NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Mivel maradt össz 4 egészséges wr-ünk akikből az egyik weems nagyon több lovunk nem is indul, mint hardy bevetése 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Shanahan szerint Justin Hardy kész az NFL-re..már a hétvégén bizonyíthat 😊


több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
érdekes elmélkedés, hogy egy esetleges trade esetén melyik csapaton ki segítene.. Falcons - Tamba Hali...hmmm

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000567542/article/matt-forte-to-broncos-among-trades-that-would-make-sense?campaign=fb-nf-sf14659192-sf14659192
Keano
jöhet!! 😊 viszont ha Megatron menne a Panthersbe, nagyon megszopnánk!!
Sugar611
Ettől nem kell tartani (nagyon drága lenne, és cap space sincs arra, hogy megtartsuk hosszú távon).

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
érdekes elmélkedés, hogy egy esetleges trade esetén melyik csapaton ki segítene.. Falcons - Tamba Hali...hmmm

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000567542/article/matt-forte-to-broncos-among-trades-that-would-make-sense?campaign=fb-nf-sf14659192-sf14659192
Keano
jöhet!! 😊 viszont ha Megatron menne a Panthersbe, nagyon megszopnánk!!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Oktat az nfc south 😀

Szerk. Akk novemberre azt kívánom, hogy ryan legyen az. Panthersnél meg mondjuk kíkli 😊

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Freeman a hónap támadó játékosa az NFC-ben! Julio szeptemberben most meg Free 😀
Carolinával visszük az össze eddigi ilyen díjat idén 😀

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Hali szvsz már leszálló ágban van nem hiszem, hogy ő olyan hatalmas upgrade lenne már.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
érdekes elmélkedés, hogy egy esetleges trade esetén melyik csapaton ki segítene.. Falcons - Tamba Hali...hmmm

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000567542/article/matt-forte-to-broncos-among-trades-that-would-make-sense?campaign=fb-nf-sf14659192-sf14659192
Keano
Halit mondjuk adnám.Bár eddig nagyon jól teljesít az összekukázott LB sorunk.

több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
érdekes elmélkedés, hogy egy esetleges trade esetén melyik csapaton ki segítene.. Falcons - Tamba Hali...hmmm

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wwdpxdwkjt6sr4hsbixk
Matt Forte to Broncos among trades that would make sense
With the trade deadline approaching, Gil Brandt lists eight hypothetical deals that would make sense -- including one that would send Bears running back Matt Forte to a Super Bowl contender.


Szerkesztette: Keano


több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Godfreyt visszaigazoltuk (gyanítom WillyMo sérülése miatt), Bradfordot raktuk ki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Az a baj hogy mindent Julio-val akarunk megoldani..ami vagy sikerül vagy nem..többet kellene használni Roddy-t és Tamme se egy fakezű TE...Ryan passzjátéka is akkor megy igazán ha több célpontja van...most meg nagyon elmentünk a Julio vagy senki irányba...
Keano
Én is hasonló véleményen vagyok. A nem 100%os Julio-t próbáljuk tömni labdával, mikor ott van még Roddy, Tamme, és Nick Williams. Hankersont inkább nem mondom. Nem egy 2. számú wr képességű játékos. Williams viszont megbízhatónak tűnik, én többet foglalkoztatnám.
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Az a baj hogy mindent Julio-val akarunk megoldani..ami vagy sikerül vagy nem..többet kellene használni Roddy-t és Tamme se egy fakezű TE...Ryan passzjátéka is akkor megy igazán ha több célpontja van...most meg nagyon elmentünk a Julio vagy senki irányba...


több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Most olvastam, hogy liga másodikak vagyunk droppokban, szám szerint 21el. Ez nemhogy nem kevés hanem egyenesen k.va sok. Ebből julio 6ot, hankerson 7et! (legtöbb a ligában) vállalt. Ha ehhez hozzáadjuk, hogy sokszor jöttünk 1&20al ( erre quinn is kitért ) és ryan is messze volt a titans és a saints ellen a legjobbjától ( + a gyengébb pass prot ) meg is van h az első 4 meccsen elit passzjáték miért is döglődik. Aztán ha el is jutunk a red zoneba ott eladjuk a labdát. Ejj de jó volna tampa nem túl veretes pass Dje ellen megint egy domináns o-t, egy hibátlan közeli ryannel az élükön megcsodálni. Jót tenne a srácoknak meg az én lelki világomnak is 😊
peach
Az elsők mi vagyunk? 😊 LaFell 1 meccsen droppolt 6-t, hozzá képest Hankerson semmi 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Most olvastam, hogy liga másodikak vagyunk droppokban, szám szerint 21el. Ez nemhogy nem kevés hanem egyenesen k.va sok. Ebből julio 6ot, hankerson 7et! (legtöbb a ligában) vállalt. Ha ehhez hozzáadjuk, hogy sokszor jöttünk 1&20al ( erre quinn is kitért ) és ryan is messze volt a titans és a saints ellen a legjobbjától ( + a gyengébb pass prot ) meg is van h az első 4 meccsen elit passzjáték miért is döglődik. Aztán ha el is jutunk a red zoneba ott eladjuk a labdát. Ejj de jó volna tampa nem túl veretes pass Dje ellen megint egy domináns o-t, egy hibátlan közeli ryannel az élükön megcsodálni. Jót tenne a srácoknak meg az én lelki világomnak is 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Tegnap visszanéztem a carolina meccset, hát egyáltalán nem vagyok szomorú, hogy csak decemberben találkozunk velük...úgy tűnik a kezdeti antifoci után nagyon összeálltak.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez eppen a jó coaching ismertetője. Nehol lyukas rosterrel is jönnek a győzelmek.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nem törtem én pálcát senki felett, de tény sajnos, hogy a rookie class az idei évhez hozzáadott értéke a 0 felé tendál. Nyílván baj akkor lesz ha 2 év múlva ilyenkor is még itt tartanak.
Amúgy a másik baj, hogy a fal pass protban sztem gyengült az első 4 meccshez képest. Legalábbis nekem szemre mindenképpen. Meg ryan sem éppen az elmúlt 3 meccsen villogot. Véletlen lenne? Lehet. Olyan érzésem van, hogy sanny kicsit megzavarodott és a passz játékkal akar megágyazni a futásnak, nem pedig fordítva. Ami érdekes mert a run blockot világbajnok szinten összerakta freeman meg most épp álmából felkeltve is 100 yard felett fut. Szóval ezt a meccs elején történő sok 3&outot sztem ez is okozza, megpróbálunk mindenkit meglepni h pass-pass-pass csak ebből másfélszer ryanre tolják a zsebet ami nem egészséges. Érdekes miután freeman megfutotta őket párszor tudtunk haladni a levegőben még hankerson nélkül is. NO ellen kb ugxanez volt kis jóindulattal...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
WillyMonak és Hanknek is az ágyéka sérült meg, ami para, mert elég alattomosan el tud az húzódni, azt a WR-depth vékony, Ishmael system fitségéről meg nem vagyok teljesen meggyőződve, bár cáfoljon rám.
Beasley tény h nem az igazi, de rookie, felettük nem érdemes pálcát törni.
Collinstól én idén azt vártam h többnyire inaktív lesz, ezt Hardy hozza, ami nem vmi fajin, mert kb. a legnagyobb rutinnal (igaz nem túl jó ellenfelek ellen) rendelkező rookienk.
Coleman, Jarrett azt hozza, ami kb. elvárható.
Látszik, hogy még kell erőforrást invesztálni a front7-be, kb. csak stuntok után érünk oda a QB-hez, blitzelni meg nem szeret Quinn.
Cover LB is csak Durant van, ami kevés.
Az O-ban Shanny kezd sokat passzbuzulni, ami nem jó tendencia, nem mintha Ryan nem lenne rá alkalmas, de a front7 mellett a másik 1. számú prioritás a WR/TE állomány turbózása kell h legyen a holtszezonban.
Jön a Tampa hozzánk, tömni kell a boxot, hadd nyerje meg Winston a meccset, ami nehéz lesz neki, pláne úgy ha V-Jax sérülése súlyos. A passzvédelmük nem túl jó, Cousins szedte őket szét tegnap. Futás ellen mondjuk stabilak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nah igen. Írtam a was meccs után, hogy a jó csapatok ismérve, hogy rossz játékkal is tudnak nyerni. 1-1 meccsnél ez még igaz is lehet de most zsinórban harmadjára lőttük tökön magunkat. Ami talán leginkább aggasztó, hogy a was elleni meccsel szemben a saints és most a titans elleni első félidőben a haladással is komoly gondjaik voltak. Szerencsére a második félidőben ezt sikerült orvosolni csak a red zoneban megint elővettük a was elleni formát. Elbaszott 4. kísérletek, labdavesztés az end zoneban, kihagyott fg. Zsinórban a harmadik alkalommal ami elgondolkoztathatja az embereket, hogy nézelődjünk e a vészharang felé.
A def most jó volt, főleg a 2. félidőben mikor rájöttek, hogy mettenberg szar ha blitzeljük. Ők hozták a meccset ami egyrészt jó, másrészt ne legyen kétségünk affelől ha mariota jött volna szembe ez kevés lett volna.
Így hét meccs után asszem kijelenthetjük, hogy a draftunk hiába értékelték a legjobbra előzetesen penge élen táncol. Gyak egyetlen ember van aki eddig érdemben hozzátett, az 5. körös jarett. Beasleynek volt egy szép cover megmozdulása és ennyi. Ha jól vélekszek így fejből sacket még nem szerzett, és a qbra is elvétve ér oda. Értem én, hogy ez a legnehezebben tanulható poszt a college-nfl váltás után de sztem ennél mindannyian többet vártunk. Nagyon kezd hasonlítani egy jamaal anderson féle történetre, de ne legyen igazam. Collins továbbra is totál fogalmatlan, grimes volt utoljára ennyire vakon...coleman nyílván megszívta freeman tündöklésével sztem ő jó volna. Hardynak meg konkrétan a meccs keret is komoly kihívás egyelőre. Nem túl rózsás a helyzet de majd jövőre okosabbak leszünk.
Reed meg nemtom minek van pályán, csak a snapet veszi el bárki elől aki csinálna is vmit. A durant-worrilow-schoefild/bartu 3as sokkal jobban nézett ki év elején.
Nem hiszem, hogy az fo-ban ne látnák a problémákat jó volna ha sikerülne vmi megoldást is találniuk végre rájuk mert ez így karcsú lesz hosszú távon.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
nem volt szép de a win az win 😊


több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
ma 6tól játszunk senki ne feledje! 😉
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
A preseasonból kiindulva gondolom azért, mert szar 😀

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Azt tudja valaki, hogy Justin Hardy miért nem játszik? Állítólag hetek óta egészséges, de mindig sérült listán van mire meccsnap lesz..

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
ez nekem nem is volt meg.

Matt Ryan needs 83 yards on Sunday to reach 30,000 passing yards in his 117th career game. He'd become 5th-fastest QB to reach that mark.
berger90
Ryannek amúgy van még jó pár hasonló elit statja, de rajtunk kívül csak akkor fogják igazán elismerni, hogy mekkora király is ő ha a po-ban is tol egy flacco 2.0-át 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
ez nekem nem is volt meg.

Matt Ryan needs 83 yards on Sunday to reach 30,000 passing yards in his 117th career game. He'd become 5th-fastest QB to reach that mark.

Szerkesztette: bergerdani

Mindig jövőre