NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
én a szezon előtt sem vártam PO-ba a csapatot..reméltem lesz előrelépés a tavalyihoz képest és Quinn elkezd építeni valami értékelhető a D-t.. ami a szezon eddigi pozitív meglepetése az a run D és Freeman...az első 5 forduló kicsit elhomályosította a hibákat..és valljuk be őszintén néha hihetetlen mákunk is volt...továbbra sincs pass rushunk..az O fal az idény elején jól muzsikát, de mostanra elkezdett szétesni...ami vicc kategória hogy nálunk van a liga vezető RB-je és WR-je..és impotensek vagyunk a RZ-ban...remélem a bye alatt valamit kitalálnak okosék... ezzel a 6-3-al az idény elején simán kiegyeztem volna..talán a helyünkön vagyunk..bár ha belegondolok, hogy lehetne ez 8-1 is... az azért túlzás lenne...javulás kell és akkor talán a WC meglehet..de nem tudom hogy kell-e az nekünk...bár mint tudjuk egy meccsen bármi megtörténhet..csak attól félek hogy méretes zakó várna ránk a PO-ban...

Szerkesztette: Keano


több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
már meccs közben átállítottam magam az erre a szezonra vonatkozó elvárásaimmal illetően. minden w nek örülök ha lesz még és ennyi. totál pozitív próbáltam lenni de már nemtudok. amennyire örültem shannynek az offseasonben, aztán mégjobban az első négy meccs után annyira el is vette a kedvem az egésztől a szezon 2. fele. kiismerték, szenvedés van. hankerson hiányával ezt nem lehet magyarázni. quinn is bekaphatja h field goalt rúgat mikor egész szezonban mindennek neki ment ha kellett ha nem, most kellett volna erre berezelt. kikaptunk zsinorban a tampától és a friscotól, mégha ez nem is az a 49ers volt mint ami eddig pályára lépett kapernickkel. szar minden...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Collins folytathatja, hogy mióta szidtam itt pár hete azóta jól nyomja...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Durant, Alford, WillMo és Hankerson sem játszik vasárnap. Moore már lassan egy meccset se tud végig játszani úgy, hogy ne sérüljön le közben, iszonyú sérülékeny, bár amekkorákat üt és ütközik nem is csoda..

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A twitter feedetek elemében van.
 twitter.com/AtlantaFalcons/status/661558929483153410
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
mennyire jó lett volna a Panthers L....
Sugar611
Sztem meg tökm1, nekünk most az a feladat, hogy megtaláljuk az első 4 meccses offensünket. Hogy ez mire elég ha sikerül egyáltalán majd kiderül. Csop. győzelemre, wc-ra vagy semmire...
peach
szerintem meg baromira nem mind1. az tény, hogy kurva fontos lenne megtalálni az első 4 fordulós formánkat, de a W az W. csúnyán is lehet SB-t nyerni. (persze nem fenyeget minket ez a veszély, Quinn első évében a PO is fasza lenne, csak úgy mondtam)
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
r e s p e c t
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-vedo-egy-nappal-occse-halala-utan-elete-legjobb-meccset-jatszotta-2447807?utm_source=nsofb&utm_medium=nfl-a-vedo-egy-nappal-occse-halala-utan-elete-legjobb-meccset-jatszotta-2447807&utm_term=szel&utm_content=noszomb&utm_campaign=nofut
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
mennyire jó lett volna a Panthers L....
Sugar611
Sztem meg tökm1, nekünk most az a feladat, hogy megtaláljuk az első 4 meccses offensünket. Hogy ez mire elég ha sikerül egyáltalán majd kiderül. Csop. győzelemre, wc-ra vagy semmire...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
mennyire jó lett volna a Panthers L....
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább sokan fogják a mi meccsünket nézni. Tetemre hívás, lehet röhögni gabberten és rajtunk 😀
peach
Ha Gabbert szétpasszol titeket, akkor nem érdemlitek meg a Wild Card helyet! LOL
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Legalább sokan fogják a mi meccsünket nézni. Tetemre hívás, lehet röhögni gabberten és rajtunk 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Blaine Gabbert lesz a 49ers kezdő QBja ellenetek vasárnap. Komolyan!
iktriad

Mindig jövőre
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blaine Gabbert lesz a 49ers kezdő QBja ellenetek vasárnap. Komolyan!
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Nem tudom mit tudnánk adni a Browns-nak egy esetleges Alex Mack trade esetén, de center poszton kutyául állunk...


több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/12145283_1650445901880942_1675515976_n.jpg?stp=c142.0.426.426a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=1cxzpRz50GEQ7kNvgETCWH7&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYD7w-Vz0Ed4DQtWlsN0xM8vBDq1PkgbdPpnEGKhv5eTTw&oe=671162A9
Atlanta Falcons on Instagram: "Happy birthday to longtime #Falcons wide receiver Roddy White! #RiseUp"
8,652 likes, 172 comments - atlantafalcons on November 2, 2015: "Happy birthday to longtime #Falcons wide receiver Roddy White! #RiseUp".
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
a Saints meccs után úgy gondoltam, hogy Titans, Bucs, 49ers, meccsekből ha 2-1-el jövünk ki az jó...így 7-2-el mehetnénk a bye weekre...előzetesen - valahogy a rosszemlékű NFC döntő miatt is - a 49ers ellen zakót vártam,mert szenvedhetnek akárhogyan is valahogy ellenünk majd elő veszik a jobbik formájukat...remélem sikerül rendet tenni a fejekben és valahogyan visszatalálunk az idény eleji formára és ahogy peach irta most a 49ers még ideálisnak is tűnhet...meglátjuk..RISE UP

Szerkesztette: Keano


több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Régen volt ilyen utoljára, hogy még hétfő reggel is ha belegondolok az esti meccsbe felbaszom magam. Ez egyrészről jó, mert van miért idegeskedni, másrészről rossz mert smith magasságú balfaszkodásokat nyomunk hétről-hétre. Quinn egyik fő erénye a mentalitása - legalábbis ezt mondták róla - mégis megint fejbeli dekoncentráltság miatt kaptunk ki. Zsinórban 4. hete nem talál rá megoldást. Mert oké h k.sok a 4 turnover, de mellette volt még egy int amit visszafújtak meg egy fumbli ami csodák csodájára hozzánk került vissza. Az tuti koncentráció beli hiba, hogy a 4. ryan-freeman fumblinál olyan pánik van, hogy egymásra vár a qb meg az rb melyikük vetődjön rá a labdára aminek az a vége, hogy freeman odaüti ryan elől a bogyót a tampa játékosának. Nemtom mi volt a félidőben az öltözőben de a 2. játékrész nekem tetszett, ebből erőt KELL, hogy merítsenek és visszataláljunk a helyes útra. Nem létezik, hogy ezt a szart végigtoljuk a szezonban. Olyan feelingem van, hogy vki nagyon bele fog szaladni a késbe, a 49ers ideálisnak tűnik ehhez. Unalmas már hétről-hétre ugyanazt várni, de tartom továbbra is az optimista álláspontom, mentális gödör van amiből ki lehet és ki is kell mászni....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Én azt nem látom, hogy Ryan mitől nyeri majd vissza az önbizalmát. Shanny úgy kezeli,mint bármelyik fakezű irányítóját. 10 yardnal hosszabb játékot meg sem próbál. Így nagyon szenvedős éve lesz.
több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez a félidei feltámadás hosszú távon változást eredményez a gondjaikban vagy csak erre a félidőre szólt...reméjük előbbi, sztem most ez a fontos, az eredmény másodlagos.
peach
Én amondó vagyok, hogy hosszútávú javulást ettől ne várjunk. Idén eddig kb minden meccsen egy félidős játékot produkáltunk.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez a félidei feltámadás hosszú távon változást eredményez a gondjaikban vagy csak erre a félidőre szólt...reméjük előbbi, sztem most ez a fontos, az eredmény másodlagos.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
124 yard bünti 😀 az szép, a 4 to sok de hogy még így is sikerült meccsben maradni az a D#-t dicséri szerintem
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
fődet rá.

több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Azért van valami vicces abban, hogy 4 turnoverből, -17ről visszajövünk, és a végén a zebrák lövik le a bulit.....
több mint 8 éve
Vieri Atlanta Falcons 383
 twitter.com/DOrlandoAJC/status/660856763953102848
empty taxi
Kíváncsi vagyok, hogy Hardy-nak lesz-e elkapása
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/DOrlandoAJC/status/660856763953102848


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...