NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Greg Robinson 1.kör! Legalábbis ezt olvastam!Béczkó
A szezon ezen szakaszában olyan 40-50 olyan játékos van, aki "tuti" első körös, ez a Senior Bowl + combine után még 5-10 újonnan felfedezett zsenivel kiegészülve felmegy akár 60-ig is. 😀 Ettől még továbbra is csak 32 pick van az első körben.somoskovig
de ő ezt olvasta
( | no offense | )

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Greg Robinson 1.kör! Legalábbis ezt olvastam!Béczkó
A szezon ezen szakaszában olyan 40-50 olyan játékos van, aki "tuti" első körös, ez a Senior Bowl + combine után még 5-10 újonnan felfedezett zsenivel kiegészülve felmegy akár 60-ig is. 😀 Ettől még továbbra is csak 32 pick van az első körben.

több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Greg Robinson 1.kör! Legalábbis ezt olvastam!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megvan a Ravens 4. számú QB-ja az edzőtáborba:
Flacco öccse bejelenetkezett a draftra.
szerk: látom tight end, whatever

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 686 — no es importante
Stewart elkapó (és punt returner).vassadi
ejj tényleg, őt meg Jeremy Smithszel kevertem, bár utóbbi amúgy is végzős


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
újabb búcsúzók: Greg Robinson (LT, Auburn), Henry Josey (RB, Mizzou), Josh Stewart (RB, Okie State)baggio
Stewart elkapó (és punt returner).
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 686 — no es importante
Ifo Ekrpe is marad Oregonban seniorkodni.szaba
már december végén bejelentette, de akkor érdemes újra megjegyezni azt is, hogy Mariota is marad Grasu-hoz hasonlóan
baggio
Ez nem igaz. Csak pletykák voltak mostanáig, decemberben egy szót nem mondott Ifo hivatalosan a maradásáról.Schleck
my bad

újabb búcsúzók: Greg Robinson (LT, Auburn), Henry Josey (RB, Mizzou), Josh Stewart (WR, Okie State), Willie Snead (WR, Ball State), James Wilder Jr. (RB, Florida State), Xavier Grimble (TE, USC)

az előző hozzászólásaimat is kiegészítettem a draftra jelentkező underclassmanek posztjával és csapatával


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ifo Ekrpe is marad Oregonban seniorkodni.szaba
már december végén bejelentette, de akkor érdemes újra megjegyezni azt is, hogy Mariota is marad Grasu-hoz hasonlóan
baggio
Ez nem igaz. Csak pletykák voltak mostanáig, decemberben egy szót nem mondott Ifo hivatalosan a maradásáról.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 172 — E/1
Hundley is?! 😕

Basszus tegnap juttatak eszembe,hogy majusban lesz... 😕 😕 😕

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Terrance West is jön ki a draftra! Versenyezhetnek Garropoloval, hogy ki kel el előbb.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 686 — no es importante
Ifo Ekrpe is marad Oregonban seniorkodni.szaba
már december végén bejelentette, de akkor érdemes újra megjegyezni azt is, hogy Mariota is marad Grasu-hoz hasonlóan

kissé telített lesz a Pac-12 QB poszton (is) 2014-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 455
Ifo Ekrpe is marad Oregonban seniorkodni.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 686 — no es importante
Megy: Storm Johnson (RB, UCF), Lache Seastrunk (RB, Baylor), Ronald Powell (DE, Florida)

Marad: Sean Mannion


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 686 — no es importante
Akiktől búcsúznom kell: Blake Bortles (QB, UCF), Sammy Watkins (WR, Clemson), Martavis Bryant (WR, Clemson), De'Anthony Thomas (ATH, Oregon), Ryan Shazier (LB, OSU), Odell Beckham Jr. (WR, LSU), Jarvis Landry (WR, LSU), Donte Moncrief (WR, LSU), Cody Latimer (WR, Indiana), Bashaud Breeland (DB, Clemson)

Braxton Miller marad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
helyes, ráfér a képzés technikailag

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 686 — no es importante
Hundley is marad!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Eleg jo felepitesu srac, elete nagy lehetosege hogy most jojjon ki.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Terrance West, a Towson futója erősen gondolkozik, hogy kijöjjön a draftra. Én a helyében megtenném.

Az idei számai: 2,509 futott yard, 42 TD, ebből 41 futott. Ez mind FCS idényrekord. Mivel a Tigers O-lineban 4 végzős van, semmi garancia nincs, hogy jó fala lesz jövőre. Arra meg főleg nem, hogy ilyen számokat produkáljon még egyszer.
Bár ritka az manapság, hogy a másodosztáy legjobb futója az NFLben is bevált volna (elég csak Miguel Maysonetre gondolni), Westben minden adottság megvan, hogy a profik között is helytálljon.

A CBSnél 3.- 4. körös prospectnek írják jelenleg.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 455
Su'a-Filo is jelentkezik a draftra.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Mit gondoltok Donte Moncriefről? Nekem borzasztóan tetszik amit csinál és pont egy ilyen elkapót szeretnék New Orleansban tudni, miután Toon nem igazán vált be eddig.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fiedorowicz (Iowa TE) vállalható, mint kezdő az NFL-ben első évében?MarioAna
én nem érzem benne a kezdő potenciált, de mivel szépszál legény egy backup posztot rábízhatnak
Martavis Bryant jön a draftra? Ha igen, hanyadik körre várható?Levi
junior és 39. a WR rangsorban a CBS-en. Jobb lenne maradni

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
más: Kony Ealy is jön a draftra. nem bánnám, ha a második körben behúznánkdeyell
ezen most nagyon meglepődtem, nagyon jó játékos lehet a második napra!sapka
Ealy sima 1. kör 😊Drip
szerintem nem 😛, túl sok Qb és passrusher lesz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
más: Kony Ealy is jön a draftra. nem bánnám, ha a második körben behúznánkdeyell
ezen most nagyon meglepődtem, nagyon jó játékos lehet a második napra!sapka
Ealy sima 1. kör 😊

több mint 10 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Martavis Bryant jön a draftra? Ha igen, hanyadik körre várható?
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
más: Kony Ealy is jön a draftra. nem bánnám, ha a második körben behúznánkdeyell
ezen most nagyon meglepődtem, nagyon jó játékos lehet a második napra!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!