NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Szerintem is nyerünk xDD
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Hetek óta mi adjuk a forduló meglepetését hogy zakózunk...most fordítva jobb lenne 😊


több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
6:5
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ki mire számít holnap?
Midnight
Gondold át mit művelt az O hankerson nélkül, aztán vond ki belőle freemant meg a kickert, majd add hozzá a lentebb írt soraimat... szóval meglepetés győzelemre 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Ki mire számít holnap?
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
freeman, bryant és hankerson is out. odát meg a liga egyik legjobb védelme szaladgál. szóval abszolút nem nekünk áll a zászló... -> talán majd most...? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
szegény bartu is jobban indult mint ami lett belőle...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Bryant quadsérülése miatt leigazoltuk Shayne Grahamet, Bartut b@sztuk ki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Warrick Dunnt nem akarjátok reaktiválni?

több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
azért én rácsörögnék Turner-re mit csinál vasárnap ? 😀


több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Tegnap sem edzett...hátra van még a szokásos három lépcsős vizsgálat amit agyrázkodás esetén kötelező...szerintem sanszos hogy kihagyja a Vikings meccset...
Keano
akkor gondlom a Coleman lesz a kezdö?!
csupi4
Nem, coleman annyira rosszul játszott az indi ellen, hogy elvesztette quinn bizalmát, így vissza igazoltuk stephen jacksont...
peach
akkor melyik RB lesz elöreláthatoan a legtöbbet a pályán?
csupi4
Sjax ha free out 😀

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Tegnap sem edzett...hátra van még a szokásos három lépcsős vizsgálat amit agyrázkodás esetén kötelező...szerintem sanszos hogy kihagyja a Vikings meccset...
Keano
akkor gondlom a Coleman lesz a kezdö?!
csupi4
Nem, coleman annyira rosszul játszott az indi ellen, hogy elvesztette quinn bizalmát, így vissza igazoltuk stephen jacksont...
peach
akkor melyik RB lesz elöreláthatoan a legtöbbet a pályán?
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Tegnap sem edzett...hátra van még a szokásos három lépcsős vizsgálat amit agyrázkodás esetén kötelező...szerintem sanszos hogy kihagyja a Vikings meccset...
Keano
akkor gondlom a Coleman lesz a kezdö?!
csupi4
Nem, coleman annyira rosszul játszott az indi ellen, hogy elvesztette quinn bizalmát, így vissza igazoltuk stephen jacksont...

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Tegnap sem edzett...hátra van még a szokásos három lépcsős vizsgálat amit agyrázkodás esetén kötelező...szerintem sanszos hogy kihagyja a Vikings meccset...
Keano
akkor gondlom a Coleman lesz a kezdö?!
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Tegnap sem edzett...hátra van még a szokásos három lépcsős vizsgálat amit agyrázkodás esetén kötelező...szerintem sanszos hogy kihagyja a Vikings meccset...


több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
ÜDV!Freemanel mi a helyzet játszik 7végén?
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Ryan szerintem ebben a felállásban ahogy írtátok is nem érzi jól magát.
A fal egyáltalán nem tudja 2mp-re sem megvédeni ergo a hosszú passz több célpont kinézése kuka.
1 célpontos a csapat JJ.
Viszont ha azt nézzük hogy ezek ellenére lenne egy épkézláb TE játékunk akkor ezekre a nyomásokra lenne egy 5-10 yrd közötti elkapás válasz ként, mindjárt nem az RB futás aztán a JJ le van védekezve 😊 és megoldott a védekezés az Atlanta ellen sémával állnának fel ellenünk.
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Az igazat megvallva kicsit " összemostam " a dolgokat, mert a Falcons FB oldalán is olvastam a hozzászólásokat és olyan vad dolgokat irtak nem egy hanem több hozzászólásban is , hogy egy trade Kaepernickért vagy Tebow a megoldás és Ryan személye a probléma...WTF ? Oké hogy amcsik, de ennyire vakok ?

Szerkesztette: Keano


több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Sztem szó sem volt arról, hogy ryant kukázni kéne. Csak felbasz, hogy ide írt alá az állítólag egyik legnagyobb O fiatal lángelme oc-nak és ezt sikerül hétről hétre kitenni a pályára. Látszik szvsz kristály tisztán h vmi nagyon nem működik, változtatni kell. Nemtudom mit, nem értek hozzá, nem keresek ezért $ milliókat. Mégis hétről hétre ctrl c - ctrl v amit produkálunk. Ha nem "finomhangolásról" van szó hanem elvi problémáról amit alapjaiban nem tudnak végre hajtani akkor ez a szezon már angolosan távozott a hátsó ajtón. Quinn meg asszisztál ehhez. Az első 5 meccs alatt megint jó volt nézni a csapatot, örömet adtak a vasárnap esték. És nem a W-k miatt, az csak a hab volt a tortán. Ez meg azóta ez megint mike smith....

Szóval zsoca jól tette, hogy nem tért vissza és közben shawnkat is elvesztettük... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Srácok, pedig bíztam bennetek.

több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Azért az uccsó drive-ban ha Hankerson nem droppolja Ryan labdáját és ha megadják Julio Jones elkapását akkor mindenki " Matty Ice" -ozna... az tény hogy látszik..valahogy eltűnt a magabiztossága ebben a rendszerben...de azért még nem kukáznám ki....az gáz hogy a by week alatt nem sikerült összerakni brigádot újra...ebből így tényleg lehet még 6-10 is..


több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Két TD előnyről ezt a W-t elengedni nagyon nagy luxus volt.Kétszer lesz még Carolina, és a Saints-Tampa kettős is nagyon veszélyes lesz ránk (bár mostanában ki nem....). Benne volt ebben nyakig mindenki. Bryant, Ryan, Hankerson (megint drop király volt),Coleman, és Shannyt se hagyjuk ki. Az viszont számomra talány, hogy miért van az elkönyvelve, hogy Ryan béna, elérte tudása plafonját, stb. Peach véleményével értek egyet. Nem érzi ő jól magát ebben a rendszerben. Kérdés, hogy így ennek mennyi értelme van, és mi lesz a vége? Egy 100 milliós irányítónak ne kelljen már rendszeridegen környezetben dolgoznia. Nagy pazarlás. Szerintem.
több mint 8 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
És akkor Bryant elmúlt pár meccsen bemutatott leolvadásáról még meg sem emlékeztünk. Alakul itt a need lista jövőre. OL TE K WR hogy csak a támadókat hozzam fel. Illetve pontszerzőket.

Szerkesztette: deadmike
több mint 8 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
Ez Ryan-en ment el most ki kell mondani... Int a redzone-ban, pick six(az mi volt!?), pontatlan volt, szét volt blitzelve nem tudott vele mit kezdeni.
Buga
tény, hogy nem játszik jól, de pl a mai két int közül is az egyik nem volt int.. a másik az elég nagy homály volt.. de ha Weems nem idétlenkedik viszahordás címszóval, akkor nem az 1 yardosról kell jönni.. és nincs kényszerpassz úgy, hogy az OL kritikán aluli volt ma is... ettől függetlenül kritikán aluli az O, konzisztens teljesítményre Julion kívül senki nem képes... talán még Shanny, de ennek nem biztos hogy annyira örülök...
több mint 8 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Úgy tűnik Ryan elérte a tudása plafonját. Az elmúlt pár évben volt itt mindenféle offense, de már egyikben sem tudott fejlődni. Nem tudom hogy mi lehetne erre a megoldás.