NFL Draft 2022

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Több hónapnyi munka után végre megérkeztem az idei draft trackerrel, amit itt érhettek el:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1Ok2Hd9KzN_g1IyQsJUgfnQTaggaAovgQoK30VAZac-M/edit#gid=1801108002

Bővebb információkat ebben a reddit posztban írtam a kezdeményezésről:  www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/udcqq8/2022_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/

TLDR:
- Konszenus big board az összes idei draft prospectről - mindezt atlétikai profillal, további, játékosokhoz kapcsolódó információkkal megfűszerezve
- Élő draft tracker a játékosbörze teljes ideje alatt a tavalyihoz hasonlóan
- Free agency tracker és legjobb elérhető játékosok
- Teljes NFL depth chartok

Remélem mindél többetekenek hasznos lesz idén is! Visszajelzések, fejlesztési ötletek jöhetnek, minden kérdésre szívesen válaszolok 😊

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy Hutchinson és Thibodeaux milyen kaliberek mondjuk Chase Younghoz képest?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!






Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F0831%2Fr902996_1296x729_16-9.jpg
Thibodeaux to skip Ducks' bowl, declare for draft
Star Oregon defensive end Kayvon Thibodeaux will skip the team's bowl game and declare for the NFL draft, he announced Monday night.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
Szerintem igen, simán az új Von Miller ő. De Hutchinson is rászolgált a top3-ra, én mégis nála érzem azt, hogy nem menne neki zökkenőmentesen az nfl-re való átállás.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 365
Ahogy nézem Hutchinson lehet az 1/1-es pedig nagyon szerettem volna ha a Texansba kerül. Thibodeaux játéka nekem nem tetszik, olyan Clowney-s érzésem van vele kapcsolatban. Tehát azt mondom ha nem tudjuk Hutchinsont megszerezni, akkor inkább akárki mást más hiányposztra, csak ne Thibodeaux legyen.
Nektek mi a véleményetek melyikük lesz az 1/1? Én ítélem meg rosszul Thibodeaux-t?

több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
Sőt már azt is bejelentette, hogy játszani fog a bowl meccsén (ami a Fiesta vagy a Peach Bowl lesz a Notre Dame/Michigan State/Oklahoma State trió valamelyike ellen)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
A srácnak akkor mostantól két mozdony is húzza a hype-trainjét... top5 pick?


ZERO_L
Ez tökös volt mondjuk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 450 — situational football
A srácnak akkor mostantól két mozdony is húzza a hype-trainjét... top5 pick?




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290

 ibb.co/BzNxy7g

Jelenállás szerint:
4.Jets
5.Jets
6.Giants
7.Giants
8.WFT
9.Eagles
10.Eagles

Érdekes helyzet lenne a 3 db dupla pick egymás után, csak a WFT kellene kilökni onnan 😀

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem O'Connel a nyerő, tetszik ahogy játszik. Laikus szemmel. Nem tudom ő mire viheti.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Corral vagy Howell, Howell vagy Corral?
warr_b
Ezen a drafton szerintem egyik qb sem ér első kört, de biztos lesz valaki, akinek megtetszik az egyik és kihúzza
kapitnono
Azt vágom, arra lettem volna kiváncsi, hogy ki melyiket választaná inkább.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Corral vagy Howell, Howell vagy Corral?
warr_b
Ezen a drafton szerintem egyik qb sem ér első kört, de biztos lesz valaki, akinek megtetszik az egyik és kihúzza


több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Corral vagy Howell, Howell vagy Corral?
warr_b
Malik Willis?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Corral vagy Howell, Howell vagy Corral?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 048 — Big Penix Energy
Elkezdtem rendszerezni a Senior Bowlra meghívott játékosokat, drive-ra feltöltöttem egy kezdetleges táblázatot.

 docs.google.com/spreadsheets/d/1J0yym-ZOgTBVWIzDnnaF0wLTTciiYfab/edit?usp=sharing&ouid=104271797714117120360&rtpof=true&sd=true

Igyekszem majd minden meghívottal frissíteni, de direkt full nyilvánosra raktam, aki szeretne, belepiszkálhat, frissítheti, megjegyzést fűzhet hozzá a játékoshoz. Pivotot is készíthetünk belőle az első fülre, ha valakinek van ötlete hozzá, hogy hogyan lehetne, én 20 perc alatt nem jöttem rá 😀
Mezszámot is írjunk mindenképp, hogy könnyű legyen scoutolni.

Használjátok, használjuk, szerintem hasznos lesz

ui: ha nem látjátok, szóljatok.

Szerkesztette: dancogo

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz, mert persze belealudtam, ès pont amit láttam addig Pickett jobb volt, de ezek szerint mègsem 😛
dande
Eredménykövetőbe betettem a condensed verziót
r.baggio
Igen, köszönjük, láttam, mondjuk abból épp nem derül ki pontosan mi volt, de nem is ezen múlik csupán. Ha Hurts tudja azt hozni amit az elmúlt meccseken (nem rajta múlt sem a Raiders, sem a Chargers meccs) esetleg még javulni, akkor adnék neki esélyt és a az idei korai pickekkel tölteném a keretet. Ha csak valóban meg nem táltosodik vmelyik QB jelölt. 😀
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
Kösz, mert persze belealudtam, ès pont amit láttam addig Pickett jobb volt, de ezek szerint mègsem 😛
dande
Eredménykövetőbe betettem a condensed verziót


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz, mert persze belealudtam, ès pont amit láttam addig Pickett jobb volt, de ezek szerint mègsem 😛
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Azért ezt a Pickett v Howell meccsett egyértelműen Howell nyerte, pedig ő sem játszott jól. Pickett ha nem big play highlightot nézünk, hanem minden playt, továbbra is teljesen homály.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Adam Anderson sem kel el olyan magasan, mint írtam a legutóbbi mockomban:
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F1104%2Fr933130_1296x729_16-9.jpg
UGA's Anderson turns self in, charged with rape
Georgia starting linebacker Adam Anderson turned himself in to police on Wednesday and was charged with felony rape after a woman accused him of raping her on Oct. 29.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Soonersből kik jöhetnek draftra?
steelwolf
Akik már legalább 3 évre beíratkoztak 😊
empty taxi
Mindjárt megkérdezem az osztályfőnököt!
Köszönöm
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Soonersből kik jöhetnek draftra?
steelwolf
Akik már legalább 3 évre beíratkoztak 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Soonersből kik jöhetnek draftra?
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
legjobbkor keres vagy 4-5 csapat új QB-t (közte az Eagles is..)
Janek
Mégegy év Goff/Hurts/Tyrod stb
Legalább jövőre is fix 1/1 leszünk.

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
legjobbkor keres vagy 4-5 csapat új QB-t (közte az Eagles is..)
Janek
Nektek ott van Minshew, nem kell keresgélni. 😉
iktriad
Így már nem lesz jó.