Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Shannynek mennie kell ez nem kérdés,az a kérdés hogy ki követi és ki nem.Chester szerintem nem olyan vészes,de Asamoah-ban meg annyi pénzünk van hogy játszatni kéne.Nem is öreg szóval adni kell neki még egy esélyt.
Kenny
Shanny-t tuti nem fogják kibaszni egy szezon után!! sajnos...
Sugar611
Pár hete én is ezt mondtam, de most már olyan mélységekben van az O, hogy az lehet, kiverte a biztosítékot a FO-ban. És hát OC-t könnyebb cserélni, mint QB-t.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Shannynek mennie kell ez nem kérdés,az a kérdés hogy ki követi és ki nem.Chester szerintem nem olyan vészes,de Asamoah-ban meg annyi pénzünk van hogy játszatni kéne.Nem is öreg szóval adni kell neki még egy esélyt.
Kenny
Shanny-t tuti nem fogják kibaszni egy szezon után!! sajnos...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Shannynek mennie kell ez nem kérdés,az a kérdés hogy ki követi és ki nem.Chester szerintem nem olyan vészes,de Asamoah-ban meg annyi pénzünk van hogy játszatni kéne.Nem is öreg szóval adni kell neki még egy esélyt.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Hankerson ki is lett vágva, nem kell találgatni, hogy marasztaljuk-e jövőre. Shanny embere volt, lehet kezdik a tisztogatást körülötte, majd vele?
Buga
Ha igazad az azt jelenti h Chestert sem tartjuk, ő is Shanny embere. Mondjuk akk már térjünk vissza PBS-re azt akk Asamoah személyében meg is van az RG-nk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Hankerson ki is lett vágva, nem kell találgatni, hogy marasztaljuk-e jövőre. Shanny embere volt, lehet kezdik a tisztogatást körülötte, majd vele?

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/2015/12/15/9873354/2015-atlanta-falcons-collapse-stats

Megdöbbentő a Falcons, Az első pár hét után érthetetlen.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
jóvolt ez srácok,jövő héten Bortles szétdobálja a csapatot és tényleg földet a szezonra.
Kenny
Szerintem nagyon szoros meccs lesz a 2 csapat között vasárnap.
iktriad
őszinte leszek,látva Bortles legutóbbi teljesítményét és végigszenvedve a mi utóbbi 4-5 meccsünk,meglepődnék ha nyernénk.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ha őt kifütyülték, akkor mit kapott vona Shanahan? 😊 ő szvsz jobban megérdemelné, Ryan lesz még a régi, de ez a rendszer elbukott.
Buga
Hát ha marad shanny csak az marad, hogy győzködjük magunkat az offseasonban, hogy ryannek tuti vmi titkolt sérülése volt idén... 😀 vagy, hogy a panthersnél is 3 év kellet shulának, hogy beinduljon a rendszere...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Ha őt kifütyülték, akkor mit kapott vona Shanahan? 😊 ő szvsz jobban megérdemelné, Ryan lesz még a régi, de ez a rendszer elbukott.

Szerkesztette: Buga

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
nem érdemes Ryannek NBA meccsre járnia, az Atlanta Hawks drukkerek kifütyülték elég rendesen.
Sugar611
ez akkora parasztság, hogy azt elmondani is nehéz
Gyurma Pappa
Ez van, ez az amerikai álom. 7 évig isten vagy meg világsztár, aztán becsuszik egy szar szezon és mehetsz a pokolra. Remélem ryan olvassa a fórumot és átvesz a jó kis magyaros mentalitásból: Szard le a sok taplót! 😀
peach
Ezt én is tudom, de attól még a véleményen ugyanaz. 😊 Az üres stadionokat is nehezen értem meg, nem nálatok de más csapatnál pl... Mindegy, bunkók mindig lesznek.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
nem érdemes Ryannek NBA meccsre járnia, az Atlanta Hawks drukkerek kifütyülték elég rendesen.
Sugar611
ez akkora parasztság, hogy azt elmondani is nehéz
Gyurma Pappa
Ez van, ez az amerikai álom. 7 évig isten vagy meg világsztár, aztán becsuszik egy szar szezon és mehetsz a pokolra. Remélem ryan olvassa a fórumot és átvesz a jó kis magyaros mentalitásból: Szard le a sok taplót! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
nem érdemes Ryannek NBA meccsre járnia, az Atlanta Hawks drukkerek kifütyülték elég rendesen.
Sugar611
ez akkora parasztság, hogy azt elmondani is nehéz

több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
nem érdemes Ryannek NBA meccsre járnia, az Atlanta Hawks drukkerek kifütyülték elég rendesen.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jóvolt ez srácok,jövő héten Bortles szétdobálja a csapatot és tényleg földet a szezonra.
Kenny
Szerintem nagyon szoros meccs lesz a 2 csapat között vasárnap.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
jóvolt ez srácok,jövő héten Bortles szétdobálja a csapatot és tényleg földet a szezonra.

több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
ez azért nem volt csúnya...
 dailysnark.com/slo-mo-video-shows-cam-newton-throwing-one-filthiest-passes-youll-ever-see/
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát mondjuk az a veszély nem fenyeget, hogy 51 pont közeli eredményt csináljunk, maximum defense oldalon...
Kenji
Mi 21 szezon óta először csináltunk ilyet alapszakasz meccsen. Nem hiszem, hogy egyből ismételnénk.. 😊 Szerintem szoros találkozó lesz, és a győztes 1 TDn belül lesz a másik csapathoz képest. Ha ez a 0ázás nem paprikázza fel a kedélyeket a játékosok körében, akkor itt hatalmas bajok vannak.
iktriad
Márpedig nem fogja, szarok vagyunk és ezt el is könyvelték a játékosok is. Sztem a stábban sem hisznek, legalábbis shanahanban tuti nem. Szegény jj-t sajnálom, ő még így is 100 yard körül van minden meccsen pedig duplázzák, triplázzák állandóan.
peach
Jó lenne nekünk vasárnap is a W, szóval legyen igazad. Julionak 150 yardja lesz, már most megjósolom.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Hát mondjuk az a veszély nem fenyeget, hogy 51 pont közeli eredményt csináljunk, maximum defense oldalon...
Kenji
Mi 21 szezon óta először csináltunk ilyet alapszakasz meccsen. Nem hiszem, hogy egyből ismételnénk.. 😊 Szerintem szoros találkozó lesz, és a győztes 1 TDn belül lesz a másik csapathoz képest. Ha ez a 0ázás nem paprikázza fel a kedélyeket a játékosok körében, akkor itt hatalmas bajok vannak.
iktriad
Márpedig nem fogja, szarok vagyunk és ezt el is könyvelték a játékosok is. Sztem a stábban sem hisznek, legalábbis shanahanban tuti nem. Szegény jj-t sajnálom, ő még így is 100 yard körül van minden meccsen pedig duplázzák, triplázzák állandóan.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát mondjuk az a veszély nem fenyeget, hogy 51 pont közeli eredményt csináljunk, maximum defense oldalon...
Kenji
Mi 21 szezon óta először csináltunk ilyet alapszakasz meccsen. Nem hiszem, hogy egyből ismételnénk.. 😊 Szerintem szoros találkozó lesz, és a győztes 1 TDn belül lesz a másik csapathoz képest. Ha ez a 0ázás nem paprikázza fel a kedélyeket a játékosok körében, akkor itt hatalmas bajok vannak.
több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Hát mondjuk az a veszély nem fenyeget, hogy 51 pont közeli eredményt csináljunk, maximum defense oldalon...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bucs meccs után megmondtam, ki se álljunk a hátralévő meccsekre, asszem bejött.
empty taxi
Én azért tartok attól, hogy vasárnap megrázzátok magatokat ellenünk.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
A Bucs meccs után megmondtam, ki se álljunk a hátralévő meccsekre, asszem bejött.
empty taxi
Igen, egyértelmű, hogy a két bucs elleni meccsen ment el a szezon. Mind2 olyan mentális k.o. volt, hogy fal adta a másikat...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
A Bucs meccs után megmondtam, ki se álljunk a hátralévő meccsekre, asszem bejött.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Írtam a héten a panthers topicban, hogy kivégzésre számítok, de erre azért talán mégsem gondoltam. 0 pont bazmeg, 0! Mondjuk amint elindítottam a streamet már láttam, hogy kikaptunk annyira kint volt az arcokon, hogy ők sem hiszik el, hogy itt bármi keresni valónk lenne. Meg is lett az eredménye. Nemtudom mikor fordult elő utoljára, hogy kinyomtam a picsába az egészet a félidőben. Most ezt tettem. Borzasztó ez a szezon, csak lenne már vége...jön még 3 zakó, ezeken legalább próbáljunk meg szépen meghalni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan