NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
...baggio
....MarioAna
baggio nem college-párti jelen esetben, hanem elmondta, hogyha egy új HC első idényében PO-ba jut a nem általa összerakott, megálmodott, felépített csapattal, hanem technikailag azzal, amit ráhagyományozott az elődje, akkor bizony benne van a pakliban, hogy miközben nekifog a saját céljai megvalósításának, eközben a PO-s csapatból bizony bármelyik poszton beépítheti idővel a saját emberét, ha azzal nagyobb esélyt lát a sikerre.
Vagyis,
1, Kelly bebizonyította, hogy NFL szinten is kompetens edző,
2, mégis, nem tudható momentán, hogy miképp fogja a saját elképzeléseihez igazítani a következő pár évben a csapatát, mi lesz szerinte az út, a SB győzelemhez.
Tehát lehet marad Foles, lehet jön Manziel, vagy bárki más.
Ezt csak Kelly tudhatja.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
meglepne ha idén kezdőt húznánk.
Igaz szeptemberben még Vick volt a kezdő és Foles a backup...

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
a 2006-os Colts az üdvözletét küldi
a többiről nem vitatkozom, az "NFL szinten használhatatlan QB" jelzőnél feladtambaggio
a kivétel erősíti a szabályt, de azért az általad linkelt képről is leolvasható, hogy jó védelem többet nyom a latba.
 pick256.wordpress.com/2012/01/31/the-worst-defense-to-ever-win-a-super-bowl-the-2006-colts/


Bármennyire is college-foci párti vagy, azért azt neked is be kéne látnod, hogy rengeteg NCAA sztár-QB-ból semmi nem lesz NFL-ben, erre értem hogy "NFL szinten használhatatlan" lesz. A draft pedig spekuláció, hogy ki milyen jó lesz profi szinten, nincs olyan hogy "biztosan jó NFL játékos lesz", főleg nem irányítóknál.

Ettől függetlenül, ha húz QB-t az Eagles, megnézem hogy mekkora előrelépés lesz Foles-hoz képest, szezon végén pedig visszatérek erre a vitára 😉.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
Top 1 offense szar védelemmel sosem fog SB-t nyerni, gondolom Kelly-nél pedig ez a hosszú távú cél.MarioAna
a 2006-os Colts az üdvözletét küldi



a többiről nem vitatkozom, az "NFL szinten használhatatlan QB" jelzőnél feladtam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Ó hát ilyet a profik között aztán végképp nem szabad elkövetni. A sok őt ért kritika után egy "rendszeridegen" QB-ből - statok alapján - egy év alatt top5-ös irányítót farag, szóval véletlenül se akarjon még jobb lenni, mert bizonyította, amit kellett. Egy szurkoló nyilván a lehető legjobb teljesítményt várja el csapatától, szóval szerintem teljességgel érthető, ha valaki látni akarja "ereje teljében" kedvenceit. Még ha az jelenleg abszolút nem realitás, hogy a jól szereplő, fiatal kezdő irányítódat lecseréled csak úgy másra, pláne egy újoncra. De ez a fotelből okoskodás minősített esete mindkét oldalról, egy olyan HC-nek látatlanban tanácsokat osztogatva, aki első évében PO-ba jutott.baggio
ebből a szempontból nézve viszont ha lecserélik/eltradelik Foles-t és hoznak egy NFL szinten használhatatlan QB-t, azzal nagyobbat bukhatnak, mint ha top 5 támadósorból nyernének egy top 2-t.
Az offseason meg erről fog szólni itt fórumon, hogy "fotelből okoskodunk, mert mi mindenhez jobban értünk".
Ha az Eagles D kompetens lenne, akkor megérteném hogy offense oldalon váltásról vizionálnak (mint a Bengals esetében pl), de így...totál fölösleges, és prioritásban nagyon elől van a szurkolók/szakértők teendői között is.
Top 1 offense szar védelemmel sosem fog SB-t nyerni, gondolom Kelly-nél pedig ez a hosszú távú cél.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
Ha Chip igazán jó HC, akkor nem az ő általa bevált rendszert erőlteti, hanem a jelenlegi keretből hozza ki a legjobbat.MarioAna
mert interim HC-nek szerződtették vagy mi?baggio
nem arra értettem. De van egy NFL top5 szinten teljesítő irányítója, és le akarják cserélni, mert "rendszeridegen", és Kelly nem ezt a fajta O-t nyomta NCAA-ben. Most akkor húzza be Manzielt, mert az ő játékstílusa passzol a Chipoffensebe?
"Járt utat járatlanért" effekt lenne, plusz az Eagles szurkolók is mióta vágynak egy potens QB teljesítményre (McNabb jobb évei óta), aztán amint van egy nagyon jól működő csapategység, felforgatnák az egészet. Ez az amit nem tudok hova tenni.MarioAna
Ó hát ilyet a profik között aztán végképp nem szabad elkövetni. A sok őt ért kritika után egy "rendszeridegen" QB-ből - statok alapján - egy év alatt top5-ös irányítót farag, szóval véletlenül se akarjon még jobb lenni, mert bizonyította, amit kellett. Egy szurkoló nyilván a lehető legjobb teljesítményt várja el csapatától, szóval szerintem teljességgel érthető, ha valaki látni akarja "ereje teljében" kedvenceit. Még ha az jelenleg abszolút nem realitás, hogy a jól szereplő, fiatal kezdő irányítódat lecseréled csak úgy másra, pláne egy újoncra. De ez a fotelből okoskodás minősített esete mindkét oldalról, egy olyan HC-nek látatlanban tanácsokat osztogatva, aki első évében PO-ba jutott.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Ha Chip igazán jó HC, akkor nem az ő általa bevált rendszert erőlteti, hanem a jelenlegi keretből hozza ki a legjobbat.MarioAna
mert interim HC-nek szerződtették vagy mi?baggio
nem arra értettem. De van egy NFL top5 szinten teljesítő irányítója, és le akarják cserélni, mert "rendszeridegen", és Kelly nem ezt a fajta O-t nyomta NCAA-ben. Most akkor húzza be Manzielt, mert az ő játékstílusa passzol a Chipoffensebe?
"Járt utat járatlanért" effekt lenne, plusz az Eagles szurkolók is mióta vágynak egy potens QB teljesítményre (McNabb jobb évei óta), aztán amint van egy nagyon jól működő csapategység, felforgatnák az egészet. Ez az amit nem tudok hova tenni.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Ha nem Kelly lenne a HC akkor ez sosem lenne kérdés.
Csak ugye minden fórumon azt beszélik,hogy az ő elképzeléseiben nem ilyen QB szerepel és igazán egy mozgékony,futós QB val tudna hatékony lenni az O .

Ha elmegy Vick akkor ugy is kell egy 3.QB tehát tuti jön valaki.
MarioAna
Janek
azért most sem volt az rossz. Ha Chip igazán jó HC, akkor nem az ő általa bevált rendszert erőlteti, hanem a jelenlegi keretből hozza ki a legjobbat. Folest nagyon nagy butaság lenne lecserélni.MarioAna
Pontosan ez történt a lehető legjobbat hozta ki Folesból.
Ha nem rakunk össze egy nagyon domináns D-t addig nem lesz SB esély komoly ezzel az O-val.
Igaz sok elem nem hiányzik egy jó D hez csak a legfontosabb OLB ....
Ja meg S és CB 😊

logikusan nem lesz csere és lesz egy egész szezon felkészülni Folessal és rászabni az egész O-t.
A csoport nyerhető lesz bár sok függ ügye az oline egységétől amiben idén nem volt egy sérülés sem ami igen ritka...

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
Ha Chip igazán jó HC, akkor nem az ő általa bevált rendszert erőlteti, hanem a jelenlegi keretből hozza ki a legjobbat.MarioAna
mert interim HC-nek szerződtették vagy mi?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Ha nem Kelly lenne a HC akkor ez sosem lenne kérdés.
Csak ugye minden fórumon azt beszélik,hogy az ő elképzeléseiben nem ilyen QB szerepel és igazán egy mozgékony,futós QB val tudna hatékony lenni az O .

Ha elmegy Vick akkor ugy is kell egy 3.QB tehát tuti jön valaki.
MarioAna
Janek
azért most sem volt az rossz. Ha Chip igazán jó HC, akkor nem az ő általa bevált rendszert erőlteti, hanem a jelenlegi keretből hozza ki a legjobbat. Folest nagyon nagy butaság lenne lecserélni.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes lesz Kelly akar e mást vagy jó neki Foles, BarkleyJanek
ez most komoly?
"jó neki Foles"??? Hát nem tudom, szerintem megelégszik a 2013-as szezon 2. legjobb irányítójával 😊BigBen7
számomra is hihetetlen, hogy az Eagles topikban is szó volt arról, hogy melyik irányítót húzzák. Foles-sal a Bengals SB-t nyert volna 😀MarioAna
Ha nem Kelly lenne a HC akkor ez sosem lenne kérdés.
Csak ugye minden fórumon azt beszélik,hogy az ő elképzeléseiben nem ilyen QB szerepel és igazán egy mozgékony,futós QB val tudna hatékony lenni az O .

Ha elmegy Vick akkor ugy is kell egy 3.QB tehát tuti jön valaki.

Folessal minden csapat SB-t nyert volna idén aki eddig kiesett 😊

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Érdekes lesz Kelly akar e mást vagy jó neki Foles, BarkleyJanek
ez most komoly?
"jó neki Foles"??? Hát nem tudom, szerintem megelégszik a 2013-as szezon 2. legjobb irányítójával 😊BigBen7
számomra is hihetetlen, hogy az Eagles topikban is szó volt arról, hogy melyik irányítót húzzák. Foles-sal a Bengals SB-t nyert volna 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Akkor nem lényeges, hogy egy újonc jóval kevesebbet keres mint egy veterán? Csak a teljesítmény miatt van x üres hely? A megfelelő képzés vagy az NFL átalakulása miatt tudnak egyből komoly teljesítményt nyújtani? Nem azt mondom, hogy most nem jönnek ki remek játékosok, de nem ártana ha kicsit tapasztaltabb és értelmesebb srácok játszanának a ligában.gaben
Általában a sportolók nem agysebészek😀Asbee
Barátnőm hozza elő mostanában (orvos),hogy miért gondolja mindenki hogy az agysebészek mind kurva okosak ? 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Az biztos, hogy már egyetemi szinten is üzlet minden résztvevőnek a foci. Viszont egyre több fiatal és tapasztalatlan játékos sem fogja emelni a liga színvonalát. Ördögi kör az tuti.gaben
Nem értem ezt a "nem emeli a liga színvonalát" felvetést. Van x üres hely az NFL-ben, melyet igyekszenek az edzők a lehető legjobb játékosokkal betölteni. Na most ha a 20 éves újonc rögtön a pályára kerül, az miért jelenti, hogy csökken a keret minősége? Mivel nincs olyan szabályozás, hogy pl. legalább három u21-est a kezdőbe kell tenni, így ez maximum azt mutatja, hogy kisebb színvonalkülönbség a két szint között, mint azt sokan gondolják.

Ezért vetettem fel nemrég egy másik témánál, hogy mondhatja valaki azt, hogy az NFL védelmek 100x jobbak az NCAA-snél, mikor példának okáért egy másodosztályú egyetemről érkező LB újonc idényében top12-be tud kerülni a szereléseknél?baggio
Azért a 100x az megint enyhe túlzás, és csak azért mert 1-2-3 ember kitud emelkedni a D-ből, a többi ettől még messze elmarad. Persze egyre közelednek már az NCAA védők, de a tapasztalat, az hogy 10-15 év-ből tudnak meríteni 3-4 helyett. Szerintem továbbra is NFL felé dől a mérleg elég durván.
De pl. ha arra gondolsz, hogy sok ász NCAA QB besül NFL-be azért annak ehhez is van némi köze. Gyorsabb a játék közelebb vannak az elkapókhoz stb.
Persze egy liga alja és egy NCAA top D-t között nincs már akkor különbség, de szerintem még így is az NFL D a jobb.
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Érdekes lesz Kelly akar e mást vagy jó neki Foles, BarkleyJanek
ez most komoly?
"jó neki Foles"??? Hát nem tudom, szerintem megelégszik a 2013-as szezon 2. legjobb irányítójával 😊
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes lesz Kelly akar e mást vagy jó neki Foles, Barkley

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kik számíthatnak mozgékony QB-nak idén akit az eagles esetleg kinézhet magának ?
Akár a hátsó körökben is?Janek
szvsz Boyd illene a legjobban az Eaglesbekristof
Nekem Boyd a nagy favoritom... kár hogy nem mi fogjuk behúzni...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor nem lényeges, hogy egy újonc jóval kevesebbet keres mint egy veterán? Csak a teljesítmény miatt van x üres hely? A megfelelő képzés vagy az NFL átalakulása miatt tudnak egyből komoly teljesítményt nyújtani? Nem azt mondom, hogy most nem jönnek ki remek játékosok, de nem ártana ha kicsit tapasztaltabb és értelmesebb srácok játszanának a ligában.gaben
Általában a sportolók nem agysebészek😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Az biztos, hogy már egyetemi szinten is üzlet minden résztvevőnek a foci. Viszont egyre több fiatal és tapasztalatlan játékos sem fogja emelni a liga színvonalát. Ördögi kör az tuti.gaben
Nem értem ezt a "nem emeli a liga színvonalát" felvetést. Van x üres hely az NFL-ben, melyet igyekszenek az edzők a lehető legjobb játékosokkal betölteni. Na most ha a 20 éves újonc rögtön a pályára kerül, az miért jelenti, hogy csökken a keret minősége? Mivel nincs olyan szabályozás, hogy pl. legalább három u21-est a kezdőbe kell tenni, így ez maximum azt mutatja, hogy kisebb színvonalkülönbség a két szint között, mint azt sokan gondolják.

Ezért vetettem fel nemrég egy másik témánál, hogy mondhatja valaki azt, hogy az NFL védelmek 100x jobbak az NCAA-snél, mikor példának okáért egy másodosztályú egyetemről érkező LB újonc idényében top12-be tud kerülni a szereléseknél?baggio
Akkor nem lényeges, hogy egy újonc jóval kevesebbet keres mint egy veterán? Csak a teljesítmény miatt van x üres hely? A megfelelő képzés vagy az NFL átalakulása miatt tudnak egyből komoly teljesítményt nyújtani? Nem azt mondom, hogy most nem jönnek ki remek játékosok, de nem ártana ha kicsit tapasztaltabb és értelmesebb srácok játszanának a ligában.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
Az biztos, hogy már egyetemi szinten is üzlet minden résztvevőnek a foci. Viszont egyre több fiatal és tapasztalatlan játékos sem fogja emelni a liga színvonalát. Ördögi kör az tuti.gaben
Nem értem ezt a "nem emeli a liga színvonalát" felvetést. Van x üres hely az NFL-ben, melyet igyekszenek az edzők a lehető legjobb játékosokkal betölteni. Na most ha a 20 éves újonc rögtön a pályára kerül, az miért jelenti, hogy csökken a keret minősége? Mivel nincs olyan szabályozás, hogy pl. legalább három u21-est a kezdőbe kell tenni, így ez maximum azt mutatja, hogy kisebb színvonalkülönbség a két szint között, mint azt sokan gondolják.

Ezért vetettem fel nemrég egy másik témánál, hogy mondhatja valaki azt, hogy az NFL védelmek 100x jobbak az NCAA-snél, mikor példának okáért egy másodosztályú egyetemről érkező LB újonc idényében top12-be tud kerülni a szereléseknél?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Végén már azt kell majd kérvényezni, hogy 4 évig maradhassanak egyetemen😀Asbee
Ezt nem kérvényezni kell, a három éves szabályt az NFL hozta, nem az NCAA. Én éppenséggel kettőre csökkenteném a határt azzal a kitétellel, hogy a játékengedélyüket nem teljesen kitöltő és még le se diplomázott focistáknak ki kellene fizetniük az oktatási költségeiket. Az igazán hülyék így két évig a JuCo-ban is elpengethetnének, a többiek meg legalább jobban megfontolnák az idő előtt profinak állást.baggio
Jönne a sok alul méretezett, tudatlan srác akinek az "ügynöke" vagy a "szponzora" kicsengeti a lóvét. Már így is sokan eladják magukat aztán hullanak kifele, hiszen úgyis jön majd másik "universal athlete". Szerintem éppen oktatni kellene még NFL szinten is, a nagy lóvékat meg megadni amikor már letettek valamit az asztalra. Most sem csak az ész határoz mikor jönnek profinak, hanem az adott évi teljesítmény.gaben
Pont ez történik az új CBA óta, erről is szóltak az idézett cikkek. Aki jó, mondjuk az úgyis megragad, aki meg hamar kihullik, az kihullott volna akkor is, ha marad még egy évet egyetemi diáklányokat hajkurászni (mert ezen esetek többségében tanulásról nem igazán beszélhetünk, csak a tutorok feje főhetne, hogy teszik rendbe a jegyeiket további két szemeszter erejéig)baggio
Félig-meddig egyetértek veled; de szerintem meg épp nem NFL szinten kellene kísérletezni velük, meg hallgatni a sok agyatlan nyilatkozatukat, letartóztatást, meg felesleges sztárolást. Nem véletlen, hogy a kiöregedett és NFL-ből kihullott egyetemi focisták nagy része fizikai munkás, munkanélküli vagy bűnöző lesz. Pedig egyetemre jártak ami jórészt még ma is kiváltság a szegényebb amerikaiak között.gaben
Pont egyetemi szinten nem kellene kísérletezni, önmagában elég nagy égés az - amúgy igen színvonalas - amerikai felsőoktatás számára, hogy ez a rabszolgatartás megtörténhet, bár utóbbiból maguk az iskolák is profitálnak, ezen keresztül pedig a diákok is, szóval összetett dolog ez.

Véleményem szerint az általad említett probléma orvoslására az egyetlen mód a JuCo elvégzésének kötelezővé tétele lehet, ahol legalább írni-olvasni megtaníthatnák a játékosokat. Ehhez a 3 éves limitet levinnék 2-re, de közben szigorítanák a tanulmányi követelményeket (ahogy az mostanában is törekvés, és nem véletlenül erősödtek meg az olyan programok, mint a Stanford vagy a Duke), így mint mondtam, az igazán egyszerű focisták is kapnának legalább valami alapképzést, míg egyetem még nívósabb oktatást kínálna.baggio
Az biztos, hogy már egyetemi szinten is üzlet minden résztvevőnek a foci. Viszont egyre több fiatal és tapasztalatlan játékos sem fogja emelni a liga színvonalát. Ördögi kör az tuti.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
Végén már azt kell majd kérvényezni, hogy 4 évig maradhassanak egyetemen😀Asbee
Ezt nem kérvényezni kell, a három éves szabályt az NFL hozta, nem az NCAA. Én éppenséggel kettőre csökkenteném a határt azzal a kitétellel, hogy a játékengedélyüket nem teljesen kitöltő és még le se diplomázott focistáknak ki kellene fizetniük az oktatási költségeiket. Az igazán hülyék így két évig a JuCo-ban is elpengethetnének, a többiek meg legalább jobban megfontolnák az idő előtt profinak állást.baggio
Jönne a sok alul méretezett, tudatlan srác akinek az "ügynöke" vagy a "szponzora" kicsengeti a lóvét. Már így is sokan eladják magukat aztán hullanak kifele, hiszen úgyis jön majd másik "universal athlete". Szerintem éppen oktatni kellene még NFL szinten is, a nagy lóvékat meg megadni amikor már letettek valamit az asztalra. Most sem csak az ész határoz mikor jönnek profinak, hanem az adott évi teljesítmény.gaben
Pont ez történik az új CBA óta, erről is szóltak az idézett cikkek. Aki jó, mondjuk az úgyis megragad, aki meg hamar kihullik, az kihullott volna akkor is, ha marad még egy évet egyetemi diáklányokat hajkurászni (mert ezen esetek többségében tanulásról nem igazán beszélhetünk, csak a tutorok feje főhetne, hogy teszik rendbe a jegyeiket további két szemeszter erejéig)baggio
Félig-meddig egyetértek veled; de szerintem meg épp nem NFL szinten kellene kísérletezni velük, meg hallgatni a sok agyatlan nyilatkozatukat, letartóztatást, meg felesleges sztárolást. Nem véletlen, hogy a kiöregedett és NFL-ből kihullott egyetemi focisták nagy része fizikai munkás, munkanélküli vagy bűnöző lesz. Pedig egyetemre jártak ami jórészt még ma is kiváltság a szegényebb amerikaiak között.gaben
Pont egyetemi szinten nem kellene kísérletezni, önmagában elég nagy égés az - amúgy igen színvonalas - amerikai felsőoktatás számára, hogy ez a rabszolgatartás megtörténhet, bár utóbbiból maguk az iskolák is profitálnak, ezen keresztül pedig a diákok is, szóval összetett dolog ez.

Véleményem szerint az általad említett probléma orvoslására az egyetlen mód a JuCo elvégzésének kötelezővé tétele lehet, ahol legalább írni-olvasni megtaníthatnák a játékosokat. Ehhez a 3 éves limitet levinnék 2-re, de közben szigorítanák a tanulmányi követelményeket (ahogy az mostanában is törekvés, és nem véletlenül erősödtek meg az olyan programok, mint a Stanford vagy a Duke), így mint mondtam, az igazán egyszerű focisták is kapnának legalább valami alapképzést, míg egyetem még nívósabb oktatást kínálna.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Végén már azt kell majd kérvényezni, hogy 4 évig maradhassanak egyetemen😀Asbee
Ezt nem kérvényezni kell, a három éves szabályt az NFL hozta, nem az NCAA. Én éppenséggel kettőre csökkenteném a határt azzal a kitétellel, hogy a játékengedélyüket nem teljesen kitöltő és még le se diplomázott focistáknak ki kellene fizetniük az oktatási költségeiket. Az igazán hülyék így két évig a JuCo-ban is elpengethetnének, a többiek meg legalább jobban megfontolnák az idő előtt profinak állást.baggio
Jönne a sok alul méretezett, tudatlan srác akinek az "ügynöke" vagy a "szponzora" kicsengeti a lóvét. Már így is sokan eladják magukat aztán hullanak kifele, hiszen úgyis jön majd másik "universal athlete". Szerintem éppen oktatni kellene még NFL szinten is, a nagy lóvékat meg megadni amikor már letettek valamit az asztalra. Most sem csak az ész határoz mikor jönnek profinak, hanem az adott évi teljesítmény.gaben
Pont ez történik az új CBA óta, erről is szóltak az idézett cikkek. Aki jó, mondjuk az úgyis megragad, aki meg hamar kihullik, az kihullott volna akkor is, ha marad még egy évet egyetemi diáklányokat hajkurászni (mert ezen esetek többségében tanulásról nem igazán beszélhetünk, csak a tutorok feje főhetne, hogy teszik rendbe a jegyeiket további két szemeszter erejéig)baggio
Félig-meddig egyetértek veled; de szerintem meg épp nem NFL szinten kellene kísérletezni velük, meg hallgatni a sok agyatlan nyilatkozatukat, letartóztatást, meg felesleges sztárolást. Nem véletlen, hogy a kiöregedett és NFL-ből kihullott egyetemi focisták nagy része fizikai munkás, munkanélküli vagy bűnöző lesz. Pedig egyetemre jártak ami jórészt még ma is kiváltság a szegényebb amerikaiak között.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az van amit baggio mond.

a régi CBA-ban volt jelentősége, hogy 10. vagy 20. helyen visznek el, mert több milliós különbségek voltak a fizetések közt, Newtonék óta viszont összesen nem kapnak annyit mint az akkori különbözet.
Szóval felesleges várni, inkább kapjanak már egy évvel hamarabb fizetést.

akinek meg diploma kell az
a, szerez junior idénye végére
b, visszamegy offszezonban tanulni

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kik számíthatnak mozgékony QB-nak idén akit az eagles esetleg kinézhet magának ?
Akár a hátsó körökben is?Janek
szvsz Boyd illene a legjobban az Eaglesbe