Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Gyorsan meglépték az biztos.
 www.youtube.com/watch?v=mfLeM5I0wsw
Ezt, és a Hard Knocks-os freestyle rapjét sosem fogom elfelejteni. 😊
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Moore és Durant repültek! így most majdnem 6.5 milliónk lett.
Sugar611
 www.youtube.com/watch?v=a3v2TN_5M5A
rip d-block

több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Moore és Durant repültek! így most majdnem 6.5 milliónk lett.

Szerkesztette: Sugar611
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
Roddy kivágásáról Quinn dönt - ezt az öreg jelentette be:

 www.thefalcoholic.com/2016/2/6/10927260/arthur-blank-to-leave-roddy-white-decision-to-quinn
bergerdani
Tehát maradni fog.Ez a racionális döntés,hozni kell egy újoncot akit White mentorálhat még 1-2 évig utánna pedig átveszi szépen a helyét.
Kenny
két év szerintem már nincs Roddyban

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Roddy kivágásáról Quinn dönt - ezt az öreg jelentette be:

 www.thefalcoholic.com/2016/2/6/10927260/arthur-blank-to-leave-roddy-white-decision-to-quinn
bergerdani
Tehát maradni fog.Ez a racionális döntés,hozni kell egy újoncot akit White mentorálhat még 1-2 évig utánna pedig átveszi szépen a helyét.

több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
Roddy kivágásáról Quinn dönt - ezt az öreg jelentette be:

 www.thefalcoholic.com/2016/2/6/10927260/arthur-blank-to-leave-roddy-white-decision-to-quinn

Mindig jövőre
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Habár idén vállalható volt de t-jaxek én gondolkodás nélkül cutolnám. Az így felszabadított lóvéval könnyebben tudnánk manőverezni ami szvsz előnyösebb mint a játékhoz hozzáadott értéke...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
T-Jax kivágásával én addig feltétlen várnék amíg ki nem derül, hogy a Clayborn-Schofield-Biermann trióból ki(ket) igazolunk újra. Hester és WillyMo cutja kb. egyértelmű, Roddy esetében a vékony WR-sor miatt bizonytalan vagyok, ugyanakkor tény, hogy sokat keres az előző szezonban nyújtott produkciójához képest. Soliai kivágása baromság lenne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
5 Falcon, akiket kivághatunk:
 www.thefalcoholic.com/2016/2/3/10881908/five-players-who-could-be-released-for-cap-purposes
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Keressen rutinos, tapasztalt cserét semmi bajom vele. Ilyen lowery féle embert. Ne weddle v iloka kalibert. Inkább ha nagyon szeretnénk pénzt költeni telefonálgassunk marvin jones vagy wilkerson ügynökével. Elbírnám már viselni ha egy top fa ide írna alá. Mint gonzo annó...
peach
Gonzóért tradeltünk 😊
18 misink van a cap alatt, persze ez egy WillyMo post June 1 cuttal még további 4.8 misi jönne hozzá, ebből ki lehetne hozni ezt-azt valóban és mivel kevés a pickünk rá is leszünk szorulva FA-n keresztüli erősítésre. JPP-nek, Wisniewskinek vagy Trevathannek kifejezetten örülnék.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Keressen rutinos, tapasztalt cserét semmi bajom vele. Ilyen lowery féle embert. Ne weddle v iloka kalibert. Inkább ha nagyon szeretnénk pénzt költeni telefonálgassunk marvin jones vagy wilkerson ügynökével. Elbírnám már viselni ha egy top fa ide írna alá. Mint gonzo annó...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
WillyMo-val az a baj,hogy lassan már csak a jóisten tartja össze a szervezetét,és ahhoz képest pedig sokat keres(jövőre 6,4 utánna 8,6) hogy limitált szerepet játsszon.Aláírom morális leader mint Soilai,ha belemegy a paycutba akkor maradjon ha nem akkor menjen.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Hasonló véleményen vagyok, ráadásul Teréz anya személyében FS cserénk is van megfelelő, egy csere SS meg bőven található az 5-7. körben, de szvsz nem kizárt, ahogy anno mikor a DQ-WillyMo páros kapta meg az esélyt fiatalon, most is rutinos, kezdő tapasztalattal rendelkező cserét fog Dimmy keresni, mint amilyen volt annak idején Erik Coleman, majd James Sanders, majd Chris Hope. A végén még visszahozzuk Godfreyt csere safetynek. | Nem örülnék neki. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Több helyen olvasom, hogy moore kivágásával mekkora need lesz a safety. Ez csak sztem hülyeség? A kezdő corner párosunk top 10 a ligában és az idény vége felé már collins is megmutatta miért vittük 2. körben. Sztem továbbra is a legnagyobb needjeink a DE, OLB, WR, TE. Ha a frontot sikerülne rendbe rakni én az ishmael - allen párossal a kezdőben simán neki mernék menni a szezonnak. Egy elit cb egység és egy konstans nyomást generálni tudó DL mellé/mögé ők egy korrekt megoldást jelentenek. Pláne, hogy mind2 megmutatta már playmaker adottságait és még a potenciáljuk végét sem érték el. Nem értenék egyet ha prémium fa-t vagy az első két kör valamelyikét safety posztra lőnnénk el.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
 www.thefalcoholic.com/2016/2/1/10734012/breaking-down-the-atlanta-falcons-cap-situation

jelenlegi roster/cap helyzetet taglaló cikk.van benne 1-2 érdekesség.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Emery állomáshelyein azért akadtak elég jó választások, nálunk mikor ő volt a scouting igazgató jött Roddy vagy Ryan, aztán elment Chiefsbe ugyanerre a posztra, akkor jött ott Berry vagy Houston, aztán Chicagoban is ő draftolta Jefferyt vagy Kyle Longot, szal volt szerepe jó döntésekben.
empty taxi
Írtam Bears topikba a 3 draftjáról, amit nálunk véghez vitt. Ha végig olvassátok a névsort, akkor láthatjátok, hogy nála a kiváló fizikai adottságok nála jóval többet érnek, mint a futball tudás.
tüsi91
Nekünk pont az kell most,szóval így értelmet is nyert a kinevezése.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Emery állomáshelyein azért akadtak elég jó választások, nálunk mikor ő volt a scouting igazgató jött Roddy vagy Ryan, aztán elment Chiefsbe ugyanerre a posztra, akkor jött ott Berry vagy Houston, aztán Chicagoban is ő draftolta Jefferyt vagy Kyle Longot, szal volt szerepe jó döntésekben.
empty taxi
Írtam Bears topikba a 3 draftjáról, amit nálunk véghez vitt. Ha végig olvassátok a névsort, akkor láthatjátok, hogy nála a kiváló fizikai adottságok nála jóval többet érnek, mint a futball tudás.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Így van! Mármint, hogy az ol nem first must need. Depth depth és depth kell. Az előző két szezonunk arról szólt, hogy a fal a szezon felére kirohadt. Idén, hogy ezt megúsztuk remélem nem egy anomália volt 😀 ha meg úgy adódik, hogy a zavarosban találunk egy jobb centert az hátrány biztos nem lesz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag a jövő évet megnézzük Gradkowskival centerben és ink a többi needre fogunk fókuszálni.
empty taxi
Gazdaságilag biztos ez a jó döntés.A pénzt oda kell adni egy hard hitter safetynek vagy egy edge rushernek.
Melesleg nem tűnt Gradkowski annyira elveszettnek az utolsó meccsen.
Kenny
Gazdasági megfontolások által vezérelve O-falat építeni frencsájz QB elé nem a siker receptje 😊
undisputedly
A fal összességében jó, különösen a 2 T, a belseje olyan, hogy lehet upgradelni, de ha marad a mostani összeállítás akkor sem dől össze a világ.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Állítólag a jövő évet megnézzük Gradkowskival centerben és ink a többi needre fogunk fókuszálni.
empty taxi
Gazdaságilag biztos ez a jó döntés.A pénzt oda kell adni egy hard hitter safetynek vagy egy edge rushernek.
Melesleg nem tűnt Gradkowski annyira elveszettnek az utolsó meccsen.
Kenny
Gazdasági megfontolások által vezérelve O-falat építeni frencsájz QB elé nem a siker receptje 😊
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Állítólag a jövő évet megnézzük Gradkowskival centerben és ink a többi needre fogunk fókuszálni.
empty taxi
Gazdaságilag biztos ez a jó döntés.A pénzt oda kell adni egy hard hitter safetynek vagy egy edge rushernek.
Melesleg nem tűnt Gradkowski annyira elveszettnek az utolsó meccsen.

több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
bocsi lusta vagyok most utána olvasni, lehet tudni, hogy kiket figyelünk a Senior Bowl-on??
Sugar611
Eddig őket interjúztattuk:
Texas Tech running back DeAndre Washington
Ohio State wide receiver Braxton Miller, LSU linebacker Deion Jones, Temple defensive tackle Matt Ioannidis and Ohio State outside linebacker Joshua Perry.
empty taxi
köszi szépen!
a Buckeyes-t nagyon szeretem, fasza lenne, ha jönne Miller. ahhoz képest, hogy ez volt az első szezonja elkapóként elég jól nyomta, ha olyan playmaker lesz mint collegeban volt akkor az NFL-ben is lesz jövője
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
bocsi lusta vagyok most utána olvasni, lehet tudni, hogy kiket figyelünk a Senior Bowl-on??
Sugar611
Eddig őket interjúztattuk:
Texas Tech running back DeAndre Washington
Ohio State wide receiver Braxton Miller, LSU linebacker Deion Jones, Temple defensive tackle Matt Ioannidis and Ohio State outside linebacker Joshua Perry.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
bocsi lusta vagyok most utána olvasni, lehet tudni, hogy kiket figyelünk a Senior Bowl-on??

Szerkesztette: Sugar611
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Inkább hozzunk depthet, hogy legyen más opciónk is. Csak úgy. Aztán a tc-ben nézzük meg milyen nekünk gradkowskival centerben...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...