NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Egyáltalán nem venném Wre a saintset meg julioval sem. Csak ez most.nem must w szitu, később nagyobb szükség lesz rá. A panthersnek meg sokkal keményebb ellenfelek jönnek mint nekünk így ők kifognak kapni valszeg párszor...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Julio továbbra is döglődik...tudom, hogy csopi meccs meg saints, de lehet pihentetni kéne mielőtt még ir lenne belőle...
peach
Nem néz ki jól, az már biztos. Volt baja a meccsen is rendesen, vasárnap. Igazából, pont a Skins ellen kellett volna pihentetni szerintem, ott tuti biztos volt egy DEF meccs. De most, ugye divízió a Saints ellen, a Superdome-ban, nem lesz egyszerű. A Saints sosem az. Minden és mindenki kell, aki elérhető. Lehet a Saints ilyen meg olyan, csoportmeccs akkor is. Carolina bitang, amíg ők mennek, nekünk is kell. A 14-ik héten játszunk velük először... Addig mindent nyerni kell.
falconskutya
Én az előbbi véleménnyel értek egyet. A Saints-et most meg tudjuk verni Julio nélkül is. A Skins ellen látszott már nagyon, hogy nincs jól, én nem kínoznám tovább.A 11. hétre gyógyuljon meg, onnantól 100%-osan kell majd.
több mint 9 éve
falconskutya Atlanta Falcons Georgia Tech Yellow Jackets 49
Julio továbbra is döglődik...tudom, hogy csopi meccs meg saints, de lehet pihentetni kéne mielőtt még ir lenne belőle...
peach
Nem néz ki jól, az már biztos. Volt baja a meccsen is rendesen, vasárnap. Igazából, pont a Skins ellen kellett volna pihentetni szerintem, ott tuti biztos volt egy DEF meccs. De most, ugye divízió a Saints ellen, a Superdome-ban, nem lesz egyszerű. A Saints sosem az. Minden és mindenki kell, aki elérhető. Lehet a Saints ilyen meg olyan, csoportmeccs akkor is. Carolina bitang, amíg ők mennek, nekünk is kell. A 14-ik héten játszunk velük először... Addig mindent nyerni kell.

RiseUp!!
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Julio továbbra is döglődik...tudom, hogy csopi meccs meg saints, de lehet pihentetni kéne mielőtt még ir lenne belőle...
peach

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Julio továbbra is döglődik...tudom, hogy csopi meccs meg saints, de lehet pihentetni kéne mielőtt még ir lenne belőle...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Vieri Atlanta Falcons 383
Ez is megvan, kiszenvedtük a győzelmet! Remélem Freeman így folytatja tovább (el se hiszem, hogy mindkét fantasy ligámban nálam van 😀 😀 😀 ) Én aminek nagyon örülök, hogy Tamme egész jól illik a csapatba és nem kell a TV-t dobálva néznem, hogy Toi"fos"lolo csinálja a false startokat, holdingokat meg droppol össze-vissza.
több mint 9 éve
falconskutya Atlanta Falcons Georgia Tech Yellow Jackets 49
Köszönjük, igazán sportszerűek vagytok, mind a négyünket elvertetek 😀
dande
Csakúgy, mint 2012-ben. Akkor is ki lett pipálva az egész NFC East... 😀
falconskutya
Ohh yeah, az első fecske is megjött idén... üdv. 😊
peach
Üdv mindenkinek!

RiseUp!!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Köszönjük, igazán sportszerűek vagytok, mind a négyünket elvertetek 😀
dande
Csakúgy, mint 2012-ben. Akkor is ki lett pipálva az egész NFC East... 😀
falconskutya
Ohh yeah, az első fecske is megjött idén... üdv. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
falconskutya Atlanta Falcons Georgia Tech Yellow Jackets 49
Köszönjük, igazán sportszerűek vagytok, mind a négyünket elvertetek 😀
dande
Csakúgy, mint 2012-ben. Akkor is ki lett pipálva az egész NFC East... 😀

RiseUp!!
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 scontent-iad3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12115501_10200764880880251_6027516731962517915_n.jpg?oh=ea0280c93815dcaf1630a4f061ba7cc4&oe=569DB0CF
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Köszönjük, igazán sportszerűek vagytok, mind a négyünket elvertetek 😀
dande
és mindezt úgy, hogy idén kimagaslóan a legerősebb csoport az NFC East...
ohh wait...!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Szar játékkal is sikerült nyerni, ez a jó csapatok ismérve.

Pozitív:
- Freeman
- Ajánlom h nézzétek vissza Jake mit művelt run blockban, különösen ha felé ment a stretch.
- Tamme-t belevettük a gameplanbe
- Babineaux az örökifjú, Roddynak javaslom h viselkedjen úgy, mint a másik csávó, aki szintén 2005 óta van itt.
- Worrilownak volt egy hibától eltekintve (diagnosztizálta a screent, csak lecsúszott róla az elkapó) egész jó meccse volt
- Alford pick 6, DPI sem volt az, mondjuk az ilyen meccsei után szoktak 130-as ratinggel dobálni rá legközelebb 😀
- Stupar játszott Durant helyén és meglepően jó volt
- Rush D

Negatív:
- A két Matty Ice, bár Ryan a 4. negyedben, amikor kellett összerakott egy drive-ot
- Ricardo Allen az egész mérkőzésen teljes vakon volt
- Stone-nak egészen kriminális snapjei voltak
- Beasley igen gyenge volt
- Reed egyáltalán játszott?
- Julion látszott h nem 100%-os az a hamstring, rövid hét jön, ez nem sok jót sejtet


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Hivatalosan is ki merem jelenteni, hogy végre jó csapatunk van. Merem ezt arra alapozni, hogy az O nyomott egy terített betlit a meccs nagy részében, gyak freeman tolt megint egy kimagaslót amivel hozta a meccset. Ryan remélem idénre le is tudta azt a meccsét amikor vakon van, bár a végén mikor nagyon kellett szépen vitte végig a driveot. Azért azt a 4. & 6ot whitera megdobni elég tökös volt. Ahogy edzői stáb is a 4. kísérletekkel, bár szvsz nem mindegyik volt védhető h miért kellett. Ricardo allen kicsit pihenhetne mert rossz volt nézni tegnap amit művelt. Alford meg a D freemanje volt tegnap. Kellett a skins is a w-hez, de egy jó csapat ismérve, hogy szenvedve, rossz játékkal is képes nyerni, nekünk pedig ez sikerült tegnap ami rohadt jó érzés 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük, igazán sportszerűek vagytok, mind a négyünket elvertetek 😀
több mint 9 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
éreztem én hogy nem lesz sima...de a W a lényeg 😊


több mint 9 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Ami ezen a meccsen nincs, az nem létezik...
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
#4thquartercomeback #statpadding
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
White ahogy látom valószínűleg játszani fog. Valaki tud ötletet adni, mire lehet tőle számítani? Az első hét óta 8 elkapott yardja van
alatriste (ex-balazs799)
Hankerson és Julio is kisebb sérüléssel bajlódik, úgyhogy lehet ezen a héten nagyobb lesz a produkciója Whitenak.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
White ahogy látom valószínűleg játszani fog. Valaki tud ötletet adni, mire lehet tőle számítani? Az első hét óta 8 elkapott yardja van


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 209
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000553709/article/three-teams-interested-in-trading-for-roddy-white

remélem nem komoly az ügy.
Kenny
Remélem nem igaz vagy ha még is akkor se sikerül, jó helyen van ő itt 😀
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/aavuyyiyuydkjoqtuvjc
Three teams interested in trading for Roddy White
Roddy White has had a limited impact on the Atlanta Falcons' offense this season. It appears at least three teams are interested in trading for the veteran wide receiver, Ian Rapoport reports.


remélem nem komoly az ügy.

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
remélem holnap is elbírjuk az esélyesség terhét 😊
Keano
múlt héten egész jól kezeltük.

több mint 9 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
remélem holnap is elbírjuk az esélyesség terhét 😊


több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Shany offense összegzés:

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Adj halat a joistennek, hogy jo csapatnak szurkolsz a csapatnal is jobb topiclakokkal.!
diverdoc
Az utolsó félmondat biztos nem igaz 😁
empty taxi
én sem örülök a teljes nihilnek ami idén jellemzi a bandát, de ezt nem igazán értettem...
peach
Mivel a csapat a legjobb és a legjobbnál nincs jobb így a topiklakók sem lehetnek nála jobbak. Simple.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...