NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Manziel a Raidersbe? Mennyi esélyt láttok erre?
Manapság az a vágyálmom, hogy a Manziel+Pryor kettőssel vágunk neki a 2014es alapszakasznak... feltéve, ha nem csap le rá pl. a Texans 1/1-ben (a GM állítólag őt preferálja).toxique
Nem a GM hanem a tulajdonos. És nem illik bele az új edző rendszerébe szóval kevés az esélye. Viszont egy Raiders-Rams cserét el lehet képzelni olcsón mert közel van egymáshoz a 2 pick.samu09
Olcsó? Hát rohadtul nem lenne szerintem olcsó, a Rams nem hülye ha valakinek kell az 1/2 megfogja kérni az árát. Legalább egy 1.körbe fájna, az meg annyit nem biztos hogy ér.
Persze relatív mi az olcsó 😀Toca
Azért írtam hogy olcsó mert a Rams és a Raiders első választása közel vannak egymáshoz. Nyilván kérnének mást is de jobban jönnének ki mint a Skins.samu09
Évszázad lehúzásánál nyilván jobb, de azért egy 1.körbe legalább fájna és szerintem nincs olyan ember akiért megérné elbukni egy jövőévi 1.kört
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
Manziel a Raidersbe? Mennyi esélyt láttok erre?
Manapság az a vágyálmom, hogy a Manziel+Pryor kettőssel vágunk neki a 2014es alapszakasznak... feltéve, ha nem csap le rá pl. a Texans 1/1-ben (a GM állítólag őt preferálja).toxique
Nem a GM hanem a tulajdonos. És nem illik bele az új edző rendszerébe szóval kevés az esélye. Viszont egy Raiders-Rams cserét el lehet képzelni olcsón mert közel van egymáshoz a 2 pick.samu09
Olcsó? Hát rohadtul nem lenne szerintem olcsó, a Rams nem hülye ha valakinek kell az 1/2 megfogja kérni az árát. Legalább egy 1.körbe fájna, az meg annyit nem biztos hogy ér.
Persze relatív mi az olcsó 😀Toca
Azért írtam hogy olcsó mert a Rams és a Raiders első választása közel vannak egymáshoz. Nyilván kérnének mást is de jobban jönnének ki mint a Skins.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
van új topik  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2015-os_prospect_ismertetokHöri
2015?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
van új topik  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2015-os_prospect_ismertetokHöri
Fasza, de idei nem lesz ? 😀
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 083 — Deion Sanders for president!
van új topik  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2015-os_prospect_ismertetokHöri
Zseniális imádom ezeket ,előre is köszi mindenkinek aki részt vesz benne 😊Kroos
vassadi, empty taxi, én és talán rajna is beáll majd idénHöri
Így végig olvasva elég lehetett megírni. Köszi.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van új topik  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2015-os_prospect_ismertetokHöri
Zseniális imádom ezeket ,előre is köszi mindenkinek aki részt vesz benne 😊Kroos
vassadi, empty taxi, én és talán rajna is beáll majd idén

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
van új topik  bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2015-os_prospect_ismertetokHöri
Zseniális imádom ezeket ,előre is köszi mindenkinek aki részt vesz benne 😊

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
nem fogok mindenbe belekötni, csak ebbe az egybe

Alacsonyan engedi el a labdáit, ami lehetőséget biztosít a védőknek, hogy játékba avatkozzanak, vagy már eleve leütik a falbanHöri
ez nem igaz, nem is emlékszem LOS-on leütött dobására, és az elmúlt szezonban már az se volt rá jellemző, hogy "mellmagasságból" indította volna el a labdát



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van új topik
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2014-es prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Manziel a Raidersbe? Mennyi esélyt láttok erre?
Manapság az a vágyálmom, hogy a Manziel+Pryor kettőssel vágunk neki a 2014es alapszakasznak... feltéve, ha nem csap le rá pl. a Texans 1/1-ben (a GM állítólag őt preferálja).toxique
Nem a GM hanem a tulajdonos. És nem illik bele az új edző rendszerébe szóval kevés az esélye. Viszont egy Raiders-Rams cserét el lehet képzelni olcsón mert közel van egymáshoz a 2 pick.samu09
Olcsó? Hát rohadtul nem lenne szerintem olcsó, a Rams nem hülye ha valakinek kell az 1/2 megfogja kérni az árát. Legalább egy 1.körbe fájna, az meg annyit nem biztos hogy ér.
Persze relatív mi az olcsó 😀Toca
ha Richardson megért 2db első kört, akkor Manzi miért ne érné ugyanezt? 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Manziel a Raidersbe? Mennyi esélyt láttok erre?
Manapság az a vágyálmom, hogy a Manziel+Pryor kettőssel vágunk neki a 2014es alapszakasznak... feltéve, ha nem csap le rá pl. a Texans 1/1-ben (a GM állítólag őt preferálja).toxique
Nem a GM hanem a tulajdonos. És nem illik bele az új edző rendszerébe szóval kevés az esélye. Viszont egy Raiders-Rams cserét el lehet képzelni olcsón mert közel van egymáshoz a 2 pick.samu09
Olcsó? Hát rohadtul nem lenne szerintem olcsó, a Rams nem hülye ha valakinek kell az 1/2 megfogja kérni az árát. Legalább egy 1.körbe fájna, az meg annyit nem biztos hogy ér.
Persze relatív mi az olcsó 😀
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Azt olvastam, hogy a Browns a Gus Malzahn + Johnny Football párost próbálja összehozni és ha mivel a Raiders előtt húz a Cleveland össze is jöhet.peterbadbone
Johnny hamarabb lesz nálunk mint Malzahn ... ettől független fülig érne a szám, ha ezt a párost sikerülne össze hozni

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 083 — Deion Sanders for president!
Manziel a Raidersbe? Mennyi esélyt láttok erre?
Manapság az a vágyálmom, hogy a Manziel+Pryor kettőssel vágunk neki a 2014es alapszakasznak... feltéve, ha nem csap le rá pl. a Texans 1/1-ben (a GM állítólag őt preferálja).toxique
Hát én semmi esélyt nem látok rá szerencsére, de be is hánynék, ha hozzánk kerülne első körben az a gyerek...Rolni
(Y)
irányító kell nekünk nem udvari bohóc | meg VÉDELEM |

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Manziel a Raidersbe? Mennyi esélyt láttok erre?
Manapság az a vágyálmom, hogy a Manziel+Pryor kettőssel vágunk neki a 2014es alapszakasznak... feltéve, ha nem csap le rá pl. a Texans 1/1-ben (a GM állítólag őt preferálja).toxique
Nem a GM hanem a tulajdonos. És nem illik bele az új edző rendszerébe szóval kevés az esélye. Viszont egy Raiders-Rams cserét el lehet képzelni olcsón mert közel van egymáshoz a 2 pick.samu09
Az az olcsó csere a Raidersnek legalább egy 2015-ös 1. körébe kerülne ugye az 1/2 mellé.
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Manziel a Raidersbe? Mennyi esélyt láttok erre?
Manapság az a vágyálmom, hogy a Manziel+Pryor kettőssel vágunk neki a 2014es alapszakasznak... feltéve, ha nem csap le rá pl. a Texans 1/1-ben (a GM állítólag őt preferálja).toxique
Hát én semmi esélyt nem látok rá szerencsére, de be is hánynék, ha hozzánk kerülne első körben az a gyerek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
Manziel a Raidersbe? Mennyi esélyt láttok erre?
Manapság az a vágyálmom, hogy a Manziel+Pryor kettőssel vágunk neki a 2014es alapszakasznak... feltéve, ha nem csap le rá pl. a Texans 1/1-ben (a GM állítólag őt preferálja).toxique
Nem a GM hanem a tulajdonos. És nem illik bele az új edző rendszerébe szóval kevés az esélye. Viszont egy Raiders-Rams cserét el lehet képzelni olcsón mert közel van egymáshoz a 2 pick.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 241 — Jó ötletnek tűnt!
Hát remélem az a kis bohócot nem látjuk ezüst - feketében. Üzletileg biztos bejön valakinek, de nem lesz belőle komoly NFL irányító az tuti. Arról nem beszélve, hogy biztos kisírnak neki egy rekord összegű szerződést.gaben
Erre viszonylag kevés esélyt látok.Schleck
mivel lehetetlen az új CBA szerint, ha jól tom

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát remélem az a kis bohócot nem látjuk ezüst - feketében. Üzletileg biztos bejön valakinek, de nem lesz belőle komoly NFL irányító az tuti. Arról nem beszélve, hogy biztos kisírnak neki egy rekord összegű szerződést.gaben
Erre viszonylag kevés esélyt látok.

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 083 — Deion Sanders for president!
Hát remélem az a kis bohócot nem látjuk ezüst - feketében. Üzletileg biztos bejön valakinek, de nem lesz belőle komoly NFL irányító az tuti. Arról nem beszélve, hogy biztos kisírnak neki egy rekord összegű szerződést.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azt olvastam, hogy a Browns a Gus Malzahn + Johnny Football párost próbálja összehozni és ha mivel a Raiders előtt húz a Cleveland össze is jöhet.peterbadbone
Ez annyira kikúrás... 😕 . Óóóó, hogy miért nem akarnak egy McFadden-t pickre váltani...
több mint 10 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Azt olvastam, hogy a Browns a Gus Malzahn + Johnny Football párost próbálja összehozni és ha mivel a Raiders előtt húz a Cleveland össze is jöhet.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Manziel a Raidersbe? Mennyi esélyt láttok erre?
Manapság az a vágyálmom, hogy a Manziel+Pryor kettőssel vágunk neki a 2014es alapszakasznak... feltéve, ha nem csap le rá pl. a Texans 1/1-ben (a GM állítólag őt preferálja).toxique
émmár ezen vagyok egy ideje, deyell kibővítette ezt egy ricsi inkognitíóval. Wattafukka!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Manziel a Raidersbe? Mennyi esélyt láttok erre?
Manapság az a vágyálmom, hogy a Manziel+Pryor kettőssel vágunk neki a 2014es alapszakasznak... feltéve, ha nem csap le rá pl. a Texans 1/1-ben (a GM állítólag őt preferálja).
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
A legszebb a mockokban, hogy olyan mint az időjárás. Mindenkinek soha nem lesz jó .Drip
Meg mindkettőt csak tippelgetik!gaben
nem, az időjárást 50%-os modellekkel becsülik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 083 — Deion Sanders for president!
A legszebb a mockokban, hogy olyan mint az időjárás. Mindenkinek soha nem lesz jó .Drip
Meg mindkettőt csak tippelgetik!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "