NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 574
Dion Bailey is jön a draftra.

choose life
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Köszönöm a válaszokat
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Hogy a 4 elit között neki van a leggyengébb karja, az vitathatatlan tény.atapapa
Szerintem Manning már nem dob olyan jól hosszúkat, mint Brees. Amúgy a karerősség rohadt túlértékelt dolog, átlagos karral is lehet hajigálni, ha megfelelő rendszerben van az ember. 70 yardot soha nem száll a labda, nincs az a védelem, amelyik annyi idő alatt ne érné el legalább nyomás szintjén a QB-t 4-5 emberes rush-al éles meccsszituban, míg egy elkapó felrohan 70 yardot.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 574
Mennyi esély van rám hogy Joe Montana fia, Nick Montana elkel a jövő évi drafton?BigBen7
épp tegnap tett ellene


choose life
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Mennyi esély van rám hogy Joe Montana fia, Nick Montana elkel a jövő évi drafton?BigBen7
Nem tűnik NFL kaliberű irányítónak, de egyébként még csak junior.vassadi
viszont 100%, hogy undraftedként lesz csapata a fater miatt.Höri
Tegnap mondjuk az öreg szeme láttára a New Orleans Bowlon lecserélték az első félidőben, miután többek között egy 82 yardos pick-sixet is dobott, igaz sérülés (is) lehetett a váltás oka.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mennyi esély van rám hogy Joe Montana fia, Nick Montana elkel a jövő évi drafton?BigBen7
Nem tűnik NFL kaliberű irányítónak, de egyébként még csak junior.vassadi
viszont 100%, hogy undraftedként lesz csapata a fater miatt.

több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Terrence Brooksról vki tudna írni pár sort pls.

BC megy NCS elleni game tape-t tudtam csak megnézni róla.

Hova várható drafton? Mire lehet elég a profik között?

Thx

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem nagyon vagyok otthon egyetemi fociban, csak a mock draftokat szoktam olvasgatni. Ma olvastam mockokat és Blake Bortles (QBÖ hirtelen top5-10-es játékos lett, előtte nem nagyon találkoztam ott a nevével. Róla mit lehet tudni illetve mitől lett hirtelen ennyire közkedvelt?Essyn
Engem a fiatal Cutlerre emlékeztet.Höri
Nade baratnoje van....
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
félve jegyzem meg, hogy egy sikeres passzhoz 2 ember kell (+/- fal, ugyebár). Amadeus
Jaj de édi, az mikor jön, hogy a sárga vonal eléréshez a támadó csapatnak 3 kísérlete van, aztán rúgni kell?
Nagyjából minden csapatban van mélységi célpont, itt is volt Meachem, elment máshová besülni, majd helyette egy UDFA Joe Morgan kapott el elkapásonként 38 yardot.
Majd most hogy ő lesérült, az 5. körös újonc Kenny Stills átlagol elkapásonként közel 20 yardot.
A közös pont a gyenge karú Brees.

De mondom, félve merek bármit is megfogalmazni a Saints kapcsán, mert megint hetekig tartó gif-s bizonyítási eljárás lesz belőle. Amadeus
Te olyan dolgokat hozol fel, amit Ricsi a szezon harmadik fordulójában is félve mer megemlíteni az új szurkolók kedvéért, én meg linkelek gifet vagy advanced statot.

De tök felesleges teátrális sírás között hozzápiszkálni a véleményemhez, és eljátszani a félelmet előre, hogy mit kapsz viszont. El is lehet engem némítani, én veled ezt megtettem fél éve, azóta csak onnan tudom hogy létezel, ha más idéz téged, vagy te engem.atapapa
szíved joga

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Mennyi esély van rám hogy Joe Montana fia, Nick Montana elkel a jövő évi drafton?BigBen7
Nem tűnik NFL kaliberű irányítónak, de egyébként még csak junior.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 242 — Jó ötletnek tűnt!
Mennyi esély van rám hogy Joe Montana fia, Nick Montana elkel a jövő évi drafton?BigBen7
50%Fucu
vagy draftolják, vagy nem? 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mennyi esély van rám hogy Joe Montana fia, Nick Montana elkel a jövő évi drafton?BigBen7
50%



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Mennyi esély van rám hogy Joe Montana fia, Nick Montana elkel a jövő évi drafton?
több mint 10 éve
Essyn New England Patriots 4
Köszi, ahogy írtam meglepett, hogy odakerült az top10be hirtelen a neve, valahol 1/1re is írták hirtelen.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem nagyon vagyok otthon egyetemi fociban, csak a mock draftokat szoktam olvasgatni. Ma olvastam mockokat és Blake Bortles (QBÖ hirtelen top5-10-es játékos lett, előtte nem nagyon találkoztam ott a nevével. Róla mit lehet tudni illetve mitől lett hirtelen ennyire közkedvelt?Essyn
leginkább a barátnője miatt közkedvelt 😀

egy harmadéves UCF irányítót nyilván nem kezdenek hypeolni év elején/közben csak ha nagyon indokolt. A Knights akkor került fel az országos térképre mikor megverték Bridgewateréket és onnan win-outtal be is húzták a csoportot. Bortles nagyon pontos, kevés picket dob, jó a felépítése. Aranyos underdog story lenne ha bekúszna 1. körbe. Engem a fiatal Cutlerre emlékeztet.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Igor!
Nem hiszem, hogy Brees mindenben elit. Karorrőségben biztosan nem. Csak nem gyenge.
Pontosabban lehet hogy a karja még csak nem is átlagos, de a mélyebb dobásait olyan technikával dobja gyakran, ami ezt ellensúlyozza (a törzse extrém szinten hátrahajlik, íjként feszül meg, és azt is beleadja a dobásba, de ez a végeredményt tekintve lényegtelen). Hogy a 4 elit között neki van a leggyengébb karja, az vitathatatlan tény.
Az kétségtelen, hogy Brees a snap és a dobás közötti fázisban több módon is manipulálja a DB-ket, ami segít abban, hogy a mély elkapó üresre játssza magát.
Morgannel szvsz nem érdemtelen átlagot számolni, mert nem játszott csak 14 meccsen és mert klasszikus deep threat, egy elkapás kivételével mindegyik catch legalább 30 yardot hozott rajta tavaly. Amikor közeli target volt, rendre dropolt.
Az a gyerek még erre se lett volna képes, ha nem egy épkézláb QB osztja neki a labdát.

több mint 10 éve
Essyn New England Patriots 4
Nem nagyon vagyok otthon egyetemi fociban, csak a mock draftokat szoktam olvasgatni. Ma olvastam mockokat és Blake Bortles (QBÖ hirtelen top5-10-es játékos lett, előtte nem nagyon találkoztam ott a nevével. Róla mit lehet tudni illetve mitől lett hirtelen ennyire közkedvelt?
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha ez megvan, van neked egy Drew Breesed (na jó, neki nem annyira gyenge.. de nem tudtam jobb példát ide besuvasztani)Igor
Az "annyira " is kimaradhatott volna
 www.profootballfocus.com/blog/2012/06/29/three-years-of-deep-passing/atapapa
Come on, man... arm strength = deep passing yardok száma?
Igor
Speciel nem pontosan a deep passing yardok száma, hanem összességében a mély passzok produktivitása.
Az, hogy Russell próbálkozásai nem értek célt, az annyit jelent, hogy az erős karja ellenére a hosszú dobása totál homály volt.
Ha Breesnek annyira gyenge lenne a karja, akkor azt sokkal könnyebben védekeznék le a védők, mint hogy ilyen termékeny legyen belőlük.
Nem állítottam, hogy Breesnek ágyúi vannak, bizonyos értelemben én is kritizáltam a hosszabb labdáit a Saints-topicban nem egyszer. De a hosszú labdákból az elmúlt fél évtized egyik legtermékenyebb irányítóját szerintem hülyeség a gyenge karú irányítók iskolapéldájának felsorolni.
De erre útközben te is rájöhettél, mert most már "csak" átlagosnak hívtad.atapapa
Még mindig nem sikerült úgy látom. Nem produktivitást írtam... annyit írtam: "erős kar"
Te meg válaszul kétszer hoztad fel a produktivitást..

Azért nem tudják levédekezni, mert a 20-30 yardos labdái is pontosak. Nagyon pontosak, kb. 20-35 yard távolságra. És nem azért lesz produktív, mert erős a karja...
 www.youtube.com/watch?v=g4vDZ_OquS8

Vagy az emlegetett Joe Morgan... (10 catch-re átlagot számolni?? Come on, man...)
 www.youtube.com/watch?v=hjGbqRWWgak

Már nem azért, de ez egy rohadt lassú labda, majdnem visszaér a safety kb 8-10 yard távolságból.
A pump fake és a tökéletes pontosság miatt lesz catch belőle.. de ha meg gyorsabb/in stride jött volna a labda, akkor viszont sima TD, és nem kell 2 mistackle hozzá.


Továbbra is őt tartom a legjobb példának mert a négy elit QB közül szvsz neki a leggyengébb a karja.. és azért javítottam bele, mert ahogy elkezdtem írni a példákat a gyenge karú irányítókra, végiggondolva elég sok eszembe jutott 😀 Utóbbi 2-3 évbe azért bekerült néhány a ligába, ezért raktam bele az annyira szót.. van egy-két nálánál nudlibb karú ember is, ez tény.
Ha jobban tetszik, Brees karjának erőssége átlagos, 11-22 közé raknám.. és lehet hogy most pedig már jóindulatú vagyok 😛

Nem kell ám ennyire mellre szívni, hogy Brees nem minden "kategóriában" top 3-4 irányító... épp arra irányult a hsz-em, hogy nem (csak) az erős kar a lényeg.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Melvin Gordon marad a suliban, valakinek meg kell dönteni Ball rekordjait.

Nyitott a verseny a #1 RB helyért

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
félve jegyzem meg, hogy egy sikeres passzhoz 2 ember kell (+/- fal, ugyebár). Amadeus
Jaj de édi, az mikor jön, hogy a sárga vonal eléréshez a támadó csapatnak 3 kísérlete van, aztán rúgni kell?
Nagyjából minden csapatban van mélységi célpont, itt is volt Meachem, elment máshová besülni, majd helyette egy UDFA Joe Morgan kapott el elkapásonként 38 yardot.
Majd most hogy ő lesérült, az 5. körös újonc Kenny Stills átlagol elkapásonként közel 20 yardot.
A közös pont a gyenge karú Brees.

De mondom, félve merek bármit is megfogalmazni a Saints kapcsán, mert megint hetekig tartó gif-s bizonyítási eljárás lesz belőle. Amadeus
Te olyan dolgokat hozol fel, amit Ricsi a szezon harmadik fordulójában is félve mer megemlíteni az új szurkolók kedvéért, én meg linkelek gifet vagy advanced statot.

De tök felesleges teátrális sírás között hozzápiszkálni a véleményemhez, és eljátszani a félelmet előre, hogy mit kapsz viszont. El is lehet engem némítani, én veled ezt megtettem fél éve, azóta csak onnan tudom hogy létezel, ha más idéz téged, vagy te engem.

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Akkor Mack lehet az idei Jordan?Janek
Nem, teljesen más felépítésűek. Jordan TE-re emlékeztető alkatával szemben Mack egy átlagos méretű 34 OLB prospect, alacsony súlyponttal, remek cselezőkészséggel, rendkívüli robbanékonysággal és agresszív játékstílussal, jó kézhasználattal (ncaa rekordot tart kiharcolt fumble-ban).
BleedingGreen már írt róla jókat a philly blogon:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL Draft 2014 - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Ha a draftértékére gondolsz, mint párhuzamra, azt nem könnyű belőni. A felmérőkön és a gáláján bizonyíthatja, hogy ő lesz-e a következő Von Miller. Alkatra mindenesetre nagyon hasonlóak, de van mit bizonyítani, mert a MAC =/= SEC. De erről BleedingGreen is írt és én is osztom a véleményét, hogy más konfban is produktív lett volna. Csak nem könnyű bizonyítani. Meglátjuk, a legtöbb újságíró top10-15-be várja jelenleg.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ha ez megvan, van neked egy Drew Breesed (na jó, neki nem annyira gyenge.. de nem tudtam jobb példát ide besuvasztani)Igor
Az "annyira " is kimaradhatott volna
 www.profootballfocus.com/blog/2012/06/29/three-years-of-deep-passing/atapapa
Come on, man... arm strength = deep passing yardok száma?
Igor
Speciel nem pontosan a deep passing yardok száma, hanem összességében a mély passzok produktivitása.
Az, hogy Russell próbálkozásai nem értek célt, az annyit jelent, hogy az erős karja ellenére a hosszú dobása totál homály volt.
Ha Breesnek annyira gyenge lenne a karja, akkor azt sokkal könnyebben védekeznék le a védők, mint hogy ilyen termékeny legyen belőlük.
Nem állítottam, hogy Breesnek ágyúi vannak, bizonyos értelemben én is kritizáltam a hosszabb labdáit a Saints-topicban nem egyszer. De a hosszú labdákból az elmúlt fél évtized egyik legtermékenyebb irányítóját szerintem hülyeség a gyenge karú irányítók iskolapéldájának felsorolni.
De erre útközben te is rájöhettél, mert most már "csak" átlagosnak hívtad.atapapa
félve jegyzem meg, hogy egy sikeres passzhoz 2 ember kell (+/- fal, ugyebár). A Top10-ben található QB-k közt talán 2 kivételével rendelkezésre áll(t) olyan elkapó (akár több is) amelyiket meg lehet találni a hosszú labdával. De mondom, félve merek bármit is megfogalmazni a Saints kapcsán, mert megint hetekig tartó gif-s bizonyítási eljárás lesz belőle.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ha ez megvan, van neked egy Drew Breesed (na jó, neki nem annyira gyenge.. de nem tudtam jobb példát ide besuvasztani)Igor
Az "annyira " is kimaradhatott volna
 www.profootballfocus.com/blog/2012/06/29/three-years-of-deep-passing/atapapa
Come on, man... arm strength = deep passing yardok száma?
Igor
Speciel nem pontosan a deep passing yardok száma, hanem összességében a mély passzok produktivitása.
Az, hogy Russell próbálkozásai nem értek célt, az annyit jelent, hogy az erős karja ellenére a hosszú dobása totál homály volt.
Ha Breesnek annyira gyenge lenne a karja, akkor azt sokkal könnyebben védekeznék le a védők, mint hogy ilyen termékeny legyen belőlük.
Nem állítottam, hogy Breesnek ágyúi vannak, bizonyos értelemben én is kritizáltam a hosszabb labdáit a Saints-topicban nem egyszer. De a hosszú labdákból az elmúlt fél évtized egyik legtermékenyebb irányítóját szerintem hülyeség a gyenge karú irányítók iskolapéldájának felsorolni.
De erre útközben te is rájöhettél, mert most már "csak" átlagosnak hívtad.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mack szerintem OLB prospect inkább

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Valaki magyarázza már meg nekem a Barr hype-ot. Mikor én idén UCLA meccset láttam, konkrétan nem vettem észre Jack mellett.Schleck
és Dion Jordant észrevetted tavaly?
Barr hasonlóan atletikus és extraként még sackeket is szokott csinálni.Höri
És a 7 sackes Ansah-t észrevetted idén? És Wernert észrevetted idén?
Mert olyan frankó érvelés volt tavaly, hogy Wernernek több sackje volt senior évében, mint Jordannek és Ansah-nak college pályafutása alatt együtt, akkor miért lenne jobb prospect bármelyik nála.
Jordan a 10+ sacket hozó Vernon mögött játszik egyelőre csak sub csomagokban, hol DT posztról, hol DE-ből indulva, rengetegszer visszalépve zónába (ebből lett is egy kulcs coverage sack a Steelers ellen a Wake FF-el). A válla miatt az offseason jóformán kimaradt, lesz még ideje bizonyítani. De még így is több sackje van, mint Wernernek.

Hogy ne csak kötözködjek, osztom Schleck véleményét, Barr szerintem is borzasztó túlértékelt, mert ő az atletikussága mellett - Jordannel ellentétben - sokkal merevebb mozgású és a kezeit is rosszul használja, semmilyen pass rush technikája nincs. Futni és ütközni tud, mást nem nagyon. Jordan sokkal jobban használta a kezeit, és lazább a mozgása is, sztem köszönő viszonyban nincsenek, mint DE prospectek. Inkább a hasonlóan atletikus, de mellé picit merev Lemonier-hez hasonlítanám Barrt.Robilluma
Akkor Mack lehet az idei Jordan?