Bridgewater aki helyett eretnekség más játékost választani 1/1-2-3 stb-ra.. Én pl inkább Bortlest vinném, ha választanom kellene (szerencsére nem kell 😀)Blaise
Na ilyen problémák miatt sem lesz nálunk QB draft 1/3ra...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez jó vót, Dzsonira most majd csurran egy kis nyál.Stez
Az biztos. 2 incomplete passza volt.iktriad
amiket ugyan az a fehér csóka ejtett el, talán mind kettő benne volt a dropbanChargers LT
Az egyiket nem láttam, de a második az Dzsonié volt, egyértelműen pontatlan volt a labdája.
Iktriad, én Bortlest érettebbnek tartom például. Én nagyon bírom Teddyt, de egyre inkább vélem úgy, hogy ő fejben nem fogja bírni azt a nyomást, ami rá fog nehezedni.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azért Jeremiah mock draftját fenntartásokkal kell kezelni...Bortles 5. pick, Johhny 8., Teddy 26. 😀😀Chargers LT
Szinte minden mockot fenntartásokkal kell kezelni. De egyébként nevetséges egy "rossz" Pro Day teljesítmény ennyit számít.iktriad
Nem csak a pro daye húzza le nála szerintem. Combineon éppen csak tiszteletét tette, az interjúkon se süvített és lássuk be maximum közepes ellenfelek ellen hozott semmilyen extra teljesítményt egyetemen. Azért ez nem az a rezümé amire atombiztos 1/1-nek kell lenni.Blaise
De emellett az össze QB prospect közül a legérettebb az NFLre és a legjobban olvassa a védelmeket.iktriad
Azért vegyük hozzá, hogy elég gyakran játszott megye kettes védelmek ellen. Azoknak az olvasása köszönő viszonyban sincs ami rá vár az nfl-ben. Minden esetre arra akartam kilyukadni, hogy közel sem az a prospekt szerintem Bridgewater aki helyett eretnekség más játékost választani 1/1-2-3 stb-ra.. Én pl inkább Bortlest vinném, ha választanom kellene (szerencsére nem kell 😀)
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Most kéne egy Nacsa Olivéres "fordítás" 😀
Warner: - Johnny, hogy ítéled meg a mai teljesítményedet, nagyon meleg volt...
Manziel: - Igen, szerintem is kurva jó voltam ebben a hőségben, de ez nálam nem ügy! 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Aaron Rodgers ‏@AaronRodgers12

2 of the 3 guys commenting on this workout right now have opinions that shouldn't be taken very seriously.

choose life
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Chip Kelly is ott volt? Úgysem tradel fel érte, akkor meg minek...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀