NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ez Ryan-en ment el most ki kell mondani... Int a redzone-ban, pick six(az mi volt!?), pontatlan volt, szét volt blitzelve nem tudott vele mit kezdeni.
Buga
Ez is egy nézőpont. Az enyém az, hogy ez valaminek az eredménye. Valaminek amit kyle shannahan futtatni próbál. Pontosabban passzoltatni. Egy rendszert ami hiába jó a futóknak, hiába jó jj-nek, a legfontosabbnak, a qb-nak nem az. Ez egy szar így. Látszik ryanen h totál meg van zavarodva, fingja nincsen mit és hogy kéne. Konstans ilyen szarul játszani mint az elmúlt meccseken még sosem láttam. Nyílván azért mert nem volt még ilyen. Mint mondtam, szar minden...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Ez Ryan-en ment el most ki kell mondani... Int a redzone-ban, pick six(az mi volt!?), pontatlan volt, szét volt blitzelve nem tudott vele mit kezdeni.
Buga
Ryan hetek óta elég homály...
több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Ez Ryan-en ment el most ki kell mondani... Int a redzone-ban, pick six(az mi volt!?), pontatlan volt, szét volt blitzelve nem tudott vele mit kezdeni.

több mint 8 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
Hester nagyon hiányzik... Weemst nézni fájdalmasabb, mint gondoltam.. de az egész spec team is leülhet egy sötét szobába gondolkodni a mai teljesítményén.. amit nem értek, hogy Shanny mégis milyen elvet követ, amikor a playeket hívja??? mert rossz volt nézni némelyik "sikeres" drive-ot... pedig több lenne ebben a csapatban már most is, de sorozatosan szivatjuk meg magunkat és veszítjük el a meccseket... ami okés, ha jó helyen akarunk draftolni, de azt meg nem 5-0 után kéne elkezdeni összehozni..
több mint 8 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Nem gondoltam volna, hogy idén ezt mondom, de a védelmünk sokkal jobb,mint az offense. Ryan pocsék. A wr-ek elejtik a könnyű labdákat is. Coleman nem olvassa jól a játékot. Csak Freeman tud megmenteni minket.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
(nektek szurkoltam, mert akkor végre eldobhatnánk a szezont, igen elég skizofrén)

Most már értem mi a bajotok Kyle-lal, visszaszívom hogy annyira nem szar.
Gyurma Pappa
azért a skinsnél, majd a brownsnál végzett melója után, amit itt produkál ryannel pláne az első négy meccs lelkesítő produktuma után az kurva nagy arcul csapás és csalódás...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
(nektek szurkoltam, mert akkor végre eldobhatnánk a szezont, igen elég skizofrén)

Most már értem mi a bajotok Kyle-lal, visszaszívom hogy annyira nem szar.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
szar minden



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én 50-50-re adom.. attól függ mennyire szórjuk el a labdákat. 😊
Keano
talán ötvenet nem kapunk azért 😊 de az X benne van

több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Őszintén...bye weekről jövünk vissza...hazai pálya..elvileg a fejekben minden rendben ...nálatok nincs Luck.... sima hazai lenne.. de mi ezeken a meccseken szoktunk vért izzadni..simán benne van a Colts W.. én 50-50-re adom.. attól függ mennyire szórjuk el a labdákat. 😊


több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mennyire bizakodtok ellenünk?

több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
A tervek szerint a Colts és a Vikings meccsünkent is adja a sport tv 😊


több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
DiMarco v49ers
 www.youtube.com/watch?v=DYqO9pifK8g
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Sound FX: Dan Quinn (vs Tampa Bay)
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap3000000573383/Sound-FX-Dan-Quinn
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Meglepően jól, csak gabberttől kaptunk ki 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
a bye week után a Colts következik...ahol Luck vese és hasizom sérülést szenvedett elvileg 2-6 hét pihi, így nagy valószínűséggel Hasselbeck lesz az irányító.. mondanom sem kell, hogy megy nekünk idén a backup QB-k ellen.....


több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Ryan jobb irányító annál, hogy ennyire rá legyen állva 2 játékosra. Tuti, hogy Shanny keze van a dologban...
Kenji
Nem kötekedés, de kinek dobáljon? Oké Tamme. És még? White nem a régi, a többiek nevét sem tudom, meg nem is jegyzem meg, mert minek.

Ha szerintem Ryan nem ilyen, akkor te nem néztél az elmúlt évekből egyetlen Falcons meccset sem. Ryan mindig is ilyen irányító volt, nem akarlak elkeseríteni. Ő nem fog egy XY jött-mentből PB szintű elkapót faragni, de ő nem is ezért elit (nem, nem írtam el, tényleg elitnek tartom Ryant 😛 ), hanem mert amit kell, és lehet azt ő elit szinten megoldja, lásd a kapcsolatát JJ-vel vagy annak pár éve Tony-val, vagy akár a még jól játszó White-tal. Nem véletlenül "becéztük" Mr. Checkdown-nak, mert ha a "kedvenceit" leszedik, marad a 5. opció. Shanny semmivel sem rosszabb, mint az elődei (sőt, ő legalább össze tudott rakni egymás mellé öt embert úgy, hogy valami OL formája legyen).

Amíg a Falcons FO nem látja be, hogy JJ mögött nem lehet ekkora légüres tér, addig ez lesz a helyzet. Ha 7-ből 7 draft cetlit a WR-re lőne el Dimi még az is értelmesebb lenne, mint hogy várni a csodát, hogy hátha majd valami hátsőkörös WR-ből Ryan nagy elkapót csinál, mert nem fog. (Ez egyébként nem hiba, vagy hiányosság, valaki nem ettől vagy nem csak ettől válhat elitté.)
Gyurma Pappa
Azt hiszem nem jött át teljesen a mondanivalóm. Én nem írtam olyat, hogy jött-ment emberekből pro bowlert csinálna Ryan. Erre nincs is szükség. Roddy egy év alatt nem felejthetett el játszani. Tavalyhoz képest 40 yarddal átlagol kevesebbet meccsenként. Véletlen lenne? Szerintem összefügg az edzőváltással. Nem mondom azt, hogy ez rossz, de ha 4 meccsen keresztül döglődik az offensünk,akkor nyilván valaki mást is lehetne keresni többször. Annyira nem katasztrófák ezek az emberek. A WR posztra ráfér a javulás minőségben is, ebben egyetértünk, de azért ne sarkítsuk ki a dolgot ennyire...
És ahhoz meg láttam elég meccset az elmúlt 4 évből, hogy véleményt tudjak formálni.
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Mondjuk jó volna látni pár gifet ( biztos van ilyen csak nem értek hozzá ) , hogy totálba mit mutat a pálya mikor ryan többször beleállt a hosszúba, mégis célpont hiányában a checkdownt választotta. Vaj ennyire nem bízik a williams, hardy, white trióban vagy ennyire képtelenek elszakadni...megj. williams is csak akkor fickándozott mikor volt handerson, amint több a figyelem zéro a prodoktum.
peach
A game pass tud ilyet, hogy coaches film, szóval szinte biztos hogy abból készül vagy gif vagy más, így keresd a neten. (Pontosan nem tudom mikor kerülnek fel, de egy héttel később biztos fent van már game passen, szóval nyugodtan lehet keresgélni.)

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Mondjuk jó volna látni pár gifet ( biztos van ilyen csak nem értek hozzá ) , hogy totálba mit mutat a pálya mikor ryan többször beleállt a hosszúba, mégis célpont hiányában a checkdownt választotta. Vaj ennyire nem bízik a williams, hardy, white trióban vagy ennyire képtelenek elszakadni...megj. williams is csak akkor fickándozott mikor volt handerson, amint több a figyelem zéro a prodoktum.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Ryan jobb irányító annál, hogy ennyire rá legyen állva 2 játékosra. Tuti, hogy Shanny keze van a dologban...
Kenji
Nem kötekedés, de kinek dobáljon? Oké Tamme. És még? White nem a régi, a többiek nevét sem tudom, meg nem is jegyzem meg, mert minek.

Ha szerintem Ryan nem ilyen, akkor te nem néztél az elmúlt évekből egyetlen Falcons meccset sem. Ryan mindig is ilyen irányító volt, nem akarlak elkeseríteni. Ő nem fog egy XY jött-mentből PB szintű elkapót faragni, de ő nem is ezért elit (nem, nem írtam el, tényleg elitnek tartom Ryant 😛 ), hanem mert amit kell, és lehet azt ő elit szinten megoldja, lásd a kapcsolatát JJ-vel vagy annak pár éve Tony-val, vagy akár a még jól játszó White-tal. Nem véletlenül "becéztük" Mr. Checkdown-nak, mert ha a "kedvenceit" leszedik, marad a 5. opció. Shanny semmivel sem rosszabb, mint az elődei (sőt, ő legalább össze tudott rakni egymás mellé öt embert úgy, hogy valami OL formája legyen).

Amíg a Falcons FO nem látja be, hogy JJ mögött nem lehet ekkora légüres tér, addig ez lesz a helyzet. Ha 7-ből 7 draft cetlit a WR-re lőne el Dimi még az is értelmesebb lenne, mint hogy várni a csodát, hogy hátha majd valami hátsőkörös WR-ből Ryan nagy elkapót csinál, mert nem fog. (Ez egyébként nem hiba, vagy hiányosság, valaki nem ettől vagy nem csak ettől válhat elitté.)

több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Iszonyú csalódottan mentem aludni a meccs után. Tényleg bárkitől képesek vagyunk kikapni. Ha nem a turnoverek ütnek ki minket,akkor az impotens edzői hívások. Offense részről csak Julio és Freeman kap labdákat, akkor is ha 3an lógnak rajtuk. Ryan jobb irányító annál, hogy ennyire rá legyen állva 2 játékosra. Tuti, hogy Shanny keze van a dologban...

(Tamme-t kihagytam, ő jól játszik, kellemes csalódás.)

Szerkesztette: Kenji
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Vannak hibák, nagyok. Mindenesetre a játék szinte minden elemében lépett előre a gárda. Tisztán látszanak viszont a needjeink: WR\TE, DL mélyítés, Coverben erős Lehetőleg playmaker lb plusz ha a Drafton bpa alapon becsúszik egy cenya én annak is tudnék örülni. Ha bejutunk wild cardon akkor viszont az 5. Helyen kéne mert egyébként a Cards úgy elver minket, mint szódás a lovát.
empty taxi
Köszi az előzetes bizalmat, de még nem jutottunk be, vár ránk még egy két vérre menő rangadó, ahol bármi megtörténhet. 😊
több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Ha Tamme nem játszana egész jól, Ryan már nem is látna mást a pályán csak Julio-t és Devonta-t... Nem is próbál mást nagyon, ha Julio nem tiszta akkor megy a screen Freeman felé.. Baromi nehéz lehet erre felkészülni. Alig próbálunk nagy játékot, meg is lepett a Julio féle hosszú passz, hogy be merte vállalni Ryan. Érdekes, hogy a védelem úgy is meccsben tartott minket, hogy meccs előtt a fele sérült volt, a másik fele pedig meccs közben sérült le. Colts ellen bizony kevés lesz ez. Quinn pedig belehibázott keményen a végén, hogy nem ment neki 4.-re, lehet neki is jót tesz majd a két hét "pihi"

Szerkesztette: Buga

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Előrelépés az van, hogy nem adtuk el a labdát. Cserébe nem volt az O-nak ritmusa, görcsösek voltunk. Pedig inkább a fumble volt a fő ellenség nem az int, ryan mégis a biztonságikat dobálta. Továbbá szvsz nagy hiba volt a futás feladása pár mínusz yardos kísérlet után. Henkerson és hester visszatérésével jobb lesz ez kérdés mennyivel. Elnézve a tegnapi coltsot készülhetünk mi vár ránk két hét múlva...am az a vicc, hogy legalább egy ilyen D-ért foházkodtunk az elmúlt években és akkor határ a csillagos ég. Ha valaki azt mondja nekem annó, hogy a d fogja az atlantát folyamatasonan meccsben tartani az o impotensége miatt tuti kiröhögöm...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Vannak hibák, nagyok. Mindenesetre a játék szinte minden elemében lépett előre a gárda. Tisztán látszanak viszont a needjeink: WR\TE, DL mélyítés, Coverben erős Lehetőleg playmaker lb plusz ha a Drafton bpa alapon becsúszik egy cenya én annak is tudnék örülni. Ha bejutunk wild cardon akkor viszont az 5. Helyen kéne mert egyébként a Cards úgy elver minket, mint szódás a lovát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...