Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Saints oda-vissza, BRAVÓ!

Ryanen legalább látnám, hogy felbassza ha dob egy INT-et, de agyfaszt tudok kapni tőle, hogy jön le rezzenéstelen arccal. a szezonban szerintem csak egyszer láttam, hogy dühösen veszi fel a baseball sapkáját a padon.

Tru elég homály lett a szezon végefelé (nem rajta ment el a meccs, csak úgy a mérkőzést nézve ez eszembe jutott. jó pár yardot elkapott az embere)
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
na a szezon utolsó derbije, hálistennek a saints ellen ami hátha jobban feltüzeli a csapatot mintha bárki mással játszanánk. örülnék a 9-7nek, de nem vagyok meggyőződve róla, hogy örök rangadó ide vagy oda, 1000%al fog pörögni mind2 gárda egy valljuk be, egy tökm1 meccsen. szal bízzunk a presztízs erejében 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 322 — playoffs???
Ha nyertek, a SEA kikap, akkor is a SEA lesz benn a PO-ban?
Kájzerszóze
Oh, igen!
peach
ez azért megnyugtató 😀 😀 😀 😀 😀
köszi! Este jó kis meccs lesz....



több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ha nyertek, a SEA kikap, akkor is a SEA lesz benn a PO-ban?
Kájzerszóze
Oh, igen!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 322 — playoffs???
Ha nyertek, a SEA kikap, akkor is a SEA lesz benn a PO-ban?



több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
 www.youtube.com/watch?v=kbjnDzgXQMM
Sugar611
emlékszem erre az idényre,utoljára itt volt pass rush.
Kenny
meg pozitív szezon is 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=kbjnDzgXQMM
Sugar611
emlékszem erre az idényre,utoljára itt volt pass rush.

több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.youtube.com/watch?v=kbjnDzgXQMM
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Mario Williams??
 www.thefalcoholic.com/2015/12/31/10695936/bills-may-release-mario-williams-and-the-falcons-should-be-interested
Sugar611
Ray Edwards, Stephen Jackson. Sztem beleillene a sorba, nem igazán szoktak nekünk ezek a nagy veterán igazolások beválni...
peach
azért a PREDATOR elég jól muzsikált!! mondjuk ő csak 28 volt amikor jött, nem 30 fölötti
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Mario Williams??
 www.thefalcoholic.com/2015/12/31/10695936/bills-may-release-mario-williams-and-the-falcons-should-be-interested
Sugar611
igazi Dimitroffos megmozdulás lenne.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Mario Williams??
 www.thefalcoholic.com/2015/12/31/10695936/bills-may-release-mario-williams-and-the-falcons-should-be-interested
Sugar611
Ray Edwards, Stephen Jackson. Sztem beleillene a sorba, nem igazán szoktak nekünk ezek a nagy veterán igazolások beválni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Mario Williams??
 www.thefalcoholic.com/2015/12/31/10695936/bills-may-release-mario-williams-and-the-falcons-should-be-interested
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Adom. Annyiban módosítanék, hogy a therezie,ishmael,allen s poszt így vékony ezért mindenképp hoznék egy veterán safetyt. Az interior ol embert szintén nem hagynám a 4. körig. Még egyszer nem lesz ilyen malacunk, hogy elmegy a szezon ir nélkül, lásd az előző éveket. Greent mondjuk én annyira nem bírom de ez ízlés kérdése...
peach
Eric Weddle??? 😀
Kenji
Nem, ő horror pézt fog kérni az uccsó nagy szerződésére. Inkább ilyen lowery féle hasznos de nem túl drága veteránra gondolok. Kb egy premier embert lesz pénzünk megfizetni és vannak nagyobb needjeink azért...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Adom. Annyiban módosítanék, hogy a therezie,ishmael,allen s poszt így vékony ezért mindenképp hoznék egy veterán safetyt. Az interior ol embert szintén nem hagynám a 4. körig. Még egyszer nem lesz ilyen malacunk, hogy elmegy a szezon ir nélkül, lásd az előző éveket. Greent mondjuk én annyira nem bírom de ez ízlés kérdése...
peach
Eric Weddle??? 😀
több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Én úgy tudom Asamoah-t már kiraktuk kb egy vagy két hete.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Adom. Annyiban módosítanék, hogy a therezie,ishmael,allen s poszt így vékony ezért mindenképp hoznék egy veterán safetyt. Az interior ol embert szintén nem hagynám a 4. körig. Még egyszer nem lesz ilyen malacunk, hogy elmegy a szezon ir nélkül, lásd az előző éveket. Greent mondjuk én annyira nem bírom de ez ízlés kérdése...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Épp tolok egy mock offseasont a Fanspeak szimulátorával.
Mit csináltam:
Cut: WillyMo, Asamoah
Mindkettőjük pótolható.
Re-sign: Clayborn, Chester, Schofield
Sörös elutasította az offert, a többiek annyiért maradtak, mint amennyiért voltak, annyi a különbség h Clayborn és Schofield multi-year contractot kapott most. Chester 1 évre írt alá, Shanny embere ennek megfelelően hosszú távra sztem hülyeség lenni aláíratni.
FA sign: Ladarius Green
Magas és gyors tight end, aki mélységben is használható, 4 év 18.5 misiért írt alá, amiből 35% a garantált.
Aztán jöhetett a Fanspeak-féle draft simulator:
Draft:
1/18 Laquon Treadwell, WR (Ole Miss)
Class sztem legjobb WR-e bent volt 1/18-ra juhúúúú!
2/18 Su'a Cravens, OLB (USC)
Coverben jártas LB need, Duranttel ők játszanának nickelben.
3/18 Jordan Jenkins, OLB/DE (Georgia)
Hogy legyen valami helyi erő is. A Dawgsban 3-4 OLB-t játszott, de volt olyan szezon, hogy 270 font körül mozgott a versenysúlya, szal testalkatilag jó lesz ő a védőfalba.
4/18 Ryan Kelly, C (Alabama)
Personon látszik, hogy nem vérbeli center. Kelly az. Mobilis falember, aki imád futást blokkolni, tipik Shanny OL.
7/18 Joel Heath, DT (Michigan State)
Az 5. körösünket elvették a mesterséges zajkeltés miatt, a 6. körösünk meg a Titansnél van LeVitre-ért. DT-ben Babs és Soliai már nagyon öreg, Heath komoly ellenfelek ellen edződött, így nem kell neki olyan sok idő, hogy besegíthessen a rotációba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Hosszú távon sztem Trué lesz a baloldal, nem fogja követni a WR1-et, csak a jelenlegi DL-ünk kutyafüle 4 man rush-sal, ezért nem tudta Quinn egy az egyben alkalmazni a Hox-féle rendszert. Erre volt válaszlépés az, hogy akkor kezdjenek az LB-k blitzelni és a cornerek is inkább emberezzenek. Btw ebből is látszik, hogy Quinn nem rossz edző, tekert egyet a sémán mikor látta hogy az alapkoncepcióra jelenleg nem alkalmas a keret.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Beasley mekkora meccset tolt tegnap! Főleg a második félidőben, kemény terrort mutatott be, eddigi legjobb meccse volt 😊
Úgy láttam felhagytunk Trufant egyoldalon játszatásával, kell ő azért a legjobb elkapóra.
Buga
igen, tegnap határozottan 1/8as produktumot mutatott. Reméljük ez csak ízelítő volt abból, hogy mi lesz itt a következő években... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Beasley mekkora meccset tolt tegnap! Főleg a második félidőben, kemény terrort mutatott be, eddigi legjobb meccse volt 😊
Úgy láttam felhagytunk Trufant egyoldalon játszatásával, kell ő azért a legjobb elkapóra.

több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Brees elég jól melegített a vasárnapra...
Sugar611
nem baj, úgysem érdemlünk winning season-t 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Brees elég jól melegített a vasárnapra...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Szvsz shanny elküldését csak mi akarjuk, egy év után nem valós opció. Így h tegnap white legitim 2nd wr firmát mutatott végre megint jól néztünk ki. Sztem kap még egy évet meg 1-2 skill playert még.
Dimmy nehezebb kérdés, sztem neki a hétvégén dől el a sorsa...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
nem számít idén még nem is kell po-ba jutni csak a 9-7 legyen meg jövőe majd pusztítunk 😀. Amúgy a tegnapi meccset figyelembe véve Diminek és Shanny-nek mennie kel majd ?
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Sajna várható volt, hogy mivel eldőltek a dolgok az nfc eastben a new york ebbe a meccsbe nagy ívben bele fog szarni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...