Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Kenji
Szvsz ez nem így volt, szarabbul nézett ki a redzone játék mint amilyen volt. Ha ryan el tudja találni a tök üres whiteot vagy julio megint olyan napot fog ki h minden mindegy neki mindent elkap akkor hiába a jó védekezés mooretól rajta az is td. És ha ezek közül csak az egyik van meg nincs miről beszélni. Hosszú idő után most néztünk ki messze a legjobban, ez a meccs azon az egy darab undorító 3&19en ment el. Ezért kurva idegesítő, megint magunkat végeztük ki...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
ez amúgy sokkal jobban nézett már ki, a Tampának ugyanott van a plafonja idén, ahol nekünk, ennyit tudok elmondani a meccsről.
több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
A turnover problémát leszámítva semmi sem oldódott meg. A meccs végi interception előfordul, és szerintem akkoris Julio felé ment volna a labda, ha mind a 11 ember a nyakán lóg. Freemannel jobban festett a dolog, de ő is csak kozmetikázni tud. A red zoneben semmit sem tudunk kezdeni a labdával. Erre ment rá ez a meccs is. Na meg persze arra, hogy csak mi nem tudunk 3&19nél levédekezni egy meglóduló irányítót...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
legalább újabb változatát fejlesztettük ki a hogyan veressük meg magunkat játéknak, ezúttal a defensenek sikerült egy redzone pick six kaliberű játékot engedni ami elhozta a vereség édes ízét.
mike smith te vagy az?
am. már csak annyi, hogy a saintset verjük meg a többit leszarom, de ez megint akkor mentális k.o, hogy azon sem lepődnék meg ha 6-10 lenne a vége.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
6-10-el kb. hol tudunk draftolni ?


több mint 8 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 867
akkor javaslom h ki se álljunk a hátralévő 4 meccsen.
empty taxi
Ezt ne!!!! A Derbi kell!! Nekünk célnak már csak ez maradt!! 😀 😛

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
A Tampa ha minden igaz 2 legjobb pass rushere nélkül lesz kénytelen kiállni, ha így is sikerül impotens passzjátékot kreálni, akkor javaslom h ki se álljunk a hátralévő 4 meccsen.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Sztem tosz m1, hester az uccsó lehetőség h vertikálusan nyújtsa a pályát ( hankerson mióra kinlódik nem tudta hiába játszott ) ha így is szarok leszünk az utolsó kapaszkodó is elveszett és készülhetünk a draftra...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Hesters aktiválva lett, de Hankerson ment IR-re... Csodás 😕

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
 www.thefalcoholic.com/2015/12/4/9848666/espns-vaughn-mcclure-qb-matt-ryan-concerned-overwhelmed-by-shanahan

mocsokjó kapcsolatai lehetnek kis Shanny-nek, hogy még az esetleges HC-k jelöltek között is emlegetik a nevét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Cox 2:31-től PARÁDÉ! 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap3000000593228/Sound-FX-On-the-field
több mint 8 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
az sem értem amúgy, hogy miért nem játszunk többet no-huddleben, az világéletében ment Ryannek. meg hamár van egy Julionk, aki 4.39et tud 40 yardon, miért nem próbálunk hosszú passzokat?? nem is emlékszem idén mennyit próbáltunk ebből! valaki??
Sugar611
Juliora mindig rá van hívva a nagy játék, látszik is, hogy Ryan álltalában fel is néz az irányába, de meg van kettőzve, hosszú játékoknál megy vele a safety is. Ezért kár, hogy nincs olyan WR akivel ezt kitudnánk használni, hogy ő elvisz 2 embert és maradjon üresen valaki..

több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
az sem értem amúgy, hogy miért nem játszunk többet no-huddleben, az világéletében ment Ryannek. meg hamár van egy Julionk, aki 4.39et tud 40 yardon, miért nem próbálunk hosszú passzokat?? nem is emlékszem idén mennyit próbáltunk ebből! valaki??
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Shannyvel kapcs valszeg igazatok van, meccs közben még azon gondolkoztam mikor tegyem fel a költőit, higy sztetek jövőre vele vagy nélküle? Csak a meccs végére annyira elvitt a hév, higy írtam amit. De lehiggadva valóban az az ésszerű és reális, hogy a jövő év is az övé. Meg hajlamos vagyok elfeledkezni róla, hogy ez az első éve az új rezsimnek csak az első 5 meccs elvitt a totál belelkesülésbe, remélem nem vok vele egyedül 😊

Sugar: ez nyílván így van, valóban zongorázni lehet a különbséget pass protban az 5-0 óta, de az elmúlt 2 évben ryan jóval ótvarabb fal mögött is klasszisokkal jobb volt

empty: ha lesz időm hnap kifejtem amodaát

6os: akármekkora játékos is akkor sem kell ide a szentek kivert kutyája 😀
peach
😊
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Shannyvel kapcs valszeg igazatok van, meccs közben még azon gondolkoztam mikor tegyem fel a költőit, higy sztetek jövőre vele vagy nélküle? Csak a meccs végére annyira elvitt a hév, higy írtam amit. De lehiggadva valóban az az ésszerű és reális, hogy a jövő év is az övé. Meg hajlamos vagyok elfeledkezni róla, hogy ez az első éve az új rezsimnek csak az első 5 meccs elvitt a totál belelkesülésbe, remélem nem vok vele egyedül 😊

Sugar: ez nyílván így van, valóban zongorázni lehet a különbséget pass protban az 5-0 óta, de az elmúlt 2 évben ryan jóval ótvarabb fal mögött is klasszisokkal jobb volt

empty: ha lesz időm hnap kifejtem amodaát

6os: akármekkora játékos is akkor sem kell ide a szentek kivert kutyája 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
szerintem Ryan kalapszar játékában az is közrejátszik, hogy az O fal átjáróház lett!! az első 5 meccsen brillíroztak, Matthews-al az élen, azóta meg rengeteg sack, siettetés, Ryannek egyszerűen semmire nincs ideje.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Őszintén szólva egyébként lehet adnék Shannynek még 1 évet, hogy ki tudja küszöbölni az idei rendszerhibákat. Félek tőle, hogy ha jönne xy OC más rendszerrel az azzal járna, hogy megint szétesik a fal meg a futójáték.
empty taxi
Fura lenne, ha nem kapna még egy évet. Itt azért óriási váltás volt az O sémában, ez a WCO, amit KS futtat egyelőre nem ízlik Ryannek, de szerintem érdemesebb bízni abban, hogy beletanul (és miért ne tenné, Shaub szintű irányítóknak is sikerült), plusz a keretet még jobban a rendszerhez igazítani, mint egy újabb OC-val megint sémát váltani. Nyilván ha jövőre se megy a dolog, akkor el kell gondolkozni.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Freeman játszik a hétvégén!!!
több mint 8 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
J grahamért meg kell adni a lóvét és lesz elkapás + draftról WR 1-2 körben legalább OT, DE.
Egyébként az idény elején a hozzuk le az idényt ez első évben aztán majd a következő év, igaz az idény eleje nagyon elvitte a társaságot.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
A bárkiből sztárt csinál dolog nem mítosz szvsz, PM, Rivers vagy McNabb bemutatta h lehetséges, de tény h kevesen képesek rá és aki képes az sem tartósan, csak mikor a legjobb korban vannak (tágan értelmezve ezt vegyük mondjuk 27-32 év közé).
Egyébként pl. a GB-nek is offense-ben idén pont a WR-corp gyengesége okozza a legtöbb fejtörést, pedig A-Rodnál jelenleg nem nagyon tudnék 3 jobb irányítót felsorolni jelenleg, de nála a FO pontosan tisztában volt azzal a ténnyel h neki kell a sok minőségi célpont, ha visszanézed sztem mióta kezdő nem volt olyan szezon h a DC első 3-4 helyén ne olyan elkapók sorakozzanak, akiket 1-3. körökben draftoltak.
Bradyt ebből a szemszögből én nem igazán tudom megítélni, mióta elsősorban tőle várják a győzelmet (azaz már nem a védelem/futójáték a legnagyobb erőssége a Patsnek) azóta Randy Moss, Gronkowski meg hasonlók voltak a rosteren. Egyébként Bradyn is megfigyelhető az, ami sok idősődő QB-n (pl. PM, Rivers, Brees) láttam az elmúlt években, hogy pályafutásuk végefelé közeledve egyre nehezebben építik ki az összhangot az új elkapóikkal, a célpontjaiknak csak egy relatíve szűk körében bíznak igazán.
Ez visszaolvasva elég off lett, szal ha folytatni akarjuk ink terelődjünk át az NFL csevegőbe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Így leírva jól összefoglaltad, hogy mire gondolok mikor shannyt és a rendszert ekézem. Kavarognak a gondolatok de ez (is) van bennem is. Ill. még az, hogy ezzel a szegényes wr corpsal is az a baj, hogy érzésre a különböző formációk által alkalmazott routok is szarul vannak felrajzolva, rosszkor rossz időben rossz helyen vannak az elkapók, így szabad célpont is alig + ehhez jön a talent level. Jó példa erre roddy is akinél nyílván fogyóban a benya, de konkrétan olyan mintha 60al fékezés nélkül beleállt volna a betonfalba...
Azt meg annó kifejtettem asszem vhol, hogy sztem az xy bárkiből elit elkapót csinál egy mítosz, minden sikeres és elit fr. qb-nak mindig is volt legalább egy, de inkább kettő elit közeli, mindenesetre liga meghatározó elkapója. Talán bradynak volt/van egy-két ezt nélkülöző szezonja, de akkor sb papa sem gyütt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Mindenki felső potenciálról beszél itt..mi az? Az idei év vagy a korábbiak? Az idei ryannel nem lehet sb-t nyerni, a korábbiakkal lehet. Nem lesz brady v manning ezt évek óta tudjuk de nem is kell szvsz...
peach
Az első öt fordulóssal vígan lehet. H azóta enyire legatyásodott az v Shannynek köszönhető v van vmi titkolt sérülése. Btw Mattynek mindig is kellettek a klasszis célpontok (lsd. JJ, White és Gonzo 1xre a pályán), most van 1 szem JJ, ez szintén nem fasza. Bár itt sztem az alapkoncepció az volt, hogy ha van egy jó futójátékod, akkor kevesebb elit célpont is elég Mattynek az eredményességre, erre példa a szezon eleje. Azóta viszont a futásbuzi Shanny kb. nem hajlandó az 1. negyedben futást hívni, aminek az az eredménye, hogy korán hátrányba kerülünk, így a meccs későbbi szakaszában sincs mód arra, hogy fussunk, ezért arra sincs mód, hogy használjuk a szezon elején eléggé látványosan működő play action játékokat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Mindenki felső potenciálról beszél itt..mi az? Az idei év vagy a korábbiak? Az idei ryannel nem lehet sb-t nyerni, a korábbiakkal lehet. Nem lesz brady v manning ezt évek óta tudjuk de nem is kell szvsz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Azért lássuk be,Ryan soha nem volt elit,de amit leművel az elmúlt 5 meccsen az már-már tényleg szánalmas kategóriába sorolható.Arra azért képesnek tartom,hogy megint PO-ba vezesse a csapatot,de nem látom értelmét egy újabb első körös kiesésnek.
Kenny
Szintén zenész.
Ryan esetében én jó pár éve egy Eli Manning-féle karrierívet láttam/látok megvalósíthatónak. Csak a probléma az, hogy eljutottunk arra a pontra, ahol Ryan már talán elérte a potenciálja csúcsát és ugye Elinak eddigre már meglett a gyűrű...
Őszintén szólva egyébként lehet adnék Shannynek még 1 évet, hogy ki tudja küszöbölni az idei rendszerhibákat. Félek tőle, hogy ha jönne xy OC más rendszerrel az azzal járna, hogy megint szétesik a fal meg a futójáték.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Azért lássuk be,Ryan soha nem volt elit,de amit leművel az elmúlt 5 meccsen az már-már tényleg szánalmas kategóriába sorolható.Arra azért képesnek tartom,hogy megint PO-ba vezesse a csapatot,de nem látom értelmét egy újabb első körös kiesésnek.