NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
gondolom sokan látták, hogy kikerült 2 kicker meg egy punter ismertető, plusz most:

a Central Florida fő támadójátékosa Blake Bor Storm Johnson, RB
Shayne Skov, Stanford LB, aki festi magát és sokat fut
Keith McGill, #magas CB Utahból, aki sleeper és jobb mint SJB szerintem

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mayock Manzielt rakta a QB rangsora élére, Bortles a 2. Teddy a 3. Nem olyan rég még Bridgewater volt az első nála....
Mondjuk Manziel helyében nem lennék túl nyugodt Mayock QBs értékítéletét illetően - 2011ben egy másik jól sikerült Pro Day után mondott Mike valamit, amit mára tuti visszaszívna (2:35nél)...
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
A mai áldozat Kyle Van Noy:  insidehandoff.com/2014/03/31/the-coachs-view-kyle-van-noy/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A 4. körben kb. milyen NT -ök jöhetnek szóba?
Justin Ellis - Louisiana Tech (bár őt korábbra jósolják),
DaQuan Jones - Penn St.
Daniel McCullers - Tennessee
DaAndre Coleman - California
És ki köztük a legjobb? (Azon nózik között, akik a középső körökben mehetnek el...3.-4.kör)
Biztos lesz róluk is ismertető, de még nincs, szóval nem vagyok képbe náluk.
(Mondjuk Colemant valahol 3-4. kör, valahol 6., vagy Ellis valahol 2-3. másutt 5. kör....bár ezek átlaga kb 4. kör 😀 )Chargers LT
Nem nagyon tudok nevet mondani, már ha 2gap 34 NT-t keresel Ellisen kívül. McCullersről nehéz elképzelni, hogy bármilyen szerephez juthatna egy NFL védelemben. Szerintem Jones és Coleman is inkább end a 34-ben. Egyiküknek sincs meg a tömege, stabilitása az NT posztra.

Ha mondjuk Nix nem csúszik nagyobbat, akkor Beau Allen vagy Zach Kerr jobb értékét jelenthet a harmadik nap második felében, mint egy túldraftolt McCullers a negyedikben.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
A 4. körben kb. milyen NT -ök jöhetnek szóba?
Justin Ellis - Louisiana Tech (bár őt korábbra jósolják),
DaQuan Jones - Penn St.
Daniel McCullers - Tennessee
DaAndre Coleman - California
És ki köztük a legjobb? (Azon nózik között, akik a középső körökben mehetnek el...3.-4.kör)
Biztos lesz róluk is ismertető, de még nincs, szóval nem vagyok képbe náluk.
(Mondjuk Colemant valahol 3-4. kör, valahol 6., vagy Ellis valahol 2-3. másutt 5. kör....bár ezek átlaga kb 4. kör 😀 )

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
40 top prospect edzőjével beszélgettem, elsőként itt van Jimmy Garoppolo edzőjének a véleménye az irányítóról:  insidehandoff.com/2014/03/30/the-coachs-view-jimmy-garoppolo/

A tervek szerint a draftig minden nap megosztom egy játékos edzőjének a véleményét.

Április végén két részben lesz fordítás az összesről a Nemzeti Sport Online-on.

(Annyi műhelytitkot megosztok, hogy még nem beszéltem mind a 40-el tehát sajnos elképzelhető, hogy nem lesz mind a 40 nap cikk)


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Sziasztok, néztem videót mgé RG3 kiválasztásáról, és akkor fogalmazódott meg bennem a kérdés, hogy
ugye a drafton bemondják hogy "XY csapat kiválasztotta az XY körben XY játékost (Ugye eddig tiszta)
De utána az adott játékos, jelen videóban RG3 csattog felfele a pódiumra Goodell-el pacsizni, ÉS -amit a kérdés tárgya- Már ottvan Goodell kezében egy #1es RG3as Washington mez. Hogy a jó életbe csinálják meg olyan gyorsan a mezt, mikor előtte 1 percel mondták csak hogy a csapat Griffint választja???DeX
Biztos valami trükk van benne, vagy egy gyorsnyomda a paravánok mögött.Sobri Jóska
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/09000d5d828b09fa/Nike-provides-picks-with-authentic-jerseysBaltimoreDefense
Köszönöm! Valami ilyesmit sejtettem, de nem tudtam 😀

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sziasztok, néztem videót mgé RG3 kiválasztásáról, és akkor fogalmazódott meg bennem a kérdés, hogy
ugye a drafton bemondják hogy "XY csapat kiválasztotta az XY körben XY játékost (Ugye eddig tiszta)
De utána az adott játékos, jelen videóban RG3 csattog felfele a pódiumra Goodell-el pacsizni, ÉS -amit a kérdés tárgya- Már ottvan Goodell kezében egy #1es RG3as Washington mez. Hogy a jó életbe csinálják meg olyan gyorsan a mezt, mikor előtte 1 percel mondták csak hogy a csapat Griffint választja???DeX
Biztos valami trükk van benne, vagy egy gyorsnyomda a paravánok mögött.Sobri Jóska
Utóbbi.
Ott a mez a pódium mögött csak rá kell nyomni a nevet.
Mint a kínai piacon.
Adidas-t kér vagy Nike-t?

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Sziasztok, néztem videót mgé RG3 kiválasztásáról, és akkor fogalmazódott meg bennem a kérdés, hogy
ugye a drafton bemondják hogy "XY csapat kiválasztotta az XY körben XY játékost (Ugye eddig tiszta)
De utána az adott játékos, jelen videóban RG3 csattog felfele a pódiumra Goodell-el pacsizni, ÉS -amit a kérdés tárgya- Már ottvan Goodell kezében egy #1es RG3as Washington mez. Hogy a jó életbe csinálják meg olyan gyorsan a mezt, mikor előtte 1 percel mondták csak hogy a csapat Griffint választja???DeX
Biztos valami trükk van benne, vagy egy gyorsnyomda a paravánok mögött.Sobri Jóska
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/09000d5d828b09fa/Nike-provides-picks-with-authentic-jerseys
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Sziasztok, néztem videót mgé RG3 kiválasztásáról, és akkor fogalmazódott meg bennem a kérdés, hogy
ugye a drafton bemondják hogy "XY csapat kiválasztotta az XY körben XY játékost (Ugye eddig tiszta)
De utána az adott játékos, jelen videóban RG3 csattog felfele a pódiumra Goodell-el pacsizni, ÉS -amit a kérdés tárgya- Már ottvan Goodell kezében egy #1es RG3as Washington mez. Hogy a jó életbe csinálják meg olyan gyorsan a mezt, mikor előtte 1 percel mondták csak hogy a csapat Griffint választja???DeX
Biztos valami trükk van benne, vagy egy gyorsnyomda a paravánok mögött.

több mint 10 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Sziasztok, néztem videót mgé RG3 kiválasztásáról, és akkor fogalmazódott meg bennem a kérdés, hogy
ugye a drafton bemondják hogy "XY csapat kiválasztotta az XY körben XY játékost (Ugye eddig tiszta)
De utána az adott játékos, jelen videóban RG3 csattog felfele a pódiumra Goodell-el pacsizni, ÉS -amit a kérdés tárgya- Már ottvan Goodell kezében egy #1es RG3as Washington mez. Hogy a jó életbe csinálják meg olyan gyorsan a mezt, mikor előtte 1 percel mondták csak hogy a csapat Griffint választja???

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ha már Carr, ez beszédes

NFL Network's Daniel Jeremiah reports QB Derek Carr has five team workouts scheduled.
Those five teams include the Titans, Browns, Raiders, Vikings and the Rams.Höri
Samunak reszelnek jövőre, ha nem kapja össze magát.Amadeus91
neki már rég reszeltek, csak túl drága a sztorija

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
 espn.go.com/video/clip?id=10687619
na már ketten vagyunk legalább a világon ezzel a nézettel 😀MarioAna
nice xD

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
 espn.go.com/video/clip?id=10687619
na már ketten vagyunk legalább a világon ezzel a nézettel 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
a 4.5-os 40 yard atlagos splitekkel nem sokat segit egy oan prospecten, akit kizarolag a sebessege miatt erne meg draftolni ... szted ha the only one tavaly -paul hornung dij ide v oda- nem fut 4.3at hol vittek vna ki ? es o azert sokkal inkabb vitte hatan a csapatat, mint amennyire de'anthony a rendszer termeke volt, az allokepessegi/durabilitasi szempontokrol nem is beszelve. meccsenkent 5-10 labdabol instant td veszely volt egyetemen, efolott drasztikusan esett a hatekonysaga. sztem archert is siman elotte viszik ki korokkel :/

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Black Mamba mitől ennyire lentre értékelt? Ilyen "rendszeridegen" lenne a játéka? Szerintem igenis nyerhet vele aki behúzza pláne hátul.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
ha már Carr, ez beszédes

NFL Network's Daniel Jeremiah reports QB Derek Carr has five team workouts scheduled.
Those five teams include the Titans, Browns, Raiders, Vikings and the Rams.Höri
Samunak reszelnek jövőre, ha nem kapja össze magát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Manziel 63 mai dobása a Pro Dayen 7 percbe sűrítve.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Johnny-Manziel-Pro-Day/7ef76f0b-a4aa-4df9-ac37-f33fcf2cc130iktriad
a hosszú passzai tényleg nagyon ülnek...viszont kevés olyan dobása volt 15yardon belülre ami nekem tetszett volna...ez a vállmagasságban elengedett, csúnya spirállal dobott lassú labdáin van mit csiszolni. Lábmunka is érdekes, elég nagyokat lép a méretéhez képest, kicsit mintha direkt rájátszott volna erre, olyan természetellenes volt a mozgása.
Persze ez csak személyes vélemény 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha mondanotok kellene egy QB-t (nem top prospect inkább 3.-4.körös) aki nagyon hasonlít játékstílusban Stafford-hoz akkor ki lenne az? Vicces válaszadók kíméljenek.Bazzani
miért fontos, hogy Staffordre hasonlítson?sapka
Fontosnak nem fontos csak érdekelt, hogy ha ez is szempont lenne akkor kik kerülhetnek képbe.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Manziel 63 mai dobása a Pro Dayen 7 percbe sűrítve.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Johnny-Manziel-Pro-Day/7ef76f0b-a4aa-4df9-ac37-f33fcf2cc130
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Jaworskiból is mekkora bohóc lett....

"Jaworski has been one of Manziel's toughest critics, even saying he would not select the quarterback in the top three rounds of the draft. However, that changed immediately after the workout, as Jaws revealed he would use a top three round pick on Manziel "Igor
Mondjuk az kimaradt ebből a hírből, hogy miért változott meg a véleménye. Szerinte George Whitfield rengeteget javított a dobómozdulatán. Itt a képes beszámoló Jaworskival:
 www.youtube.com/watch?v=YTsLYLbiSG8

Warner és Mayock véleménye:
 www.youtube.com/watch?v=bVDUDLQLtFk
A vége a lényeg. Tud-e majd a zsebből játszani? Szerintem igen.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Jaworskiból is mekkora bohóc lett....

"Jaworski has been one of Manziel's toughest critics, even saying he would not select the quarterback in the top three rounds of the draft. However, that changed immediately after the workout, as Jaws revealed he would use a top three round pick on Manziel "

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha már Carr, ez beszédes

NFL Network's Daniel Jeremiah reports QB Derek Carr has five team workouts scheduled.
Those five teams include the Titans, Browns, Raiders, Vikings and the Rams.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Focista Jancsi Pro Day-e hogy sikerült?ThundersNFL
ESPN's Ron Jaworski said he was very impressed by Texas A&M QB Johnny Manziel's workout.
In fact, Jaworski called it "magnificent" and believes the quarterback's stock will go up after this pro day. Jaworski has been one of Manziel's toughest critics, even saying he would not select the quarterback in the top three rounds of the draft. However, that changed immediately after the workout, as Jaws revealed he would use a top three round pick on Manziel and mentioned he loved that the Aggie wore pads and a helmet while throwing.

Rotoworld

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 467 — !SuPeR6BoWL!
Focista Jancsi Pro Day-e hogy sikerült?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018