NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Benjamin játéka nyers, biztos az az első kör? Calvin Johnson 4,32 alatt futotta a 40 yardot, ez Benjaminnál 4,5-4,6 lehet. én Watkinsra szavazokdeyell
Sztem biztos. Jeffery-hez hasonlóan jól fel kell készülnie a combine-ra, most nincs top kondiban. De még így is gyors, sok deep route-on simán az embere mögé került.
A nagy gólya lábaival sztem gyorsabbat fog futni a felmérőkön, mint várják, én most 4,4x-es indianapolisi időt tippelek.
Jeffery-t a fél liga benézte, most nem fognak kivárni.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 579
Ha a Houston az 1/1es, nekik egyértelműen QB kell. Abban meg ő a legjobb a konszenzus szerint.iktriad
az újságírók konszenzusa ez, de nem a scoutoké vagy a GM-eké.deyell
Hogy ez mennyire igaz, az mindig egy-egy területi scouttal készített interjúból derül ki. Egy ilyet most is lehet olvasni pár proscpectről:
 www.detroitlionsdraft.com/2013/12/scouting-trail-notes/

A scout által Calvin Johnsonhoz hasonlított Kelvin Benjamin az illetőnél már eséllyel pályázik az elsőnek kiválasztott WR címére, Watkins megnevezve egyedüli riválisaként. A cbs-nél a múlt héten még 3. körös prospect volt xD, most már második körös, de sztem nem kell sokat várni arra, hogy az elsőbe sorolják.Robilluma
Benjamin játéka nyers, biztos az az első kör? Calvin Johnson 4,32 alatt futotta a 40 yardot, ez Benjaminnál 4,5-4,6 lehet. én Watkinsra szavazok

choose life
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ha a Houston az 1/1es, nekik egyértelműen QB kell. Abban meg ő a legjobb a konszenzus szerint.iktriad
az újságírók konszenzusa ez, de nem a scoutoké vagy a GM-eké.deyell
Hogy ez mennyire igaz, az mindig egy-egy területi scouttal készített interjúból derül ki. Egy ilyet most is lehet olvasni pár proscpectről:
 www.detroitlionsdraft.com/2013/12/scouting-trail-notes/

A scout által Calvin Johnsonhoz hasonlított Kelvin Benjamin az illetőnél már eséllyel pályázik az elsőnek kiválasztott WR címére, Watkins megnevezve egyedüli riválisaként. A cbs-nél a múlt héten még 3. körös prospect volt xD, most már második körös, de sztem nem kell sokat várni arra, hogy az elsőbe sorolják.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brandon Coleman kijön a draftra. elég nagy tehetség, sérülések és rossz QB játék hátráltatta.deyell
Jon Baldwin.

köszönöm nem kérem

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lol 😀
@MockingTheDraft Just give up your second round pick for Brandon Coleman already Belichick.

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 579
Brandon Coleman kijön a draftra. elég nagy tehetség, sérülések és rossz QB játék hátráltatta.

choose life
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Azért így Fales is faszán előtérbe kerül 😊 Boydról meg mindenki megfeledkezik 😀Drip
az nem baj, hozzánk bármikor jöhet a második körben 😊

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Azért így Fales is faszán előtérbe kerül 😊 Boydról meg mindenki megfeledkezik 😀

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új Bridgewater háttéranyag

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 014 — #NoStress
Ááááááááá Garoppolo az 1/1 nem is kérdés 😛 😀dande
Ezzel várjuk meg az FCS playoff végjátékát (mondjuk egy EIU- North Dakota State döntővel) és a Senior Bowlt. Egyébként én jobban szeretném, ha még bent lenne a 2. kör elején, és mi tudnánk draftolni (első körben meg jöjjön Khalil Mack).iktriad
Ha Garoppolo (vagy bármelyik másik QB) van olyan jó, hogy tényleg megérje behúzni kezdőnek, akkor megéri az első kört is, és nem lesz bent másodikban.
Vagyis vagy viszitek első körben, vagy felesleges vinni másodikban.Sobri Jóska
Mert a 2. körben nem lehet jó QBt draftolni - lásd Brees, Kaep, Scholes.. Ha jól tudom Jay Gruden odáig volt Daltonért a draft előtt, mégis (teljes joggal) előbb elvitték az első körben Greent, és csak aztán húzták be Scholest a 2. ban.
Pont az általad felvázolt gondolatmenet miatt vannak az irányítók sokszor jóval előbb draftolva, mint ahol kellene.iktriad
Bárhol lehet jó QB-t draftolni.
De egy QB needes csapatnak ha van egy olyan játékos akiről úgy vélik, hogy azonnal kezdő lehet, azt mielöbb be kell húzni, nem bazírozhatnak arra, hogy bent lesz késöbb, és csak ők hiszik róla, hogy instant segítség lehet.
Ha QB needed van, és mondjuk BPA-zol, lehet az első 6 körben nem is tudsz QB-t húzni.
Pl. '11-ben kivittétek Gabbertet J.J.Watt elött, ami most viccesnek tűnik, de ott és akkor teljesen logikus volt a QB-draft, egy DE nem fog meccseket nyerni, ha QB kell akkor QB kell.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ááááááááá Garoppolo az 1/1 nem is kérdés 😛 😀dande
Ezzel várjuk meg az FCS playoff végjátékát (mondjuk egy EIU- North Dakota State döntővel) és a Senior Bowlt. Egyébként én jobban szeretném, ha még bent lenne a 2. kör elején, és mi tudnánk draftolni (első körben meg jöjjön Khalil Mack).iktriad
Ha Garoppolo (vagy bármelyik másik QB) van olyan jó, hogy tényleg megérje behúzni kezdőnek, akkor megéri az első kört is, és nem lesz bent másodikban.
Vagyis vagy viszitek első körben, vagy felesleges vinni másodikban.Sobri Jóska
Mert a 2. körben nem lehet jó QBt draftolni - lásd Brees, Kaep, Scholes.. Ha jól tudom Jay Gruden odáig volt Daltonért a draft előtt, mégis (teljes joggal) előbb elvitték az első körben Greent, és csak aztán húzták be Scholest a 2. ban.
Pont az általad felvázolt gondolatmenet miatt vannak az irányítók sokszor jóval előbb draftolva, mint ahol kellene.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 014 — #NoStress
Ááááááááá Garoppolo az 1/1 nem is kérdés 😛 😀dande
Ezzel várjuk meg az FCS playoff végjátékát (mondjuk egy EIU- North Dakota State döntővel) és a Senior Bowlt. Egyébként én jobban szeretném, ha még bent lenne a 2. kör elején, és mi tudnánk draftolni (első körben meg jöjjön Khalil Mack).iktriad
Ha Garoppolo (vagy bármelyik másik QB) van olyan jó, hogy tényleg megérje behúzni kezdőnek, akkor megéri az első kört is, és nem lesz bent másodikban.
Vagyis vagy viszitek első körben, vagy felesleges vinni másodikban.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha mondjuk se Teddy, se Manziel, se Hundley nem jönne ki érdekes lenne a szitu. A Texans megint draftolhatna egy Carrt az 1/1es pickkel. 😀😀iktriad
Mondjuk Carr szvsz. fog meglepetést okozni, főleg, hogy legjobb esetben "csak" felkúszik az első körbe.Medvepapa
Derek Carr első körös pick lesz az biztos.

ezzel szemben Manziel xD

“I feel like I’ve been in college forever, and I have two years of eligibility left.”baggio
abban bízik, hogy jó/rossz magaviselet miatt hamarabb kiengedik.Höri
Erre jön ez 😊

Manziel was asked on The Dan Patrick Show what he would do if his draft projection isn't first-round favorable, Manziel paused before answering, then said: "I don't know what I would do. It would be a decision I would have to make with my family, and see what was best for me. It would probably mean returning to A&M another year. I still have a big choice ahead either way."

első körös Qb-k 2014-ben: Bortles, Carr, Fales 😊
baggio
McCarronnak és Boydnak is jók azesélyei az első körre, ha így lenne. Plusz Falesben nem vagyok biztos, hogy első körös lesz, bár én kedvelem. Jobb volt mint Carr, amikor a Spartans megverte a Fresnot, pedig Derek kiválóan játszott aznap.


Ááááááááá Garoppolo az 1/1 nem is kérdés 😛 😀dande
Ezzel várjuk meg az FCS playoff végjátékát (mondjuk egy EIU- North Dakota State döntővel) és a Senior Bowlt. Egyébként én jobban szeretném, ha még bent lenne a 2. kör elején, és mi tudnánk draftolni (első körben meg jöjjön Khalil Mack).
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 843 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ááááááááá Garoppolo az 1/1 nem is kérdés 😛 😀
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 689 — no es importante
ezzel szemben Manziel xD

“I feel like I’ve been in college forever, and I have two years of eligibility left.”baggio
abban bízik, hogy jó/rossz magaviselet miatt hamarabb kiengedik.Höri
Erre jön ez 😊

Manziel was asked on The Dan Patrick Show what he would do if his draft projection isn't first-round favorable, Manziel paused before answering, then said: "I don't know what I would do. It would be a decision I would have to make with my family, and see what was best for me. It would probably mean returning to A&M another year. I still have a big choice ahead either way."

első körös Qb-k 2014-ben: Bortles, Carr, Fales 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ha mondjuk se Teddy, se Manziel, se Hundley nem jönne ki érdekes lenne a szitu. A Texans megint draftolhatna egy Carrt az 1/1es pickkel. 😀😀iktriad
Mondjuk Carr szvsz. fog meglepetést okozni, főleg, hogy legjobb esetben "csak" felkúszik az első körbe.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha mondjuk se Teddy, se Manziel, se Hundley nem jönne ki érdekes lenne a szitu. A Texans megint draftolhatna egy Carrt az 1/1es pickkel. 😀😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezzel szemben Manziel xD

“I feel like I’ve been in college forever, and I have two years of eligibility left.”baggio
abban bízik, hogy jó/rossz magaviselet miatt hamarabb kiengedik.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 689 — no es importante
ezzel szemben Manziel xD

“I feel like I’ve been in college forever, and I have two years of eligibility left.”


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 689 — no es importante
Én csak azért nem értem, mivel ebben a classban ő lenne a top QB, míg jövőre ha jól tom winston toronymagas esélyes az 1/1-reWester
Winston true feshman, legkorábban a 2016-os drafton lesz kiválaszthatóbaggio
akkor nem szóltam 😀Wester
közben editeltem, tényleg te írtad jól

de hogy Teddy-hez is hozzászóljak még: vissza lehet olvasni, az idény közben több helyen is pedzegettem már, hogy van halvány esély rá, hogy marad végzős évére. Ebben közrejátszik a Louisville konfváltása is (mennek az ACC-be, Winston FSU-ja ellen is játszhat majd pl.), az idei idény okozta csalódottság, az, hogy imádják őt arrafelé, és talán a legfontosabb, hogy szerintem kimondva-kimondatlanul fejben még nincs kész Bridgewater az NFL kőkemény világára. Ő az az anyuci kisfia típus, és bár fizikai paraméterei és játéktudása alapján simán 1/1-re érett, mentálisan nem biztos, hogy jelenleg el tudná viselni a profi létet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 242 — Jó ötletnek tűnt!
Én csak azért nem értem, mivel ebben a classban ő lenne a top QB, míg jövőre ha jól tom winston toronymagas esélyes az 1/1-reWester
Winston true feshman, legkorábban a 2016-os drafton lesz kiválaszthatóbaggio
akkor nem szóltam 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 689 — no es importante
Ha 99% h 1/1 lennél akkor az...peach
hagyjuk ezt a 99%-ot... most direkt megnéztem, a megbecsült szakértő, Todd McShay majdnem utolsó, idei draft előtti mockjában Ryan Nassib 1/8-as pick volt, miközben ugye IRL 4. körös lett. Vagy ki gondolta úgy, hogy Geno Smith nem megy ki az 1. körben?

no offense, de ránéztek pár mockra, melyek ilyenkor még abszolúte egymást másolják, aztán készpénznek veszitek, mintha nem lenne ezer ellenpélda rá... miközben az adott játékosról semmit nem tudtok, és akkor a "megfoghatatlan" dolgokról, mint mondjuk Teddy belső motivációi még nem is beszéltünkbaggio
No offense, de pont annyi jogunk van kifejteni a véleményünket mint neked.
Értem, hogy szeretsz magaslóról beszélni, de nem kell minden mögé hú de nagy dolgot tenni.
Mellesleg fingod sincs róla ki mi miatt írta azt amit, de azért fontos hogy kioktathass embereket...Toca
hogy megfelelj a Godwin törvényének, keverd bele még kérlek a vitába hitlert vagy a nácikat és minden rendben, ha már érdemben a felvetésemre nem tudtál reagálni

Én csak azért nem értem, mivel ebben a classban ő lenne a top QB, míg jövőre ha jól tom winston toronymagas esélyes az 1/1-reWester
Winston true feshman, legkorábban a 2016-os drafton lesz kiválasztható*

*szerk.: elnéztem, igazad van, redshirted freshman, szóval már 15-ben elvihetik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha 99% h 1/1 lennél akkor az...peach
De nem 99%.
Jelenleg kb. 40%.Sobri Jóska
vagy kevesebb. pont ez a Middlekauff írta, aki ex-scout, hogy van olyan csapat, amelynél Carr a legjobbra értékelt QB prospect, van ahol Bortles, egyáltalán nem lett volna biztos az 1/1.

Ha a Houston az 1/1es, nekik egyértelműen QB kell. Abban meg ő a legjobb a konszenzus szerint.iktriad
az újságírók konszenzusa ez, de nem a scoutoké vagy a GM-eké.deyell
Lassan nem marad komoly riválisa. Mariota nem jön ki, Hundleynak nem kéne kijönnie, Carr szerintem nem olyan jó, mint Teddy. Az egyedüli igazi kihívója lassan Johnny Football marad, akit meg kérdés hányan vállalnának be a pályán kívüli dolgai miatt.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 242 — Jó ötletnek tűnt!
Én csak azért nem értem, mivel ebben a classban ő lenne a top QB, míg jövőre ha jól tom winston toronymagas esélyes az 1/1-re

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Ha 99% h 1/1 lennél akkor az...peach
hagyjuk ezt a 99%-ot... most direkt megnéztem, a megbecsült szakértő, Todd McShay majdnem utolsó, idei draft előtti mockjában Ryan Nassib 1/8-as pick volt, miközben ugye IRL 4. körös lett. Vagy ki gondolta úgy, hogy Geno Smith nem megy ki az 1. körben?

no offense, de ránéztek pár mockra, melyek ilyenkor még abszolúte egymást másolják, aztán készpénznek veszitek, mintha nem lenne ezer ellenpélda rá... miközben az adott játékosról semmit nem tudtok, és akkor a "megfoghatatlan" dolgokról, mint mondjuk Teddy belső motivációi még nem is beszéltünkbaggio
No offense, de pont annyi jogunk van kifejteni a véleményünket mint neked.
Értem, hogy szeretsz magaslóról beszélni, de nem kell minden mögé hú de nagy dolgot tenni.
Mellesleg fingod sincs róla ki mi miatt írta azt amit, de azért fontos hogy kioktathass embereket...