NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
Coleman kb meddig nem játszhat?
csupi4
4-6 hét


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Coleman kb meddig nem játszhat?
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nincs romo, nincs brayent, nincs mincey. Annyira nekünk áll a zászló, hogy jajj. Sztem kurva nagy szenvedés lesz, de ha weeden üt el minket a 3-0tól eret vágok. Nagyon vigyázni kell a labdára, fussanak meg brandon irányítson csak 80-90 yardos driveokat...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Tényleg a kis izomgolyó....#33 mez kötelez..... remélem Turner legszebb napjait idézi ha pályára lép 😊


több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Gyanítom Freeman lesz az every down back.
Mögé lehet jön vmi FA. Pl. Antone Smith, Shonn Greene, Daniel Thomas, Bryce Brown, Montee Ball...
empty
ott van Terron, nem kell ember
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Reed, Hester és Coleman out hétvégén. Freeman a kezdő, mint azt tudni is lehetett.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
Gyanítom Freeman lesz az every down back.
Mögé lehet jön vmi FA. Pl. Antone Smith, Shonn Greene, Daniel Thomas, Bryce Brown, Montee Ball...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Túl szép volt, hogy igaz legyen...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Coleman pótlását hogy oldjuk meg ? Házon belül vagy hozunk a FA piacról valakit ? A hírek szerint 4 - 6 hétre kidőlt...pedig végre újra volt futójátékunk.. 😕


több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.youtube.com/watch?v=NxDy3jLBbkQ
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Worrillow-ról van valami hír?
TheBerzerker
Quinn azt mondta hétfőn h day-to-day.
empty
Ezt anno én is olvastam, de akkor azóta semmi infó róla. Szimpatikus csóka, bírtam a játékát.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
Worrillow-ról van valami hír?
TheBerzerker
Quinn azt mondta hétfőn h day-to-day.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Worrillow-ról van valami hír?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Zsoca gyere vissza! Jó a csapat! 😀 😀 (legalábbis jobb, mint volt 😀 )
Buga
Zsoca a divatot, a nőket és a csillogást választotta. Nincs visszaút 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Zsoca gyere vissza! Jó a csapat! 😀 😀 (legalábbis jobb, mint volt 😀 )

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 100 — Chalk Dawk fan
Colemannek bordatörése van, Schefter szerint néhány hetet ki kell hagynia, függően attól, mennyire bírja a fájdalmat.

Utolsó egyetemi éve nagy részében sérülten játszott. Fel is hozták nála a keménységét a draft előtt, mint pozitívum, ha ezen múlna, szerintem már jövőhéten játszana. Nyilván két-három hétig jegelik majd, nehogy rásérüljön.

Szerkesztette: mustaine

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
A Giants CB-állománya TOP5 (még ha a védelem többi része nem is jó), szal nyilván váratlan, de azért talán nem érthetetlen Roddy eltűnése.
Quinn védelme meg alapból zónázik, nem embert fog, innentől fogva tárgyát veszti a kövessük OBJ-t mozgalom.
empty taxi
Nem értek hozzá annyora nyílván, de szvsz nem minden playben van zóna, legalább emberezésnél a legjobb cb-met állítom a legjobb elkapóra. Na m1, lehet hülyeség szal el is engedem... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
Jah és napi stat rovatunk jelenti:
Tru volt az egyetlen CB ebben a fordulóban (eddig) aki 70+ snapet volt a pályán és nem dobtak felé egyszer sem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
A Giants CB-állománya TOP5 (még ha a védelem többi része nem is jó), szal nyilván váratlan, de azért talán nem érthetetlen Roddy eltűnése.
Quinn védelme meg alapból zónázik, nem embert fog, innentől fogva tárgyát veszti a kövessük OBJ-t mozgalom.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Roddy 57 snapet volt a pályán a 72-ből, szóval nem sérülés. Simán eltüntették.
több mint 9 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Értem én csak az a lob volt ahol az egész sec. elit úgy ahogy volt. Itt van egy elit cb, a sec többi része meg egy erős jó közepes. Sztem luxus volt hagyni obj-t virgonckodni mert true tavaly bozonyította, hogy bárkit le tud venni 1 az 1ben. Szvsz amennyivel tudta volna limitálni obj-t annyival nem hozott volna többet a többi wr alfordon. Kiváncsi vagyok, hogy a későbbiekben, hogy lesz ez...
peach
Seattle - ben is kellett kb. 2 év mire elit lett a sec. Egyébként meg olyasmi a logika mögötte(amennyire értem), hogy az elit cb így lényegében levédi a pálya egy harmadát és a safetyk jobban be tudnak segíteni a "gyenge" oldalra.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Értem én csak az a lob volt ahol az egész sec. elit úgy ahogy volt. Itt van egy elit cb, a sec többi része meg egy erős jó közepes. Sztem luxus volt hagyni obj-t virgonckodni mert true tavaly bozonyította, hogy bárkit le tud venni 1 az 1ben. Szvsz amennyivel tudta volna limitálni obj-t annyival nem hozott volna többet a többi wr alfordon. Kiváncsi vagyok, hogy a későbbiekben, hogy lesz ez...

Ami nagyon nem tetszik, hogy a félidei elemzések után a 3. negyedekben továbbra is botrányosak vagyunk. Ami nagyon tetszik, hogy a coach staffnak a 4. negyedben erre mindig van válasza és kicsit változtatva újra tudunk haladni. Persze két meccs után mondom mind ezt 😊

Amúgy nagyon tudok örülni, hogy végre a szoros, kiélezett szitukból mi jövünk ki jobban, győztesen ellentétben az elmúlt évekkel. Persze mázli uraság is fogja a kezünket, akiért meg is kell dolgozni de ez nem lesz mindig így, jó volba ha ezek a hullámvölgyek rövidülnének a jövőben, sőt akár el is hagynánk őket... 😊

Colman nagyon jó lesz csak ne sérülgessen, freemanből meg ki kéne gyomlálni a droppokat mert kicsit sok volt belőle. Jó volna egy sproles 2.0-át kitenyészteni 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
majd vki okosabb magyarázza már el pls, hogy miért jó hagyni az ellenfél legjobb játékosát kb 150 yardot elkapni a gyengébb cornerünkök, miközben a túl oldalt lévő úriember lassan top5 a posztján, de egész meccsen felé sem szagul odellnek?! vagy az volt a taktik h beckham hagy parádézzon, a többieket meg true úgyis lenullázza? nem tetszett...
peach
Gondolom Quinn a seahawks sémát hozta át, ahol a cornerek egész meccsen ugyanazon az oldalon játszanak és nem követik az embert az egész pályan. Pl. Sherm mindig bal oldalon van. Ennek megfelelően a másik cb nyelte a yardokat.😀
több mint 9 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Ice! 😊