NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Oregon junior CB Ifo Ekpre-Olomu is expected to bypass the NFL draft and return to campus next season.

He isn't leaving as much money on the table as Marcus Mariota, but Ekpre-Olomu is a very good prospect in his own right. Heading into the Alamo Bowl against Texas, he has collected 78 tackles, six passes broken up and three interceptions this season. Ekpre-Olomu was projected by most as a top-three cornerback and a first-round pick in May's draftBeki
neve miatt fog csúszniBigBen7
Hát...Anno Amukamara állítólag afrikai származása miatt csúszott legfőképp (nem mintha bánnám😀)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Oregon junior CB Ifo Ekpre-Olomu is expected to bypass the NFL draft and return to campus next season.

He isn't leaving as much money on the table as Marcus Mariota, but Ekpre-Olomu is a very good prospect in his own right. Heading into the Alamo Bowl against Texas, he has collected 78 tackles, six passes broken up and three interceptions this season. Ekpre-Olomu was projected by most as a top-three cornerback and a first-round pick in May's draftBeki
neve miatt fog csúszni
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezt nem tudom honnan veszi a Rotoworld, nem mondott még semmit a dologról nyilvánosan Ifo.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Oregon junior CB Ifo Ekpre-Olomu is expected to bypass the NFL draft and return to campus next season.

He isn't leaving as much money on the table as Marcus Mariota, but Ekpre-Olomu is a very good prospect in his own right. Heading into the Alamo Bowl against Texas, he has collected 78 tackles, six passes broken up and three interceptions this season. Ekpre-Olomu was projected by most as a top-three cornerback and a first-round pick in May's draft
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Barr és Matthews is QB? 😊Bazzani
Emmitt Smith-féle draftboard?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Phil Savage, a Senior Bowl igazgatója szerint valószinüleg a Browns, Falcons, Jaguars 3asból fog kikerülni a 2 csapatot felkészítő edzői stáb.iktriad
addigra a fél ottani edzői stábot kirúgják 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Phil Savage, a Senior Bowl igazgatója szerint valószinüleg a Browns, Falcons, Jaguars 3asból fog kikerülni a 2 csapatot felkészítő edzői stáb.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó van na azé nem kell megenni 😛

Azt mindig erősen állítottam, hogy érteni nem értek hozzá csak amit látok szurkolói lelkemmel, az alapján ítélek tán felszínesen. Amit vaksi sasszemeim láttak néhány meccsen főleg a Bowl-n az oly nagyon nem volt számomra igazi.

De tudjátok mit, hála Istennek ezen nekem nem kell gondolkodni, hiszen nekünk van egy Foles aki még lehet f.s de talán már nem lesz az 😀 bocsánat, hogy belekontárkodtam ígérem többet nem fogok 😉
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Azért J. Blackmon mellé hozni egy irányítót, aki csak bortles, na az bevállalós!

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
azért lehet van egy kis fales a GM-ekben carral szemben, márcsak a bátyja miatt is 😊BigBen7
a döntés helyett inkább játszanának egy kis mariót a nintendójukon.Höri
azt hiszem ezzel ki is fogytunk 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért lehet van egy kis fales a GM-ekben carral szemben, márcsak a bátyja miatt is 😊BigBen7
a döntés helyett inkább játszanának egy kis mariót a nintendójukon.

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
azért lehet van egy kis fales a GM-ekben carral szemben, márcsak a bátyja miatt is 😊
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Engem Carr eddig nem győzött meg, de lehet bennem van a hiba, és a neve sem jó ómen.dande
Egy sas mit Carrog?empty taxi
dande a carrtalanításra vágyik.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Engem Carr eddig nem győzött meg, de lehet bennem van a hiba, és a neve sem jó ómen.dande
Egy sas mit Carrog?empty taxi
Úgy látom neked is megártott kicsit a sok bejgli 😛 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Engem Carr eddig nem győzött meg, de lehet bennem van a hiba, és a neve sem jó ómen.dande
Egy sas mit Carrog?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Engem Carr eddig nem győzött meg, de lehet bennem van a hiba, és a neve sem jó ómen.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Barr és Matthews is QB? 😊

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Rob Rang Big Boardja
 www.cbssports.com/nfl/draft/story/24387479/big-board-uscs-lee-gets-lift-from-bowl-game-carr-not-so-much

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 173 — E/1
Carr.... 😕:-\

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Azért Bridgewater esetleges maradása sokat változtathat a dolgon.
Mondjuk nem tudom az a sztori hogy áll most.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 q.usatoday.com/2013/12/24/early-mock-draft-17-marcus-mariota/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
Mariota lehet mégis jelentkezik a draftra és ráadásnak egy mock is van a cikkben.empty taxi
Szenzációhajhászásnak tartom ezt. Annyi információjuk van, ha jól értem, hogy Mariota kikérte az előrejelzést a NFL Advisory Committee-től, amit megtett már a Civil War után és ennek tudatában hozta meg a döntését. Nem tűnik ő annyira hülye gyereknek, hogy most visszakozzon szerintem.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
 q.usatoday.com/2013/12/24/early-mock-draft-17-marcus-mariota/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
Mariota lehet mégis jelentkezik a draftra és ráadásnak egy mock is van a cikkben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Mondjuk érdekes, hogy Brees nem tudta tegnap az endzone-ig eldobni a labdát a hail mairynél a félpályán túlról. Persze megütötték passz közben/után, de sztem nem befolyásolta a dobás hosszát.gabokocka
Öregszik ő is 😉

Szerintem aki ilyen labdát tud(ott) dobni, annak nincs (nem volt) gyenge karja


BTW a mai NFL-ben, amikor már annyi előnyt kaptak az elkapók és az irányítók, hogy Big Ben is passzol first downnál, tényleg nincs akkora értéke az erős karnak, mint volt korábban.
Ott van komolyabb jelentősége még szerintem, ahol a QB a mobilitásával (és/vagy az ütések elviselésével) tud magának és az elkapónak időt teremteni. Rodgers játéka erre tökéletes példa szerintem.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Mondjuk érdekes, hogy Brees nem tudta tegnap az endzone-ig eldobni a labdát a hail mairynél a félpályán túlról. Persze megütötték passz közben/után, de sztem nem befolyásolta a dobás hosszát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hogy a 4 elit között neki van a leggyengébb karja, az vitathatatlan tény.atapapa
Szerintem Manning már nem dob olyan jól hosszúkat, mint Brees. Amúgy a karerősség rohadt túlértékelt dolog, átlagos karral is lehet hajigálni, ha megfelelő rendszerben van az ember. 70 yardot soha nem száll a labda, nincs az a védelem, amelyik annyi idő alatt ne érné el legalább nyomás szintjén a QB-t 4-5 emberes rush-al éles meccsszituban, míg egy elkapó felrohan 70 yardot.szaba
Túl magas labda.. 😛 mármint ami a lenti videóban van, és az is amit mondtál 😊
 www.youtube.com/watch?v=ajYgQjWUk80

PS: nem innen indult a beszélgetés.. de speciel én az erős kart többre értékelem mint ha "túl" mobilis (értsd Vick/Young, mondjuk egy sima Flacco/Roethlisberger-féle mobilitás helyett), mert a playbook-ot is jobban megnyitja.
PS2: tudom hogy kb 54 yard volt csak..
PS3: mostmár tényleg hagyom 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)