Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
Állítólag nagyon akartuk Halit, de ő hosszabbított a Chiefs-szel.
empty taxi
JPP szintén marad New Yorkban.Kár mindkettőért.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag nagyon akartuk Halit, de ő hosszabbított a Chiefs-szel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
Mitchell bátyja ugye azért guardnak is jó volt nem csak RT-nek, lehet ez a terv v esetleg Schraeder húzódik be G-nek azt Schwartz lesz az RT. Schwartzot is ismeri Shanny, szóval nem lenne zsákbamacska, mondjuk tény h nem lenne olcsó, de Chesterrel ellentétben neki legalább még van bőven a tankban.
empty taxi
Ha elhozzuk Schwartzot és ne adj Isten Macket is akkor piszok jó falunk lesz ám.

@peach
adott egy másik lehetőség is,raktunk egy második köröst Schraederre,tehát ha elviszik kapunk érte egy második kört és hozzuk Schwartzot.Tehát van egy PFF szerint jobb T-nk és egy egy második körös pickünk.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Mitchell bátyja ugye azért guardnak is jó volt nem csak RT-nek, lehet ez a terv v esetleg Schraeder húzódik be G-nek azt Schwartz lesz az RT. Schwartzot is ismeri Shanny, szóval nem lenne zsákbamacska, mondjuk tény h nem lenne olcsó, de Chesterrel ellentétben neki legalább még van bőven a tankban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Ezt a mitchell schwartz pletykát értelmezni sem bírom. Ahelyett hogy matchalnénk egy esetleges schraderer ajánlatot elengedjük, és hozunk a helyére egy kicsivel jobb de sokkal drágább fa-t. Nem látom ebben a bussinesst...még a plusz 2. körrel sem, ellenben jobban terhelnénk a sapkát, jövőre meg jön a trufant és(?) alford hosszútávú...

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Na most már tudjuk, hogy ti kérdeztétek meg Eli Appletől a combineon, hogy meleg-e.
Falcons secondary coach Marquand Manuel takes full responsibility for asking former Ohio State CB Eli Apple if he liked men at the combine. "It was wrong and I apologize to Eli Apple, Mr. (Arthur) Blank, the entire Falcons organization, my family, and our Falcon fans for my insensitivity."
iktriad
Ezt már tudjuk pár napja 😉
peach
Azt is, hogy konkrétan ki kérdezte meg?(Btw a csávó nálunk DC interjún januárban...).
iktriad
Ja, azt nem 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na most már tudjuk, hogy ti kérdeztétek meg Eli Appletől a combineon, hogy meleg-e.
Falcons secondary coach Marquand Manuel takes full responsibility for asking former Ohio State CB Eli Apple if he liked men at the combine. "It was wrong and I apologize to Eli Apple, Mr. (Arthur) Blank, the entire Falcons organization, my family, and our Falcon fans for my insensitivity."
iktriad
Ezt már tudjuk pár napja 😉
peach
Azt is, hogy konkrétan ki kérdezte meg?(Btw a csávó volt nálunk DC interjún januárban...).

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Nagyon remélem,hogy ez a Sweezy dolog csak kacsa 😀
Kenny
Szvsz a seattle vonal miatt csak az ügynök ténykedik...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
Nagyon remélem,hogy ez a Sweezy dolog csak kacsa 😀

szerk,
Allen is megkapta a tendert(525 000),eddig minden papírforma.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Na most már tudjuk, hogy ti kérdeztétek meg Eli Appletől a combineon, hogy meleg-e.
Falcons secondary coach Marquand Manuel takes full responsibility for asking former Ohio State CB Eli Apple if he liked men at the combine. "It was wrong and I apologize to Eli Apple, Mr. (Arthur) Blank, the entire Falcons organization, my family, and our Falcon fans for my insensitivity."
iktriad
Ezt már tudjuk pár napja 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na most már tudjuk, hogy ti kérdeztétek meg Eli Appletől a combineon, hogy meleg-e.
Falcons secondary coach Marquand Manuel takes full responsibility for asking former Ohio State CB Eli Apple if he liked men at the combine. "It was wrong and I apologize to Eli Apple, Mr. (Arthur) Blank, the entire Falcons organization, my family, and our Falcon fans for my insensitivity."


Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Schraeder kapott egy második körös RFA tendert ami nagyjából 2,5 millió dollár.
Nem lennék meglepve ha valaki megpróbálná elvinni,mondjuk akkor még mindig matchelhetjük az offert,Jake-Schraeder páros hosszú időre megoldhatná a T posztot.
Kenny
Worrilow szintén.
Ill. hogy jó hír is legyen, ha minden igaz rárepülünk Trevathanre.
empty taxi
Még vagy 5-6 másik csapattal együtt 😊
Tomcsik
Talán Richard Smith egy kis előnyt jelent majd az alkudozáskor.
Kenny
Nállunk meg ott van Fox...

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
Schraeder kapott egy második körös RFA tendert ami nagyjából 2,5 millió dollár.
Nem lennék meglepve ha valaki megpróbálná elvinni,mondjuk akkor még mindig matchelhetjük az offert,Jake-Schraeder páros hosszú időre megoldhatná a T posztot.
Kenny
Worrilow szintén.
Ill. hogy jó hír is legyen, ha minden igaz rárepülünk Trevathanre.
empty taxi
Még vagy 5-6 másik csapattal együtt 😊
Tomcsik
Talán Richard Smith egy kis előnyt jelent majd az alkudozáskor.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Schraeder kapott egy második körös RFA tendert ami nagyjából 2,5 millió dollár.
Nem lennék meglepve ha valaki megpróbálná elvinni,mondjuk akkor még mindig matchelhetjük az offert,Jake-Schraeder páros hosszú időre megoldhatná a T posztot.
Kenny
Szépen csendben a liga egyik legjobb RT-je lett, a hülyének is megér egy 2. kört...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Schraeder kapott egy második körös RFA tendert ami nagyjából 2,5 millió dollár.
Nem lennék meglepve ha valaki megpróbálná elvinni,mondjuk akkor még mindig matchelhetjük az offert,Jake-Schraeder páros hosszú időre megoldhatná a T posztot.
Kenny
Worrilow szintén.
Ill. hogy jó hír is legyen, ha minden igaz rárepülünk Trevathanre.
empty taxi
Még vagy 5-6 másik csapattal együtt 😊

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Schraeder kapott egy második körös RFA tendert ami nagyjából 2,5 millió dollár.
Nem lennék meglepve ha valaki megpróbálná elvinni,mondjuk akkor még mindig matchelhetjük az offert,Jake-Schraeder páros hosszú időre megoldhatná a T posztot.
Kenny
Worrilow szintén.
Ill. hogy jó hír is legyen, ha minden igaz rárepülünk Trevathanre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
Schraeder kapott egy második körös RFA tendert ami nagyjából 2,5 millió dollár.
Nem lennék meglepve ha valaki megpróbálná elvinni,mondjuk akkor még mindig matchelhetjük az offert,Jake-Schraeder páros hosszú időre megoldhatná a T posztot.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Hova jutott a világ, itt elmélkedünk együtt mint régi harcos társak miközben a panthers vígan lubickol az elit vip clubban. Majd minden szavaddal egyetértek gyurma. Írtam is a saints topicban nemrég, hogy így, hogy a panthers a főgeci nem a régi a dolog. Roddy volt valóban tán az utolsó falcon aki nem ment a szomszédba egy kis dumáért, szemétségért. Nem maradt olyan játékos itt akiben ez benne lenne sajnos. Ez sztem baj, minden csapatban sztem kell, hogy legyen egy-két tróger, úgyhogy remélen szerzünk be ilyenből. Ryan valóban most a homályban van, jj az jj, trufant meg hiába elit nem egy olyan karakter aki beleég az ember agyába. Freemannek meg kell legalább még egy ilyen év, hogy elitnek lehessen nevezni. És kb ennyi a falcons jelenleg. Túl sok a jófiú, kellene egy zorall arc a keretbe. A saintsnél is kb ugyanezt érzem brees ide vagy oda.
Amúgy pont ma gondolkoztam ezen, terveztem is írni egy ilyen kis emocionális szösszenetet, erre mikor ezért feljövök ezt olvasom... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
tudom, tudom gumicsont, de Roddy nem túl jó "vesztes" (én sajnálom hogy elment, őt könnyű volt utálni 😊 )

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000641716/article/roddy-white-kyle-shanahan-cost-falcons-two-wins
Gyurma Pappa
az lett volna meglepő ha nem mar bele shanananbe.Mondjuk teljesen érthető,szezon közben azt gondoltam belőle is lehet egy Fitzgerald,aki kiment slotba és olyan alázattal tette a dolgát hogy öröm volt nézni.Nem így lett sajnos.
Kenny
Roddynál sosem lehetett tudni, hogy mennyir a smash mouth és mennyire gondolja komolyan. Tény, hogy nem voltak igazi balhéi, csak a duma ment sokat, de legalább mindig hozta a pályán a jó teljesítményt. Az elmúlt két évben a duma megmaradt, a teljesítmény már nem.

Talán shawnka írta az új szerződésekor, hogy abban már benne volt, hogy "bármikor" el lehessen küldeni, és szerintem nincs már benne az a nagy fellendülés, így kézenfekvő volt az idei év. Talán elviszi valamelyik csapat "levezetni", de kétlem hogy lenne benne még elég kakaó.

Pár éve beszélgettünk róla, hogy a csoportból ki lehet HoF tag (ugye az egy nyilvánvalón kívül), és ott szó volt a White-Smith-Colston hármasról (akkor még nem volt JJ). Most hogy elküldtük Colstont, a saját topikunkban is emlegettem, hogy kár érte, mert sosem lesz tag, és ez igaz Roddyra is, pedig neki első körösként tök jó esélyei is lehettek volna, de gyűrű nélkül kb. esélytelen.

Mindegy, én szerettem utálni White-ot, ő volt az egyik fő harcosa a rivalizálásnak, kicsit így nekem "arcavesztett" lett a Falcons ebből a szempontból. Most lehet, hogy ez kicsit túlzás, de olyan sótlan így ez az egész, ha az Atlantára gondolok most, akkor JJ jut eszembe, őt meg nehéz nem elismerni, Ryan is teljesen beleszürkült most mindenbe. Lehet, hogy ez általános NFL apátiám miatt is van.

Azt kívánom, hogy menjen a Ramsbe játszani, őket amúgy is utálom, szóval még egy okom lesz rá 😊

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
tudom, tudom gumicsont, de Roddy nem túl jó "vesztes" (én sajnálom hogy elment, őt könnyű volt utálni 😊 )

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000641716/article/roddy-white-kyle-shanahan-cost-falcons-two-wins
Gyurma Pappa
az lett volna meglepő ha nem mar bele shanananbe.Mondjuk teljesen érthető,szezon közben azt gondoltam belőle is lehet egy Fitzgerald,aki kiment slotba és olyan alázattal tette a dolgát hogy öröm volt nézni.Nem így lett sajnos.
Kenny
Azt hankerson kidöglése után ugyan ki maradt volna a szélire ha roddy slotból indult volna mindig...?!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Viszont ha kritizálja Shannyt (amit mi is megteszünk olykor 😀), akkor elvárom, hogy ne vonuljon vissza és tegyen le vmit az asztalra egy másik csapatnál, mert különben ez így csak nettó rinyálás.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
tudom, tudom gumicsont, de Roddy nem túl jó "vesztes" (én sajnálom hogy elment, őt könnyű volt utálni 😊 )

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000641716/article/roddy-white-kyle-shanahan-cost-falcons-two-wins
Gyurma Pappa
az lett volna meglepő ha nem mar bele shanananbe.Mondjuk teljesen érthető,szezon közben azt gondoltam belőle is lehet egy Fitzgerald,aki kiment slotba és olyan alázattal tette a dolgát hogy öröm volt nézni.Nem így lett sajnos.

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
tudom, tudom gumicsont, de Roddy nem túl jó "vesztes" (én sajnálom hogy elment, őt könnyű volt utálni 😊 )

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/te8y2r6kxkfrukbcp097
Roddy White: Kyle Shanahan cost Falcons two wins
Roddy White said last month that it would be a "tragedy" if his relationship with the Atlanta Falcons were to end in 2016. Now that that tragedy has unfolded, White has some things to get off his chest.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Ma kezdődik a cirkusz, nem bánnám ha egy schraderer, chester szerződéshisszabbítás bejelentésével indulnánk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Wheeler szezon közben jött
Ha ez nem terelés akkor felesleges itt nekünk irvinekről vagy mario williamsekről álmodozni...

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...