NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha a legnagyobb needed egy prémium (konkrétean a "legprémiumabb" ) poszt és tied az 1/1 és van is ennyit érő játékos, akk mi a rákért akarnál lecserélni? Ha ez megtörténne nagyot csalódnék Rick Smithben.empty taxi
Tavaly a Chiefs ugyanúgy árulta az 1/1-et, szerintem a Combine és egyéb felmérők előtt ugyanúgy hülyeség lenne azt mondani, hogy a "pick nem eladó, xy a mi emberünk". Szerintem titkon bíznak benne, hogy Lombardiék a Draft Day filmből tanulmányozzák majd, hogy kell felmenni az 1/1-értbaggio
Tavaly azért árulták az 1/1-et, mert nem volt needjükre játékos, aki megérte volna a picket úgy igazán, főleg nem QB.
Idén azért a class jóval erősebb szvsz, hogy egy QB needes csapat eladja a pickjét, kivéve, ha tényleg valami olyan brutális ajánlatot kapnak. De azért azt is láthatjuk, eredményekben hol van a Rams a brutálisan tradeük után. Azért elég nagy különbség van a Geno Smith-EJ Manuel féle class között, mint a Bridgewater-Manziel között. Az utóbbi játékosok nem azok, akik helyett behúzol egy RT-t, mert "jobbat kb. nem tudsz éppen."
Ez a jelenlegi Texans szerintem hatalmas gyökér, ha nem húz franchise QB-t az 1/1-el, főleg mivel új rezsim érkezett, az gyakran új irányítót is hoz.
Jó persze kivéve, ha Manziel jól beég a teszteken, Bridgewater szintén, vagy sérülnek.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 686 — no es importante
Ha a legnagyobb needed egy prémium (konkrétean a "legprémiumabb" ) poszt és tied az 1/1 és van is ennyit érő játékos, akk mi a rákért akarnál lecserélni? Ha ez megtörténne nagyot csalódnék Rick Smithben.empty taxi
Tavaly a Chiefs ugyanúgy árulta az 1/1-et, szerintem a Combine és egyéb felmérők előtt ugyanúgy hülyeség lenne azt mondani, hogy a "pick nem eladó, xy a mi emberünk". Szerintem titkon bíznak benne, hogy Lombardiék a Draft Day filmből tanulmányozzák majd, hogy kell felmenni az 1/1-ért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ha a legnagyobb needed egy prémium (konkrétean a "legprémiumabb" ) poszt és tied az 1/1 és van is ennyit érő játékos, akk mi a rákért akarnál lecserélni? Ha ez megtörténne nagyot csalódnék Rick Smithben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Egyrészt a Washington pickje a Rams-nél van (RGIII trade utolsó ellenértéke), másrészt ezzel megint a Rams van olyan helyzetben, mint 2 éve, náluk van az 1/2, vagyis ha valaki beleszeret mondjuk Manziel-be, vagy valamelyik QB nagyon meggyőző lesz a draft felmérők során, akkor (feltéve az 1/1 QB-t), megint nagyon jó helyzetben lesznek egy lefelé cseréléshez.

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Houstonról még annyit, hogy pletykálnak, hogy esetleg elcserélnék az 1/1-et, ha a Rams-hez hasonló "ajándékcsomagot" kapnak pickkekben 😊 És lehet olyan csapat, akinek megér Bridgewater vagy Manziel ennyit, mint fr QB. A Houston meg ráérhet jövőre is húzni, addig asszem pont ott van náluk Schaub és Keenum is. A sok pickből meg évtizedre bivallyá tehetnék a Houstont, ami már így is erős.Chargers LT
Ez is olyan dolog, hogy ha mákostésztát akarsz készíteni és már csak a mák hiányzik hozzá, akkor nem még egy zacskó tésztát fogsz venni. Épp ezért kellene QB-t húzniuk, mert a csapat többi része adott.

Ha egy csapat irányítóra pályázik nincs jobb alkalma mint ha 1/1-en választ. Ráadásul nem rossz az idei class. Ha kihúzzák Bridgewatert nem sokan fogják megkérdőjelezni a választást.dugo1993
Ez igaz, én is csak azért írtam a Houstont, mert tényleg pletykálnak róluk és a cseréről, de gyorsan téma lett itt 😊 Nyilván arra van a legnagyobb esély, hogy O'Brian fr QB-t huzat magának.

Azzal viszont vitáznék, amit lejjebb írtak valakik, hogy butaság lenne eladni az 1/1-et mert nem tuti akkor a QB, ha a csapat nem lesz jövőre 1/1-1/3 a tankolás miatt, kiöregszik a csapat, stb.....mert pont ezeket orvosolják a kapott pickek! Nyilván kapnának érte van 2 első, 2 második kört, stb. vagy még többet, mert nem valószínű, hogy a Washington, Tampa, Oakland menne fel az 1/1-ért, az inkább 1/5-től esélyes valakitől.....de a Houston szerintem is behúzza amúgy Bridgewatert....Manziel meg így lehet eláshatja magát, ha olyan csapathoz kerül...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Igen, ezek mind szép és jó dolgok, hogy "ráérhetnek" jövőre is QB-t húzni, csak azért mi garantálja, hogy ismét top3-ben lesz pickjük, amikor az elmúlt évben folyton PO-ztak és idén is laza contendernek vágtak neki a szezonnak, csak lesérült a fél banda?
Mert nem fogják az első héttől végigtankolni a szezont vélhetően, aztán ha meg QB needes csapaté lesz az 1/1, aki nem adja el? Lesz más jó QB is biztosan jövőre is, akit vihetnek, ha nem lesznek 1/1, de ennek akkor így mi értelme van? Könnyen szívhatják meg és két szék között huppannak majd az ismert helyre. 😊
Annak sok értelme nincs, ha az évek csak telnek, közben André is öregszik, az egyébként elég jó keret is öregszik. Úgy járnak majd, mint a Rams. Hiába van jó keretük alapvetően, jó franchise QB nélkül nem képesek pozitív szezont sem összehozni.
Bridgewater (és talán Manziel) meg szerintem pont nem olyan talent, akire azt lehet mondani, hogy Locker-Tannehill szinten vannak, hanem simán 1/1, vagy maximum top5-ösnek vélik őket. Mert ha a tavalyihoz hasonló QB class lenne a 2014-es, akkor simán megérteném, hogy eladnák a picket, de így azért ez hülyeség szerintem.
De jah jogos egyébként, várjuk ki Winston kijövetelét, hátha addig kettétörik a srác gerincét, elszakítják a térdét, aztán akkor mi meg jól megszoptuk.Stez
A Houston párhuzamba állítható szerintem azzal a Carolinával, ami kihúzta 1/1-re Newtont, ott is talent levelre bőven nem 1/1-szintű csapat volt, csak a korábbi franchise QB kiöregedett és lesérült a fél keret, mit ad Isten idén már 2.-ak lettek az NFC-ben...empty taxi
Egyébként tök érdekes, hogy az elmúlt években 1/1 csapatok alapvetően mennyivel erősebbek voltak annál, mint ami a mérlegük lett, és jól látszik, hogy a QB-poszt választotta csak el őket a komolyabb sikertől.

Panthers - Cam Newton, 2 év múlva PO, folyamatos fejlődés
Colts - Luck, 2/2 PO azóta
Chiefs - ugyan nem drafton oldották meg a QB-kérdést, de tükörsimán mentek a PO-ba egy normálisabb QB-val

És az idei Houston kb. ugyanez a sztori, meglepődnék, ha jövőre nem lennének ott a PO-ban (vagy annak környékén).

több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Houstonról még annyit, hogy pletykálnak, hogy esetleg elcserélnék az 1/1-et, ha a Rams-hez hasonló "ajándékcsomagot" kapnak pickkekben 😊 És lehet olyan csapat, akinek megér Bridgewater vagy Manziel ennyit, mint fr QB. A Houston meg ráérhet jövőre is húzni, addig asszem pont ott van náluk Schaub és Keenum is. A sok pickből meg évtizedre bivallyá tehetnék a Houstont, ami már így is erős.Chargers LT
Ez is olyan dolog, hogy ha mákostésztát akarsz készíteni és már csak a mák hiányzik hozzá, akkor nem még egy zacskó tésztát fogsz venni. Épp ezért kellene QB-t húzniuk, mert a csapat többi része adott.

Ha egy csapat irányítóra pályázik nincs jobb alkalma mint ha 1/1-en választ. Ráadásul nem rossz az idei class. Ha kihúzzák Bridgewatert nem sokan fogják megkérdőjelezni a választást.

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
A Houston párhuzamba állítható szerintem azzal a Carolinával, ami kihúzta 1/1-re Newtont, ott is talent levelre bőven nem 1/1-szintű csapat volt, csak a korábbi franchise QB kiöregedett és lesérült a fél keret, mit ad Isten idén már 2.-ak lettek az NFC-ben...
Az csak a csillagok kedvező állás miatt volt! 😊
Viszont szerintetek McGloin-ból lehet-e jó irányítót csinálni? Szerintem egy jobb fallal elérhetne egy elfogadható szintet, amíg nem találunk egy csodagyereket.gaben
Azért nem hiszem hogy a Panthers mostani játéka véletlen lenne. Camnek sikerült életben tartania Steve Smith-t, és nem one-year-wonder lett, mint ahogy sokan mondták. Mostanra építették fel mellé a védelmet, és szerintem sokáig lesznek PO résztvevők. Szupermannel pedig 2-3 éven belül SB-t nyernek.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
A Houston párhuzamba állítható szerintem azzal a Carolinával, ami kihúzta 1/1-re Newtont, ott is talent levelre bőven nem 1/1-szintű csapat volt, csak a korábbi franchise QB kiöregedett és lesérült a fél keret, mit ad Isten idén már 2.-ak lettek az NFC-ben...
Az csak a csillagok kedvező állás miatt volt! 😊
Viszont szerintetek McGloin-ból lehet-e jó irányítót csinálni? Szerintem egy jobb fallal elérhetne egy elfogadható szintet, amíg nem találunk egy csodagyereket.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Igen, ezek mind szép és jó dolgok, hogy "ráérhetnek" jövőre is QB-t húzni, csak azért mi garantálja, hogy ismét top3-ben lesz pickjük, amikor az elmúlt évben folyton PO-ztak és idén is laza contendernek vágtak neki a szezonnak, csak lesérült a fél banda?
Mert nem fogják az első héttől végigtankolni a szezont vélhetően, aztán ha meg QB needes csapaté lesz az 1/1, aki nem adja el? Lesz más jó QB is biztosan jövőre is, akit vihetnek, ha nem lesznek 1/1, de ennek akkor így mi értelme van? Könnyen szívhatják meg és két szék között huppannak majd az ismert helyre. 😊
Annak sok értelme nincs, ha az évek csak telnek, közben André is öregszik, az egyébként elég jó keret is öregszik. Úgy járnak majd, mint a Rams. Hiába van jó keretük alapvetően, jó franchise QB nélkül nem képesek pozitív szezont sem összehozni.
Bridgewater (és talán Manziel) meg szerintem pont nem olyan talent, akire azt lehet mondani, hogy Locker-Tannehill szinten vannak, hanem simán 1/1, vagy maximum top5-ösnek vélik őket. Mert ha a tavalyihoz hasonló QB class lenne a 2014-es, akkor simán megérteném, hogy eladnák a picket, de így azért ez hülyeség szerintem.
De jah jogos egyébként, várjuk ki Winston kijövetelét, hátha addig kettétörik a srác gerincét, elszakítják a térdét, aztán akkor mi meg jól megszoptuk.Stez
A Houston párhuzamba állítható szerintem azzal a Carolinával, ami kihúzta 1/1-re Newtont, ott is talent levelre bőven nem 1/1-szintű csapat volt, csak a korábbi franchise QB kiöregedett és lesérült a fél keret, mit ad Isten idén már 2.-ak lettek az NFC-ben...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Meg aztán lesznek idén is olyanok, akik "véletlenül" nagyot kaszálnak majd...vagy buknak,
mint pl a Rams 2012-ben: behúzta 33.-nak WR Brian Quicket....
pár WR ezután: 45. Alshon Jeffery, 92. T.Y. Hilton 166. Marvin Jones

vagy 2011, Kansas 26.-nak WR Jonathan Baldwinnt, a Detroit 44.-nek WR Titus Young-ot...
utána WR: 58. Torrey Smith, 64. Randall Cobb, és még pár jó WR

és napestig sorolható, akár RB poszton is, stb
pl 2010-ben pár érdekesség: csak 95. Jimmy Graham TE, 111. Walter Thurmond CB jelenleg ugye a legion of Boom-nál 😀 , 114. Dennis Pitta, 120. Geno Atkins DT, 133. Kam Chancellor Seattle újra, 195.! WR Antonio Brown
2009: 7. WR Darrius Heyward-Bey, de 53. LeSean McCoy, 84. Mike Wallace, 165. DB Chris Clemons, 203. DB Jason McCourty, 232. Julian Edelman, 250. RB Rashad Jennings

Nyilván ezek a játékosok jó pár csapatnál elfértek volna 1-2. körben már....😀 persze ahhoz, hogy ők jó játékosok, vagy sokuk elit legyen máris, kell a jó edző, a nekik való játékrendszer, stb.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Úgy járnak majd, mint a Rams. Hiába van jó keretük alapvetően, jó franchise QB nélkül nem képesek pozitív szezont sem összehozni.Stez
jó keretünk csak az idén volt, franchise kúbénk a szerződése alapján van, a teljesítménye csak kicsit rosszabb, mint a backup-é, viszont senki sem akarja elvinni tőlünk...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen, ezek mind szép és jó dolgok, hogy "ráérhetnek" jövőre is QB-t húzni, csak azért mi garantálja, hogy ismét top3-ben lesz pickjük, amikor az elmúlt évben folyton PO-ztak és idén is laza contendernek vágtak neki a szezonnak, csak lesérült a fél banda?
Mert nem fogják az első héttől végigtankolni a szezont vélhetően, aztán ha meg QB needes csapaté lesz az 1/1, aki nem adja el? Lesz más jó QB is biztosan jövőre is, akit vihetnek, ha nem lesznek 1/1, de ennek akkor így mi értelme van? Könnyen szívhatják meg és két szék között huppannak majd az ismert helyre. 😊
Annak sok értelme nincs, ha az évek csak telnek, közben André is öregszik, az egyébként elég jó keret is öregszik. Úgy járnak majd, mint a Rams. Hiába van jó keretük alapvetően, jó franchise QB nélkül nem képesek pozitív szezont sem összehozni.
Bridgewater (és talán Manziel) meg szerintem pont nem olyan talent, akire azt lehet mondani, hogy Locker-Tannehill szinten vannak, hanem simán 1/1, vagy maximum top5-ösnek vélik őket. Mert ha a tavalyihoz hasonló QB class lenne a 2014-es, akkor simán megérteném, hogy eladnák a picket, de így azért ez hülyeség szerintem.
De jah jogos egyébként, várjuk ki Winston kijövetelét, hátha addig kettétörik a srác gerincét, elszakítják a térdét, aztán akkor mi meg jól megszoptuk.

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Meg valamiért ilyenkor tipikusan a QB és a WR poszt az, amire mindenki tud mondani 5-5 "tuti" első körös játékost, aztán valahogy az elmúlt évek trendjei nem ezt mutatják.

2013: 1 QB + 3 WR (pedig Geno Smith-től Barkley-ig, Tyler Wilsonig és Nassibig mondtak minden QB-t első körbe)
2012: 4 QB + 4 WR (köztük Weeden és A.J. Jenkins - 😀)
2011: 4 QB + 3 WR (a szenzációs Locker + Gabbert + Ponder trióval)
2010: 2 QB + 2 WR
2009: 3 QB + 6 WR
2008: 2 QB + 0 WR

Vagyis az elmúlt 6 évben sose ment el 10 játékos a két posztról első körben.

Most a CBS-nél 4 QB és 7 WR bír 1 vagy 1-2 körös értékeléssel. Kíváncsi vagyok, idén lesz-e összesen 8-nál több játékos első körben a két posztról.somoskovig
Smart bet, de épp azért mert az idei class erős, meglehet a 9-10.. én 2009-szerű évet várok, de mondjuk 4 QB, 5-6 WR:... pedig az idei draft szerintem mindkét poszton erősebb. (Utólag elnézve mire vitték, pláne xD)

Tavaly azért mondtak minden QB-t első körbe, mert annyira gyenge volt a class 😊Igor
Egyetértek Igorral, az idei class jóval erősebb QB és WR poszton is....WR-ben pl. csak a BCS győztes FSU-nak van 2 első körös prospectje, és akkor ott a többi jó sok csapat....elég 1 WR-t korán húzni, jön gyorsan a többi, mint tavaly az O falembereknél pl.
QB poszton pedig azt is érdemes figyelembe venni, hogy idén több csapat keres irányítót, mint tavaly...Houston, Jax, Cleveland, Minnesota szinte tuti elgondolkodik a jobbakon...de nem lenne meglepő, ha az Oakland, Tennessee páros is átgondolná...
Tampában Lovie Smith azt mondta, Glannonnal el tud "karistolni" a csapat majd, fel tudják építeni a srácot

Houstonról még annyit, hogy pletykálnak, hogy esetleg elcserélnék az 1/1-et, ha a Rams-hez hasonló "ajándékcsomagot" kapnak pickkekben 😊 És lehet olyan csapat, akinek megér Bridgewater vagy Manziel ennyit, mint fr QB. A Houston meg ráérhet jövőre is húzni, addig asszem pont ott van náluk Schaub és Keenum is. A sok pickből meg évtizedre bivallyá tehetnék a Houstont, ami már így is erős.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 455
Daniel Jeremiah írta amúgy tegnap twitteren, hogy ha valaki most megy felsőoktatásba, és választhat, hogy WR vagy CB legyen, utóbbit válassza, mert sokkal egyszerűbb bekerülni az NFL-be. Az utóbbi években tényleg combosodott a WR felhozatal.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Meg valamiért ilyenkor tipikusan a QB és a WR poszt az, amire mindenki tud mondani 5-5 "tuti" első körös játékost, aztán valahogy az elmúlt évek trendjei nem ezt mutatják.

2013: 1 QB + 3 WR (pedig Geno Smith-től Barkley-ig, Tyler Wilsonig és Nassibig mondtak minden QB-t első körbe)
2012: 4 QB + 4 WR (köztük Weeden és A.J. Jenkins - 😀)
2011: 4 QB + 3 WR (a szenzációs Locker + Gabbert + Ponder trióval)
2010: 2 QB + 2 WR
2009: 3 QB + 6 WR
2008: 2 QB + 0 WR

Vagyis az elmúlt 6 évben sose ment el 10 játékos a két posztról első körben.

Most a CBS-nél 4 QB és 7 WR bír 1 vagy 1-2 körös értékeléssel. Kíváncsi vagyok, idén lesz-e összesen 8-nál több játékos első körben a két posztról.somoskovig
Smart bet, de épp azért mert az idei class erős, meglehet a 9-10.. én 2009-szerű évet várok, de mondjuk 4 QB, 5-6 WR:... pedig az idei draft szerintem mindkét poszton erősebb. (Utólag elnézve mire vitték, pláne xD)

Tavaly azért mondtak minden QB-t első körbe, mert annyira gyenge volt a class 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Immáron hivatalos is, hogy Manziel jön a draftra.

Apropó: van olyan hivatalos oldal, ahol az eddig jelentkezett játékosokat jelzik?Beki
minden draftoldal jegyzi.  www.draftcountdown.com/features/Underclassmen.php

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Immáron hivatalos is, hogy Manziel jön a draftra.

Apropó: van olyan hivatalos oldal, ahol az eddig jelentkezett játékosokat jelzik?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Greg Robinson 1.kör! Legalábbis ezt olvastam!Béczkó
A szezon ezen szakaszában olyan 40-50 olyan játékos van, aki "tuti" első körös, ez a Senior Bowl + combine után még 5-10 újonnan felfedezett zsenivel kiegészülve felmegy akár 60-ig is. 😀 Ettől még továbbra is csak 32 pick van az első körben.somoskovig
viszont Greg Robinson RS Sophomore-ként biztos nem véletlen jelentkezett a drafta. OT poszton a juniorok se szoktak kapkodni, szóval engem meglepne, ha később vinnék el mint Tyron Smitht anno.

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Meg valamiért ilyenkor tipikusan a QB és a WR poszt az, amire mindenki tud mondani 5-5 "tuti" első körös játékost, aztán valahogy az elmúlt évek trendjei nem ezt mutatják.

2013: 1 QB + 3 WR (pedig Geno Smith-től Barkley-ig, Tyler Wilsonig és Nassibig mondtak minden QB-t első körbe)
2012: 4 QB + 4 WR (köztük Weeden és A.J. Jenkins - 😀)
2011: 4 QB + 3 WR (a szenzációs Locker + Gabbert + Ponder trióval)
2010: 2 QB + 2 WR
2009: 3 QB + 6 WR
2008: 2 QB + 0 WR

Vagyis az elmúlt 6 évben sose ment el 10 játékos a két posztról első körben.

Most a CBS-nél 4 QB és 7 WR bír 1 vagy 1-2 körös értékeléssel. Kíváncsi vagyok, idén lesz-e összesen 8-nál több játékos első körben a két posztról.

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Robinsonnal kapcsolatban emlegették, hogy akár no1 tacke is lehet.
Annyi minden fog még változni, ha most vki eltesz egy mockot, majd megnézi a draft után, láthatja, hogy olyan emberek lesznek első körösek, akiket most még sehol sem jegyeznek, és a tuti első körösnek tűnő prospect is lehet UDFA.gabokocka
A felmérők és interjúk előtt nem is érdemes spekulálni. Egyrészt furcsa másrészt tanulságos, hogy még több évtizedes tapasztalattal bíró szakértők is mennyire mellé tudnak nyúlni néha. Ez valószínűleg nagyban befolyásolja, hogy néhány NFL csapat sem a legmegfelelőbb szakembereket alkalmazza.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Martavis Bryant jön a draftra? Ha igen, hanyadik körre várható?Levi
Hát úgy néz ki.
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/df2lqqzou1g1n0wht7i0
Clemson WR Martavis Bryant intends to enter 2014 NFL Draft
Clemson junior wide receiver Martavis Bryant will join teammate Sammy Watkins in declaring early for the 2014 NFL Draft.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 686 — no es importante
Robinsonnal kapcsolatban emlegették, hogy akár no1 tacke is lehet.
Annyi minden fog még változni, ha most vki eltesz egy mockot, majd megnézi a draft után, láthatja, hogy olyan emberek lesznek első körösek, akiket most még sehol sem jegyeznek, és a tuti első körösnek tűnő prospect is lehet UDFA.gabokocka
A legjobb, hogy google-n publikálási időpont szerint is lehet szűrni a keresést, példának okárt itt egy 2013. január 7-i SB Nation mock a legutóbbi drafthoz:
(vastagon szedtem azokat a játékosokat, akik nem lettek 1. körösök - a két dőlt betűvel kiemelt OT csak idén lesz elérhető)

1. Kansas City Chiefs - Geno Smith, Quarterback, West Virginia
2. Jacksonville Jaguars - Star Lotulelei, Defensive Tackle, Utah
3. Oakland Raiders - Sheldon Richardson, Defensive Tackle, Missouri
4. Philadelphia Eagles - Luke Joeckel, Offensive Tackle, Texas A&M
5. Detroit Lions - Bjoern Werner, Defensive End, Florida State
6. Cleveland Browns - Damontre Moore, Defensive End, Texas A&M
7. Arizona Cardinals - Tyler Wilson, Quarterback, Arkansas
8. Buffalo Bills - Manti Te'o, Linebacker, Notre Dame

9. New York Jets - Dion Jordan, Defensive End/Outside Linebacker, Oregon
10. Tennessee Titans - Ziggy Ansah, Defensive End, BYU
11. San Diego Chargers - Jake Matthews, Offensive Tackle, Texas A&M
12. Miami Dolphins - Jarvis Jones, Linebacker, Georgia
13. Tampa Bay Buccaneers - Dee Milliner, CB, Alabama
14. Carolina Panthers - Jesse Williams, Defensive Tackle, Alabama
15. New Orleans Saints - Barkevious Mingo, Defensive End, LSU
16. St. Louis Rams - Chance Warmack, Guard, Alabama
17. Pittsburgh Steelers - Taylor Lewan, Offensive Tackle, Michigan
18. Dallas Cowboys - Matt Barkley, Quarterback, USC
19. New York Giants - Sam Montgomery, Defensive End, LSU

20. Chicago Bears - Jonathan Cooper, Guard, North Carolina
21. Cincinnati Bengals - Arthur Brown, Linebacker, Kansas State
22. St. Louis Rams (via Washington Redskins) - Eric Fisher, Offensive Tackle, Central Michigan
23. Minnesota Vikings - Keenan Allen, Wide Receiver, California
24. Indianapolis Colts - Oday Aboushi, Offensive Tackle, Virginia

25. Seattle Seahawks - DeAndre Hopkins, Wide Receiver, Clemson
26. Baltimore Ravens - Kevin Minter, Linebacker, LSU
27. Houston Texans - Tavon Austin, Wide Receiver, West Virginia
28. San Francisco 49ers - Xavier Rhodes, Cornerback, Florida State
29. Denver Broncos - Johnthan Banks, Cornerback, Mississippi State
30. Atlanta Falcons - Larry Warford, Guard, Kentucky

31. New England Patriots - Kenny Vaccaro, Safety, Texas
32. Green Bay Packers - Barrett Jones, Center, Alabama


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Robinsonnal kapcsolatban emlegették, hogy akár no1 tacke is lehet.
Annyi minden fog még változni, ha most vki eltesz egy mockot, majd megnézi a draft után, láthatja, hogy olyan emberek lesznek első körösek, akiket most még sehol sem jegyeznek, és a tuti első körösnek tűnő prospect is lehet UDFA.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.