NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Kik számíthatnak mozgékony QB-nak idén akit az eagles esetleg kinézhet magának ?
Akár a hátsó körökben is?

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
Végén már azt kell majd kérvényezni, hogy 4 évig maradhassanak egyetemen😀Asbee
Ezt nem kérvényezni kell, a három éves szabályt az NFL hozta, nem az NCAA. Én éppenséggel kettőre csökkenteném a határt azzal a kitétellel, hogy a játékengedélyüket nem teljesen kitöltő és még le se diplomázott focistáknak ki kellene fizetniük az oktatási költségeiket. Az igazán hülyék így két évig a JuCo-ban is elpengethetnének, a többiek meg legalább jobban megfontolnák az idő előtt profinak állást.baggio
Jönne a sok alul méretezett, tudatlan srác akinek az "ügynöke" vagy a "szponzora" kicsengeti a lóvét. Már így is sokan eladják magukat aztán hullanak kifele, hiszen úgyis jön majd másik "universal athlete". Szerintem éppen oktatni kellene még NFL szinten is, a nagy lóvékat meg megadni amikor már letettek valamit az asztalra. Most sem csak az ész határoz mikor jönnek profinak, hanem az adott évi teljesítmény.gaben
Pont ez történik az új CBA óta, erről is szóltak az idézett cikkek. Aki jó, mondjuk az úgyis megragad, aki meg hamar kihullik, az kihullott volna akkor is, ha marad még egy évet egyetemi diáklányokat hajkurászni (mert ezen esetek többségében tanulásról nem igazán beszélhetünk, csak a tutorok feje főhetne, hogy teszik rendbe a jegyeiket további két szemeszter erejéig)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Végén már azt kell majd kérvényezni, hogy 4 évig maradhassanak egyetemen😀Asbee
Ezt nem kérvényezni kell, a három éves szabályt az NFL hozta, nem az NCAA. Én éppenséggel kettőre csökkenteném a határt azzal a kitétellel, hogy a játékengedélyüket nem teljesen kitöltő és még le se diplomázott focistáknak ki kellene fizetniük az oktatási költségeiket. Az igazán hülyék így két évig a JuCo-ban is elpengethetnének, a többiek meg legalább jobban megfontolnák az idő előtt profinak állást.baggio
Jönne a sok alul méretezett, tudatlan srác akinek az "ügynöke" vagy a "szponzora" kicsengeti a lóvét. Már így is sokan eladják magukat aztán hullanak kifele, hiszen úgyis jön majd másik "universal athlete". Szerintem éppen oktatni kellene még NFL szinten is, a nagy lóvékat meg megadni amikor már letettek valamit az asztalra. Most sem csak az ész határoz mikor jönnek profinak, hanem az adott évi teljesítmény.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
Végén már azt kell majd kérvényezni, hogy 4 évig maradhassanak egyetemen😀Asbee
Ezt nem kérvényezni kell, a három éves szabályt az NFL hozta, nem az NCAA. Én éppenséggel kettőre csökkenteném a határt azzal a kitétellel, hogy a játékengedélyüket nem teljesen kitöltő és még le se diplomázott focistáknak ki kellene fizetniük az oktatási költségeiket. Az igazán hülyék így két évig a JuCo-ban is elpengethetnének, a többiek meg legalább jobban megfontolnák az idő előtt profinak állást.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Végén már azt kell majd kérvényezni, hogy 4 évig maradhassanak egyetemen😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Akár közel 100 nem végzős játékos is jelentkezhet az idei draftra. Ezzel egy új tendencia van kialakulóban, ami szerintem nem feltétlenül tesz jót a liga színvonalának. Nagyban közrejátszik ebben a pénz és bár a mostani fiatalok talán képzettebbek, viszont szerintem koruk miatt sérülékenyebbek is. Előbb-utóbb megint szabályváltozás lesz ebből.
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/01/08/more-than-100-underclassmen-could-enter-the-draft/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sutianap mellett vagyok, ebből én pont nem szűrnék le semmit. 3% különbség? C'mon man

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
deyell
ez nagyon mutatós, hogy mindössze TIZENHÁROM! darab passztól függően valaki ződ vagy vörös besorolást kap, ez az uszkve 3%-os eltérés szerintem ráadásul hibahatáron belül van, de majd valamellik statmágus megfejti. 😛sutianap
Egyszerűen csak színskálázva van a legrosszabbtól a legjobb felé haladva, nem besorolás.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
deyell
ez nagyon mutatós, hogy mindössze TIZENHÁROM! darab passztól függően valaki ződ vagy vörös besorolást kap, ez az uszkve 3%-os eltérés szerintem ráadásul hibahatáron belül van, de majd valamellik statmágus megfejti. 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Természetes, több csapat épít passzjátékra már, mint 7-8 éve, ez tény. És nem is ezt akartam cáfolni a statisztikával, de 2-3 évente mindig lesz olyan csapat, aki be akar próbálkozni egy futóval a top10-ben...mert előttük van a példa, hogy néha sikerülhet.Chargers LT
attól még hülyék lesznek, pont a Dom által leírt okok miatt (beleértve magunkat is). Meg eleve nem lesz top 10-ben RB húzva.
Megy: Kelvin Benjamin (WR, Florida State)baggio
reméltem, hogy marad

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Draft Insider Tony Pauline writes that UCF QB Blake Bortles is a "clear-cut favorite" to be the Texans' pick at No. 1 overall.
Pauline believes Texans owner Bob McNair prefers Johnny Manziel, but Bortles is a "Bill O'Brien type of passer," and Houston seems likely to lock in on signal callers with the draft's top pick. Bortles has drawn media comparisons ranging from Jake Locker to Andrew Luck. In his latest mock draft, Pauline pencils in Bortles at No. 1, and Texas A&M LT Jake Matthews at No. 2 to St. Louis.gabokocka
Adja ég, hogy így legyen, mí meg így talán lecsaphatunk Teddyre (ha valaki nem tradel fel érte a Ramsel 1/2re).
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 573

choose life
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Masont meg elviheti akár a Jax vagy a Cleveland is, ha nem jut nekik QB
Az életben nem vinne a Jax rb ilyen korán: az első két kör qb + pass rusher. Legalábbis remélemphylos
Ha logikusan gondolkodunk akkor igen. De most a Jaguarsról van szó, ebből valószínűleg így punter - long snappeer duó lesz 😀BigBen7
annyira tudtam, hogy valaki ezzel elő fog hozakodni
no comment...

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Mi legalább RB-t tudunk draftolni, ha már QB-t nem 😀
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
2012 Cleveland 1/3 T-Rich
Chargers LT
Ami a legrosszabb, hogy Ricsiért már 2 db első kört adtak

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
Megy: Kelvin Benjamin (WR, Florida State)

Marad: Denzel Perryman (LB, Miami)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
2005!!! 1/4 Cedric Benson

...igazán csak 2 jött be.Chargers LT
Na azért mint a magyarországi Benson fanok hivatalos képviselője (van még vkinek Benson 32-es meze? 😀 😀 😀 ), ezt kikérem magamnak. Cinciben work-horse volt, 3db 1000yardos szezont hozott (szar átlaggal, de hát nem is volt gyors szegény, sem erős).
Irónia off:
Ettől még természetesen közel nem ért top4-et, sőt még 1.kört sem (hiába egyetemen legenda volt).MarioAna
Jah Cincyben. Nekünk Bears fanoknak picit más a véleményünk. Mikor középső körös, hátsó körös, ne adj Isten UDFA emberkék szaladgálnak elég jó szezonokat, akkor amelyik csapat az első körét futóra lövi el az hülye.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
2005!!! 1/4 Cedric Benson

...igazán csak 2 jött be.Chargers LT
Na azért mint a magyarországi Benson fanok hivatalos képviselője (van még vkinek Benson 32-es meze? 😀 😀 😀 ), ezt kikérem magamnak. Cinciben work-horse volt, 3db 1000yardos szezont hozott (szar átlaggal, de hát nem is volt gyors szegény, sem erős).
Irónia off:
Ettől még természetesen közel nem ért top4-et, sőt még 1.kört sem (hiába egyetemen legenda volt).

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Természetes, több csapat épít passzjátékra már, mint 7-8 éve, ez tény. És nem is ezt akartam cáfolni a statisztikával, de 2-3 évente mindig lesz olyan csapat, aki be akar próbálkozni egy futóval a top10-ben...mert előttük van a példa, hogy néha sikerülhet.Chargers LT
Próbálkozni lehet, de attól még ostobaság lesz. Egyszerűen nem bírnak akkora pozíciós értékkel, hogy érdemes legyen ott rájuk áldozni. A rendszeresen mély merítési lehetőséget már nem is említve. Kb. akkora észre vall, mint amikor a Seattle 1/4-re vitte Curryt non-pass rusher 43 SLB-nek.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Draft Insider Tony Pauline writes that UCF QB Blake Bortles is a "clear-cut favorite" to be the Texans' pick at No. 1 overall.
gabokocka
Elég nagy ugrás ahhoz képest, hogy két hónapja a Jags topikban még egy említésre sem volt érdemes a top10 irányítók között. 😛

Az "akár első kör végére odaérhet" jóslatomat persze ma már én is max a hajamra kenhetem. 😉

A second round stats rotoworld cikke az irányítókról is pozitív volt róla, nem volt benne ordító red flag, hiányosság. Jól jár vele az a csapat, amelyik végül kiválasztja.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Draft Insider Tony Pauline writes that UCF QB Blake Bortles is a "clear-cut favorite" to be the Texans' pick at No. 1 overall.
Pauline believes Texans owner Bob McNair prefers Johnny Manziel, but Bortles is a "Bill O'Brien type of passer," and Houston seems likely to lock in on signal callers with the draft's top pick. Bortles has drawn media comparisons ranging from Jake Locker to Andrew Luck. In his latest mock draft, Pauline pencils in Bortles at No. 1, and Texas A&M LT Jake Matthews at No. 2 to St. Louis.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
TOP10-be RB-t vinni az még Jonas Moutonnál is nagyobb Seahawks-sapka.empty taxi
pedig páran megtették 😀
2012 Cleveland 1/3 T-Rich
2010 Bills 1/9 C.J. Spiller
2008 Riders 1/4 McFadden
2007 Vikings 1/7 AP 😀 , amikor JaMarcus Russel-t húzta az Oakland 1/1-re
2006 Saints 1/2! Reggie Bush
2005!!! 1/2 Ronnie Brown, 1/4 Cedric Benson, 1/5 Cadillac Williams ....nagyon bejöttek 😀 ....pedig utánuk voltak bizonyos RB-ek: 3/65 Frank Gore, 4/110 Brandon Jacobs, 4/130 Sproles 😀

Elmúlt 8 év, 8 Top 10 RB...gyakorta megteszik 😊 De nagy igazság amit mondtál, mert igazán csak 2 jött be.Chargers LT
10 év alatt még az nfl is változik, nem mellesleg ennyi idő alatt a liga játékosállományának 99%-a lecserélődik, szóval hogy 2005-ben hány futót draftoltak, az a jelenre nézve tulajdonképpen lényegtelen. Értelmezhetjük úgy is a helyzetet, hogy az elmúlt 5 évben mindössze két RB ment ki a top10-ben, melyek közül csak az egyik vált bebaggio
Természetes, több csapat épít passzjátékra már, mint 7-8 éve, ez tény. És nem is ezt akartam cáfolni a statisztikával, de 2-3 évente mindig lesz olyan csapat, aki be akar próbálkozni egy futóval a top10-ben...mert előttük van a példa, hogy néha sikerülhet.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
TOP10-be RB-t vinni az még Jonas Moutonnál is nagyobb Seahawks-sapka.empty taxi
pedig páran megtették 😀
2012 Cleveland 1/3 T-Rich
2010 Bills 1/9 C.J. Spiller
2008 Riders 1/4 McFadden
2007 Vikings 1/7 AP 😀 , amikor JaMarcus Russel-t húzta az Oakland 1/1-re
2006 Saints 1/2! Reggie Bush
2005!!! 1/2 Ronnie Brown, 1/4 Cedric Benson, 1/5 Cadillac Williams ....nagyon bejöttek 😀 ....pedig utánuk voltak bizonyos RB-ek: 3/65 Frank Gore, 4/110 Brandon Jacobs, 4/130 Sproles 😀

Elmúlt 8 év, 8 Top 10 RB...gyakorta megteszik 😊 De nagy igazság amit mondtál, mert igazán csak 2 jött be.Chargers LT
10 év alatt még az nfl is változik, nem mellesleg ennyi idő alatt a liga játékosállományának 99%-a lecserélődik, szóval hogy 2005-ben hány futót draftoltak, az a jelenre nézve tulajdonképpen lényegtelen. Értelmezhetjük úgy is a helyzetet, hogy az elmúlt 5 évben mindössze két RB ment ki a top10-ben, melyek közül csak az egyik vált be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
TOP10-be RB-t vinni az még Jonas Moutonnál is nagyobb Seahawks-sapka.empty taxi
pedig páran megtették 😀
2012 Cleveland 1/3 T-Rich
2010 Bills 1/9 C.J. Spiller
2008 Riders 1/4 McFadden
2007 Vikings 1/7 AP 😀 , amikor JaMarcus Russel-t húzta az Oakland 1/1-re
2006 Saints 1/2! Reggie Bush
2005!!! 1/2 Ronnie Brown, 1/4 Cedric Benson, 1/5 Cadillac Williams ....nagyon bejöttek 😀 ....pedig utánuk voltak bizonyos RB-ek: 3/65 Frank Gore, 4/110 Brandon Jacobs, 4/130 Sproles 😀

Elmúlt 8 év, 8 Top 10 RB...gyakorta megteszik 😊 De nagy igazság amit mondtál, mert igazán csak 2 jött be.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
lehet félreértem, de most kizárólag azt az esetet számolták az in-line statban, amikor konkrétan pontosan a fal végén, de a LOS-on állt fel?
és ha helyileg ott, de egy picit hátrébb, mittomén pistol 1-2-3 felállásban, amikor szintén blokkolói feladatkörei is vannak, akkor pedig nem számított?sapka
A táblázatban szerintem a "hagyományos" tight end szerep játszik, tehát a halfback, wingback posztok nem számítanak:



Jobb képet nem találtam, de ebben a felállásban csak a TE van "in-line", ahogy én értelmezem a magyarázatukat.