NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
George Uko USC DL jön a draftra.

Milyen hatással lehetnek az edzőváltások a draftra és utána van egy mock is:  q.usatoday.com/2013/12/31/early-mock-draft-18-johnny-manziel-jadeveon-clowney-teddy-bridgewater-marcus-mariota/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
A Rams baszott nagy trade-et csinálhat megint, akinek kell majd a no2 QB jöhet érte hozzájuk, három QB needes csapat ott figyel mögöttük.gabokocka
Mi lenne, ha inkább húznának végre egy értelmes QB-t :pShilkor
tuti nem, miután túl sok a fizuja Bradfordnak..

A Rams baszott nagy trade-et csinálhat megint, akinek kell majd a no2 QB jöhet érte hozzájuk, három QB needes csapat ott figyel mögöttük.gabokocka
PFT szerint már árulják is a picket.MarioAna
Tuti, hogy hatalmas üzletet kötnek majd megint. Pláne, ha Manziel után Bridgewater is kijön és mindkettő nagyon magas értékeléssel bír majd.Beki
Az előző üzletük is hatalmas volt, valóban.
Majdnem csináltak azóta belőle pozitív szezont.Sobri Jóska
még idén is tudunk belőle hasznot..majd kiderül..1-2 év..
több mint 10 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Esetleg még Jensen a Fresno Stateből, Lynch a Georgiából, meg Pedersen a Wisconsinból.


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Én nagyon bírom az Iowás lengyel arcot Fiedorowiczot is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
vagy ha FCS akkor Joe Don Duncan a Dixie State-ről 😊 Bazza figyelmébe külön ajánlom a Lions a kedvec csapataDrip
div2baggio
ja div2, my bad

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 687 — no es importante
vagy ha FCS akkor Joe Don Duncan a Dixie State-ről 😊 Bazza figyelmébe külön ajánlom a Lions a kedvec csapataDrip
div2


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
vagy ha FCS akkor Joe Don Duncan a Dixie State-ről 😊 Bazza figyelmébe külön ajánlom a Lions a kedvec csapata

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 687 — no es importante
sajnos Jace Amaro (TE, Texas Tech) és Bishop Sankey (RB, Washington) is idő előtt profinak áll, mindkettő nagy király lesz az NFL-benbaggio
a TE classrol mit gondolsz/gondoltok?
sztem jóval erősebb mint az utóbbi években, akár utóbbi 10évben.
most akár 3 1.körös TE is lehet?braxa88
én már nem szeretnék prognózisokba bocsátkozni, de papíron ez az Ebron - Seferian-Jenkins - Amaro brutálisan erősnek tűnik (mondjuk nekem pont utóbbi a nagy kedvencem, Wyatt figyelmébe külön ajánlanám, mert TE létére nagyszerűen blokkol is 😊 )baggio
es mogottuk ki(k)re lehet erdemes figyelni ?MMMS
passz, erre meghagyom a bővebb választ másnak
ha megvan a bajnoki cím, akkor jöhet mondjuk még a draftra a FSU-s Nick O'Leary, őt bírom, ahogy a UMass egyetlen valamire való játékosát, Rob Blanchflower-t is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mondjuk Meoaki sajna nem jött be...
Hörni se annyiraJanek
Herni teljesen bejött, kurva jó lett. Most a pályán kívüli dolog az más téma, attól még képességre, teljesítményre nagyszerű volt. Moeaki meg sérült, úgyhogy ő annyira nem, de azért rontani nem ront a classon. És van még egy csomó kisebb nevű TE is a hátsóbb körökből

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
sajnos Jace Amaro (TE, Texas Tech) és Bishop Sankey (RB, Washington) is idő előtt profinak áll, mindkettő nagy király lesz az NFL-benbaggio
a TE classrol mit gondolsz/gondoltok?
sztem jóval erősebb mint az utóbbi években, akár utóbbi 10évben.
most akár 3 1.körös TE is lehet?braxa88
én már nem szeretnék prognózisokba bocsátkozni, de papíron ez az Ebron - Seferian-Jenkins - Amaro brutálisan erősnek tűnik (mondjuk nekem pont utóbbi a nagy kedvencem, Wyatt figyelmébe külön ajánlanám, mert TE létére nagyszerűen blokkol is 😊 )baggio
es mogottuk ki(k)re lehet erdemes figyelni ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
mondjuk Meoaki sajna nem jött be...
Hörni se annyira

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
sajnos Jace Amaro (TE, Texas Tech) és Bishop Sankey (RB, Washington) is idő előtt profinak áll, mindkettő nagy király lesz az NFL-benbaggio
a TE classrol mit gondolsz/gondoltok?
sztem jóval erősebb mint az utóbbi években, akár utóbbi 10évben.
most akár 3 1.körös TE is lehet?braxa88
én már nem szeretnék prognózisokba bocsátkozni, de papíron ez az Ebron - Seferian-Jenkins - Amaro brutálisan erősnek tűnik (mondjuk nekem pont utóbbi a nagy kedvencem, Wyatt figyelmébe külön ajánlanám, mert TE létére nagyszerűen blokkol is 😊 )baggio
Köszönöm 😊
Mondjuk a 2010-es draft (Gresham, Gronko, Dickson, Moeaki, Graham, Herni, Pitta...) nehezen tűnik űberelhetőnek ebből a szempontból

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sokfelől hallani olyat,hogy ott bizony egy trade lesz!és állítólag mi jövünk fel az 1/2-ért...ZoliZoltán
túúúúúúl korai.Fucu
Olyan nincs 😊

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 687 — no es importante
sajnos Jace Amaro (TE, Texas Tech) és Bishop Sankey (RB, Washington) is idő előtt profinak áll, mindkettő nagy király lesz az NFL-benbaggio
a TE classrol mit gondolsz/gondoltok?
sztem jóval erősebb mint az utóbbi években, akár utóbbi 10évben.
most akár 3 1.körös TE is lehet?braxa88
én már nem szeretnék prognózisokba bocsátkozni, de papíron ez az Ebron - Seferian-Jenkins - Amaro brutálisan erősnek tűnik (mondjuk nekem pont utóbbi a nagy kedvencem, Wyatt figyelmébe külön ajánlanám, mert TE létére nagyszerűen blokkol is 😊 )


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
sajnos Jace Amaro (TE, Texas Tech) és Bishop Sankey (RB, Washington) is idő előtt profinak áll, mindkettő nagy király lesz az NFL-benbaggio
a TE classrol mit gondolsz/gondoltok?
sztem jóval erősebb mint az utóbbi években, akár utóbbi 10évben.
most akár 3 1.körös TE is lehet?
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 687 — no es importante
sajnos Jace Amaro (TE, Texas Tech) és Bishop Sankey (RB, Washington) is idő előtt profinak áll, mindkettő nagy király lesz az NFL-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 172 — E/1
Sokfelől hallani olyat,hogy ott bizony egy trade lesz!és állítólag mi jövünk fel az 1/2-ért...


ha maradunk 1/8-on akkor Derek Carr (állítólag!!!)
Ő róla valaki írna egy kis összefoglalót?ZoliZoltán
Akkor még egyiket se vegyem 100%-ra?Bazzani
nem tudom mire gondolsz! 😊

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Sokfelől hallani olyat,hogy ott bizony egy trade lesz!és állítólag mi jövünk fel az 1/2-ért...


ha maradunk 1/8-on akkor Derek Carr (állítólag!!!)
Ő róla valaki írna egy kis összefoglalót?ZoliZoltán
Vége az alapszakasznak aztán már ilyen előrejelzések 😀 Kicsit korai.
Mellesleg, ha Carr jól felmérőzik, akkor kétlem, hogy 1/8nál bent lesz, de ez még rohadt messze van.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sokfelől hallani olyat,hogy ott bizony egy trade lesz!és állítólag mi jövünk fel az 1/2-ért...


ha maradunk 1/8-on akkor Derek Carr (állítólag!!!)
Ő róla valaki írna egy kis összefoglalót?ZoliZoltán
Akkor még egyiket se vegyem 100%-ra?

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A jövő évi drafton a Jets előtt (1/18 pick) van olyan csapat, amely legfőbb needje a TE?
Így hirtelen végigfutva a Falcons igen, de 1/5-ön drága húzás lenne a TE, esetleg még a Giants.Beki
Nem a TE a legfőbb need, de akár alakulhat úgy is a FA piac plusz a draft menete, hogy 16 v 17-re TE jöjjön hozzánk.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Így a FA előtt kár ilyenről beszélni, de az 1/10es Lions picknél sem lepődnék meg ha TE érkezne. De annyi idő van még addig atyaég...

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A jövő évi drafton a Jets előtt (1/18 pick) van olyan csapat, amely legfőbb needje a TE?
Így hirtelen végigfutva a Falcons igen, de 1/5-ön drága húzás lenne a TE, esetleg még a Giants.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sokfelől hallani olyat,hogy ott bizony egy trade lesz!és állítólag mi jövünk fel az 1/2-ért...ZoliZoltán
túúúúúúl korai.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 172 — E/1
Sokfelől hallani olyat,hogy ott bizony egy trade lesz!és állítólag mi jövünk fel az 1/2-ért...


ha maradunk 1/8-on akkor Derek Carr (állítólag!!!)
Ő róla valaki írna egy kis összefoglalót?

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Viszont csinálnak egy olyan keretet, amely irányító nélkül is rohadt erős. Aztán majd amikor találnak 2-3. körben ők is egy olyan irányítót, addigra lehet szelnek ereszteni a keret felet a meghosszabbithatatlan lejaro rookie szerzodesek miattWyatt
hatalmas uzletnek tunik valoban. a rams kisse kezd a lo tuloldalara esni, ha ezt tenyleg beadjak.
bajusznak mondjuk tenyleg elegge meredek erzes lehetne h a liga elso felebe tartozo qb van a csapatanal, ezt utoljara 2005-ben tapasztalhatta meg ...MMMS
Mondjuk, ha adna valamelyik csapat 1/6+2 első kör+2. kört, szerintem most is benne lenne, hogy eladják
Aztán még egy évet lehet, hogy kapna akkor Bradford is, lehetne hozni mögé a sok pickből irányítót is, de teletömhetik 1. körös tehetségekkel a rostert. Persze, ha nem bíznak Bradfordban, és látnak valakit olyannak 1/2-n, akire rábíznák a franchise-t, akkor úgyis elviszik. De én azt sem tartanám óriási hülyeségnek, ha még egy ilyen trade-et csinálnánakWyatt
Azért a Skins kibaszott jó példával járt elől, hogy ennyit nem ér 1 QB se 😊