NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Hageman fejlődött valamit? Szórjam a hamut a fejemre?
Höri
Sokkal jobb mint tavaly, vannak kiemelkedő játékai, aktív tagja a DL rotációnak, az egyik legtönn snappet kapja közülük. Én nagyon bizakodok vele kapcsolatban, hogy jövőre pusztítani fog...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hageman fejlődött valamit? Szórjam a hamut a fejemre?

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Ha kevesebb Stupart látunk a pályán megérte.
Bár Quinn azt nyilatkozta hétfőn h mind Durant mind Person már lenn volt edzésen, de külön dolgoztak a többiektől, de reményei szerint ma már mind2 teljes értékű edzésmunkát végezhetnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Nyugi sokkal jobb is a sec, csak a rövid-közepes passzokban vagyunk továbbra is szarok. Kéne egy lb aki elit coverban....
peach
The Atlanta Falcons have signed linebacker Philip Wheeler and released safety Charles Godfrey. Lb-nek Lb..de hogy mennyire elit ? 😊


több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nyugi sokkal jobb is a sec, csak a rövid-közepes passzokban vagyunk továbbra is szarok. Kéne egy lb aki elit coverban....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Ezt hunnét vetted? Vmi 29.ek vagyunk pass Dben....amúgy szvsz nekünk ez rosszabb, most szólok, hogy weeden után mettenberger is nfl qb-nak fog ellenünk kinézni. Az ilyen szitukból vhogy rendre szarul jövünk ki...

Szerk. Mondjuk a 32.hez képest tényleg kevésbé szar 😀
peach
jó, én nem vagyokelemző, de nekem sokkal jobban tetszik, amit a secondarytől idén látok. Hoyer és Weeden után tényleg nem lenne meglepő, ha Mettenberger is begorombulna, de szerencsére olyan használhatatlan az o-line Nashville-ben, hogy kivételesen nem aggódom.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ezt hunnét vetted? Vmi 29.ek vagyunk pass Dben....amúgy szvsz nekünk ez rosszabb, most szólok, hogy weeden után mettenberger is nfl qb-nak fog ellenünk kinézni. Az ilyen szitukból vhogy rendre szarul jövünk ki...

Szerk. Mondjuk a 32.hez képest tényleg kevésbé szar 😀

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
sanszos, hogy Mariota nem játszik ellenünk vasárnap, miután elég mocskos módon kapott a lábára. Kár, megnéztem volna, mire megy az idén kevésbé szar passzvédelmünk ellen.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Viszonylag megy neki 😀

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nyugi semmi ok a pánikra. Mondtam, hogy a srácok megtanultak küzdeni, mivel a was ellen nem sikerült most azért is megvertük magunkat az 1. félidőben. A 2.ban meg egyszerűen jobb volt a saints a pályán és az oldal vonal mellett is. Érdekes de absz. nem vok mérges, 5-1 a mérleg és kellett, ill. vártam is a kijózanító pofont lehet jobb is h egy 1-4es csop. rivális simázott le minket. Ami viszont aggasztó, hogy a pass. prot egyre gyengébb, ill beasleynek momentumai sincsenek...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
tanuljunk a hibákból és gyorsan felejtsük el...Titans / i / , Tampa / o / , 49ers / i /, ebből lehet egy 7-2 a bye week-re ..amit az idény előtt remélni se mertünk...


több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Képtelen voltam végigszenvedni élőben az utolsó 8 percet. A meccsen mintha a tavalyi Falcons került volna elő. Rengeteg szabálytalanság, dekoncentráltság és labdavesztés. A második félidőben teljes fogalmatlanság. Stone pedig sikeresen megcsinálta a butt fumble 2.0-t.
Nagyon érződik Person hiánya, pedig év elején ki gondolta volna, hogy ennyire fog hiányozni a falból. Védelemben pedig Durant visszatérése jelenthet némi megnyugvást.
Érdekes, hogy a Texans elleni meccs óta elég komoly negatív spirálba kerültünk. A Washington ellen Ryan bénázott, de a többiek még úgy ahogy le tudták hozni a meccset győzelemre. Ma hajnalban minden befuccsolt.
Azt gondolom, hogy elég nagyok lettek az elvárások az 5-0 kezdés után, miközben a szezon elején sokan megelégedtek volna azzal, hogy javuljon a játékunk, legyen fejlődés és több győzelem, mint tavaly. Szóval nincs katasztrófa, csak azt hiszem egy kicsit el lettünk kényeztetve.
Remélem a következő meccsekre összeszedik magukat, mert különben tényleg az lesz a vége, hogy leolvadunk, csak most nem a meccsek, hanem a szezon második felében.
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
a félidőig néztem a meccset, aztán lefeküdtem aludni. de úgy mentem el aludni, hogy nyerni fogunk. a második negyedben az O tök jól végig ment a pályán többször is, és a 2 balfasz TO-k ellenére gondoltam a második féidőben is jók leszünk. úgyanígy a D# is, Brees nem sok mindent csinált az első félidőben (vagy legalábbis a második negyedben).
majd délután letöltöm a meccset. kíváncsi vagyok, hogy hogy kaptunk ki végül.
több mint 9 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Az első félidei tevékenység alá be lehet vágni a Benny Hill show zenéjét. 7-14nél kétszer is pontokat hagyunk bent a red zone-ban, a turnovereket már számolni sem tudtam, nevetséges.... Talán jókor jött a pofon, remélem ennyivel letudtuk.
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Mindent megtettünk ma a vereségért, de jobb volt ma a saints, több örümük ne legyen idén 😊 kell egy pofon is. Person meddig sérült, mert Stone az lemondhat..

több mint 9 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Ááá élmény nézni ezt a Freeman Coleman párost!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Quinn sokkal többet tett, mint gondoltam volna elsőre. A játékosokba bele verte a győztes mentalitást ami mike smith uccsó két éves ténykedése után nem kis feladat volt. Persze, hogy biztos sokat hozott/tanult carolltól, de ugyanígy sabantól etc. is. Mindig mindenkinek van egy "mestere" aki elindítja az úton, azonban a sikeres edzők azok akik ezekután saját ösvényeket taposnak ki nemcsak követik a terelő táblákat. Továbbá azonnali impactet adtak a személyi változások, gondolok itt mind az ass. coachokra, mind a játékosokra pl. durant v schoefild. Úgy néz ki nagyon jól összetudja válogatni h kikkel akar és tud is eredményesen együtt dolgozni. Gondolom azért is szimpatizált velünk mert itt nem kellett a 0ról építkezni, volt fr qb, jj vagy trufant a védelemben. Nagyon pozitívan látom a jövőt... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az nfl.com kitett magáért. Egy terjedelmes írás arról, hogyan fordította meg a csapat szekerét Quinn. (kb a Pete Carroll filozófia 99%-át áthozta 😛 )

 www.nfl.com/quinn
undisputedly
Szerintem Quinn PC-től függetlenül zseniális figura, önálló személyiséggel. Az valószínű, hogy az emberségén, illetve az emberi viszonyok kezelésében sokat kapott PC-től, de a szakmaisága az övé, és el is vitte tőlünk sajnos... most meg hiányzik 😕
Én mindenestre nézem az összes Falcons meccset támaszkodom a bandwagonon.
Helmut Zimmer
Nyilván már önállóan is nagy figura(PC defensive mastermindnak is nevezte anno), és/de pl azt a szemléletet,hogy always compete és ennek megvalósítását szolgalo praktikakat ( kosárlabda pályát tetetett a facilitybe) biztos vagyok benne,hogy PC-tol hozzá.

Amugy annyira nem volt nehéz dolga,mert ugye Julio és Ryan is itt volt már pl, frencsajz Qb-val és a liga talán legjobb jatekosaval
( na jó,az Watt)kicsit könnyebb.

Én irigylésre méltónak tartom,hogy milyen jól osszeraktak a futojatekot, ha nem jutunk PO-ba, de Quinnek igen, akkor én is nekik drukkolok majd.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Az nfl.com kitett magáért. Egy terjedelmes írás arról, hogyan fordította meg a csapat szekerét Quinn. (kb a Pete Carroll filozófia 99%-át áthozta 😛 )

 www.nfl.com/quinn
undisputedly
Szerintem Quinn PC-től függetlenül zseniális figura, önálló személyiséggel. Az valószínű, hogy az emberségén, illetve az emberi viszonyok kezelésében sokat kapott PC-től, de a szakmaisága az övé, és el is vitte tőlünk sajnos... most meg hiányzik 😕
Én mindenestre nézem az összes Falcons meccset támaszkodom a bandwagonon.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az nfl.com kitett magáért. Egy terjedelmes írás arról, hogyan fordította meg a csapat szekerét Quinn. (kb a Pete Carroll filozófia 99%-át áthozta 😛 )

 www.nfl.com/quinn
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
sejtettem, hogy Julio-t összedrótozzák. csak ne sérüljön rá. aztán, ha a Saints elleni meccset letudjuk lesz majdnem 1,5 hete rendbe jönni. vagy esetleg a Titans ellen is pihenni.

én is azokkal értek egyet, akik szerint nem lesz sétagalopp a Saints elleni meccs. ez RANGADÓ. a rangadókon meg általában nem számít, hogy ki, milyen formában van. A Ryan-érában a Saints ráadásul elég sokszor szopatott minket + 2012-ben, amikor 8-0al kezdtük a szezont, az első vereségünk pont New Orleansban volt...
szóval könnyű meccs tuti nem lesz!!

RISE UP
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Julio a CBS szerint játszani fog.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Ebben a párosításban nem számít a mérleg.Nekik már nem nagyon lehet más céljuk idén,mind minket oda-vissza verni.

több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
a jó futásunk kulcsa Julio (VIDEO):
 www.nfl.com/videos/atlanta-falcons/0ap3000000556541/Is-Julio-Jones-a-key-factor-to-Falcons-run-game
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Napi stat rovat:
Schofield made three stops on Sunday, bringing his season total to seven. So far, he’s executed a stop on 15.9 percent of his snaps against the run, tops in the league among qualifying 4-3 defensive ends.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...