Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag a jövő évet megnézzük Gradkowskival centerben és ink a többi needre fogunk fókuszálni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Igen, ez jól hangzik valóban. De ugyanúgy emeryhez köthető pl. meclellin vagy bostic kiválasztása is. Websterről nincsenek emlékeim mert sosem érdekelt a titans, a caroll előtti hawksra meg nem emlékszem. De a lényeg, hogy csak scoutok lesznek, döntési jogkör nélkül.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Emery állomáshelyein azért akadtak elég jó választások, nálunk mikor ő volt a scouting igazgató jött Roddy vagy Ryan, aztán elment Chiefsbe ugyanerre a posztra, akkor jött ott Berry vagy Houston, aztán Chicagoban is ő draftolta Jefferyt vagy Kyle Longot, szal volt szerepe jó döntésekben.
Webstertől már kevésbé vagyok elájulva, gyakorlatilag mióta elhagyta Tampát (2006), a legnagyobb eredménye a tavalyi Mariota-draft, közben részt vett a Seahawks Carroll-éra előtti leépülésében, utána meg a Titansnél sem véletlen választották meg a liga legrosszabb GM-jévé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Átmentünk bukott GM újrahasznosítóba:
 twitter.com/AdamSchefter/status/692082102959996929
empty taxi
Engem ez különösebben nem zavar. Az, hogy valaki gm-ként szarul draftól nem jelenti azt, hogy ne lenne jó scout. Egyszerűen csak a meglévő információk alapján szarul választ. Vagy az eszméje a szar amihez nem illik az adott játékos mert rossz értékekre, potenciálra helyezi a hangsúlyt. De ez a gm hatásköre. Itt annyi lesz a dolguk, hogy scoutoljanak. A döntést meg úgyis dimmynek ( vagy piolinak? ) kell meghoznia quinnel karöltve. Gondolom arra azért alkalmas mind emery mind webster, hogy egy reális, objektív scout reportot összerakjanak egy-egy játékosról. Esetleg javaslatokat tehetnek, de szvsz nekik ahhoz, hogy kit draftolunk semmi közük nem lesz. Mivel mindíg kell a haveroknak meló, így ők most itt kötöttek ki.
A morris féle kinevezés nem tetszik elsőre, de addig nem vagyok hajlandó pánikolni amíg nem látom, hogy ez bizony tényleg faszság volt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Eric Mangininek legalább volt korábban egy szezonja offensive assistantként, mikor 2013-ban TE coach lett a 49ersben 😊
baggio
Hue Jackson meg asszisztens secondary edző volt 2012-ben a Bengalsnál 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 009 — no es importante
Eric Mangininek legalább volt korábban egy szezonja offensive assistantként, mikor 2013-ban TE coach lett a 49ersben 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Hogy a fenébe lehet Morrisból WR edző, aki ha jól tudom, világ életében a labda másik felén volt?! Csak én nem értem ezt a döntést?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Átmentünk bukott GM újrahasznosítóba:
 twitter.com/AdamSchefter/status/692082102959996929


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nem akartam napközben lelombozni a kedélyeket, de már akkor olvastam vhol morris előléptetését.... :S



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Ajjaj ON:
Állítólag az öreg Robo helyére Raheem Morrist, az eddigi passing game coordinatort tervezzük WR-edzőnek.
 espn.go.com/blog/atlanta-falcons/post/_/id/18797/falcons-set-to-move-assistant-head-coach-raheem-morris-from-defense-to-offense


empty taxi
És tényleg bazmeg:  www.myajc.com/news/sports/football/henderson-hired-morris-moves-over-to-offense/nqByp/?icmp=ajc_internallink_referralbox_free-to-premium-referral&ecmp=ajc_social_twitter_2014_falcons_sfp

Viszont legalább Jerome Henderson jött passing game coordinatornak, ő egy eléggé elismert DB-edző a ligában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Ajjaj ON:
Állítólag az öreg Robo helyére Raheem Morrist, az eddigi passing game coordinatort tervezzük WR-edzőnek.
 espn.go.com/blog/atlanta-falcons/post/_/id/18797/falcons-set-to-move-assistant-head-coach-raheem-morris-from-defense-to-offense

Unalmamban nyomogattam a draftszimulátort a Fanspeaken:
17: R1P17
OLB JAYLON SMITH
NOTRE DAME
Lehet luxus 1/17-re olyan játékost húzni, aki jó esetben újoncszezonja második felében lesz bevethető, de JS talán még Kuechlynél is nagyobb tehetség.
50: R2P19
WR JOSH DOCTSON
TCU
A változatosság kedvéért még egy sérült 😀 Neki a csuklója szaraxik, de TC-re rendben lesz, magas elkapó, ugyanakkor kissé vékony, de jó lehet mélységben megnyújtani a pályát, ami eddig JJ-n kívül senkinek nem ment.
81: R3P18
C RYAN KELLY
ALABAMA
Mobilis, vérbeli cenya, ilyen kell Person helyére.
112: R4P17
TE AUSTIN HOOPER
STANFORD
Őt is gyúrni kell egy kicsit, viszont ettől függetlenül blokkolásban sincs elveszve és kifejezetten ügyes az elkapás után.
206: R7P17
DE JASON FANAIKA
UTAH
A méretéhez képest kissé könnyű elnyomni, de technikás falember a 7. körben bőven ajándék.

Összesen 5 pick van, így egyértelmű, hogy vmelyik komolyabb needet FA-n kellene IRL orvosolni plusz most örülnék ha Dimmy kivételesen lefelé cserélne.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
A napi cukiság rovatban következzen Colin Mooney lánya:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Yep. Jeffery mondjuk sztem felejtős, ő #wr1 lóvét kér majd és fog is kapni ( a bearsben ). Nekünk jj mögé kel egy 800 yardos wr, ez nem jeffery kategória. Én továbbra is mike wallace és a vikings körül sündörögnék. Irvin sztem ki fog jönni a piacra pláne ha mi vagy a jags olyan szerződést lenget be neki ami nagyobb számmal kezdődik mint a hawksé. Weddle kösz ne, a db részleg nem áll a legszarabbul, kb egy sztár megfizetésére van helyünk aki vagy a front7be vagy wr vagy te posztra fog jönni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Weddle FS, szóval ő max Ricardo Allen helyére képzelhető el. Bennem él egyébként a gyanú, hogy régi jó ismerőse Ron Rivera fogja Charlotte-ba csábítani, nem ő lenne az első ilyen.
Én egyébként is ink a front7-re v a támadósorra költeném a pénzt, paripát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Irvin azt nyilatkozta, hogy belemegy a kevesebb zsébe is de maradni akar Seattle-ben...
A safety poszt is érdekes lesz..főleg ha Willy Mo-t nem látjuk többet Falcons mezben....nem tudom Eric Weddle-ben mennyi kakaó van még és persze mekkorát akar még kaszálni....

Szerkesztette: Keano


több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
TOP 20 Free Agents for 2016:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000602379/article/top-20-unrestricted-free-agents-for-2016
Sugar611
Eskü nem akarok köcsögölni, de csak egyszer az életben úgy másolj be ide bármilyen cikket, hogy kommenteled is, tükrözze a vélemenyed. Mert tőled olyat még nem nagyon olvastam...
peach
a WR kurva nagy need, szóval Alshon Jeffery mindenképp kellene, ráadásul Jeffrey deep ball-okban nagyon jó. nem lenne rossz egy Julio-Alshon páros, kiegészülve Hardyval, Hesterrel (?) és Roddyval (?).

most, hogy Bruce Irvin szabadügynök lesz, Quinn lehet, hogy megpróbálja elhozni. ami elnézve az LB-inket nem is lenne rossz.

egyébként jó lenne FA piacon végre valami nagy nevet hozni, nem mindig csak veteránokat! mondjuk néztem, anyagilag azért annyira nem leszünk eleresztve. az egyik helyen 17.9 milliót olvastam, a másikon meg 18.9 millióta cap spacere!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
TOP 20 Free Agents for 2016:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000602379/article/top-20-unrestricted-free-agents-for-2016
Sugar611
Eskü nem akarok köcsögölni, de csak egyszer az életben úgy másolj be ide bármilyen cikket, hogy kommenteled is, tükrözze a vélemenyed. Mert tőled olyat még nem nagyon olvastam...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
TOP 20 Free Agents for 2016:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/f6qkxuk8408tygtbzbzi
Top 20 unrestricted free agents for 2016
Muhammad Wilkerson and Alshon Jeffery are poised to hit the free-agent market, but they represent just a smidgen of the potential March bounty. Gregg Rosenthal lists the top 20 unrestricted free agents.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
4? Ez sztem azért túlzás. Tény, hogy pár meccs kivételével jó volt a fal de akkor is...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Ha már támadófal, a mi Chris Morganünk lett az Év OL-edzője a PFF-nél, szerintük tavaly a 26. legjobb OL-ünk volt, ezt tornázta fel Morgan a 4. legjobbá.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Én inkább centert keresnék, mint guardot, de utóbbiban is van igazság (pláne ha Chester nem jön vissza).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
 atlantafalcons.blog.ajc.com/2016/01/20/cover-99-5-players-for-the-falcons-to-watch-at-the-senior-bowl/

Garnettet hol lehet aláírni így előre?

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Roddy interjú:  www.tmz.com/2016/01/20/roddy-white-falcon-forever-ping-pong/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
3 éve ilyenkor..NFC döntőre készültünk..bakker de közel volt pedig a SB... 😕
Keano
az első félidőben Ryan és Julio tönkre szopatta a 49ers-t, aztán jött a félidei leolvadás....
Sugar611
Előtte a Seattle meccsen is megvolt a mutatvány. Másodszorra már nem úsztuk meg.. 😕
Kenji
És utána még hányszor, de hányszor...
Mondjuk nekem továbbra is a lions elleni londoni meccs az etalon smith időkérésével a végén. az akkora mutatvány volt, hogy beleégett a retinámba 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
3 éve ilyenkor..NFC döntőre készültünk..bakker de közel volt pedig a SB... 😕
Keano
az első félidőben Ryan és Julio tönkre szopatta a 49ers-t, aztán jött a félidei leolvadás....
Sugar611
Előtte a Seattle meccsen is megvolt a mutatvány. Másodszorra már nem úsztuk meg.. 😕