Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
3 éve ilyenkor..NFC döntőre készültünk..bakker de közel volt pedig a SB... 😕
Keano
az első félidőben Ryan és Julio tönkre szopatta a 49ers-t, aztán jött a félidei leolvadás....
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
3 éve ilyenkor..NFC döntőre készültünk..bakker de közel volt pedig a SB... 😕


több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 112 — Titans fan
Köszi a gyors válaszokat! Akkor talán nem is olyan rossz választás Robiskie... Jó lenne, ha a mi elkapóinknak is tudna segíteni, főleg DGB-nek és Hunternek, de akár Douglastól is többet várhatnánk. (Wrightot csak azért nem írom, mert nem tudni, hogy megy, vagy marad.) A kora és rendszer nálam is kérdőjel, de ahogy olvasom, Ariansnak több 60 év feletti segítője is van, mégis jól megy a csapatnak.

Music City Miracle
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ezzel (sem) vitatkozom. Csak leírtam nagyjából rob ténykedését az itt töltött idejében. Ezzel pedig szvsz nem lehet vitatkozni. Amúgy én kedveltem sajnálom, hogy elment. Az biztos, hogy a white-jj-douglas sor évekig ligaelit volt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Hát nemtudom. Ugye nekünk az elmúlt 5 évünket a jj-white-douglas trió uralta. Ez egy liga szinten is kiemelkedő egység. Rajtuk kívűl viszont sehol senki mióta itt van. Csak hester mutatott wr kvalitásokat tavaly. De egy db hátsókörös vagy udfa v akármilyen fiatalt nem sikerült felépíteni...
peach
Sz@rból nem lehet várat építeni és hát a vezetőség se törte magát azért, hogy mély legyen a WR-sorunk, Robo 8 éve alatt összesen 4 WR-t draftoltunk, ebből ugye JJ meg Douglas volt korai körös választás, Hardyt egyelőre ne temessük, most h Kerry Meierből nem lett játékos az meg sztem ink Dimmy f@szsága, mikor abban az évben 30 pickkel később draftolta a Steelers Antonio Brownt.
FA-n meg a 2 legnagyobb szerzemény az a visszahordó Hester meg a Washingtonban egyszer már leszerepelt Hankerson volt Robo idején.
Plusz az se állítanám, hogy lett volna olyan WR-ünk, aki ha itt nem akkor máshol karriert csinált később, mert nem volt ilyen. A legtöbbre még Michael Jenkins vitte azzal, hogy még két évig a ligában volt a Vikingsnál miután innen elment.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Hát nemtudom. Ugye nekünk az elmúlt 5 évünket a jj-white-douglas trió uralta. Ez egy liga szinten is kiemelkedő egység. Rajtuk kívűl viszont sehol senki mióta itt van. Csak hester mutatott wr kvalitásokat tavaly. De egy db hátsókörös vagy udfa v akármilyen fiatalt nem sikerült felépíteni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 289 — Keep pounding
Az öreg Robo alá is írt a Titanshez, kereshetünk WR-coachot.
empty taxi
Milyen véleménnyel vagytok róla? Jó munkát végzett a WR-ekkel, vagy jó, hogy megy?
Nandito
A számodra is ismerős Harry Douglas volt itt 1000 yardos elkapó JJ és White sérülésének idején.
A csávó rutinjáról meg asszem elég annyi, hogy ő még volt a Los Angeles Raidersnél (nem írtam el) is OC. Persze 2004 óta nem volt koordinátor, nem tudom mennyire naprakész a rendszere.
empty taxi
Nem is értem miért nem a Ramshez ment 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Az öreg Robo alá is írt a Titanshez, kereshetünk WR-coachot.
empty taxi
Milyen véleménnyel vagytok róla? Jó munkát végzett a WR-ekkel, vagy jó, hogy megy?
Nandito
A számodra is ismerős Harry Douglas volt itt 1000 yardos elkapó JJ és White sérülésének idején.
A csávó rutinjáról meg asszem elég annyi, hogy ő még volt a Los Angeles Raidersnél (nem írtam el) is OC. Persze 2004 óta nem volt koordinátor, nem tudom mennyire naprakész a rendszere.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 112 — Titans fan
Az öreg Robo alá is írt a Titanshez, kereshetünk WR-coachot.
empty taxi
Milyen véleménnyel vagytok róla? Jó munkát végzett a WR-ekkel, vagy jó, hogy megy?

Music City Miracle
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Az öreg Robo alá is írt a Titanshez, kereshetünk WR-coachot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Emery a fedélzeten. Alig várom a levitézlett fa medvéket 😀
peach
simaliba

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Emery a fedélzeten. Alig várom a levitézlett fa medvéket 😀
peach
Emery régi ismerős 2004-08 között a scouting igazgatónk volt, onnan ment a Chiefshez, ahol meg ugye összespanolt Piolival is.
Közben Mularkey is vinni akarja egy régi spanját, a Titans engedélyt kért a WR-coachunk Terry Robiskie interjúztatására OC posztra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Emery a fedélzeten. Alig várom a levitézlett fa medvéket 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Kirúgtuk Lionel Vital director of player personnelt, elindult a scouting részleg ígért tisztogatása. Tavaly még Tampában volt GM-interjún.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ol-ben chestert vissza kell igazolni így kezdődik. Ami need oda egy értelmesebb center. Esetleg levitre mögé kell egy guard és megversenyeztetni őket a tc-ben. Amúgy szép ez a 4590 yard, csakhogy szarra se megyünk vele egy 18-15 td-int mutatónál. És nem kevés a 15 a int, de a 18 td az botrány. Az bridgewater szint...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Nem tudom én látom máshogy de 4591yrd dobált össze. 5. a sorban ez azért nem olyan szar!!! Viszont többször is leírtam már én abban látom ezt a leolvadást, hogy nem nehéz olvasni a freeman fut JJ elkap felállást. Semmi más alternatívánk nem volt. Szerintem ahol nincs top TE egy csapatban az nem is jut sehová 1 elkapóval végignyomni egy idényt az gáz. Ezért is égető a TE WR megoldása a jövő évre RZ-ben is sokkal eredményesek lennénk ami a W hozná maga után ha csak ezt az idényt nézem akkor legalább két meccs hozható lett volna ha nem impotens az O a 20yrd belül. OL szintúgy gatya ott is nagyon kell a frissítés.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Shanny sztem is marad ez már fix. Kicsit lehiggadva lehet nem is baj ez 1 év nem túl sok egy új rendszer eredményes kiépítéséhez lásd pl. panthers. Ha viszont ryan jövőre is ilyen szezont hoz akkor nyílván el kell gondolkoznia quinnek helyes e ez az irány. Engem inkább az érdekelne, hogy az 5-0ás kezdés és az ott mutatott offense játék után mi vezetett ehhez a negatív 180 fokos fordulathoz...nyílván videózik a többi csapat és nem hülyék ott sem, hogy lássák mi lehet a falcons O achilles sarka de csak erre nem lehet fogni sztem. Ha mégis, akkor shanny kvalitásainak a plafonját már ismerjük is. A másik ok lehet még hankerson kiesése. Azért az első 5 meccsen nagyon rendben volt, utána jöttek a sérülések, droppok és a formahanyatlás. Egyszerűen volt egy ordas nagy lyukunk a passzjátékban. A harmadik dolog ryan. Egyszerre a fentebb említettekkel bekattant nála valami. Lehet hurcolt magával vmi sérülést vagy meghalt a nagymamája vagy nemtudom, de ezekután csak erőlködött, borzasztó döntéseket hozott és a presnap olvasás sem ment neki pedig ezzel nála nem volt gond eddig. Mondjuk úgy láttam sokkal kevesebb áthívás volt a játékok előtt mint megszoktuj tőle, valszeg ez sem tett jót neki. Másrőszről ott van pozitívumként a futójáték és a fal elfogadható teljesítménye, bár sztem freeman egyszerűen saját talent szintje miatt is volt ilyen jó.
Ha már korábban volt páhuzamként említve, elinak is ráment az első éve mire megtanulta mcaddo rendszerét, azóta meg a legjobb számait hozza...
Szóval sztem az a kérdés, hogy ha olyan offense játékkal kezded az idényt mint ahogy mi, az hogy a toszba fordulhat elő, hogy ilyen leolvadást produkáljon a társaság fél szezonon át....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Azzal, hogy nem az öreg Shanny lett a Frisco HC, gyakorlatilag biztos h marad Kyle.
Kíváncsi lettem volna, hogy mit lép Quinn ha KS lelép. Továbbra is azt szeretné h mind az offense mind a defense hasonló legyen mint Seattle-ben avagy enged. Shanny meg Bevell is west coast gyökerű offense-t tol zone blockinggal, mondjuk Wilson adottságai miatt a Hox passzjáték elég messzire került a hagyományos WCO-tól. Kyle-nak hála először van futójátékunk mióta Burner kiégett, stabilizálta az OL-t úgy, hogy ilyen Mike Personok kezdenek. Az érem másik oldala viszont, hogy Ryannek úgy tűnik ez kevésbé fekszik mint akár a Koetter-féle akár a Mularkey-féle rendszer. Quinn Ks lelépése után továbbmaradt volna-e ennél a filozófiánál mert tudunk futni és van OL vagy keres egy Matty-kompatibilisebb OC-t, elvégre mégiscsak ő a franchise QB.
Elnézést a hosszúra nyújt lamentálásért.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Összeállt a Koetter-Smith páros Tampában.
Örülünk?

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
A mi jó Mikey Smith-ünk megy DC-nek abba a Bucsba, ahol Koetter lett a HC.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
PFF-nél Jake lett a 3. legtöbbet fejlődött játékos az idényben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Asszem idén is volt vkinek ilyen és a liga telibe szarta a kérvényt... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Így, hogy a Rams LA-be költözik két meccsünk lesz a nyugati parton, Rich McKay azt nyilatkozta, hogy kérvényt fogunk benyújtani az NFL-nek, hogy a két meccset egymást követő fordulókban rendezzék.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
egy kis szezon visszatekintés:

baromira érdekes egy szezon volt ez. mindenki látta, nem kell részleteznem. viszont ami a szezon közepén történt arra én nem tudok épeszű magyarázatot. a legnagyobb baj, hogy se quinnek se shannynek nem volt erre ellenszere az egészen az utolsó három mérközésig. pont az utolsó 3 meccs miatt viszont legalább lehet reménykedni a következő idényre. mert azt nem lehet elvitatni, hogy quinnéknek sikerült megállítani a lejtmenetet, ami a panthers féle k.o. után nem kis bravúr. akár azt is mondhatnám, hogy rájöttek hol van a kutya elásva csak későn. ez nekem azt bizonyítja, hogy van bennük azért kakaó, sikerült egy atomjaira hullott bandát visszakormányozni a győzelem útjára. ez, hogy miért kellett 8 meccsnek ehhez eltelnie sztem a legnagyobb talány, de hiszek benne, hogy képesek lesznek ezt megfejteni a holt szezonban. muszáj lesz. a szezon előtt én min. 9-7et vártam a csapattól. ez kis híján bejött, de nem teljesen úgy ahogy azt vártam. szerencsére úgy tűnik, hogy ebben előrébb leszünk vele mint smittyvel, hogy ha már zuhanunk nem állunk bele a földbe végleg, hanem van esély a korrigálásra.
ez a szezon sztem a 2 tampa meccsen ment el, azok a vereségek és ahogy történtek bármelyik csapatatot megviselték volna. ráadásul a lehető legrosszabb időpontokban. ettől függetlenül amit akkoriban produkáltunk az vállalhatatlan.
a szezon előtt azt hittem, hogy ez a keret po alkalmas. mostmár látom, hogy nem az.
egy okos szabad ügynök piac mozgással és egy jó draftal viszont jövőre a po-nak kell az elvárásnak lennie. sztem a legnagyobb needek : cover lb, de, te, wr, s, ol depth.
ebből 2 posztot az fa-n, kettőt a draftról kell orvosolni. sztem az első négy az ahova egyértelmű kezdő, kiemelkedő kaliberű ember kell. azt, hogy ezt kikkel meg miként oldja meg a stáb az ő dolguk, de azt hiszem az első évre ilyen szempontból nem lehet panasz.
a holtszezon tán legfontosabb része az lesz, hogy shanny ( ha marad ) és ryan jusson egymással közös nevezőre, mert a qb játékán áll vagy bukik szinte minden. különös tekintettel a red zone tevékenység terén.
összességében quinn sztem hozta amit vártunk tőle, a védelmet úgy ahogy meg amire volt lehetőség rendbe szedte, volt válasza az 1-7es sokkra is mégha későn is. jövőre minden téren, O, D, coaching, kultúra, stílus előrelépést várok.
tudom ez kicsit ilyen se füle se farka komment lett, de részletesebb, akár személyi kérdésekre ( fa, draft, ki kéne mikor honnan hogyan stb...) vonatkozó kérdésekre még itt az egész offseason... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 atlantafalcons.blog.ajc.com/2016/01/12/5-free-agents-the-atlanta-falcons-must-keep/
Ledbetternek is elgurult a gyógyszere, Godfrey mint must keep??? Nekem eszembe nem jutna vele hosszabbítani plusz Wheeler visszahozatala sem feltétlen muszáj, az LB-sorban nem a mennyiség, hanem a minőség a gond.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...