NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Adj halat a joistennek, hogy jo csapatnak szurkolsz a csapatnal is jobb topiclakokkal.!
diverdoc
Az utolsó félmondat biztos nem igaz 😁
empty taxi
én sem örülök a teljes nihilnek ami idén jellemzi a bandát, de ezt nem igazán értettem...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Sehol máshol nem nézegetném szívesen. Tavaly is egész szezonban félig sérülten csak elkapott 800 yardot. Nem hiszem h ennyire kifogyott volna a tank. Egyszerűen nem használjuk, bár elég fontos kulcs blokkokat oszt ki. Viszont az is igaz, hogy így is megy a szekér elég jól... hátha csak a po-ra tartogatjuk ahol mindenkit leszopat mert már nem készülbek rá 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
A kicsit csalódott ferdítés, én a " nem egy kibaszott blokkoló vagyok és a kibaszottul nem ezt akarom csinálni, labdákat akarok elkapni" eszmefuttatást olvastam tőle pár napja 😊 ( igaza van! )
peach
Igaza van szerintem is. Kibaszottul labdákat akar, de megérti a helyzetet, teszi a dolgát. A Texans ellen is lett volna több elkapása de az egyik OPI lett a másikat pedig holding miatt fújták vissza. Remélem a Skins ellen megtömik passzokkal és mindenki boldogan élhet tovább. Szar lenne ha addig fajulna, hogy trade után sírjon, nem szívesen nézegetném a szezon további részében mondjuk Dallasban.. (nyilván ez erős véglet)

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
A kicsit csalódott ferdítés, én a " nem egy kibaszott blokkoló vagyok és a kibaszottul nem ezt akarom csinálni, labdákat akarok elkapni" eszmefuttatást olvastam tőle pár napja 😊 ( igaza van! )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Roddy kicsit csalódott, mert kevés labdát kap. Azt mondja ő teszi a dolgát, hogy, a csapat jobb legyen, blokkol a futóknak, de nem azért van a csapatban, hogy csak blokkoljon meg padozzon. Labdákat akar. Tudja, hogy Ryan minden célpontot figyelembe vesz, nem varrja az ő nyakába.
Julio már sokkal jobb nála, Hankerson meg Shanny embere, szóval lehet Kyle szemében ő van előrébb. Roddy meg sajnos nem lesz már fiatalabb 😕

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Moeaki is bírni fogja vagy 3 meccsig aztán megint itt leszünk Toiloloval.Godfrey cutolását nem értettem én örülök hogy visszajött.

több mint 9 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Durant könyök sérüléséről van valami hír ?


több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Godfrey és Moeaki visszahozva, így kiraktuk Shulert és visszatérős IR-re tettük Hestert.
empty taxi
Ez most nekünk jó??
Midnight
Addig amíg weems hord vissza williams helyett annyira nem...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 209
Amúgy a vasárnap egy W-t várok, ha nem is sima győzelmet, de győzelmet. És sok to-t a D#-től
több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 209
Godfrey és Moeaki visszahozva, így kiraktuk Shulert és visszatérős IR-re tettük Hestert.
empty taxi
Ez most nekünk jó??
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Godfrey és Moeaki visszahozva, így kiraktuk Shulert és visszatérős IR-re tettük Hestert.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Ti mit vártok a vasárnapi Washington elleni meccstől?

"...és a Falcons egy újabb TD-t visz a Texansnak..."
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Szerintem Coleman is hozna hasonló számokat, a fal az ami nagyon jól működok futásnál, meg hát DiMarco letakarít mindenkit.
Buga
Szerintem Coleman is hozna hasonló számokat, a fal az ami nagyon jól működok futásnál, meg hát DiMarco letakarít mindenkit.
Buga
Persze, shanny hihetetlen hogy dobta ezt össze a szezon előtt az utcáról beesett emberekkel. De freeman látszik, hogy kicsattan az önbizalomtól sokszor úgy is megcsinálja a játékot ha A opció bedöglött. Jó fal meg jó ő is.
Csakhogy egy kicsit negatív is legyek, ami nem jó az collins. Konkrétan semmit nem fejledődött a preseason óta, aki arra járt csúnyán megszopatta a garbage timeban.
Viszont úgy tűnik quinn is belátta, hogy ez nem seattle és a szép emlékű alford vs beckham jr. után most true követte hopkinst szinte mindig, így annak rendje és módja szerint le is nullázta 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Szerintem Coleman is hozna hasonló számokat, a fal az ami nagyon jól működok futásnál, meg hát DiMarco letakarít mindenkit.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Most erre mit lehet mondani? Freeman oktat a liga egyik legjobb formában levő rb-je jelenleg. Szvsz ha így nyomja tovább nincs az az edző aki snapeket venne el tőle. Mondjuk jöjjön csak coleman egy kis rotáció sosem árt, ő is elég impresszív volt mikor játszott...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Coleman már nem is hiányzik?

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!


Szerkesztette: Kenny

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Reed HYPE!

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/DOrlandoAJC/status/650695014264213504


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Őőő ezmiez?

#Falcons OL has allowed just 13 total pressures, best in NFL
peach
Ráadásul J. Matthews engedte eddig a legkevesebb siettetést az NFL tacklejei közül. Mindössze 1-et húztak be eddig a neve mellé.
Nem az egyetlen T aki idén meglepetésre jól szerepel. (Hozzáteszem tőle a tavalyi volt meglepetés, és ezt várná inkább az ember.)
alatriste (ex-balazs799)
csak izgult, egyem azt a nagy rookie szívét

Mindig jövőre
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Tereza time! Ellenfelet vagy magát fogja kiütni? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Őőő ezmiez?

#Falcons OL has allowed just 13 total pressures, best in NFL
peach
Ráadásul J. Matthews engedte eddig a legkevesebb siettetést az NFL tacklejei közül. Mindössze 1-et húztak be eddig a neve mellé.
Nem az egyetlen T aki idén meglepetésre jól szerepel. (Hozzáteszem tőle a tavalyi volt meglepetés, és ezt várná inkább az ember.)

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
aki jönne vasárnap a meccsnézésre, tegye már meg szombat estig, hogy visszajelez (vagy itt, vagy aki ismer IRL az fácsén) hogy jön-e, most öt emberre van foglalva asztal, de a lélekszám függvényében vissza kell jeleznem. kösz!

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Julio a hónap támadója az NFC-ben, csak így tovább! Beast! 😊