Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha egy LBnk picket szed Ryantől, akkor az max Telvin Smith lesz.

A Jags topikban amúgy olvasható mennyire bizakodó vagyok a mai meccsel kapcsolatban.
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Olvasom, hogy Worrilow helyett Nate Stupar kezd majd nálatok. Ex-jaguár. Mondjuk mi anno elsősorban csak ST játékosnak használtuk.

Yeldon nem lesz nálunk, viszont Paul Posluszny visszatér MLBben nálunk a törött kezével. Talán ő nem fog picket szedni Ryantől vasárnap így.
iktriad
Paul biztos megoldja, amennyi picket mi szórunk...

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Várhatóan GM csere elé néztek La Canfora szerint.

 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/25419912/kirchner-paton-are-favorites-to-replace-dimitroff-as-falcons-gm
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Ha valaki ellen lehet törött kézzel picket szedni idén... azok mi vagyunk...


több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Olvasom, hogy Worrilow helyett Nate Stupar kezd majd nálatok. Ex-jaguár. Mondjuk mi anno elsősorban csak ST játékosnak használtuk.

Yeldon nem lesz nálunk, viszont Paul Posluszny visszatér MLBben nálunk a törött kezével. Talán ő nem fog picket szedni Ryantől vasárnap így.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Pontosítok tovább: 3. éve van a ligában, ezen idő alatt egy olyan másik lb sem volt mellette aki futás és passz ellen is legalább elfogadhatóan teljesített volna...sőt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Olyan kezd lenni a topik mint egy tudományos bizottság, lassan haladunk egy pontos Worrilow definíció felé 😊

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Pontosítsunk akkor: Worrilow kurva jó játékos csak idén ő is szar szezont fut... ( egyedül nehéz is 3 ember melóját hiba nélkül csinálni )
peach
Pontosítsunk újra.Worrilow egy jó szituációs player.semmi több.sajnos.

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Hogy Worrilow nem valami jó játékos? Üss a kezedre! Ilyet Falcons drukkereknek nem írunk! 😀
Kenji
Pontosítsunk akkor: Worrilow kurva jó játékos csak idén ő is szar szezont fut... ( egyedül nehéz is 3 ember melóját hiba nélkül csinálni )
peach
Mea maxima culpa.
iktriad
Pontosítás 2.0: Worrilow egy jó játékos, aki nagyon kilóg felfelé ebből a védelemmel évek óta, de a kurva jó szinthez képest vannak még hiányosságai (lásd coverage). 😊

Egyébként TD munkásságának egyik hatalmas kakukktojása, még mindig nem tudom eldönteni, hogy mákja volt vele vagy mindenki más vak 😊

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy Worrilow nem valami jó játékos? Üss a kezedre! Ilyet Falcons drukkereknek nem írunk! 😀
Kenji
Pontosítsunk akkor: Worrilow kurva jó játékos csak idén ő is szar szezont fut... ( egyedül nehéz is 3 ember melóját hiba nélkül csinálni )
peach
Mea maxima culpa.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Pontosítsunk akkor: Worrilow kurva jó játékos csak idén ő is szar szezont fut... ( egyedül nehéz is 3 ember melóját hiba nélkül csinálni )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Worrilow out vasárnapra. Julius Thomas careee day is coming. Banyard meg beteljesíti toca jóslatát -> ap 2.0.
peach
Az egyik fő Jagses elemző, Jeff Lageman szerin ő nem valami jó játékos a felvételek alapján, ezért lehet jobban jártok, ha nem játszik.
iktriad
Hogy Worrilow nem valami jó játékos? Üss a kezedre! Ilyet Falcons drukkereknek nem írunk! 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Worrilow out vasárnapra. Julius Thomas careee day is coming. Banyard meg beteljesíti toca jóslatát -> ap 2.0.
peach
Az egyik fő Jagses elemző, Jeff Lageman szerin ő nem valami jó játékos a felvételek alapján, ezért lehet jobban jártok, ha nem játszik.
Nem Juliustól kell a legjobban tartani, hanem inkább a Hurns- A-Rob-greene triótól.
És Banyard szerintem sokat nem fog futni. Denard lesz az 1. számú futó (ő kapja a carryk nagy részét). Mindjárt rakok egy pár perces hanganyagot a Jags topikba, azt tudom ajánlani meghallgatni a meccsel kapcsolatba.
Szerintem/sokak szerint nagyon szoros meccs lesz.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Worrilow out vasárnapra. Julius Thomas careee day is coming. Banyard meg beteljesíti toca jóslatát -> ap 2.0.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/s720x720/12376242_1043096195737068_8611333648954046044_n.jpg?oh=aa7821d48d7d01c28fc6f37cbe65f2c4&oe=571DEDB3
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
az azért elég gáz, hogy a két ProBowl safetynk ment a levesbe (Thomas DeCoud, Wil lMo)...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Dimi széke is kezd majd bemelegedni lassacskán. A Smith éra végét még megúszta, de lassan őt is elérik a kritikák. Mi a véleményetek?
Kenji
Scott Pioli alig győzi kivárni az új nagy lehetőséget a bizonyításra 8)
baggio
Dimi széke is kezd majd bemelegedni lassacskán. A Smith éra végét még megúszta, de lassan őt is elérik a kritikák. Mi a véleményetek?
Kenji
Scott Pioli alig győzi kivárni az új nagy lehetőséget a bizonyításra 8)
baggio
Ja, zabszem a seggben. Bár ha dimmy out sztem neki is mennie kell mert az ideiben már ő is benne van.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Dimi széke is kezd majd bemelegedni lassacskán. A Smith éra végét még megúszta, de lassan őt is elérik a kritikák. Mi a véleményetek?
Kenji
Scott Pioli alig győzi kivárni az új nagy lehetőséget a bizonyításra 8)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Dimi széke is kezd majd bemelegedni lassacskán. A Smith éra végét még megúszta, de lassan őt is elérik a kritikák. Mi a véleményetek?
Kenji
Ezt írtam kb két hete. Őszintén szólva nemtudom...csinál ordas faszságokat amik akár indikátorai is lehetnek az idei évnek (is), de elnézve miket művelnek másutt nem ő az első pozíció ahol a hibát keresném. Szvsz a roster management továbbra sem rossz.
Ja és willymo 😕 ( de kemal time! )
peach
Akkor azért volt nagyon ismerős az első része az írásodnak. 😀 Igazából a wr corps gynegeségét én nem írnám a számlájára, végülis hoztunk a draftról egy 4. köröst, meg gondolom Shanny mindenre megesküdött, hogy Hank mekkora király lesz. Ami félig igaz volt, mert, ha jól emlékszem volt 120 yardos meccse is. Sajnos viszont dropokban még nagyobb király volt, és túl sokat volt sérült. Willy Mo miatt elszomorodtam, főleg miután fb-on megnéztem miket kommenteltek a hírek alá, de az amcsik már csak ilyenek...
A roster management dologgal meg egyetértek. Amit lehetett azt idénre megpróbálták összetákolni. 1 offseason alatt nem fog Quinn SB győztes csapatot csinálni.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Dimi széke is kezd majd bemelegedni lassacskán. A Smith éra végét még megúszta, de lassan őt is elérik a kritikák. Mi a véleményetek?
Kenji
Mivel nem baszták ki smithel együtt gondolom még két évig biztos a helye pláne h quinn tud mit kezdeni az fa igazolásokkal amik tavaly szarnak tűntek, soliai és tyjax is rendben van idén + claiborn és durant is okés. Adams meg reed melléfogás volt de evvan ez benne van. Viszont idén is sikerült egy posztot elmanagelnie a wr corpsot. Most roddyn már látták, hogy gáz lesz de bíztak a csodában vagy semmi jelét nem mutatta a visszaesésnek sose tudjuk meg. A draft meg egy ilyen bicikli egy-két szar év mindig benne van, viszont az első öt évvel ellentétben sikerül már a hátsó körökben és udfa piacon is használható embereket pecázni...

Ezt írtam kb két hete. Őszintén szólva nemtudom...csinál ordas faszságokat amik akár indikátorai is lehetnek az idei évnek (is), de elnézve miket művelnek másutt nem ő az első pozíció ahol a hibát keresném. Szvsz a roster management továbbra sem rossz.
Ja és willymo 😕 ( de kemal time! )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
-Ben Garland nevű guardot felhoztuk az 53-mas rosterre
-lecseréltük ismét a fél PS-t
-WillyMo IR-re került.tőle szerintem elbúcsúzhatunk egész nyugodtan.

több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Dimi széke is kezd majd bemelegedni lassacskán. A Smith éra végét még megúszta, de lassan őt is elérik a kritikák. Mi a véleményetek?
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Shannynek mennie kell ez nem kérdés,az a kérdés hogy ki követi és ki nem.Chester szerintem nem olyan vészes,de Asamoah-ban meg annyi pénzünk van hogy játszatni kéne.Nem is öreg szóval adni kell neki még egy esélyt.
Kenny
Shanny-t tuti nem fogják kibaszni egy szezon után!! sajnos...
Sugar611
Pár hete én is ezt mondtam, de most már olyan mélységekben van az O, hogy az lehet, kiverte a biztosítékot a FO-ban. És hát OC-t könnyebb cserélni, mint QB-t.
Jakehomer
Miért, te qb-t cserélnél?
peach
Alapvetően nem (mert az teljes rebuildet jelentene, ami aligha jön most szóba), ezért írtam, hogy megváltozott a helyzet.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jóvolt ez srácok,jövő héten Bortles szétdobálja a csapatot és tényleg földet a szezonra.
Kenny
Szerintem nagyon szoros meccs lesz a 2 csapat között vasárnap.
iktriad
őszinte leszek,látva Bortles legutóbbi teljesítményét és végigszenvedve a mi utóbbi 4-5 meccsünk,meglepődnék ha nyernénk.
Kenny
Sose becsüld le a mi balfaszságunkat! 9 éve ugyanígy legyalultuk a Coltsot (44-17) a 14. héten, aztán a következő héten simán kikaptunk a Titanstől.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Shannynek mennie kell ez nem kérdés,az a kérdés hogy ki követi és ki nem.Chester szerintem nem olyan vészes,de Asamoah-ban meg annyi pénzünk van hogy játszatni kéne.Nem is öreg szóval adni kell neki még egy esélyt.
Kenny
Shanny-t tuti nem fogják kibaszni egy szezon után!! sajnos...
Sugar611
Pár hete én is ezt mondtam, de most már olyan mélységekben van az O, hogy az lehet, kiverte a biztosítékot a FO-ban. És hát OC-t könnyebb cserélni, mint QB-t.
Jakehomer
Miért, te qb-t cserélnél?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...