Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Smithben én sem hiszek, hogy lecsúszna hozzánk sajnos. Mondjuk nekem myles jack lenne a favoritom de ő is felejtős. Amúgy sztem bpa pick lesz a választás.
Hageman meg király lesz, a többi sztem kuka...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 054 — WHO DAT!!!!
több mock drafton is láttam már, hogy Jaylon Smith-t írták be hozzánk.

Smithről, annyit kell tudni, hogy a Notre Dame-n volt OLB és az idei Bowl meccsén súlyos térdszalag szakadást szenvedett (január 7-én műtötték), e miatt csúszhat le hozzánk 1/17re. amúgy mindenhol azt olvastam, hogy top10-es vagy top5-ös lenne. elnézve a videóját kurva nagy playmaker a gyerek. vélemények??

 www.youtube.com/watch?v=dkmrGaeo15E
Sugar611
szerintem még a sérülése ellenére sem fog odáig csúszni, csak nézd meg Gurley-t is be merte vállalni a Rams tavaly. Hatalmas király Smith, és ezt sokan tudják . Nem hinném, hogy ennyire lecsúszna, szerintem be fogják vállalni már előttetek is valaki a kockázatot hogy draftolják, és nagyon remélem, hogy mi leszünk azok, nekem is a kedvenc játékosom Smith, de sajna és már abban sem bízom, hogy hozzánk le fog csúszni hiszen pl. előttünk aBears-nek is nagy szüksége van LB- re.


több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
több mock drafton is láttam már, hogy Jaylon Smith-t írták be hozzánk.

Smithről, annyit kell tudni, hogy a Notre Dame-n volt OLB és az idei Bowl meccsén súlyos térdszalag szakadást szenvedett (január 7-én műtötték), e miatt csúszhat le hozzánk 1/17re. amúgy mindenhol azt olvastam, hogy top10-es vagy top5-ös lenne. elnézve a videóját kurva nagy playmaker a gyerek. vélemények??

 www.youtube.com/watch?v=dkmrGaeo15E
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
 www.thefalcoholic.com/2016/2/16/10984990/five-falcons-facing-make-or-break-seasons-in-2016

Nagyjából egyetértek a listával,mondjuk nemtudom Starr még mindig mit keres itt,Goodman meg egy örök talány számomra,tökéletes fizikai adottságok,már-már JPP méretű karok mégsem jött az áttörés.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Ha már FA DE sokkal inkább JPP.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
Greg Hardy szerintetek jó lenne DE-nek nálunk?
Midnight
nem kellenek karakterproblémás emberek ide.

több mint 8 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Greg Hardy szerintetek jó lenne DE-nek nálunk?
több mint 8 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Vaughn McClure (a csapat ESPN-es bloggere) szerint Quinn értékeli Roddy vezetői kvalitásait, ezért maradni fog.
empty taxi
Tisztelem Roddy-t, de a vezetői kvalitásáról vannak elég erős kételyeim. Egy vezéregyéniség nem áll neki szezon közepén nyafogni, hogy nem kap labdát, vagy legalábbis nem a médiában rodeózik vele.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Blanknél meg prosztata rákot diagnosztizáltak. 😕 legalább a kilátásai kedvezőek a gyógyulásra ezt írták. Mivel blank egy olyan tulaj aki a szívén viseli a csapata dolgait és jóban van az fo-val és a játékosokkal remélem ebből a rossz hírből tudnak némi plussz erőt meríteni mert az öreg nagyon megérdemelne egy gyűrűt.
Ha roddy tényleg marad az öröm a szívmnek, mégha már nem is megy neki, akkor is az egyik legnagyobb ikon és kedvenc.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Vaughn McClure (a csapat ESPN-es bloggere) szerint Quinn értékeli Roddy vezetői kvalitásait, ezért maradni fog.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
Asamoah zone blockingbanvolt nagyon jo. Egyetemen is azt jatszott mar. Powerben annyira nem volt jo.
ulpianus
Ehhez képest nálunk pont a zone blocking séma váltással basztáki mint azt a bizonyos jószágot...
peach
Sokba került,cserébe viszont teljesen haszontalan volt.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Fura az egész történet

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Asamoah zone blockingbanvolt nagyon jo. Egyetemen is azt jatszott mar. Powerben annyira nem volt jo.
ulpianus
Ehhez képest nálunk pont a zone blocking séma váltással basztáki mint azt a bizonyos jószágot...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Asamoah zone blockingbanvolt nagyon jo. Egyetemen is azt jatszott mar. Powerben annyira nem volt jo.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
assamoah még nálatok van vagy már UFA?
Janek
Szezon közben IR-re raktuk úgy, hogy nem sérült. Asszem azóta vihető ha akarja vki...
peach
Erdekes hogy a fel liga kuzd az ofalakkal es senki nem kereste ,a KC-ben nagyon jo RG volt
Janek
Ne vedd biztosra amit írtam, lehet hülyeség. Csak úgy emlékszek mintha ez lenne vele. Olyan nem szokványos az egész ami vele van. Meg mintha ha vki elvitte volna vinnie kellett volna a fizuját is ami nem kevés.
Vki kijavíthatna mert belegabalyodtam mint cigánygyerek a húzentrógliba 😀
peach
Jól mondod, ő már elment mivel ő úgy gondolta, hogy nem sérült, így joga van IR helyett csapatot keresni. Nem kellett senkinek.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
assamoah még nálatok van vagy már UFA?
Janek
Szezon közben IR-re raktuk úgy, hogy nem sérült. Asszem azóta vihető ha akarja vki...
peach
Erdekes hogy a fel liga kuzd az ofalakkal es senki nem kereste ,a KC-ben nagyon jo RG volt
Janek
Ne vedd biztosra amit írtam, lehet hülyeség. Csak úgy emlékszek mintha ez lenne vele. Olyan nem szokványos az egész ami vele van. Meg mintha ha vki elvitte volna vinnie kellett volna a fizuját is ami nem kevés.
Vki kijavíthatna mert belegabalyodtam mint cigánygyerek a húzentrógliba 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
assamoah még nálatok van vagy már UFA?
Janek
Szezon közben IR-re raktuk úgy, hogy nem sérült. Asszem azóta vihető ha akarja vki...
peach
Erdekes hogy a fel liga kuzd az ofalakkal es senki nem kereste ,a KC-ben nagyon jo RG volt

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
assamoah még nálatok van vagy már UFA?
Janek
Szezon közben IR-re raktuk úgy, hogy nem sérült. Asszem azóta vihető ha akarja vki...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
assamoah még nálatok van vagy már UFA?

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Irvin sztem alapvetően kicsit túlértékelt játékos, de a cover gondjainkat biztos nem ő fogja megoldani. Btw Jacksonville-ben és Oaklandben is van pénz szarásig és mind2 csapatnál olyan edzők dolgoznak, akik ismerik Seattle-ből és mind2 csapatnál erősítenék a pass rusht.
empty taxi
Szerintem Irvin nagyon hasznos játékos. LB/Leo hibridként használtuk. Voltak szép megmozdulásai amúgy, emlékszem, hogy 2 éve a Saints ellen Jimmy Grahamat is leszedte több cover playben 😀

A Bennett/Avril kettős érkeztével kiszorult a LEO posztról, és csak bizonyos 3rd down/passz szituációkban volt fent. Szerintem ha kifejezetten LEO-ként használnák, 10 sackes szezonokat tudna szállítani. Korábban pedig (tavaly) lenyilatkozta, hogy menne a Falconshoz. Mondjuk pár hete meg azt nyilatkozta, hogy hajlandó hometown discountra 😀
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Igen csak ott van még az a faktor, hogy hátha quinnel akar dolgozni így az álláspintokat talán kicsit könnyebb találkoztatni. Mindenesetre sztem szüksége lenne ennek a csapatnak egy sztárjátékos beszerzésére...szakmai szempont mellett emócionálisan is.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Irvin sztem alapvetően kicsit túlértékelt játékos, de a cover gondjainkat biztos nem ő fogja megoldani. Btw Jacksonville-ben és Oaklandben is van pénz szarásig és mind2 csapatnál olyan edzők dolgoznak, akik ismerik Seattle-ből és mind2 csapatnál erősítenék a pass rusht.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Nemhiszem. Most hajlandó vagyok hinni a pletykáknak és sztem irvin lesz a primer target fa-n. Aztán 1-2. körben jöhet még vki...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Durant kivágása tényleg WTF, a végén megint duplázni fogunk a draft elején. Ami összesen 5 pickkel meglehetősen vicces lenne...
WillyMo-t sajnálom, mondjuk szinte biztos, hogy vki ad még neki lehetőséget.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Willymot sajnálom de ez szinte biztos volt. Durantot viszont nem értem. Nem keresett sokat viszont szituációs játékosként nem volt rossz egyáltalán.így sikerült még egy lyukat ütnünk az amúgy is lófasz lb sorba.

Am szomorú, hogy mooret is ugyanúgy mint spoont a sérülések nem engedték, hogy legendává válljon itt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...