NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
BREAKING: Jameis Winston will not be charged in connection to sexual assault accusation source tells @JCameronShow.Beki
Pittsburgh Steelers drop interest in drafting him.braxa88
Szerintem nincs túl nagy sanszunk rá...érdekes lenne egy 1/1-et húzni, de akkor nem is bánnám. Bár Hackenberg jobban tetszik.Klaci79
Hackenberg sem jöhet idén ki a draftraFucu
Szerintem nem a jövő évi draftra gondolt.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
BREAKING: Jameis Winston will not be charged in connection to sexual assault accusation source tells @JCameronShow.Beki
Pittsburgh Steelers drop interest in drafting him.braxa88
Szerintem nincs túl nagy sanszunk rá...érdekes lenne egy 1/1-et húzni, de akkor nem is bánnám. Bár Hackenberg jobban tetszik.Klaci79
Hackenberg sem jöhet idén ki a draftra



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 691 — no es importante
Ez a mozgáskultúra annyira hihetetlen. Komolyan sutának mondanám, erre mi az eredménye. Bennem mondjuk felmerült, hogy ilyen ütközéseket bevállalva meddig lesz játékos.Geeri


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ez a winston gyerek ennyire jó? Milyen a játéka? Kihez hasonlítanátok?Wester
a srác élete első egyetemi meccse (ugyan a pitt védelme nem volt ligaelit, sőt, de akkor is):baggio
Megnézve gyorsan pár videót még róla a srác nagyon rendben van. 🏈Beki
ezután meccs után mondtam h ilyen jó QB teljesítményt még nem láttam (persze a heti MNF után már mást mondok)braxa88
Élmény nézni a srácot, főleg mikor nem áll bele a passzba és mégis milyen pontosak a labdái, jó döntéseket hoz, erős keze van, jó lábmunka, mobilis is, elég magas, kell ennél több?
(iktriad sztem egy évet még várjatok azzal a QB húzással 😀)Beki
Ez a mozgáskultúra annyira hihetetlen. Komolyan sutának mondanám, erre mi az eredménye. Bennem mondjuk felmerült, hogy ilyen ütközéseket bevállalva meddig lesz játékos.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 816
BREAKING: Jameis Winston will not be charged in connection to sexual assault accusation source tells @JCameronShow.Beki
Pittsburgh Steelers drop interest in drafting him.braxa88
Szerintem nincs túl nagy sanszunk rá...érdekes lenne egy 1/1-et húzni, de akkor nem is bánnám. Bár Hackenberg jobban tetszik.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ráadásul nem is ide akartam írni. 😊
Valaki át tudná helyezni a csevegőbe?

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 016 — #NoStress
Ezt a jövő heti Dallas-Packers meccsválasztást sem nagyon értem. Nulla izgalomfaktor. Ráadásul mindkét csapatot láttuk most Hálaadáskor.
Nem lett volna jobb meccs egy Cards-Titans vagy egy Rams-Saints?Bazzani
Mindkettő a PO-ért teper, a Titans csak papíron, a Rams még úgy se.
Ráadásul ha 100%-nak veszed a Dallas és a Packers magyarországi szurkolóit, akkor a Cards-Titans kb 20% lehet, a Rams-Saints 25%.
Úgyis mondhatnám az a meccs kétszer annyi fant érint mint a másik kettő együtt.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Ezt a jövő heti Dallas-Packers meccsválasztást sem nagyon értem. Nulla izgalomfaktor. Ráadásul mindkét csapatot láttuk most Hálaadáskor.
Nem lett volna jobb meccs egy Cards-Titans vagy egy Rams-Saints?Bazzani
nincs kiemelkedő összecsapás az időpontban, így érthető h azt választották ahol a legtöbb a fan. a GB és a DAL is népszerű Mo-n
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt a jövő heti Dallas-Packers meccsválasztást sem nagyon értem. Nulla izgalomfaktor. Ráadásul mindkét csapatot láttuk most Hálaadáskor.
Nem lett volna jobb meccs egy Cards-Titans vagy egy Rams-Saints?

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 691 — no es importante
Ez a winston gyerek ennyire jó? Milyen a játéka? Kihez hasonlítanátok?Wester
senkihez, ilyen ember még nem volt a ligában. :pHöri
Russell Wilson nagyobb és erősebb kiadásban kb.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez a winston gyerek ennyire jó? Milyen a játéka? Kihez hasonlítanátok?Wester
senkihez, ilyen ember még nem volt a ligában. :p

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
BREAKING: Jameis Winston will not be charged in connection to sexual assault accusation source tells @JCameronShow.Beki
Pittsburgh Steelers drop interest in drafting him.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
BREAKING: Jameis Winston will not be charged in connection to sexual assault accusation source tells @JCameronShow.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ez a winston gyerek ennyire jó? Milyen a játéka? Kihez hasonlítanátok?Wester
a srác élete első egyetemi meccse (ugyan a pitt védelme nem volt ligaelit, sőt, de akkor is):baggio
Megnézve gyorsan pár videót még róla a srác nagyon rendben van. 🏈Beki
ezután meccs után mondtam h ilyen jó QB teljesítményt még nem láttam (persze a heti MNF után már mást mondok)braxa88
Élmény nézni a srácot, főleg mikor nem áll bele a passzba és mégis milyen pontosak a labdái, jó döntéseket hoz, erős keze van, jó lábmunka, mobilis is, elég magas, kell ennél több?
(iktriad sztem egy évet még várjatok azzal a QB húzással 😀)
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Ez a winston gyerek ennyire jó? Milyen a játéka? Kihez hasonlítanátok?Wester
a srác élete első egyetemi meccse (ugyan a pitt védelme nem volt ligaelit, sőt, de akkor is):

baggio
Megnézve gyorsan pár videót még róla a srác nagyon rendben van. 🏈Beki
ezután meccs után mondtam h ilyen jó QB teljesítményt még nem láttam (persze a heti MNF után már mást mondok)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ez a winston gyerek ennyire jó? Milyen a játéka? Kihez hasonlítanátok?Wester
a srác élete első egyetemi meccse (ugyan a pitt védelme nem volt ligaelit, sőt, de akkor is):

baggio
Megnézve gyorsan pár videót még róla a srác nagyon rendben van. 🏈
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 691 — no es importante
Ez a winston gyerek ennyire jó? Milyen a játéka? Kihez hasonlítanátok?Wester
a srác élete első egyetemi meccse (ugyan a pitt védelme nem volt ligaelit, sőt, de akkor is):



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 242 — Jó ötletnek tűnt!
Ez a winston gyerek ennyire jó? Milyen a játéka? Kihez hasonlítanátok?

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Amennyiben Winstont felmentik mit kell tudni róla, milyen jövő várhat rá az NFL-ben?Beki
Mel Kiper Jr. said if Jameis Winston were in this year's draft he would be the No. 1 overall pick "by a mile."D11
Előfordulhat, hogy kijön idén Winston? Nem vágom hogy működik ez.D11
még egy évet kell egyetemen maradnia. msot elsőéves (amugy 2.éves mert igazi 1.évében redshirtöt kapott, nem játszott). összesen 3évet kell eltöltenie egyetemen draft előtt.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amennyiben Winstont felmentik mit kell tudni róla, milyen jövő várhat rá az NFL-ben?Beki
Mel Kiper Jr. said if Jameis Winston were in this year's draft he would be the No. 1 overall pick "by a mile."D11
Előfordulhat, hogy kijön idén Winston? Nem vágom hogy működik ez.D11
nem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Amennyiben Winstont felmentik mit kell tudni róla, milyen jövő várhat rá az NFL-ben?Beki
Mel Kiper Jr. said if Jameis Winston were in this year's draft he would be the No. 1 overall pick "by a mile."D11
Előfordulhat, hogy kijön idén Winston? Nem vágom hogy működik ez.
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Amennyiben Winstont felmentik mit kell tudni róla, milyen jövő várhat rá az NFL-ben?Beki
Mel Kiper Jr. said if Jameis Winston were in this year's draft he would be the No. 1 overall pick "by a mile."
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 691 — no es importante
Amennyiben Winstont felmentik mit kell tudni róla, milyen jövő várhat rá az NFL-ben?Beki
4 darab hozzászólást kellett volna visszaolvasnod


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Amennyiben Winstont felmentik mit kell tudni róla, milyen jövő várhat rá az NFL-ben?
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 691 — no es importante
Lehet tudni vmit a Winston ügyről azon kívül hogy holnap lesz döntés? Csak ilyen dugassuk meg magunkat egy focistával aztán vádoljuk meg nemi erőszakkal vagy pedig van esély arra hogy lecsüccsen a kis barátunk?D11
ma lesz bejelentés, 20 órakor, utána okosabbak leszünk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal