Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 131 — Deion Sanders for president!
Igeeeeeeeeeeeeen!!!! 😀 😀 😀 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 287 — Keep pounding
Grat srácok, legalább hátrébb draftoltok 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 287 — Keep pounding
Amiket olvastam az alapján a zuhanyzós sztori az igaz, elcsúszott, beverte a fejét, agyrázkódása lett.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Ha úgy történt...akkor valóban nem vicces...


több mint 8 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Coleman elesett a zuhanyzóban, agyrázkódás gyanú. Bestof jellegű sérülés 😊
gabokocka
én úgy értelmeztem, hogy egy esetleges agyrázkódás utóhatása miatt esett össze a zuhanyzóban, úgy azért kevésbé vicces
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Coleman elesett a zuhanyzóban, agyrázkódás gyanú. Bestof jellegű sérülés 😊
gabokocka
Anyám..ez olyan mint a Rio és playstation vagy Canizares és az arcvizes üveg sérülés 😀 😀


több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 287 — Keep pounding
Coleman elesett a zuhanyzóban, agyrázkódás gyanú. Bestof jellegű sérülés 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Norman egy suttyó paraszt. Finnegannal biztos jól megértik egymást.... Remélem az 'ötödik számú elkapó' csinál majd valami szépet mellette.

Boldog karácsonyt mindenkinek! 😊
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Még ha roddy nem is a legszimpatikusabb ember a pályán és valóban gyenge idén de ha mást nem is, a pályafutása miatt illene a sportemberi tiszteletet megadnia neki. Mégiscsak pár év múlva fent fog lógni a 84es mez az új stadion falán...

Boldig karit mundenkinek! 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
A hétvége után kiváncsian várom a White - Norman randit..bár inkább Julio fog vele kontaktolni...de Roddy-t ismerve kerít rá lehetőséget 😊
Keano
Kezdi is a tenyészparaj, azt nyilatkozta a minap, hogy Roddy a csapat ötödik számú elkapója.
Egyébként meg:


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
A hétvége után kiváncsian várom a White - Norman randit..bár inkább Julio fog vele kontaktolni...de Roddy-t ismerve kerít rá lehetőséget 😊


több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Meanwhile S-Jax a Patsnél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Mi az esélye annak hogy bejussunk po-ba ? Nem mintha ott sok esélyünk lenne csak kíváncsiság. 😀
Midnight
Nincs sok esély.
Az kell, hogy nyerjük a két hátralevő meccsünket (vs. CAR, vs. NO) és az, hogy mind a Vikings (vs. NYG, @GB) mind a Seahawks (vs. STL, @ ARI) bukja mindkettőt, ebben az esetben a három 9-7-es csapat közül a Vikings esik ki a gyengébb sorsolás miatt, mi meg becsúszunk a 6. helyen azt mehetünk a Lambeaura...
Itt ugyanezt megtalálod bővebben angolul.
Alapvetően élénk a fantáziám, de hogy a Rams miként tud nyerni Seattle-ben arról elképzelésem sincs 😀
empty taxi
ha úgyis csak a vikest tudnánk előzni, miért nem mindegy hogy mit játszik a seattle?

szerk: ja mert ha csak ketten lennénk holtversenyben, akkor head-to-headdel előznek minket, bocs

Szerkesztette: kaszo
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nem fogunk bejutni a po-ba természetesen. Nem is érdemeljük meg természetesen. Ha csak az egyik tampa és a 49ers meccset hozzuk...áhh hagyjuk is.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Vieri Atlanta Falcons 383
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ypicfw6alhkt0czfanua
New England Patriots sign Steven Jackson
The New England Patriots have signed running back Steven Jackson. The veteran hasn't played since his time with the Atlanta Falcons in 2014.
több mint 8 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Mi az esélye annak hogy bejussunk po-ba ? Nem mintha ott sok esélyünk lenne csak kíváncsiság. 😀
Midnight
Nincs sok esély.
Az kell, hogy nyerjük a két hátralevő meccsünket (vs. CAR, vs. NO) és az, hogy mind a Vikings (vs. NYG, @GB) mind a Seahawks (vs. STL, @ ARI) bukja mindkettőt, ebben az esetben a három 9-7-es csapat közül a Vikings esik ki a gyengébb sorsolás miatt, mi meg becsúszunk a 6. helyen azt mehetünk a Lambeaura...
Itt ugyanezt megtalálod bővebben angolul.
Alapvetően élénk a fantáziám, de hogy a Rams miként tud nyerni Seattle-ben arról elképzelésem sincs 😀
empty taxi
Köszi a választ, nem nagyon szerrtném amúgy hogy bejussunk mert csak pofozó zsák szerepét töltené be a csapat bár szerintem a gb-t még lehet hogy eltudnánk csípni látam én már fűvön szarvast 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Mi az esélye annak hogy bejussunk po-ba ? Nem mintha ott sok esélyünk lenne csak kíváncsiság. 😀
Midnight
Nincs sok esély.
Az kell, hogy nyerjük a két hátralevő meccsünket (vs. CAR, vs. NO) és az, hogy mind a Vikings (vs. NYG, @GB) mind a Seahawks (vs. STL, @ ARI) bukja mindkettőt, ebben az esetben a három 9-7-es csapat közül a Vikings esik ki a gyengébb sorsolás miatt, mi meg becsúszunk a 6. helyen azt mehetünk a Lambeaura...
Itt ugyanezt megtalálod bővebben angolul.
Alapvetően élénk a fantáziám, de hogy a Rams miként tud nyerni Seattle-ben arról elképzelésem sincs 😀

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Mi az esélye annak hogy bejussunk po-ba ? Nem mintha ott sok esélyünk lenne csak kíváncsiság. 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Jó persze. Shanny összességében jó volt, de mikor úgy akar play actiont játszani, hogy Pancake-et kiállítja split endbe ne csodálkozzunk rajta, hogy nem hiszik el, hogy futni fogunk 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Kb ugyanerre jutottam én is magamban, de akkor sem tudok erre nem anomáliaként gondolni. Mert eddig letudtam azzal, hogy hátrányban voltunk majd minden meccsen így dobáltunk mint a világtalan, ergó a D sem fáradt el annyira. Ezzel szemben most szépen elvolt osztva kb 50-50%ban a pass-run snapek száma. Az eredmény, hogy freenek több negatív yardosa volt mint pozitív a 4. negyedben. Most szerencsére(?) nem számított, de nem egyszer szívtunk vele idén, hogy behalt a 4.ben a futás és ezért nem bírtuk enni az órát. Továbbá még ok lehet, hogy a csuda falunk fizikiailag nem bírja a tempót és jobban kidöglenek mint az ellenfél frontja. Ez a jags D nem túl acélos egyébként, de mégis mennyire más volt a játék képe, hogy roddy meg hardy is nfl produkciót rakott le az asztalra. Ryan is jobbnak tűnt így, de legalábbis magabiztosabb volt az tuti. Emlékezzünk meg arról is ha már korábban ekézgettük, hogy alford nagy tanár volt tegnap, meg arról is, hogy a szent tehenünket, azaz trufantot vki bassza mán tarkón, hogy azért mert elment az idény nem kell takarékra vennie.
A needek közé meg fel lehet venni a safety posztot is, ricardo allen hiába ballhawk kurva bizonytalanul szerel nagyon sok a missed tackle. Ishmael jó lesz csak sokat kell játszania, therezanak is min kell még 2 év amíg kancellár 2.0 lesz belőle 😊

Szerk. A változatos playhívásról annyit, hogy amikor egymásután háromszor ugyanazt próbáltuk eladni azt hittem felköpök és alá állok. Ugyanezt megcsináltuk egy ryan féle rollout playel is 😀

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Folytatva egy gondolatot a követőből sztem is végre ez egy jó meccs volt shannytől, sokszor a büntetések akasztottak meg.
Am az hogy van nálunk, hogy a futás hatékonysága meccs végére esik vissza, mikor ált az a jellemző, hogy a meccs végére egyre jobban megy a fáradó védelmek ellen...?
peach
Ezen agyaltam én is, aztán ahogy visszatekertem az agyamban a meccset végül arra jutottam, hogy az egyetlen ésszerű magyarázat erre, hogy dzsatta ugyanazokat a running playeket használjuk egész meccsen, azt közben már szereznek felvételeket és felkészítik meccs közben rá a védelmet. Plusz ugye tegnap a 4. negyedben elővételezhetőbb, hogy mikor fogunk futni, mint pl. az elsőben, ez is sokat számít.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 210
Grat a Whez.
iktriad
köszi azért nem volt olyan rossz meccs 😀 van még hova fejlődni de azért nem annyira vészes a dolog egyik csapatnál sem 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Percet nem láttam a meccsből.Megéri letölteni?

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Folytatva egy gondolatot a követőből sztem is végre ez egy jó meccs volt shannytől, sokszor a büntetések akasztottak meg.
Am az hogy van nálunk, hogy a futás hatékonysága meccs végére esik vissza, mikor ált az a jellemző, hogy a meccs végére egyre jobban megy a fáradó védelmek ellen...?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...