NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Mondjuk azt nekem nem magyarázza meg senki, hogy miért kell háromszor olyan rolloutot hívni Ryanre, hogy balra futásból kelljen jobb kézzel passzolnia. Már a szigetfocin is úgy hívjuk a játékot, hogy olyan irányba forogjon ki a QB, hogy normálisan tudjon passzolni a QB....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
nah igen, ez a tyúk vagy a tojás esete... nem mentem fel ryant mert tényleg szar sajnos,de shannahan a játékhívásokkal sem segíti ( és akkor még finom voltam ). sztem ez (is) szüli az erőlködést aminek ez a vége...
peach
csak félszemmel néztem a meccseteket (a sajátunk sem kötött le igazán, valahogy 😕 ), de arról a brain fartról, ami egy RZ INT-hez vezet, nem feltételen az OC tehet, és idén nem ez az első Ryannek... bizonyára vannak bizalmi problémák az elkapókkal, most hogy ez kinek a hibája, azt meg innen Magyarisztánból sosem lehet eldönteni

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
nembaj, annyira rossz az NFC mögöttünk, hogy beleférnek az ilyen balgaságok. persze nem jó nézni, de ez van.
shawnka
Üdv újra itt. Szóval szted po lesz a vége? 😀
peach
ha rajtam múlna 11-5 lenne innét a vége, de nem hiszem azt, hogy ez a jelenlegi keret ezzel a coachinggal vissza tudna pattanni. Ryan faszságairól nem Shanny tehet, bár hozzátenném, hogy sehol nincsen az a kreatív játékhívás, ami jellemezte a csapatot az első 4-5 héten.

de mondom, annyira instabil a mögöttünk levő csapatok nagy része, hogy simán elképzelhető egy 9-7, 8-8-as Wild Card hely.
shawnka
nah igen, ez a tyúk vagy a tojás esete... nem mentem fel ryant mert tényleg szar sajnos,de shannahan a játékhívásokkal sem segíti ( és akkor még finom voltam ). sztem ez (is) szüli az erőlködést aminek ez a vége...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Én is azt éreztem, hogy zavartalanul játszhatjuk a saját kis gameplan-ünket, kényelmesen és nyugodtan... Ott mehetett el igazán a meccs, mikor Ryan INT-et dobott red zone-ban Newman-nek. Szerintem onnan már nem volt bennük hit, hogy ezt megtudják fordítani, mi meg totál biztonsági játékra mentünk rá onnan.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy év után nem fogják elküldeni. Úgy gondolom egész egyszerű lehet a képlet, a labdaeladásokat kell megszűntetni. Ha nem lett volna ma is a sok ótvar labdavesztés ez a meccs W, mint ahogy egy pár még idén.
Buga
Azért ha nem lett volna a 3 turnover, akkor a Vikes se csak 4 playt váltogat. Ìgy meg se tudtuk, hogy mit tudnak hátrányban.

Nyilvàn jobb esélyetek lett volna, de nem automata W.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Meg vágjunk vissza a tampának 😀 na jó bili meg a kéz... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
érdekes..mert ha nem 5-0-al kezdünk..ez a 6-5 tényleg elfogadható lenne Quinn első évében..de a játékot látva főleg támadó oldalon az tényleg siralmas...Ryan szerintem is szétesett...de az igazat megvallva nem is igazán van célpontja csak Julio...azért ha lenne 3 megbízható célpontja...akkor más lenne a szitu..én ezt az évet elelengedném...nem hiszem hogy a PO-ban nagy reményeink lehetnének idén..csak egy újabb zakó és lehetne hallgatni a " nem képes Ryan a PO-ban meccset nyerni " dumát....én csak annyit szeretnék ha a Saints meccset és az egyik Panthers meccset hoznánk... 😊

Szerkesztette: Keano


több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Nézzük kicsit pozitívan, Beasley végre mutatott életjeleket 😀

több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
nembaj, annyira rossz az NFC mögöttünk, hogy beleférnek az ilyen balgaságok. persze nem jó nézni, de ez van.
shawnka
Üdv újra itt. Szóval szted po lesz a vége? 😀
peach
ha rajtam múlna 11-5 lenne innét a vége, de nem hiszem azt, hogy ez a jelenlegi keret ezzel a coachinggal vissza tudna pattanni. Ryan faszságairól nem Shanny tehet, bár hozzátenném, hogy sehol nincsen az a kreatív játékhívás, ami jellemezte a csapatot az első 4-5 héten.

de mondom, annyira instabil a mögöttünk levő csapatok nagy része, hogy simán elképzelhető egy 9-7, 8-8-as Wild Card hely.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
nembaj, annyira rossz az NFC mögöttünk, hogy beleférnek az ilyen balgaságok. persze nem jó nézni, de ez van.
shawnka
Üdv újra itt. Szóval szted po lesz a vége? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Szia shawnka nekéd múa véleményed a csapatról jelen állás szerint? Bejutunk a po-ba és hogy egyáltalán ha bejutunk jó lesz az e nekünk?
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
nembaj, annyira rossz az NFC mögöttünk, hogy beleférnek az ilyen balgaságok. persze nem jó nézni, de ez van.
több mint 8 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
az a lényeg hogy jövőhéten nyerjünk!!!!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Egy év után nem fogják elküldeni. Úgy gondolom egész egyszerű lehet a képlet, a labdaeladásokat kell megszűntetni. Ha nem lett volna ma is a sok ótvar labdavesztés ez a meccs W, mint ahogy egy pár még idén.
Buga
ezzel csak az a baj, hogy 1. láthatóan nem megy. 2. összképet kell nézni, ez a rahedli int. nem azért van mert egyszerűen gabbert dobál és ennyit tud, hanem mert nem megy a passzjáték, nem érzi hogy kinek mikor hol kéne lennie, az elkapók sem tudják, így erőlködik, rossz döntéseket hoz. nem a talent levellel van a baj... az elmúlt években mikor julio kiesett és maradt white mint legitim 1. opció meg a többiek akkor is megoldották...most meg...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Érdekes kérdés ez a javuló tendencia is..ha nem nézzük az első 5 meccset gyak. ugyanazt nyomjuk mint smith uccsó két évében csak fordítva. A defense simán po materia, az offense meg ligaalja úgy h julio meg freeman vezette a meccs előtt a ligát scrimmage yardokban 😀
peach
jó igaz de én a védelemre gondoltam xD és amúgy a támadó sor se olyan szar csak nem kéne ennyit baszakodni 😀 aztán minde jó lesz xD bejutunk a po-ba aztán ott mindenkit elpicsázunk xDD
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Érdekes kérdés ez a javuló tendencia is..ha nem nézzük az első 5 meccset gyak. ugyanazt nyomjuk mint smith uccsó két évében csak fordítva. A defense simán po materia, az offense meg ligaalja úgy h julio meg freeman vezette a meccs előtt a ligát scrimmage yardokban 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Egy év után nem fogják elküldeni. Úgy gondolom egész egyszerű lehet a képlet, a labdaeladásokat kell megszűntetni. Ha nem lett volna ma is a sok ótvar labdavesztés ez a meccs W, mint ahogy egy pár még idén.

több mint 8 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
szvsz hivatalos, ennél nincs lejjebb. remélem quinn nem faszkodja el és év végén leírja a veszteséget amit le kell. shanny szvsz elszállt, a futójátékot ugyan beindította, de cserébe a totális nihilbe baszta az offenset. ryan karrier mélyponton, idegbeteg mindenki, totál szétestek. ezt sztem még egy w sem tudja összerakni. mindent elmondott ahogy matty shannyvel ordított, julio meg hesternek magyarázta azt amit és ahogy. ha egy nem működő oc és a fr. qb között kell választani sztem nem kérdés kit kell likvidálni...
peach
Hát remélem lecseréljük nagyon gyorsan Shanny-t mert ez így nem igazán működik. Csak azt nem tudom kire tudnánk lecserélni ?? :/ persze messze van még a black monday hogy edzőket rugdosanak ki, de akkor is kiváncsi vagyok kit lehetne ide hozni a helyére? és attól függetlenül hogy most ilyen a szezonunk én akkor is örülök mert az eddig szar védelmünk fel lendült és ha már nem jutunk be a po ba az se baj a lényeg hogy már javuló tendenciát mutat a csapat. Matty ben van még pár év ha össze raknak egy rendes támadó egységet egy normális kordinátorral akkor esélyes lehet a SB win is szerintem
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
szvsz hivatalos, ennél nincs lejjebb. remélem quinn nem faszkodja el és év végén leírja a veszteséget amit le kell. shanny szvsz elszállt, a futójátékot ugyan beindította, de cserébe a totális nihilbe baszta az offenset. ryan karrier mélyponton, idegbeteg mindenki, totál szétestek. ezt sztem még egy w sem tudja összerakni. mindent elmondott ahogy matty shannyvel ordított, julio meg hesternek magyarázta azt amit és ahogy. ha egy nem működő oc és a fr. qb között kell választani sztem nem kérdés kit kell likvidálni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
az idei sport tv-s közvetítések eddig nem nagyon jöttek be...
Sugar611
első hét?
mustaine
jogos a Philly W-t elfelejtettem, csak a Saints és a Colts meccsre emlékeztem
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
az idei sport tv-s közvetítések eddig nem nagyon jöttek be...
Sugar611
első hét?

több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
az idei sport tv-s közvetítések eddig nem nagyon jöttek be...
több mint 8 éve
falconskutya Atlanta Falcons Georgia Tech Yellow Jackets 49
Hát, nem is tudom már... Nyilván, egy jó kis hazai győzelmet várok, nagyon kéne már, de ez az 5-ik hét óta tartó rémálom eléggé sötéten telepszik már a derűlátásomra, na. Nem vagyok egy nagy hozzászóló, úgyhogy nem is megyek bele itt nagyon a dolgokba, csak mindenki mást ismételgetnék, tudjuk-látjuk mi a helyzet, mivel állunk ma szemben, és mi lesz még hátra ezután.
Mindig várom nagyon a vasárnapokat, örülök, hogy láthatom játszani a kedvenceimet, ha jól-ha rosszul, ha W-ha L, de nyilván élvezetesebb lenne, és boldogabb is lennék, ha kicsit simábban mennének a dolgok. A hiányzók, és az offense töketlenkedés ellenére bízom abban, hogy visszakattan pár dolog a helyére, és rendben leszünk megint.
(Hja, hány hete is mondogatom már ezt magamnak...?? 😀 )

CSAKAFALCONS!!

RiseUp!!
több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Én a saját magam megnyugtatása érdekében tippelek egy vereséget 3 ponttal, de reménykedem a pozitív csalódásban... 😀
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
baromira kéne a W, ráadásul a Vikings közvetlen rivális a wild card-ért, szóval ez egy előrehozott PO meccs mind2 csapatnak!