Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
 www.atlantafalcons.com/news/blog/article-1/Falcons-Release-Longtime-WR-White/15333db3-5e00-45e0-87cd-607e255ccee3
Ennek is eljött az ideje...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
kérdés van-e benne még elég " kakaó" 😊
Keano
2-3 évre jó lehet.Bár ha választani kell JPP és Williams között akkor inkább előbbi.

több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
kérdés van-e benne még elég " kakaó" 😊


több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Cutolták Mario Williamset,Dimmy,Pioli emeljétek a telefont MOST.
Kenny
Pár hete még úgy voltam vele, hogy inkább ne, de most inkább úgy, hogy igen húzzanak oda az ügynökéhez. Szóval én is adnám 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
Cutolták Mario Williamset,Dimmy,Pioli emeljétek a telefont MOST.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Ha már mindenáron erőltetik a safety needet, akkor miért pont nelson? Éppen free safetyben volt a kevesebb bajunk allennel...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
 www.thefalcoholic.com/2016/2/29/11132764/2016-nfl-free-agency-falcons-interest-danny-trevathan-matt-schaub

Elkezdődtek a pletykák,személy szerint az összes nevet adnám a listáról,Nelson 1 évre jó lehet,Schaub is talán.

több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 516
Ha már FA és C need akkor érdemes lehet elgondolkodni Whis-en. Nálunk jól játszott anno. Beilesztheto zbs es pbs falba is és ahogy olvastam a Jags nem nagyon kapkod ujra igazolni mert van más kezdő C-juk is kereten



több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Remélem quinnék is olvasnak minket, annyira egy húron pendülünk emptyvel, hogy ez nem lehet véletlen. Tessék a bowl.hu véleménye alapján mozogni 😀
Am van még egy titkos tervem, miszerint joey mbu megtáltosodik, közel hasonló állat lesz mint a másik 3 betűs afrikai kollegája így a dt poszt örökre meg is oldódik... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Nem örülnék ha safetyre nagyobb lóvét költenénk, kapja meg az Ishmael-Allen kettős a lehetőséget, mögéjük jöhet vmi rutinos backup, de ne kezdő pénzért. Bevallom legjobban annak örülnék, ha a WR2-t (Marvin Jones, Rishard Matthews) oldanánk meg FA-ról, valahogy abban nem hiszek, hogy Raheem Morris kihozná egy rookieból a benne rejlő potenciált 😊. Illetve egy LB-nek is örülnék FA-n, ugye a Hawks-kapcsolat miatt sokan mondják Bruce Irvint, de én jobban szeretném Trevathant (ugye a DC-nk Richard Smith volt a pozíciós edzője Denverben) még úgy is, hogy nyilván többe fog kerülni.
Drafton az 5 pick meg LB, TE, DT, DE, C posztokra menne, a sorrend nyilván képlékeny. Kb. nálam így nézne ki egy álom offseason 😊

Szerk. friss hír, hogy majdnem 4 millió $-t áthoztunk a 2016-os sapiba.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
A draft első köre szinte 100% hogy de vagy olb pick lesz szvsz. Ezeken a posztokon a legmélyebb a draft ráadásul ezek a legnagyobb needjeink is. Sztem bpa alapon needre fog jönni vki. Azon sem lepődnék meg ha a 2. vagy 3. körrel a trufant-alford húzás mintájára dupláznánk vmeik poziba. Akit még szvsz majdnem biztos, hogy húzni fogunk az egy wr legalábbis a piacnyitás előtt így tűnik. Mondjuk én jobban örülnék egy veterán már bizonyított elkapónak, hátha kibasznak párat két hét múlva 😊 hardy meg williams pedig lejátszhatja kiből lesz überfasza slot wr. Ezen kívűl még egy center beszerzése sem ártana sztem, de ugye volt már róla szó, hogy gradkowskival számolunk előzetesen. A safety továbbra sem akkora need mint ahogy kint minden szagértő gondolja. Ettől függetlenül ha quinnék úgy gondolják 2. körben v alatta, hogy bpa egy s akkor be fogják húzni és meglepődni sem fogok. TE posztem is így marad, hacsak henry nem csúszik le hozzánk a 2. körben. Ezeken kívűl kell még dt, ol, s, te, de, lb depth. Ezek occsó veteránok és udfa-k lehetnek.
A piac nyitás után sokkal okosabbak leszünk, nagyon kíváncsi fogok hogyan fogunk manőverezni. Egyelőre ez olyan mint egy mock draft, tippelde...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
Üdv! Mint látszik ritkán szólok bele a beszélgetésekbe, inkább csak olvasok és infot gyűjtök innen, de most kiváncsi vagyok, hogy az offseason alatt várható eseményekről reálisak lehetnek e az elképzeléseim:
1. a pass rush erősítésére a draft első köre szolgál, akár a második is
2. OL fejlesztése inkább FA piacról működhet
3. talán a safety posztra hozhatnak Quinnék egy nagyobb nevet
4. harmadik körben (meglepetésképp második körben) egy WR érkezhet még úgy is, hogy White marad
5. az 5 draft cetliből 4 a védelemre megy el, max egy WR érkezik a draftról
6. Tamme marad az elsőszámú TE, Toilolo mellé pedig esetleg minimumért érkezik valaki

előre is kösz a reakciókat, remélem nem voltak túl idióta felvetések 😊
Amúgy én optimista vagyok a jövő szezont tekintve annak ellenére, hogy a sorsolás keményebb lesz mint idén, de a védelem alakul, ami hiányzott az elmúlt években.. az O már más kérdés, idén kiderül, kell e új OC, vagy megtalálják az egyensúlyt .. de a fejlődés lehetősége szerintem megvan 😊
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Én nem látom honnan fogunk szedni soliai féle dt-t occsón. Durant cuttal is az a bajom h szaréhugyé volt egy elfogadható megoldásunk a posztra. Másik veterán egyáltalán nem bisztos h nem lesz szar. És ugye ő meg a legvékonyabb egységből ment...
Am ha már tyjax, őt hamarabb küldtem volna el...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
Durant,soliai...eddig elég wtf módban toljuk.
peach
Egyikőjük sem pótolhatatlan.Utóbbi esetében nyilván a pénz döntött(én személy szerint sajnálom,de ha tényleg leader volt,akkor elég szépen leszerepelt)
Idén az FA-n van Durantnél jobb player akit be lehet húzni,szóval azzal sincs különösebb gondom.
Tyson Jackson felkészül?

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Durant,soliai...eddig elég wtf módban toljuk.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
Ahogy azt várni lehetett kivágtuk Solait.

több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Tamba Halira nem kéne rámenni?? igaz már nem fiatal, idén lesz 33!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Post June cuttal 5,4 misit spórolnánk Soliaion, annyiból még egy fiatalabb helyettes is kijöhet.
Mindamellett ahogy a cikk is írja T-Jax-szel több értelme lenne szívózni a DL-ből.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Ja. Csak nem értem miért kell tovább lyukasztani a rostert, ha nem volt a pályán szétesett a run D, sőt párszor még az O falat is sikerült bedöntenie meccsenként. Sztem igen korrekt szezon után baszakodunk vele...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
 www.thefalcoholic.com/2016/2/19/11059730/report-dt-paul-soliai-to-refuse-pay-cut-likely-to-leave-atlanta

Solieai nem fogadja el a pay cutot. Kár érte.
bergerdani
Ilyen egy igazi leader.

több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
 www.thefalcoholic.com/2016/2/19/11059730/report-dt-paul-soliai-to-refuse-pay-cut-likely-to-leave-atlanta

Solieai nem fogadja el a pay cutot. Kár érte.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Két helyen van volt Hawks stáb (Jax meg itt), mindkettőnél feldobják a trade-et. Más racionális alapja nincs, maradni fog a helyén.
gabokocka
Védőoldalon még a Raidersnél is, de egyébként jah.
Annál is inkább mert Ishmael személyében van alternatívánk arra a posztra a WillyMo cut után is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 293 — Keep pounding
Két helyen van volt Hawks stáb (Jax meg itt), mindkettőnél feldobják a trade-et. Más racionális alapja nincs, maradni fog a helyén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
az ESPN egyik írója ma azt írta, hogy Roddy-t cuttolni kellene, Kam Chancellort pedig megszerezni egy trade keretein belül.
Sugar611
Igen, van 5 pickünk kéne még abból költeni...pláne safetyre ami továbbra sem akkora need mint ahogy mondják. Pláne kancellárra aki szar szezonon van túl...áhh muszáj vmit írni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
az ESPN egyik írója ma azt írta, hogy Roddy-t cuttolni kellene, Kam Chancellort pedig megszerezni egy trade keretein belül.