NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Öregszem basszameg, eddig úgy voltam vele majd hnap du. komótosan kényelmesen megnézem. Erre jön a mai nap és már fel is húztam az órát, nem bírok magammal 😀 amúgy is gyakorolni kell az éjszakázást, mindjárt itt a kis sólyom 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=cWdLyjOVQLE

Kezdődik!

több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Hester és Reed tuti nem játszik!

sérült lista:
 www.atlantafalcons.com/news/injury-report.html
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 312 — Lájkold a zsűrit!
Asamoah miert kerult IR-re?
Janek
Csípősérülése van, de nem véletlen pletykálták h cserepartnert is kerestünk rá, cutolni meg nem érné meg olyan a szerződése.
empty
A csípősérülése egyébként indokolná az IR-t, vagy csak inkább kifogás? Ha meg tényleg létszám feletti fura, hogy nem ment még el. A 4M-os caphit nem olyan vészes, sok csapatban nagy upgrade lenne egy ilyen guard.
balazs799
4,2 a fizetése. 5,2 lenne a cut utáni caphit szal még szarabbul járna a csapat ha cutolja mint ha fizeti.
Jövő szezon előtt már lehetne vele 1,4 misit spórolni bár sztem akkor is első körben cserélni akarja Dimmy.

Szerk. Ha post June 1 cutot választunk akk még jobban járunk, az konkrétan 4 misi spórolás.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Asamoah miert kerult IR-re?
Janek
Csípősérülése van, de nem véletlen pletykálták h cserepartnert is kerestünk rá, cutolni meg nem érné meg olyan a szerződése.
empty
A csípősérülése egyébként indokolná az IR-t, vagy csak inkább kifogás? Ha meg tényleg létszám feletti fura, hogy nem ment még el. A 4M-os caphit nem olyan vészes, sok csapatban nagy upgrade lenne egy ilyen guard.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 312 — Lájkold a zsűrit!


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Moore játszani fog első héten? Ahogy emlékszem összeszedett valami sérülést augusztusban.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ezeket írkáltam eagleséknél össze:

Előszezon alapján! bőven fejlődött a D, rendszeresen oda tudtunk érni az irányítóhoz. A sec.ben van true mint sd corner, felé nem nagyon kell nézni, a kérdés ott, hogy alford a rookie vagy a tavalyi formáját hozza. Sztem a nolan féle védelwmhez hasonlóan sok turnovert fogunk csinálni. Nagyon kiváncsi vagyok én is a Dre, hogy nolanék mit kotyvasztottak. Sztem azon fog múlni, hogy elsimáztok vagy szoros lesz, hogy az OL mivel rukkol elő ott sajnos totál káosz van úgy néz ki... Juliot senkinek nem sikerült tavaly sem megállítani, maxwellnek sem fog ha ryannek lesz ideje 😊 am sztem nyertek, mert mindig nyertek ellenünk. A megszokás meg nagy úr 😀

Nemtudom, ez is a kérdőjelek közé tartozik, hogy a run D milyen lesz. A tavalyi az botrány volt, az az előtti még rosszabb. Idén a preben mikor első csapat volt fent konkrétan nem tudtak futni ellenünk, több 3&out volt mint tavaly összesen. Bevallom idén követtem először az előszezont, szal, hogy ez in real mit fog érni gőzöm sincs... 😊

Mindenki egy kis szezon várós-előrejelzős véleményes játék? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Eszerint a kezdőből kettő nem itt kezdte a tc-t.... fosok.
peach
te vagy ők? 😀
Höri
Ha ők fosok lesznek, akkor nekem meg gyomoridegem....szal lehet mindkettő 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eszerint a kezdőből kettő nem itt kezdte a tc-t.... fosok.
peach
te vagy ők? 😀

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ugye jött először harris. Aztán gradkowski. Most meg longot futtatjuk. Szóval megy a matek rendesen az OLel. Isten adja, hogy "csak" a depthel nincsenek kibékülve. Isten adja 2, hogy ha így van nem rohad ki zsinórban a harmadik évben a kezdő ötös több mint a fele...
peach
Egyébként állítólag Person lesz a kezdő cenya...
empty
Pont most néztem, elvileg így kezdünk ( jelen állás szerint ) : JM-Levitre-person-chester-schraderer
A komplett interior OL-t kibasztuk/lecseréltük tavalyhoz képest. Eszerint a kezdőből kettő nem itt kezdte a tc-t.... fosok.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 312 — Lájkold a zsűrit!
Ugye jött először harris. Aztán gradkowski. Most meg longot futtatjuk. Szóval megy a matek rendesen az OLel. Isten adja, hogy "csak" a depthel nincsenek kibékülve. Isten adja 2, hogy ha így van nem rohad ki zsinórban a harmadik évben a kezdő ötös több mint a fele...
peach
Egyébként állítólag Person lesz a kezdő cenya...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ugye jött először harris. Aztán gradkowski. Most meg longot futtatjuk. Szóval megy a matek rendesen az OLel. Isten adja, hogy "csak" a depthel nincsenek kibékülve. Isten adja 2, hogy ha így van nem rohad ki zsinórban a harmadik évben a kezdő ötös több mint a fele...

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
jaa és Coleman a kezdő RB-nk!!
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Jake Long második felvonás!
 www.thefalcoholic.com/2015/9/8/9277041/falcons-to-work-out-veteran-tackle-jake-long-wednesday?_ga=1.169509025.1881034739.1423241262
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
In Stone we trust! - mondtam ezt a miami elleni meccsig. Ott nagyon rossz volt. Remélem inkább a tavalyi, ill. a többi pre meccsen mutatottat fogja hozni! Ha LeVitre magára talál egész pofás fal lehet ebből. Remélem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Mondjuk amit nem értek, hogy keresi a ZB-ba illő embereket, miközben mecccsenként lesz 10 futás és 50 passz, jelen állás szerint.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 312 — Lájkold a zsűrit!
Gradkowski ismeri a ZB-t, de nem egy nagy játékos, viszont legalább Stone-hoz hasonlóan bármelyik interior OL poszton bevethető.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
szóval a Philly ellen a Matthews-Levitre-Stone-Chester-Schraeder fallal állunk fel.

egyébként nincsen bajom ezekkel a mozgásokkal. Hawleynak baja van a térdével, Blalocknak baja volt a derekával, Asamoah nem volt elég atletikus. Shanny olyan embereket akar a falba, akik képesek oda-vissza rohangálni a vonalon négy negyeden keresztül. ők ebbe nem illettek bele.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
-Brawley 😕((((((
+Gradkowski

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 312 — Lájkold a zsűrit!
A Saintstől claimelt OT, Bryce Harris lett az 53-as roster utolsó tagja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Smith nagy kedvencem volt kár érte!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 312 — Lájkold a zsűrit!
legjobb G volt tavaly ebben a falban.
Kár érte
Janek
A kezdőhelyét idénre elvesztette, ez nyílt titok volt.
Meglepő módon nem tudott alkalmazkodni a kis Shanny sémájához.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 839 — Apu ökölbeszorított keze
legjobb G volt tavaly ebben a falban.
Kár érte

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 312 — Lájkold a zsűrit!
Asamoah miert kerult IR-re?
Janek
Csípősérülése van, de nem véletlen pletykálták h cserepartnert is kerestünk rá, cutolni meg nem érné meg olyan a szerződése.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...